Lady Şeffaf Gümüş Kristal Taşlı 8 Cm Şeffaf Kadeh Topuklu Düğün Nişan Abiye Ayakkabı Alınır Mı ?

Aysegul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
557
0
0
Lady Şeffaf Gümüş Kristal Taşlı 8 Cm Şeffaf Kadeh Topuklu Düğün Nişan Abiye Ayakkabı Ürün Alınmaya Değer Mi?
Lady Şeffaf Gümüş Kristal Taşlı 8 Cm Şeffaf Kadeh Topuklu Düğün Nişan Abiye Ayakkabı Güncel Fiyatı 799.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Lady Şeffaf Gümüş Kristal Taşlı 8 Cm Şeffaf Kadeh Topuklu Düğün Nişan Abiye Ayakkabı Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Lady Şeffaf Gümüş Kristal Taşlı 8 Cm Şeffaf Kadeh Topuklu Düğün Nişan Abiye Ayakkabı Hakkında yaklaşık 350 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Lady Şeffaf Gümüş Kristal Taşlı 8 Cm Şeffaf Kadeh Topuklu Düğün Nişan Abiye Ayakkabı Ürün Hakkında Bilgi

Lady Şeffaf Gümüş Kristal Taşlı 8 Cm Şeffaf Kadeh Topuklu Düğün Nişan Abiye Ayakkabı Ürününün Satıcısı, TrendyAnka Lady Şeffaf Gümüş Kristal Taşlı 8 Cm Şeffaf Kadeh Topuklu Düğün Nişan Abiye Ayakkabı ürününü 799.99 Tl'den Satılmaktadır.

Lady Şeffaf Gümüş Kristal Taşlı 8 Cm Şeffaf Kadeh Topuklu Düğün Nişan Abiye Ayakkabı Ürün Hakkındaki Yorumlar
799.99 Tl ye satışta olan Lady Şeffaf Gümüş Kristal Taşlı 8 Cm Şeffaf Kadeh Topuklu Düğün Nişan Abiye Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
350 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: güzel tesekkurler tam beden
İsim: N** Ç**
Tarih: 24 Aralık 2023
Beden: Beden:39
Satıcı: TrendyAnka

Yorum: Cok begendim, normalde 37,5 giyerim. 38 siparis ettim tam oldu. Rahat ve oldukca şık bir ayakkabı
İsim: D** Y**
Tarih: 05 Şubat 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Çok şık be rahat bi ürün gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.Bir beden büyük alınız🌸
İsim: A** İ**
Tarih: 09 Ocak 2024
Beden: Beden:42

Yorum: tam.kalip alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 28 Mart 2024
Beden: Beden:41

Yorum: Çok şık ve güzel geldi tam oldu topuk boyu da çok rahat oldu hızlı bir şekilde elime geçti teşekkürler nişan için kullanacağım inşallah 🙏🏻
İsim: G** K**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Ürünü sipariş verdiğim gün kargoya verildi kargo çok hızlıydı ayrıca aynı göründüğü gibi geldi teşekkür ederim ayaklarım biraz tombik olmasına rağmen kendi numaramı aldın tam oldu
İsim: S** G**
Tarih: 25 Şubat 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Çok beğendim tam oldu
İsim: B** D**
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: ayakkabı çok güzel, tam fotodaki gibi , kaliteli ve şık. tam bedeniniz alın.
İsim: D** D**
Tarih: 26 Şubat 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Tek kelimeyle mükemmel. Ama ayak numaranızdan bi beden büyük sipariş vermelisiniz.
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: 10 yıldız olsa verirdim gerçekten tam bir prenses ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: d** s**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Favori ayakkabımm
İsim: M** D**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: ürün gayet şık güzel ama 1 beden büyük aldım ne olur ne olmaz ayaklarım Taraklı diye iyiki 1 beden büyük almışım çok rahat demişler di yorumda tartışılır
İsim: b** n**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Herkes bayıldı ben de öyle 🥰 Tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: S** Ö**
Tarih: 29 Şubat 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Çok şık tam ayak numaranızı alın
İsim: M** Y**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Tam bir prenses ayakkabısı ya. Elbiseme uymadı ama uymasa bile iade etmedim😂 cunku cok güzel durdu ayagımda
İsim: F** A**
Tarih: 29 Nisan 2024
Beden: Beden:35

Yorum: Tam numara aldım.cok güzeller
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Kendi numaranınızı almalısınız
İsim: H** B**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: 37 numara aldım ve tam oldu efsane bir ayakkabı söz için aldım ben bunu heryerde kullanırım.🥰😍herkes çok beğendi
İsim: E** Y**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: Gerçekten çok rahat ve inanılmaz şık topuk boyu çok ideal , yorumlara bakarak 38 alacaktım ama vazgeçtim iyi ki de tam almışım 37 aldım biraz da taraklı bir ayağım olmasına rağmen gayet iyi oldu topuk taşması olmadı asla. Cumartesi akşam sipariş ettim Salı öğlen elimdeydi her şeyi ile çok güzel bir ayakkabı
İsim: E** A**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Mükemmeelll👌 Şiir yazarım bu ayakkabıya o kadar zarif o kadar güzel çok beğendim🤍 Bu arada ben bir çok satıcıda bakmıştım taşları gerçek mi yoksa taş görünümlü pullar var ya içine doğru ismi nedir ne denir bilmiyorum onlardan değil gerçekten pırılpırıl taş kaplama o konuda emin olabilirsiniz. Tabii bu yüzden çok narin bi ayakkabı yani illaki taşlDevamını Oku
İsim: D** T**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Tam beden alabilirsiniz gerçekten mükemmel ayağımda terletme de yapmadı şeffaf kısımları
İsim: T** K**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: İnanılmaz güzel bir ayakkabı ama kendi numaram olmadı o yüzden iade edip bir numara büyüğünü alacağım
İsim: B** T**
Tarih: 27 Nisan 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı , düğünde saatlerce üzerinde durdum. Ayrıca çok naif ve şık bir ayakkabı. Kendi numaranızı almanızı tavsiye ederim.
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: bayıldım!!! ayağı çok zarif gösteriyor
İsim: A** A**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: ayakkabı çok güzel gönül rahatlığıyla alabilirsiniz ben tam bedenimi adım ayağı taraklı olan kişiler bir beden alsın çok şık ve efsane kargoda hızlıydı teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum 💕
Tarih: 17 Haziran 2024

Yorum: Çok tarz ve şık bir ayakkabı, bayıldım😍
İsim: F** G**
Tarih: 05 Şubat 2024
Beden: Beden:35

Yorum: Sorunsuz ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. Tam numaranızı alın. Gayet şık ve rahat. Resimde göründüğü gibi. Teşekkür ederim.
İsim: G** M**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Bir gün içerisinde kargoya verildi sorunsuz teslim aldım cok rahat ve şık satıcıya cok tesekkür ederim herkese tavsiye ederim
İsim: b** y**
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: Çok havalı. Çok rahat. Çok şık.
İsim: A** I**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Böyle bir ayakkabı yok kınamda giydim herkes hayran kaldı duruşu rahatlığı ve şıklığı on numara 💛
İsim: C** D**
Tarih: 09 Kasım 2023
Beden: Beden:34

Lady Şeffaf Gümüş Kristal Taşlı 8 Cm Şeffaf Kadeh Topuklu Düğün Nişan Abiye Ayakkabı Merak Edilenler

Soru: cevap verecekmisiniz
Cevap: Merhaba, sorunuz yanıtlanmıştır

Soru: daha kisa topuklusu var mi
Cevap: Merhaba, hayır. Ürünümüz Dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür

Soru: 29 santm kaç numara ediyor
Cevap: Merhaba, 46 numaraya tekabül eder, maksimum 43 numaraya kadar üretim yapmaktayız

Soru: kalıbı dar mı
Cevap: Merhaba, hayır tam kalıptır, ayak yapınız normalden geniş taraklı ise bir beden büyük tercih etmelisiniz

Soru: Merhaba topuk kaç cm
Cevap: Merhaba, ürünümüz Dğnya markşarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir ürün dür

Soru: Merhaba topuk boyu kaç cm birde spor ayakkabı da 36 giyiyorum bunda kaç almalıyım
Cevap: Merhaba ürünümüz Dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür, 36 numara tercih etmelisiniz. Trendyanka

Soru: Tam kalıp mı
Cevap: Merhaba, ürünümüz Avrupa standartlarında tam kalıptır giydiğiniz bedeni tercih etmelisiniz tam olacaktır

Soru: Taşları düşme yapar mu
Cevap: Merhaba, A kalite ithal malzemelerden üretim yapılmaktadır, kesinlikle böyle bir sorun ile karsılasmayacaksınız ❤

Soru: daha kısa topuklusu var mı acaba modele bayıldım
Cevap: Merhaba, hayır. Ürünümüz Dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür ❤ TrendyAnka

Soru: topuk boyu ayarlarmisiniz
Cevap: Merhaba, ürünümüzün topuk boyu sabittir, dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür ❤ TrendyAnka

Soru: kaç cm mevcuttur acaba
Cevap: Ürünümüz Dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür

Soru: Sorumu cevaplar mısıniz
Cevap: Merhaba sorunuz yanıtlanmıştır❤

Soru: ilginize teşekkür ederim . Yetişmemesinden endiseliyim 🙂
Cevap: Yetişecek merak etmeyiniz ❤

Soru: bağcık yerini görebilir miyim
Cevap: Merhaba, ürünümüz bağcıklı değildir, görselde nasıl görüyorsaniz aynı şekildedir, ürünümüz Dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür ❤ TrendyAnka

Soru: merhaba, taşları uzun abiye takılır mı?
Cevap: Merhaba, hayır takılmaz, harika bir üründür

Soru: Aynı 2 ürün var neden
Cevap: Merhaba, aynı ürünler değildir, detay renkleri farklıdır, ve iç taban özellikleri farklidir

Soru: Bu ayakkabının 10 cm'i gelsin başka siteler var ama kalite açısından güvenmiyorum
Cevap: Merhaba, Anka ayakkabı olarak Dğnya markalarının üretim modelinde üretim yapmaktayız, harika bir üründür. Ürünümüz ise Dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu bir üründür. 2 cm farkı hissedemezsiniz

Soru: Merhaba kac cm
Cevap: Merhaba, ürünümüz Dünya markalarının üretim modelinde 8 cm topuklu harika bir üründür

Soru: hangi kargo sirketiyle geliyo
Cevap: Merhaba, Trendyol Expres ile gönderim sağlanmaktadır

Soru: Merhaba taşları ve şeffaf yerinde sararma yapar mı
Cevap: Merhaba, asla böyle bir sorun ile karşılaşmayacaksınız, harika bir üründür❤ TrendyAnka

Lady Şeffaf Gümüş Kristal Taşlı 8 Cm Şeffaf Kadeh Topuklu Düğün Nişan Abiye Ayakkabı Ürün Resimleri

Lady Şeffaf Gümüş Kristal Taşlı 8 Cm Şeffaf Kadeh Topuklu Düğün Nişan Abiye Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü