Lanbena Akne Sivilce Bandı (GECE) Fiyatına Göre Alınır Mı ?

9 Ağu 2023
264
0
0
Lanbena Akne Sivilce Bandı (GECE) Ürün Alınmaya Değer Mi?
Lanbena Akne Sivilce Bandı (GECE) Şu Anki Fiyatı 199.0 Tl'den Satılmaktadır.

Lanbena Akne Sivilce Bandı (GECE) Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Lanbena Akne Sivilce Bandı (GECE) Hakkında yaklaşık 774 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Lanbena Akne Sivilce Bandı (GECE) Ürün Detayları

Lanbena Akne Sivilce Bandı (GECE) Ürününün Satıcısı, Ocean Lanbena Akne Sivilce Bandı (GECE) ürününü 199.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Lanbena Akne Sivilce Bandı (GECE) Son Yorumlar
199.0 Tl ye satışta olan Lanbena Akne Sivilce Bandı (GECE) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
774 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Efsane güzel emiyor sivilcenin içini, kullandığım en iyi ürün bu oldu beş paket daha alıyorum aşık oldum resmen, gündüz olanı okadar ince ki tam günlük kullanıma uygun ama bu gece olanı daha kalın ve kuvvetli etkisi, muhteşem bayıldım yorumumu tekrardan bu şekilde güncelleyip paylaşıyorum!!❤❤
İsim: B** O**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Temmuz 2023
Satıcı: OCEAN

Yorum: Eşim için aldım çok memnun kaldı gerçekten söndürüyor sivilceyi. hediyeler için teşekkür ediyorum
İsim: B** a** İ**
Tarih: 22 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Küçük hediyeleriniz için çok teşekkür ederiz keyifli bir alışverişti
İsim: E** D** e**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: kızım için aldık başarılı sonuçlar alan arkadaşlarım tavsiye ettiler deneyip yorum guncellerim
İsim: Y** T** a**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: Ürün çok güzel sivilce çıkacağını anladığımda hemen uyguluyorum ve sabaha kalktığımda kesinlikle yok olmuş oluyor. Hayat kurtarıcı.
İsim: Y** A** U**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Yeğenime aldım çok bakımlı dır bayıldı harika olmuş elleri besleyici tırnaklarım çok çabuk kırılmıyor onada iyi geldi dedi çok da güzel kokuyo muş 😍💕👌🤌
İsim: K** M**

Yorum: Hediyeler için teşekkür ederim bayıldım indirime girsin tekrar alacağım
İsim: M** A**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Çok memnum kaldım ! Kargo hemen geliyor . Her zaman hediye buluyorum 🥰 teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: kızım için aldım. Gece kullanımı için almıştık cildini çok rahatlattı
İsim: A** E**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Kızım için almıştım beğendi tekrar sipariş verdim
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: iki kez kullandım,retinal sonrası çıkan bir veya iki sivilcem oluyor,onların üzerine yapıştırdım.Yüzünüzün kuru olması gerek elbette,yerinden hiç oynamadı.İşe yaradığını düşünüyorum. Firma güzellik yapıp yanına hediye de koymuştu.Son derece güzel paketlenmişti, kendilerine teşekkkür ederim😊
İsim: T** B** Ö**
Tarih: 31 Ekim 2022

Yorum: kızım için aldım sivilceler için çok iyi
İsim: M** G**
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: Harika 🤩 hediye için de teşekkür ederim ☺
İsim: Ayten Ç.
Tarih: 13 Şubat 2022

Yorum: İçi irinsiz sivilceme yapıştırdım gerçekten küçülttü hediyeler için de teşekkürler
İsim: M** A**
Beden: 07 Mayıs 2022

Yorum: Yıllardır kullanıyorum. Gece yatmadan sivilcemin üzerine yapistirip uyuyorum sabah kalktigimsa sivilce epey hafiflemis oluyor. Cok buyuk ve dolu bir sivilce ise 2 gecede anca geçiyor ama epey etkili
İsim: G** A**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: cildim iyi geldi hızlı kargo sağlam pakitlama için teşekkür ederim yumuşacık yaptı
İsim: Z** h**
Beden: 23 Kasım 2022

Yorum: Kardeşim için aldım henüz denemedi ürünün yanında silikon makyaj süngeri göndermişler hediye için tşkler
İsim: N** Ö**
Tarih: 10 Ağustos 2021

Yorum: Paketleme çok güzeldi hediyeler için teşekkür
İsim: T** K**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Hediyeler için çok teşekkür ederim ☺
İsim: M** T**
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: super urun. hediyye icin teshekkur ederim.
Tarih: 09 Nisan 2022

Yorum: Pazar günü sipariş ettim bugün elime geçti. Kargo her zamanki gibi hızlı ve güzeldi. Paketleme şekline ben bayıldım. İçine güzel iki tane hediye koymuşlardı. Hediyeler içinde çok çok teşekkür ederim. Ürünü bugün kullanmaya başlayacağım. Ürün performansı için bir şey diyemem ama ben markanın gösterdiği özene hayran kaldım ❤
Tarih: 18 Ocak 2022

Yorum: urun paketlenmesi guzeldi hızlı teslimat oldu ve yanında hediyesi vardi teşekkürler.
İsim: K** B**
Tarih: 24 Ağustos 2021

Yorum: Yanında gönderdiğiniz hediyeler ve hızlı kargo için teşekkür ederim. Ürünü denedim kesinlikle işe yarıyor sadece bir pakette daha çok olsa güzel olurdu tekrar sipariş edicem
İsim: Z** A**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: güzel yorumları olduğu için bu üründen çok umutlyum hediye için de teşekkürler 🫶
İsim: E** K**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Ürün bana kısa sürede ulaştı. Hediyye için teşekkür ederim ❤ ürünü kullanıp değerlendirmeyi güncelleyeceyim ✌🏻 Evet güncelliyorum yorumu. Ürün çok iyi önce yüzümü yüz yıkama jeli ile yıkadım ve kağıt havlu ile kuruladım ve 5 dakka sonra temiz elle bantları yapıştırdım gece boyunca bekledi… sabah baktığımda işe yaramışdı ve yüze asla zarar vermiyoDevamını Oku
İsim: V** Q**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: aslında çok tereddüt ederek sipariş vermiştim ama iyiki de sipariş vermişim 1 haftadır çenemdeki sivilceler den cok muzdaribim ve sürekli elim cenemde ve sivilcelerim hiç iyileşiyor hatta yara oldular bugün sabah geldi taktım ve 6 saattir yüzümde bant iltihabı içten toparlanmaya başlamış hemde sürekli sivilcemle oynamadigim içinde sanki sönmüş gibiDevamını Oku
İsim: f** b**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: hızlı geldi hediye için teşekkür ederim :)
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: kızım için aldık ama bende bayıldım 😇 kargomuz hızlı geldi
İsim: K** Ö**

Yorum: ürünü henüz denemedim umarım işe yarar hızlı kargo, güzel paketleme hediye icin teşekkürler
Tarih: 23 Ocak 2022

Yorum: yaa daha kullanmadım ama efsane hızlı kargoydu. ve bu kadar hediye gönderimini ilk kez gördüm. gerçekten süper bi satıcı
İsim: m** p**
Tarih: 22 Şubat 2023

Lanbena Akne Sivilce Bandı (GECE) Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: kaç tane var içinde
Cevap: Merhaba 28 adet vardır Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Soru: ne hediyesi gönderiliyor?
Cevap: merhabalar efendim komedon gönderimi sağlanmaktadır Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Soru: nereden gönderim yapıyorsunuz
Cevap: merhabalar efendim İstanbul'dan gönderim sağlanmaktadır Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Soru: Kaç tane var içinde
Cevap: merhabalar efendim 28 adet bulunmaktadır Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Soru: Günlük kullanıma uygun mudur yoksa haftanın belirli günlerimi kullanmak gerekir
Cevap: merhabalar efendim uygundur dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Soru: yüzde kullanılırmı ve kullanımdan sonra iz bırakırmı
Cevap: Merhaba yüzde kullanılır amacı odur ve iz asla bırakmaz sağlıklı günler dileriz, OCEAN ailesi.

Soru: uçuk için kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba kullanılmaz Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Soru: Uçuk için kullanılabilir mi ? Uçuğun yayılmaması için üzerini kapatacak bir ürün arıyorum bu uygun olur mu ???
Cevap: merhabalar efendim ürün normalde akne üzerinde etkili olup uçuğun yayılmaması adına yapıştırabilirsiniz sağlıklı günler dileriz, OCEAN ailesi.

Soru: Merhaba sipariş verince gece ve gündüz olarak geliyor demi yani demek istediğim ikiside geliyor mu?
Cevap: Merhaba ikisi farklı ilandır gece ve gündüz olarak. İlanlardan aldığınızda tekli gelir

Soru: ergenlik sivilceleri içinde kullanıma uygun mudur ve iz bırakır mı?
Cevap: merhabalar efendim kullanım sağlanabilir iz bırakmaz Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Soru: Menşei nedirr
Cevap: merhabalar efendim menşei Çin Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Soru: İltihaplı ve ucu çıkmayan sivilcelerim var kullansam sıkıntı olur mu
Cevap: Merhaba sıkıntı olmaz iltihap çıktıktan sonra süreç hızlanır sağlıklı günler dileriz, OCEAN ailesi.

Soru: bir pakette kaç tane var
Cevap: Merhaba 28 Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Soru: gece ve gündüz bantlarının ne farkı var
Cevap: Gece bandı daha uzun saatler uygundur

Soru: Merhaba hamilelikte kullanilabilir mi?
Cevap: merhabalar efendim doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Soru: İçinde kaç adet var
Cevap: Merhaba 28 adet farklı boyda sağlıklı günler dileriz, OCEAN ailesi.

Soru: 13 yaş için uygun mudur?
Cevap: merhabalar efendim kullanım sağlanılabilir Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Soru: OCEAN Lanbena Nose Plants (Siyah Nokta ve Akne Bandı) trendyolda satıyor musunuz? gelecek mi? uzun zamandır stokları bekliyorum da
Cevap: merhabalar efendim stokları güncellenecektir net tarih belli değildir Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Soru: BITCH UGH HI
Cevap: merhabalar nasıl yardımcı olabiliriz Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Soru: meraba bu akne bandlari hidrokolloidlimi
Cevap: merhabalar evet efendim Sağlıklı Günler Dileriz, OCEAN Ailesi.

Lanbena Akne Sivilce Bandı (GECE) Detay Resimler

Lanbena Akne Sivilce Bandı (GECE) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü