Larix Model Tam Boy Spor Korse Tulum Korse 5 Bölge Etkilli Push Up Korse Siyah Renk Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Serpil

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
608
0
0
Larix Model Tam Boy Spor Korse Tulum Korse 5 Bölge Etkilli Push Up Korse Siyah Renk Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Larix Model Tam Boy Spor Korse Tulum Korse 5 Bölge Etkilli Push Up Korse Siyah Renk Şu Anki Satış Fiyatı 449.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Larix Model Tam Boy Spor Korse Tulum Korse 5 Bölge Etkilli Push Up Korse Siyah Renk Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Larix Model Tam Boy Spor Korse Tulum Korse 5 Bölge Etkilli Push Up Korse Siyah Renk Hakkında yaklaşık 25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Larix Model Tam Boy Spor Korse Tulum Korse 5 Bölge Etkilli Push Up Korse Siyah Renk Açıklama Ve Özellikler

Larix Model Tam Boy Spor Korse Tulum Korse 5 Bölge Etkilli Push Up Korse Siyah Renk Ürününün Satıcısı, MİSTİRİK Larix Model Tam Boy Spor Korse Tulum Korse 5 Bölge Etkilli Push Up Korse Siyah Renk ürününü 449.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Larix Model Tam Boy Spor Korse Tulum Korse 5 Bölge Etkilli Push Up Korse Siyah Renk Hakkında Yapılan Yorumlar
449.99 Tl ye satışta olan Larix Model Tam Boy Spor Korse Tulum Korse 5 Bölge Etkilli Push Up Korse Siyah Renk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
25 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: Mükemmel büyük beden alınmalı kesinlikle👍🏻
İsim: S** Y**
Tarih: 06 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm
Satıcı: Bibax

Yorum: Çeyizime aldım teşekkürler
İsim: S** Y**
Tarih: 15 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Aşırı güzel valla içinde nefes almak zor bi beden büyük alın sığamıyosunuz ben giyerken bi kilo veriyom abahahan
İsim: P** D**
Tarih: 26 Şubat 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çok iyi toparlıyor özellikle yan simitleriniz varsa kesin alın yani
İsim: E** Ş**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: ürün çok güzel ama küçük geldi tşk ederim😊
İsim: G** D**
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Güzel toparlayıcı bir korse. Kendi bedeninizin bir numara büyüğünü almanız lazım. Başta giymesi biraz zor olabiliyor ama giydiğinizde bedeninize tam oturduğunu göreceksiniz.
İsim: E** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Ağustos 2024

Yorum: Harikaaaa gerçekten inceltiyor bayıldım
İsim: **** ****
Tarih: 09 Şubat 2024
Beden: Beden:L

Yorum: çok güzel teşekkürler
İsim: C** D** B**
Tarih: 05 Mart 2024
Beden: Beden:M

Yorum: çok iyi gerçekten
İsim: p** a**
Tarih: 24 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: İki ürün birden aldım siyah olandan daha memnun kaldım
İsim: Ç** K**
Tarih: 21 Haziran 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: hiç beğenmedim tavsiye etmem alınmasını
İsim: **** ****
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: 1 beden büyük almama rağmen zar zor içine girdim ve ilk kullanımda bacak arasından patlak verdi.
İsim: Ç** M**
Tarih: 17 Aralık 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: Hemen iade çok kötü
İsim: S** O**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: ürün cok dar s beden korse giyorum ama o kadar sertti içine bile giremedim alacak olanlar 2 beden büyük almalıı ben iadetle uğraşmak istemedim paramparca edip çöpe attım sizde paranızı çöpe atmayın diye yorum bırakıyorum
İsim: s** a**
Tarih: 25 Mayıs 2024
Beden: Beden:S

Yorum: hic esnemeyen korse yapmislar iadeyle ugrasamiycam kardesime vercem
İsim: E** B**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Larix Model Tam Boy Spor Korse Tulum Korse 5 Bölge Etkilli Push Up Korse Siyah Renk Akıllarda Kalan Sorular

Soru: esneme özelliği varmı yapılan değerlendirmelerde esneklik olmadığını belirtmişler
Cevap: Merhaba efendim ürün de tabi esneme payı vardır örme ürün olduğundan dolayı buda fakat aşırı bir derece değil tabi sonuçta ürün korseli özelliktedir

Soru: Alt kısmı acık mı
Cevap: Merhaba efendim bu modelimizde açık değildir

Soru: merhaba kumaşi nedir 3 iplik örülen kumaş çeşidi acaba
Cevap: merhaba efendim seamless örme kumaştır terletmez

Soru: günlük kullanım için uygun mu sadece sporda giyilebilir mi
Cevap: Günlük kullanım için daha rahat korse modeli tercih edebilirsiniz efendim spor yaparken ya da özel günlerde bu ürünü kullanabilirsiniz

Soru: deniz de giyilir mi
Cevap: normal de denizde giyilmek için değildir efendim ama tercih sizin tabi

Soru: 178 boy 87 kiloyum hangi beden tercih etmeliyim
Cevap: xxL beden alabilirsiniz efendim

Soru: düzenli kullanırsak zayıflatma ihtimali var mı acaba?
Cevap: korse ürünler toparlama ve sıkılaşma sağlar sarkmaları önler efendim

Soru: Merhaba, 172 kilo 56. 90, 66, 103 ölçüye hangi beden uygun olur?
Cevap: sıkı olsun isterseniz S beden rahat olsun isterseniz M beden alabilirsiniz efendim

Soru: Merhabalar ben 1.68 67 kiloyum fakat simit bölgem baya belirgin hangi beden uygun olur acaba?
Cevap: Merhaba L Bedeni tercih edebilirsiniz efendim ayrıca mağazayı takibe alırsanız size özel kopun tanımlanacaktır🤗

Soru: spor yaparken kullanmak istiyorum. sporda sizce uygun olur mu? ic belli eder mi? bir de daha toparlayıcı olması icin bir beden küçük almak istiyorum çünkü diyet yapıyorum. herhangi sıkma vs yapar mı acaba?
Cevap: Merhaba efendim tabi spor yaparkende alabilirsiniz ama iç belli eder arzu ederseniz mağazamızdan korse tayt modellerine de göz atabilirsiniz onlar hem günlün kullanabilir hemde spor yaparken de kullanabilirsiniz oda sizi sıkılaştıracak ve toparlayacaktır spor yaparken daha etki olacaktır

Soru: 1,73 boyum 75 kg kaç beden almalıyım
Cevap: Xl beden alabilirsiniz efendim

Soru: alt kısmı açık olan bir tulum korse modeliniz varmi. 164 boyum 61 kilodayim hangi bedeni almam lazım
Cevap: Var efendim önü fermuarlı modelimiz var onun ağ kısmı açık

Larix Model Tam Boy Spor Korse Tulum Korse 5 Bölge Etkilli Push Up Korse Siyah Renk Detaylı Fotoğraflar

Larix Model Tam Boy Spor Korse Tulum Korse 5 Bölge Etkilli Push Up Korse Siyah Renk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü