Lash Lıft® Kirpik Lifting Seti, Lash Lift, Kaş & Kirpik Perma Seti Full Pkt Bu Ürünü Almalı Mı

Fusun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
511
0
0
Lash Lıft® Kirpik Lifting Seti, Lash Lift, Kaş & Kirpik Perma Seti Full Pkt Ürün Alınmaya Değer Mi?
Lash Lıft® Kirpik Lifting Seti, Lash Lift, Kaş & Kirpik Perma Seti Full Pkt Güncel Satış Fiyatı 299.91 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Lash Lıft® Kirpik Lifting Seti, Lash Lift, Kaş & Kirpik Perma Seti Full Pkt Kullanıcılar Memnun Mu?

Lash Lıft® Kirpik Lifting Seti, Lash Lift, Kaş & Kirpik Perma Seti Full Pkt Hakkında yaklaşık 596 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Lash Lıft® Kirpik Lifting Seti, Lash Lift, Kaş & Kirpik Perma Seti Full Pkt Ürün Açıklaması

Lash Lıft® Kirpik Lifting Seti, Lash Lift, Kaş & Kirpik Perma Seti Full Pkt Ürününün Satıcısı, lashlift Lash Lıft® Kirpik Lifting Seti, Lash Lift, Kaş & Kirpik Perma Seti Full Pkt ürününü 299.91 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Lash Lıft® Kirpik Lifting Seti, Lash Lift, Kaş & Kirpik Perma Seti Full Pkt Yorumlar Ve Değerlendirmeler
299.91 Tl ye satışta olan Lash Lıft® Kirpik Lifting Seti, Lash Lift, Kaş & Kirpik Perma Seti Full Pkt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
596 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Alıp alabileceğiniz en iyi kirpik lifting seti bugüne kadar piyasadaki benzer fiyatlarda 5-6 markayı denedim hatta birkaç çok iyi merkezde kirpik lifting yaptırdım ancak kirpiklerim çok kalın ve aşağı doğru düz olduğu için hiçbirinde yeterli verim alamadım kirpik liftingde en önemli şey yapılturıcı üründe yapıştırıcı çok az miktar ile yapışma sağlaDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 02 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mars & Hars

Yorum: Dün aldım bugün bendeydi hemen yaptım. Aldığım sonuca inanamadım! Bayıldımm :) olmuyor diyenlere sakın inanmayın, Onların beceriksizliğidir. Hediyeniz için de çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Bu arada önemli bir tavsiye; sabitleme işleminden sonra kirpik boyası da sürün sonra işlemi bitirin extra siyahlık katıp mascara etkisi veriyor. GönülDevamını Oku
Tarih: 18 Ekim 2021
Satıcı: Venzen Cosmetic

Yorum: Artık kuaföre gitmeme gerek kalmadı gayet etkili bir ürün
İsim: G** İ**
Tarih: 22 Ekim 2021

Yorum: Urun çok iyi, satıcı hediye koydu ayrıca çok teşekkür ederim. Yine alaçam!
İsim: I** S**
Tarih: 10 Aralık 2021

Yorum: ürün çok güzel 1 -1 buçuk ay rahat duruyor kirpiklerinizde
İsim: İ** O**
Tarih: 24 Ekim 2021

Yorum: ben ve kardeşim yaptık benim kirpiklerim uzun ve kıvrık, yaptıktan sonra kaşlarıma kadar geldi resmen kardeşimin kısa ve düz onda da rimel sürdüğünde olduğundan daha iyi bir kavis elde ettik ben m2 kullandım kardesim m1 kulladi gayet başarılı ve kullanım olarak 5ten fazla gideceğini düşünüyorum.
İsim: i** K**
Tarih: 27 Ekim 2021

Yorum: kirpiklerim tam istediğim gibi oldu mükemmel bir ürün verdiğiniz paraya değer 👌👌
İsim: G** A**
Tarih: 28 Aralık 2023

Yorum: ürün çok kaliteli, ilk denemem de memnun kaldım kuaföre gitmeyi bıraktım artık 😄gönül rahatlığıyla alın derim.
İsim: S** M**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Arkadaşımın tavsiyesiyle indirimde aldım çok pratik evde kendiniz yapabileceğiniz herşey mevcut kullanma kılavuzu dahil
İsim: Y** K**
Tarih: 19 Ekim 2021

Yorum: Efsane profesyonel kullanım yapıyorum çok memnunum
İsim: A** A**
Tarih: 24 Aralık 2023

Yorum: Sürekli kullandığım bittikçe aldığım set gayet iyi kuaföre gitmektense bununla uzun süre kirpiklerimi yapıyorum
İsim: S** S**
Tarih: 02 Aralık 2023

Yorum: Çok güzel yaptı ve fazla fazla serumları
İsim: Mervegül A.
Tarih: 22 Aralık 2023

Yorum: çok güzel paketlemeside gayet güzel
İsim: f** b**
Tarih: 03 Aralık 2023

Yorum: övgü üzerine aldım yapacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum
İsim: m** y**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: Daha önce de almıştım zaten çok güzel 👍🏻
İsim: D** K**
Tarih: 04 Aralık 2023

Yorum: vallahi mükemmel
İsim: s** ç**
Tarih: 19 Aralık 2023

Yorum: Mukemmel bi urun
İsim: L** S** İ**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: fiyat çok pahalanmış ama hep kullandığım ürün ,buzdolabinda saklanırsa etkisi azalmaz uzjn sür ekullanılır.Beğendim👍🏻
İsim: S** S**
Tarih: 09 Aralık 2023

Yorum: Ürün o kadar güzel paketlenmiş ki beğendim içeriği de çok güzel kirpiklerimi çok müthiş yaptı teşekkür ederim
İsim: Aleyna K.
Tarih: 30 Kasım 2023

Yorum: Hızlı ve güzel kargolandı. Diğer liftinglere verdiğim paralara çok üzüldüm. Yapıştırıcısı bile çok güzel kesinlikle öneriyorum.
İsim: E** N** E**
Tarih: 20 Ekim 2021

Yorum: bayıldımmmmm, harika etkili 🤌🏻
İsim: N** K**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: İndirimdeyken aldik gelir gelmez denedik kaş ve kirprik icn gayet guzel begendim
Tarih: 09 Kasım 2021

Yorum: Daha önce de alıp kullanmıştım gayet memnunum
İsim: M** C**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: Harikaaaaa. Anneme yaptım. İlk sefer yaptığım için deneyimsizce yaptım kötü olur sandım ama çok iyi olduu
İsim: F** M**
Tarih: 19 Aralık 2023

Yorum: Kursumuz için aldık çok mennun kaldık
İsim: E** T**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Açıkçası biraz tereddüt ederek almıştım ilk kez denedim ve sonuç başarılı bence alırken siyah boya da alın yani kirpik boyası
İsim: S** K**
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: İşlemi nasıl yapacağınız mini bir broşür ile özetlenmiş. Paketlenme, teslimat sorunsuz. Uygulamak kolay. 1 ay oldu hala ilk günkü gibi lifting. İlk denememe rağmen gayet verimli sonuç aldım.
İsim: E** K**
Tarih: 17 Aralık 2023

Yorum: Çok çok güzel bir ürün hediyeniz ve inceliğiniz için de çok teşekkür ederim ☺
İsim: E** B**
Tarih: 12 Ekim 2021

Yorum: Hızlı teslimat ve hediye için çok teşekkürler ürün çok kaliteli❤🙏🏻
İsim: Özlem A.
Tarih: 03 Kasım 2021

Yorum: deneme ve sonuç. kirpiklerim az. kasimada yaptım sonuç harika. kirpiklerim aşağı doğru normalde. bunu yaptıktan sonra ki halı ordata. çok memnun kaldım. bitince tekrar alcamm.
İsim: B** B**
Tarih: 23 Mart 2024

Lash Lıft® Kirpik Lifting Seti, Lash Lift, Kaş & Kirpik Perma Seti Full Pkt Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhaba, kaş için uygun mu? Uygunsa nasıl kullanılıyor? Bilgi verebilirseniz sevinirim, iyi çalışmalar 😊
Cevap: Merhaba uygundur gönderilen talimat ve youtube videolarından yardım alabilirsiniz efendim.

Soru: Merhaba. Sadece kıvırıcı özelliği mi var? Kirpik rengini belirginleşmesi için koyulaştırır mı?
Cevap: Merhaba, Evet efendim sadece kıvrım ve besleme özelliği var. Koyulaştırmak için boya kullanmanız gerekir. Selamlarımızla

Soru: Merhaba temizleyici 10 ml yazıyor açıklamada ama bana gelen 5 ml
Cevap: Merhaba efendim, yaşamış olduğunuz sorundan ötürü üzgünüz. Losyon 5ml'dir. Giriş hatası olduğu için 10ml olarak yazılmış, düzeltilmiştir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba kaş liftingde mevcut mudur içinde
Cevap: Merhaba evet efendim, ürünümüz kaş ve kirpik lifting setidir

Soru: Kaç kullanımlık
Cevap: Merhaba, içerisinde hacmen 10 kullanımlık malzeme bulunmaktadır.

Soru: Merhaba bu ürün diğer üründen ayıran özellik ne 105₺ olan kirpik fırçası var mı.
Cevap: Merhaba, bu üründe diğer standart sete ek olarak içerisinde 3 çift gözaltı pedi, 10 adet pamuklu uygulama ubuğu ve 5 adet maskara kirpik fırçası bulunmaktadır.

Soru: GÜNAYDINLAR Liftingi kullandım fakat kirpikler cok geriye kıvrımcı düzeltmek için ne önerirsiniz?
Cevap: Merhaba, kirpik boyunuza uygun silikon ped kullanmamışsınızdır muhtemelen. Yağ bazlı solüsyonlar yardımıyla etkisini azaltıp daha sonrasında uygun silikon ped kullanmanız gerekmektedir.

Soru: ne işe yarıyor
Cevap: Merhaba, Kirpik perması efendim. Aynı set ile kaş laminasyonuda yapılıyor. Selamlarımızla

Soru: yorumda gozlere yanma deride sisme oldugunu yaziyor.silverdin surulmus.mustrye uygulama yapicam sikaywt alirmiyim
Cevap: Merhaba, uygulama sırasında gözlerinize solüsyon kaçırmamaya dikkat etmelisiniz ve uygulama yapmadan önce kulak arkası veya bilek içinde alerjik reaksiyon testi yapmalısınız

Soru: merhaba kullanım süresi nekadar
Cevap: Merhaba ürünün son kullanma tarihi 05.01.2025 efendim. Selamlarımızla

Soru: kaç kullanımlık oluyor?
Cevap: Merhaba, Kirpik Lifting Seti 10 ila 12 kişiye uygulamaya yetecek kadar hacme sahiptir. Set Profesyonel Güzellik salonlarında kullanılan bir üründür, dolayısıyla şişeler açıldıktan sonra solüsyonlar 3 ay ve 6 ay kullanım süresine sahip olması Güzellik salonlarında sorun olmamaktadır çünkü çoğu salon 1 seti birkaç günde bitiriyor. Fakat kişisel kullanımda ve tek kişi kullandığı zaman son kullanma tarihinden dolayı bu kullanım 5-6 defaya düşüyor. Süre geçtikten sonra' da kullanabilirsiniz. Normalde 2-3 Ay kıvrık kalan kirpikler, bu durumda etkili kıvrık kalma süresi azalarak ve 2-3 hafta kadar kıvrık kalacaktır. Selamlarımızla

Soru: Hamileler kullanabilirmi
Cevap: Merhaba bir sakıncası bulunmuyor efendim.

Soru: Kaç defa kullanılır
Cevap: Merhaba, 10/12 defa kullanıma uygundur. İyi günler.

Soru: Ürünün görselinde tarak var ben o yüzden almıştım ama içinden çıkmadı gönderir misiniz böyle bizleri yanıltıyorsunuz
Cevap: Merhaba, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kutu içinde üzerinde Clean tools yazan küçük kutu'da 3 adet şeffaf Y-tarak çıkmadımı efendim?

Soru: merhabalar biz de aldık da bundan iki kez aldık ilk alıp yaptığımızda gayet güzel tutuyordu. ama onun zamanı falan dolunca yani acildiktan 6ay sonra tabi. tutmamaya falan başladı bozulmuştur diye yeni aldık kardeşimle ama artık hiç olmuyor yani kirpiklerim asla kıvrık durmuyor. ne yapabilirim. kirpiklerim artık zarar gördüğü için mi işlemden sonuç alamıyoruz. neden oluyor olabilir
Cevap: Merhaba efendim, uygulama solüsyonların etkileri kirpikten tamamen arındıktan sonra tekrar yapılmalıdır. Solüsyonları ise serin ve kuru ortamda güneş görmeyecek şekilde muhafaza etmeniz çok önemlidir.

Soru: Merhabalar ,ürünün ilk kullanımından kaç gün sonra ikinci tekrarı yapmalıyız?
Cevap: Merhaba, eğer Tutmadığı için takrarlıyacaksanız en az 10 gün ara vermeniz önerilir. Selamlarımızla

Soru: son kullanma tarihi nedir
Cevap: Merhaba efendim, ürünün son kullanma tarihi 30.09.2025.

Soru: Hem kirpik hem de kaş için kullanılıyor değil mi
Cevap: Merhaba efendim, evet kullanılır.

Soru: Merhaba kirpik yapıstırma pedleri ne renk acaba şeffaf mı?
Cevap: Merhaba evet efendim şeffaf

Soru: benim kirpiklerim uzun ve kıvrık ama çok iç içe karışık duruyorlar setinizi bunun için kullansam düzeltir mi acaba
Cevap: Merhaba, uygun göz pediyle uygulandığında istenilen etkiyi gösterecektir.

Lash Lıft® Kirpik Lifting Seti, Lash Lift, Kaş & Kirpik Perma Seti Full Pkt Ürün Görselleri

Lash Lıft® Kirpik Lifting Seti, Lash Lift, Kaş & Kirpik Perma Seti Full Pkt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü