Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Alınmaya Değer Mi ?

Sare

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,753
0
0
Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) En Düşük Fiyat Nerede?
Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Şu Anki Fiyat Aralığı 124.9 Tl'den Satılmaktadır.

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Hakkında yaklaşık 506 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürün Tanıtımı

Geniş Kullanım Alanı: Fitness, vücut şekillendirme, kilo kaybı, güç kazanmak ve fizik tedavi olmak üzere farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Değişken Direnç Seviyeleri: 3 renk, hafif, orta ve sert olmak üzere 3 farklı direnç seviyesini gösterir. Bu mükemmel araçla farklı kas gruplarını dahil etmek için farklı açılardan çalışabilirsiniz. Hafif ve Taşınabilir: Hafif ve taşınabilir bantlar, ağır ekipmanlara ihtiyaç duymadan gücünüzü sınamamın kolay bir yoludur. Ev, otel, ofis, park vb. dahil kullanmak istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. ÖZELLİKLER• Uzunluk: 50 cm.• Genişlik: 5 cm.• Kalınlık: 1 mm.• Renk: Turuncu/Yeşil/Mavi• Malzeme: %100 doğal kauçuk• Sertlik: Yüksek sert, ileri seviye için idealdir >_x000D_

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürününün Satıcısı, Delta Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) ürününü 124.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Kullananlar
124.9 Tl ye satışta olan Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
506 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çok iyi ürün ve tam geldi
İsim: **** ****
Tarih: 06 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: ürünler çok güzel, paketleme çok güzel
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: mükemmel birşey! çok hızlı kargo. bayıldım çok teşekkür ederim!
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: İndirimdeyken aldım. Bantlarla daha işlevli pilates yapılıyor memnun kaldım
İsim: İ** O**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: futbol hocası istedi aldık ideal
İsim: d** b**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: güzel işe yarıyor her gün pilates yapmama yardımcı
İsim: H** İ**
Tarih: 18 Eylül 2022

Yorum: Mükemmel ürün
İsim: B** D** Ç**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Öğrencilerim için aldım. Antrenmanda kullanıyoruz
İsim: N** Ç**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: 3 tane olması güzel. Kolay orta zor olarak seviyenize göre kullanabiliyorsunuz. Pilates başlangıç için güzel ben bacak hareketlerinde kullanıyorum.
İsim: M** Ö**
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: Evde spor yapanlar için ideal sağlam ve kaliteli geldi
İsim: G** K**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: spor icin cok guzel kaliteli bir urun memnunum
İsim: a** y**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Paketleme çok özenli hızlı bir şeklide geldi teşekkürler
İsim: s** b**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: İnce turunculu kopacak gibi
İsim: G** E**
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: çok güzelllll
İsim: s** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Eylül 2024

Yorum: 3'ü bir arada, beğendim.
İsim: d** m**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Kaliteli değil
İsim: e** y**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: GÜZEL
İsim: e** ü**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Güzel işe yarıyor sağlam ve kaliteli geldi
İsim: D** Ö**
Tarih: 18 Haziran 2023

Yorum: fizik tedavi de hareket yapmak icin al demislerdi bı iki aydır kullanıyorum gayet saglamlar
İsim: B** A**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: orta ve sert olan aynı gibi geldi bana ama güzel faydalı oluyor
İsim: Zehra G.
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: arwen_miss önerisiyle aldım çok beğendim
İsim: A** T**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Ürün güzel hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: A** Ö**
Tarih: 26 Nisan 2024
Satıcı: Virajx

Yorum: Ürün hızlı bir şekilde geldi paketlenmesi güzeldi. Evde kullanım için ideal. Enleri dar biraz daha kalın olabilirdi.
İsim: F** K**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: ayak için müthiş
İsim: Reşat k.
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Beğendim sorunsuz geldi, hepsini kullanıyorum farklı hareketlerde
İsim: E** A**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Hepsi özenle paketlenmişti sapasaglam elime ulaştı çok memnun kaldım
İsim: e** a**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: uzun zamansır kullanıyorum baya sağlamlar
İsim: B** E**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: sağlamlarrrr
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: memnun kaldim alinir👍🏻
İsim: E** N** K**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: Memnunum adım atarken bileklerime takıyorum, iyi geliyor diye düşünüyorum.
İsim: Abdulkadir M.
Tarih: 26 Ağustos 2024

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Üçünün boyutu farklimi
Cevap: Merhaba, Her direncin boyu aynıdır. 50 cm x 5 cm şeklindedir.

Soru: Hepsi aynı boyuttamı
Cevap: Merhaba, hepsi aynı boyutta olup direnç seviyeleri farklılık göstermektedir. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: squat için uygun mu? saglammidir
Cevap: Merhaba, Evet uygundur. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Delta Spor

Soru: Boy ölçüleri nedir
Cevap: Açıklama alanımızı incelemenizi rica ederiz. Delta Spor

Soru: kaç kg gücündedir
Cevap: Merhaba, Böyle bir test sonucu elimizde mevcut değildir. Teşekkürler...

Soru: yüksek sert mi acaba yoksa sert mi diğerlernden farkı nedir
Cevap: Merhaba, yüksek sertten kasıt tam olarak nedir? Daha net anlatırsanız sizlere yardımcı olmak isteriz. Delta Spor

Soru: Bunlarla bacak hareketi yapılmaz dimi?
Cevap: Merhaba, ürün bacak egzersizleri kullanımına uygundur. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: En kolaydan en zoru sıralar mısınız ?
Cevap: Turuncu - kolay Yeşil - orta Mavi - zor

Soru: merhaba, ucu kapalı dimi.
Cevap: Merhaba, Evet, ucu kapalıdır. Ürün adında “Squat” kelimesi içeren ürünlerimizin ucu kapalıdır bu üründe olduğu gibi. Teşekkürler, Delta Spor

Soru: tüm vucut icin kullanilan bant bu mu oluyor yoksa baska bir urun mu
Cevap: Merhaba, nerdeyse tüm vücut egersizleri için kullanılmaktadır. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: merhaba ürünün ölçüleri nedir? eni ve daire şeklinde çevre uzunluğu?
Cevap: Merhaba, ürünün çevresi 100 cm'dir. Ürün katlı şekilde 50 cm'dir. Eni 5 cm'dir. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: bunun haricinde 25 kg uzun direnç bandı mevcutmu acaba
Cevap: Merhaba, Direnç bantlarımızın ne yazık ki kg karşılığını belirtememekteyiz. Üretici firmamızdan bilgi gelmesi beklenmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: futbol antremanı için uygunmudur
Cevap: Merhaba, evet uygundur. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: fıtbol için antrenman oluyomu
Cevap: Merhaba, Evet uygundur. Delta Spor

Soru: Renkleri tek tek direnç ağırlıklarını öğrenebilir miyim?en hafif orta sert olarak kg?uzunluk 50 cm derken ikiye katlı gibi düşünürsek 25 cm dimi ? Toplamda 50 cm yani?
Cevap: Merhaba, direnç bantlarımızda hafif-orta-tam sert şeklinde seviyelerimiz mevcuttur. KG olarak bilgi paylaşımı ne yazık ki yapamamaktayız. Delta Spor

Soru: Ürünüm 3 tane olması gerekiyordu 1 tane geldi kalanları yollıcakmısınız tesekkurler
Cevap: Merhaba, kontrol sağlamak adına sipariş numaranızı öncelikle öğrenebilir miyiz? DeltaSpor

Soru: merhabalar, soru-cevap bölümünde ürünün boyunun katlı şekilde 50 cm,toplam çevre uzunluğu 100 cm olarak yazmışsınız,ancak gelen ürün belirtilen ölçünün yarısı kadar.
Cevap: Merhaba, yanlış verilen bilgi için özür dileriz. Ürün boyu size gelen gibidir. Dilerseniz iade talebinde bulunabilirsiniz. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: renkleri neye göre oluyo örneğin mavi ye sert diyorlar diğer renkler nasıl oluyo
Cevap: Merhaba; turuncu hafif, yeşil orta ve mavi serttir. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Merhaba efendim ürün futbol için uygun mudur?
Cevap: Merhaba, ısınma hareketlerinde kullanabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Delta Spor…

Soru: Merhabalar ben futbol oynuyorum bacak kaslarımı güçlendirip şekil verirmi
Cevap: Merhaba, Evet uygundur. Delta Spor

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Fotoğraf Ve Görseller

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü