Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Muge

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
601
0
0
Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Bu Ürünü Almalı Mı?
Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Güncel Fiyatı 124.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Hakkında yaklaşık 156 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Açıklama Ve Özellikler

_x000D_

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürününün Satıcısı, Delta Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) ürününü 124.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Yorumlar Ve Değerlendirmeler
124.9 Tl ye satışta olan Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
156 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Matla beraber aldım kullanışlı
İsim: Y** A**
Tarih: 14 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: beğendim.....
İsim: N** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Eylül 2024

Yorum: oğlum için aldım direnç bantları kalite güzel
İsim: Yıldız A.
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: İş yerimde kuşlanıypruz çok iyi
İsim: Ç** A**
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: iyi işe yarar paketlenmesi güzel kargo iyi
İsim: **** ****
Tarih: 16 Ağustos 2022

Yorum: Öğrencilerime aldım. Severek kullanıyorlar
İsim: N** Ç**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: oğlumun anremanı için lazımdı sipariş verdim hemen geldim çok hızlısın trend yol,yolun açık olsun inşallah
Tarih: 06 Nisan 2022

Yorum: çok güzel geldi tam beklediğim gibi fakat sadece lastiklerin çapı biraz dar ama genel olarak güzel
İsim: f** n** a**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Kargo çok hızlıydı. Orta renk ideal gerginlik seviyesinde. Renkler görseldeki gibi geldi
İsim: b** a**
Tarih: 08 Kasım 2021

Yorum: Henüz kullanmadım ancak paketleme iyiydi
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Kasım 2022

Yorum: harika renklerini bagildimmm cok kaliteli
İsim: sepideh h.
Tarih: 21 Ağustos 2021

Yorum: büyük gelir diye düşünmüştüm beklediğimden ufak çıktı ama iş yapar
İsim: P** D** T**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Hızlı kargo için teşekkürler. Ürünler görseldeki gibi. Yoga için değil daha çok spor yaparken kullanmak için aldım. Benim için gayet yeterli . Tavsiye ediyorum
İsim: Figen B.
Tarih: 22 Eylül 2021

Yorum: kaliteli ürün
İsim: F** T**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: çok iyi üstünde dereceleride yazıyor güvenle alabilirsiniz çok dayanıklı
İsim: U** A**
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: Gayet başarılı ve yeterli. Aynı gün kargolandı
İsim: V** K**
Tarih: 21 Mayıs 2022

Yorum: kargı iyi, paket güzel. . Teşekkürler🙏
İsim: ç** d**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Tavsiye ederim ürün çok güzel hızlı kargo tsk ederim
İsim: Y** E**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: çok iyi yaaaa
İsim: R** k**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Memnun kaldım
İsim: M** Ç**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Beğendim çok
İsim: G** B**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: Boyutları çok kullanışlı ve güzel Ayrıca hediyeniz için teşekkürler
İsim: S** Ö**
Tarih: 12 Kasım 2023

Yorum: kesinlikle aradığım ürün
İsim: b** b**
Tarih: 25 Şubat 2022

Yorum: Doktorumun tavsıyesı uzerıne aldım
İsim: M** A**
Tarih: 23 Haziran 2024

Yorum: güzel begendim 👍
İsim: M** İ**
Tarih: 03 Temmuz 2022

Yorum: Ürün sağlam görünüyor şimdilik . Ama biraz ebat olarak küçük geldi bana biraz daha geniş olabilirmiş
İsim: F** K**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Yıllardır severek kullandığım bir ürün alın aldırınnnn
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: kullanisli
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: güzel ürün alabilirsiniz
İsim: Ö** e**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Kucuk durduguna bakmayin antrenman sirasinda guzel esniyor. Direnci gayet yeterli👍🏼
İsim: i** u**
Tarih: 30 Eylül 2022

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Merak Edilen Konular

Soru: Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerimizin çok büyük çoğunluğu TRENDYOL EXPRESS KARGO ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler ARAS Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Merhaba ben 14 yaşımdayım futbol için bunu kullanabilirmiyim Teşekkürler
Cevap: Merhaba, evet kullanabilirsiniz. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Merhaba, sert ve tam sert farkı nedir?
Cevap: Merhaba Bu sette üç sertlik yani direnç seviyesi mevcuttur : Hafif sert (yumuşak direnç) Orta sert ( medium direnç) Tam sert (yoğun direnç) İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Futbol bacak antrenmanları için kullanılabilirmi
Cevap: Merhaba, evet kullanabilirsiniz. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Genişlik ve kalınlık ölçüleri nedir acaba ?
Cevap: Merhaba, ürün ebatları 50x5 şeklindedir. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: merhaba ürünün uzunluk ölçüleri aynimi ölçülerini farkli alabiliyormuyuz 30 40 50 cm gibi
Cevap: Merhaba, 3 ü de aynıdır ve farklı ölçüde ürünümüz mevcut değildir. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Merhaba 3unun direnç seviyeleri farklı değil mi ?
Cevap: Merhaba, evet farklıdır. Hafif, orta ve serttir. Delta Spor.

Soru: menisküs yırtılması için kullanılması uygun mudur yoksa ucu kapalı olani mi tavsiye edersiniz
Cevap: Merhaba, yönlendirmemiz doğru olmayacaktır.. Hekiminize danışmanızı rica ederiz. Delta Spor

Soru: Merhaba, ürünlerin uçları birleşik değil mi?
Cevap: Merhaba, Evet, incelediğiniz ürünümüzün iki ucu birleşik, aerobik / squat bant şeklindedir. İlginize teşekkürlerimizle.. Delta Spor

Soru: Renkler kaç kilo ağırlığına denk geliyor
Cevap: Merhaba, Kg olarak karşılığını şu an için sizinle paylaşamamaktayız. Bu bilgiyi temin etmeye çalışmaktayız. Lakin yukarıdan aşağıya hafif - orta - tam sert direnç seviyelerindedir. Delta Spor

Soru: merhaba ürünlrjn boyları ve kg leri kaçtır
Cevap: Merhaba, 50 cm dir. Dirençleri kg olarak değil hafif, orta ve tam sert olarak üretilmiştir. İlginize teşekkürler, Delta Spor.

Soru: sert olani kac kg lik direnc uyguluyor
Cevap: Merhaba, Kilogram olarak bir değer ne yazık ki paylaşamamaktayız. Üretici firmalarımızda şu an için bu bilgi tedarik edilememektedir. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Görsel Galerisi

Latex 3'lü Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü