Latex 5 Farklı Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Gamze

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
588
0
0
Latex 5 Farklı Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Latex 5 Farklı Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Şu Andaki Değeri 249.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Latex 5 Farklı Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Latex 5 Farklı Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Hakkında yaklaşık 250 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Latex 5 Farklı Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Teknik Bilgiler

Latex 5 Farklı Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürününün Satıcısı, Delta Latex 5 Farklı Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) ürününü 249.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Latex 5 Farklı Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Kullanıcı Geri Bildirimleri
249.0 Tl ye satışta olan Latex 5 Farklı Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
250 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: kızım için aldım memnun
İsim: Mesude A.
Tarih: 17 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: tek tek paketlenmişti ayrıca 5 çeşit direnç seçeneği olması da harika sadece plastik olduğu için spor yaparken biraz toplanıyor ama rahatsız etmiyor esnemesi harika en hafifiyle başlayıp güçlendikçe direncini arttırıyorum çok yorucu olmuyor resmen mük✌🏻 💕
İsim: f** g**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Özenli paketleme için teşekkür ederim. Memnun kaldım
İsim: M** S**
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: Ürün elime ulaştı memnunum paketlemede güzel benden 5 yıldızı kaptı.
İsim: **** ****
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Kızım için aldım görselle uyumlular teşekkür ediyorum
İsim: D** A**
Tarih: 25 Eylül 2023

Yorum: Beyandım
İsim: Kseniia M.
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: bilek antrenmanı için çok güzel ve kullanışlı
İsim: İ** M**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: begendim güzel
İsim: F** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Haziran 2024

Yorum: Ürün çok güzel hakkını verebilmeyi umuyorum
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: inceden kalına doğru gidiyor ve sağlam çok beğendim çok güzel bir ürün
İsim: E** B**
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: Kullanışlı teşekkürler
İsim: D** Ç**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: bayıldım tek kelimeyle
İsim: s** k**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Aşamalı olması güzel ben indirimde uygun fiyata denk getirmiştim benim için daha iyi oldu
İsim: H** Ç**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: kaliteli ürün
İsim: M** M**
Beden: 21 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzelll
İsim: D** B**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: İndirime girince aldım spor üyeliğim bitecek evde yapmaya devam edeceğim denedim birkaç hareket katlanıyor onun dışında benim için iş görür
İsim: a** a**
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: iyi kardeşime aldım bacak kasini baya gelistirdi
İsim: G** K**
Tarih: 14 Temmuz 2024
Satıcı: Tosima Store

Yorum: Ürün gayet güzel, renkleri çok hoş kargo hızlıydı.
İsim: Emine D.
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: guzel begendim
İsim: d** i**
Beden: 28 Mayıs 2024

Yorum: Delta kalitesi, çok güzel
İsim: B** T** U**
Beden: 12 Nisan 2024

Yorum: Güzel bir ürün.
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Gayet iyi bi ürün
İsim: G** n** g**
Beden: 20 Eylül 2024

Yorum: güzel beğendim
İsim: Ş** T**
Beden: 19 Eylül 2024

Yorum: Üçlü geldi ben AP ayrı bir renk geldi. Ben bunu istemiştim yanii
İsim: m** H**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Ev için aldım işimi görüyor
İsim: Aslıhan K.
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: çok sağlam kaliteli aylardır kullanıyorım hâlâ sağlam
İsim: B** A**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: esneklerikleri güzel ama spor yaparken katlandığı için elimi tahriş etti, yine de benim işimi görüyor
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: kaliteli geldiler
İsim: D** G**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Ürün kaliteli görünüyor..
İsim: S** K**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: tek kelimeyle mükemmel..
İsim: S** T**
Tarih: 20 Nisan 2024

Latex 5 Farklı Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 182 boy uyumludur
Cevap: Merhaba, Evet, uygundur. Not : Bu ürünün uç kısmı kapalıdır.

Soru: ne işe yariyor
Cevap: bacak egzersizlerinde kullanabilirsiniz

Soru: Ürünün çapı ve genişliği kaç cm acaba?
Cevap: Merhaba, 50 cm x 5 cm ölçülerindedir. Delta Spor

Soru: merhaba, fotoğraftan tam anlayamadım ama daire şeklinde olanlardan mı uçları kesik olanlardan mı?
Cevap: Merhaba, Daire şeklinde olanlardan. Ucu kesik olanlardan değil. Teşekkürler, Delta Spor

Soru: ne kadar ağırlık taşıyabilir?
Cevap: Merhaba, Böyle bir test sonucu elimizde mevcut değil. Teşekkürler...

Soru: setteki en sert bantla tek satılan ekstra sert olan bant aynı sertlikte mi ya da bu setteki en sertten daha sert bantınız var mı acaba
Cevap: Bu setteki en sert, tüm ürünler içinde en sert olandır.

Soru: Ağırlıkları sırasıyla nasıl??
Cevap: Merhaba, En hafifinden sen sertine doğru : 3 KG 5 KG 9 KG 13 KG 16 KG Teşekkürler... Delta Spor

Soru: Tek sertlikten alacaksam nasıl olur 15 tane istiyorum ?
Cevap: Merhaba, https://www.trendyol.com/sr?q=direnç aerobik pilates direnç egzersiz&qt=Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz&st=Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz&mid=921&attr=240|285904&os=1 Linkte yer alan ürünlerimiz tam sert direnç seviyesindedir. Delta Spor

Soru: kullandıkça formu bozulur mu
Cevap: Doğru kullanımda ve sağlıklı saklama koşullarında uzun süre kullanabilirsiniz.

Soru: 50 cm toplam uzunlukmu yoksa katlı uzunlukmu ortasından kesildiğinde kaç cm oluyor toplam
Cevap: Merhaba, Çevre ucunluğu 50 cm'dir.

Soru: merhaba sertlik derecesi nedir
Cevap: Merhaba, 5 farklı direnç seviyesi X-Light (Ekstra Hafif) Hafif Orta Sert X-Sert (Ekstra Yüksek Sert) şeklindedir. Delta Spor

Soru: merhaba kol çalışmaları için ve kalça calışmaları için ürün arıyorum uygun mudur yeterince esner mi
Cevap: Merhaba, Uygundur. Delta Spor

Soru: daire şeklinde mi yoksa düz mü
Cevap: Merhaba, daire şeklinde iki ucu kapalıdır.

Soru: bu direnç bandı futbol için kullanilirmi
Cevap: Merhaba, Evet, uygundur Delta Spor

Soru: squat için kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba, Evet kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba🌸 3lü setinizle bu setinizin farkı nedir acaba😊
Cevap: Merhaba, Üçlü setimizde hafif - orta ve sert direnç seviyeleri mevcuttur. Beşli setimizde ekstra hafif - hafif - orta - sert - ekstra sert direnç seviyeleri mevcuttur. Delta Spor

Soru: ağırlıkları sırasıyla nedir acaba
Cevap: Merhaba, En hafifinden sen sertine doğru : 3 KG 5 KG 9 KG 13 KG 16 KG Teşekkürler... Delta Spor

Soru: merhabalar evde spor için kullanacağım , evde vucut gistirme için uygun mudur
Cevap: Merhaba, vücut geliştirme egzersizlerinizde yardımcı materyal olacaktır. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: lastikler kaç santime kadar uzayabiliyorlar? örneğin squat hareketinde lastik ayaktan boyna alınıp ayağa kalkılıyor. bu harekete dayanıklı mıdır? 185 santim uzayabiliyor mu?
Cevap: Merhaba, uzama bilgisi mevcut değildir. Esnek yapıda olduğu için kuvvete göre farklı uzamaktadır. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Merhaba barfiks için uygun mudur acaba ne kadar esner?
Cevap: Merhaba, Barfiks çekmek için uygun ürünleri linkte bulabilirsiniz : https://www.trendyol.com/sr?q=delta barfiks çekmeye&qt=delta barfiks çekmeye&st=delta barfiks çekmeye&os=1

Latex 5 Farklı Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Resim Ve Fotoğraflar

Latex 5 Farklı Direnç Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü