Latex Hafif Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Fiyatına Göre Alınır Mı ?

PusulaKahve

Bilgili
9 Ağu 2023
307
1
0
Latex Hafif Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Alanlar Memnun Mu?
Latex Hafif Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Şu Anki Fiyat Aralığı 79.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Latex Hafif Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Memnuniyet Durumu Nedir?

Latex Hafif Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Hakkında yaklaşık 63 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Latex Hafif Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürün Hakkında Bilgi

Geniş Kullanım Alanı: Fitness, vücut şekillendirme, kilo kaybı, güç kazanmak ve fizik tedavi olmak üzere farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Direnç Seviyesi: Hafif Hafif ve Taşınabilir: Hafif ve taşınabilir bantlar, ağır ekipmanlara ihtiyaç duymadan gücünüzü sınamamın kolay bir yoludur. Ev, otel, ofis, park vb. dahil kullanmak istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. ÖZELLİKLER• Uzunluk: 50 cm.• Genişlik: 5 cm.• Kalınlık: 1 mm.• Renk: Sarı• Malzeme: %100 doğal kauçuk >

Latex Hafif Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürününün Satıcısı, Delta Latex Hafif Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) ürününü 79.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Latex Hafif Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Yorumlar Hakkında Bilgi
79.0 Tl ye satışta olan Latex Hafif Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
63 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: çok kullanışlı gayet iyi.
İsim: **** ****
Tarih: 05 Şubat 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: Çok kullanışlı ve kalitesi de iyi
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Cok güzel yeni başlayanlar için ideal.
İsim: N** A**
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: güzel ve kullanışlı
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Yumuşak bir ürün
İsim: Esra Ç.
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: paketleme iyidi
İsim: F** E**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: ürün gayet kullanışlı
İsim: y** d**
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: Kalça ve bacak egzersizleri için alacaksanız bunun yerine orta sert veya tam sert olanları tercih edebilirsiniz.
Tarih: 26 Şubat 2022

Yorum: Çok güzel ☺
İsim: G** M**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel. Sert. Beğendim
İsim: E** V**
Tarih: 28 Eylül 2022

Yorum: sert oldukca
İsim: h** u**
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: ben çok beğendim
İsim: B** D**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: güzel ürün
İsim: i** t**
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: Çok güzel severek kullanıyorum
İsim: B** M**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Mart 2023

Yorum: cok hafif orta olan alinabilir
İsim: Ç** K**
Beden: 26 Eylül 2023

Yorum: Çok iyi kullanışlı ve küçük
İsim: N** B**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Esneklıgı güzel bacağı güzel çalıştırıyor. Ben kollarım ıcınde kullanıyorum 👌
İsim: B** K**
Tarih: 16 Ocak 2022

Yorum: Ürün Gayet Güzel Tavsiye Ediyorum
İsim: H** A**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: İyi ürün kullanıyorum
İsim: E** A**
Beden: 09 Ekim 2023

Yorum: fiyat performans olarak iyi bit ürün.
Tarih: 11 Ekim 2021

Yorum: Tmm istediğim hibi
İsim: B** A**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Çok ince kiloya göre kullanıma dikkat etmek gerekiyor
İsim: O** B**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: Göründüğün gibi geldi
İsim: b** p**
Tarih: 14 Şubat 2022

Yorum: Diğer satıl aldığım ürünleri gönderip bunu unutmuşsunuz. Ya para iadesi yapın ya da ürünümü gönderin lütfen..
İsim: N** R** T**
Tarih: 24 Nisan 2022

Latex Hafif Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürüne İlişkin Sorular

Soru: hafif yumuşak sertin bir düşüğü değil mi
Cevap: Merhaba, yumuşak sertin bir düşüğünü isterseniz seçeneklerden X-Hafif olanı seçmeniz gerekmektedir. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: kaç kg band
Cevap: Merhaba, 3-4 kg civarındadır. Delta Spor

Soru: ürün özel kutusunda geliyormu. satisini yapicam
Cevap: Merhaba, Ürün polibag içinde gönderilmektedir. Özel kutusu mevcut değildir. İlginize teşekkürlerimizle...

Soru: Ya ne biçim mal satıyorsunz paketten açar açmaz yırtıldı ya
Cevap: Lütfen fatura ve ürün görselinizi bizimle paylaşınız. info@deltaspor.com.tr Delta Spor

Soru: Merhaba, toplu siparişimde bu ürünü de aldım ancak kutudan çıkmadı. Ürünü gönderir misiniz lütfen??
Cevap: Merhaba, Konu ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için çalışma saatlerimiz içerisinde (hafta içi 09:00 - 17:00) bizimle tekrar iletişime geçmenizi rica ederiz. İlgili ekibimiz sizinle detaylı bilgi paylaşımı gerçekleştirecektir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Merhaba siyah aldım ama pembe veya sarı koyabilir misiniz? Renk seçeneğini görmemişim
Cevap: Merhaba, Ne yazık ki kvkk hükümleri gereğince sipariş içeriği, adres vb. alanlarda değişiklik yapma yetkimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: İkili sert diye bir secim karohorisi var iki ayri bant mı gönderim yapiyorsunuz
Cevap: Merhaba, O varyantta hata mevcut. Düzeltilecektir. Çiftli değil, tekil ürün olarak gönderim sağlanmaktadır. İlginize teşekkür ederiz... Delta Spor

Soru: Merhaba bu 5 yıldız lı hafif yumuşak ile aynıdırmı ? Ve kaç kg?
Cevap: Merhaba, Hafif (Yumuşak) ile X-Hafif farklılardır; bu ürünler en az dirençten (sertlikten) en çok dirence (sertliğe) şu şekilde sıralanırlar : X-Hafif Hafif (Yumuşak) Orta Sert Sert X-Sert Teşekkürler, Delta Spor

Soru: Yeni başlayanlar için uygun mudur esneklik vs açısından daha esneği başlangıcı varsa önerir misiniz,
Cevap: Merhaba, Ürün hafif sert bant olduğu için yeni başlayanlar için uygundur. İyi günler.

Soru: Spora Yeni başlayan biri için hangi seviye almalıyım hafif yumuşak mı orta sert mi ?
Cevap: merhaba orta sert ideal olacaktır

Latex Hafif Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürünün Detaylı Resimleri

Latex Hafif Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü