Latex Tam Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Alınır Mı

Esra

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
332
0
0
Latex Tam Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) En Ucuzu Nerede Bulunur?
Latex Tam Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Şu Anki Değeri 79.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Latex Tam Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Kaç Kişi Memnun?

Latex Tam Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Hakkında yaklaşık 203 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Latex Tam Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Detaylı Açıklama

_x000D_

Latex Tam Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Ürününün Satıcısı, Delta Latex Tam Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) ürününü 79.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Latex Tam Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Yorumlar Hakkında Bilgi
79.0 Tl ye satışta olan Latex Tam Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
203 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Aradığım sertliği buldum diyebilirim. Yeni başlayanlar için ideal
İsim: Y** K**
Tarih: 27 Eylül 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Delta Spor

Yorum: Tek kelimeyle süper, zaten her ürünü güzel ve kaliteli bir firma severek sürekli tercih ediyorum 👌🏿👌🏿
İsim: G** S**
Tarih: 03 Nisan 2022

Yorum: Yeni başlayanlar için güzel bir ürün ama benim gibi bir süredir ağırlıkla çalışan biri için oldukça hafif. Özellikle kalça çalışırken hiç hissedemedim direncini.
İsim: İ** K**
Tarih: 28 Eylül 2021

Yorum: Yatarken bile yanımda fırsat buldukça kullanıyorum hareketlerde
İsim: M** Ö**
Tarih: 02 Nisan 2022

Yorum: indirimdeyken alınabilir
İsim: R** K**
Tarih: 22 Eylül 2021

Yorum: Bu zamana kadar bu markanın kötü bişeyine hiç rastlamadım yine cok güzel ürün
İsim: B** b** K**
Tarih: 30 Mart 2022

Yorum: Bağlamaya gerek kalmadan kullanım için ideal.Orta sertlikte
İsim: Ö** Y**
Tarih: 30 Ocak 2022

Yorum: Sertliğine bayıldım çok kullanmalık, 2yıldır spor yapan biri olarak gayet başarılı buldum
İsim: G** Y**
Tarih: 20 Mayıs 2022

Yorum: Sağlam geldi
İsim: F** A**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: 👍👍👍baya basarili
İsim: Z** A**
Tarih: 13 Mart 2022

Yorum: Matla beraber almıştım. Sertliği iyi çok beğendim. 💜
İsim: R** B**
Tarih: 30 Mayıs 2022

Yorum: güzel beğendim tam sertliği yerinde
İsim: G** Y**
Tarih: 26 Temmuz 2022

Yorum: yaxşı paketlenmisdi istifadə edəndə qatlanır incidir ayağı yaxşı deyil
İsim: N** S**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: Yeni başladım ama sertliği bana uygun iki tane aldım
İsim: z** y**
Tarih: 10 Temmuz 2022

Yorum: aerobik bandı nasıl mı olur işte böyle gayet güzel
İsim: S** İ**
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: Çok rahat ben beğendimm
İsim: E** N** Y**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Çok kalite bi ürün tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 03 Ocak 2022

Yorum: Heavy aldım sertliği güzel beğendim
İsim: R** Y**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: ürünler gayet kullanışlı
İsim: yasemin d.
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: Güzel sertlikte kullanışlı alınabilir.
İsim: B** Y**
Tarih: 28 Haziran 2022

Yorum: Evde kullanışlı.
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Şubat 2022

Yorum: Ne çok sert ne çok yumuşak
İsim: T** D**
Tarih: 12 Ocak 2022

Yorum: Fiyatına göre gayet iyi elime sorunsuz ulaştı
İsim: B** E**
Tarih: 13 Kasım 2022

Yorum: Bu bandi sert oldugu icin ilerde kullancam. Gayet guzel.
İsim: E** O**
Tarih: 08 Temmuz 2022

Yorum: Çok sert değil yeni başlayanlar için normal
İsim: B** B**
Tarih: 18 Nisan 2022

Yorum: ürün güzel rengi gorseldeki gibi kargo sorunsuz geldi fakat ürünü kullanirken içe doğru katlanması hoşuma gitmedi
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: güzel görünüyor umarım kullanışlı olur
İsim: B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Mayıs 2022

Yorum: Ürün hızlı bir şekilde elime ulaştı paketleme özenliydi
İsim: Z** T**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Gayet güzel ve kullanışlı
İsim: H** Y**
Tarih: 06 Ağustos 2022

Yorum: Güzel ürün
İsim: H** K**
Tarih: 16 Ocak 2022

Latex Tam Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Daha serti var mı
Cevap: Merhaba, https://www.trendyol.com/delta/latex-ekstra-yuksek-sert-aerobik-pilates-direnc-egzersiz-bandi-squat-lastigi-uc-kismi-kapali-p-739442412 Linkte yer alan ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Delta Spor

Soru: Merhaba yorumlarda cok küçük diye okudum kac cm ürün
Cevap: Merhaba, Uzunluğu 50 cm, genişliği 5 cm 'dir.

Soru: ürünün kalınlığı kaç cm
Cevap: Merhaba, 0,25-0,75 mm arasındadır. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: Yorumlarda orta sert yada tam tersi çok sert olarak yorumlamışlar seçenekteki sert kısmını seçerek sipariş verdim sert gelir mi? Orta sert gelmez dimi?
Cevap: Merhaba, istemiş olduğunuz ürün tarafınıza gönderilecektir. Tüm siparişler özen ve titizlikle hazırlanıp taahhüt edilen süre içerisinde sıralı bir şekilde kargoya teslim edilmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Delta Spor...

Soru: ÜRÜN OLARAK 2 MOR 1 YEŞİL SİPARİŞ ETTİK.YEŞİL OLAN DOĞRU GELDİ AMA DİĞERLERİ 3 LÜ SET PİLATES BANDI GELDİ.
Cevap: Merhaba, kontrol sağlayabilmemiz adına sipariş numaranızı paylaşmanızı rica ederiz. Sizlere yardımcı olmak isteriz. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: Meraba bunun agirlik derecesi ne kadar?
Cevap: Merhaba, Tam sert direnç seviyesindedir. Delta Spor

Soru: kargolariniz ne zaman çalışmaya başlayacak
Cevap: Merhaba, Cumartesi günü başlayacak. İlginize teşekkürlerimizle… Delta Spor

Soru: Merhaba. 50 tl ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo değil mi? 55 tl sepete ekliyorum hala ücretsiz kargo için ürün eklememi.
Cevap: Merhaba, konu ile ilgili Trendyol müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi rica ederiz, sistemsel bir hata alıyor olabilirsiniz. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: En sert olan bu ürün mü
Cevap: Merhaba, Doğrudur. En sert olanı bu üründür (tam sert modeli) İlginize teşekkürlerimizle... Delta Spor

Soru: 2 Aydır spor yapıyorum evde squat ve bacak çalışmak için isticem sizce orta sert olanı mı sert olanı mı tavsiye edersiniz
Cevap: Merhaba, orta sert tercih edebilirsiniz. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: MerhabalaR hangi kargo çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerinin çok büyük çoğunluğu Trendyol Express Kargo ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler Aras ve Mng Kargo ile yapılmaktadır. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Merhaba pembesi var mı
Cevap: Merhaba, mağazamızı kontrol etmenizi rica ederiz. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: Hangi kargo ile gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, Sipariş gönderimlerinin çok büyük çoğunluğu Trendyol Express Kargo ile sağlanmaktadır. Trendyol Express'in henüz hizmet vermediği noktalar ile bazı hacimli ürünlerde gönderimler Aras ve Mng Kargo ile yapılmaktadır. Masa tenisi masası gibi çok büyük hacimli istisnai bazı ürünlerde kargo hizmeti Horoz Kargo ile verilmektedir. Sipariş vermeniz durumunda, kargo firmanız Trendyol tarafından siparişiniz ile eş zamanlı olarak belirlenmektedir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Soru: Merhaba sertliğini neye göre almalıyım
Cevap: Merhaba, spor geçmişinize göre belirleyebilirsiniz. İlk başlangıç için hafif önermekteyiz. Teşekkürler, Delta Spor.

Soru: Ürünüm 1 gönderici tartından aldırdı 4 gündür hala aynı sorunumu çözermisiniz
Cevap: Merhaba, Size yardımcı olabilmemiz adına lütfen sorunuzu daha açık bir şekilde ifade edebilir misiniz? Teşekkürler. Delta Spor

Soru: Merhaba ben evde spor yaparken kullanacağım üst bacaklarıma gecirip bu kullanılır mı bana ürün önerebilir misiniz hiç bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim 😊😇
Cevap: Merhaba, Bir diğer ismi squat bant olarak da geçen aerobik bandımızı güvenle tercih edebilirsiniz.. İlginize çok teşekkür ederiz. Delta Spor

Soru: Yuvarlak birbirine bağlı mı yoksa düz mü
Cevap: Merhaba, ürün çember şeklindedir. Her iki yanı birleşiktir. Teşekkürler. Delta Spor

Soru: meraba bununla kalça hareketleri yapılıyomu sguat falan
Cevap: Merhaba, Evet, squat / alt gövde çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz. İlginize teşekkürlerimizle.. Delta Spor

Soru: Ürünü iade edicem ama paketi yırtıldı başka bir pakete koysam olur mu
Cevap: Merhaba, Ürün kullanılmadığı, ambalajına zarar verilmediği sürece ve faturası mevcut ise 15 gün içerisinde iade aksiyonu alabilmektesiniz. Delta Spor

Soru: Merhaba sizden dambılla birlikte pilates lastiği almıştım Dambıllar geldi ancak kutuda lastik çıkmadı Yollamamışsınız yollamanızı rica ediyorum
Cevap: Merhaba, Konu ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için çalışma saatlerimiz içerisinde (hafta içi 09:00 - 17:00) bizimle tekrar iletişime geçmenizi rica ederiz. İlgili ekibimiz sizinle detaylı bilgi paylaşımı gerçekleştirecektir. İlginize teşekkürlerimizle, Delta Spor

Latex Tam Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) Resim Galerisi

Latex Tam Sert Aerobik Pilates Direnç Egzersiz Bandı Squat Çalışma Lastiği (Uç Kısmı Kapalı) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü