Lavanta Uçucu Yağı 10 ml %100 Saf ve Doğal (Lavender Essential Oil) Alanlar Memnun Mu ?

LeylaSes

Bilgili
9 Ağu 2023
252
0
0
Lavanta Uçucu Yağı 10 ml %100 Saf ve Doğal (Lavender Essential Oil) Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Lavanta Uçucu Yağı 10 ml %100 Saf ve Doğal (Lavender Essential Oil) Güncel Fiyatı 149.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Lavanta Uçucu Yağı 10 ml %100 Saf ve Doğal (Lavender Essential Oil) Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Lavanta Uçucu Yağı 10 ml %100 Saf ve Doğal (Lavender Essential Oil) Hakkında yaklaşık 2145 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Lavanta Uçucu Yağı 10 ml %100 Saf ve Doğal (Lavender Essential Oil) Ürünün Detayları

_x000D_

Lavanta Uçucu Yağı 10 ml %100 Saf ve Doğal (Lavender Essential Oil) Ürününün Satıcısı, Monoville Lavanta Uçucu Yağı 10 ml %100 Saf ve Doğal (Lavender Essential Oil) ürününü 149.99 Tl'den Satılmaktadır.

Lavanta Uçucu Yağı 10 ml %100 Saf ve Doğal (Lavender Essential Oil) Yorum Ve Değerlendirmeler
149.99 Tl ye satışta olan Lavanta Uçucu Yağı 10 ml %100 Saf ve Doğal (Lavender Essential Oil) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2145 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Birkaç damla bile tüm odanın havasını değiştirebiliyor. Yanında patates baharatında hediye edilmiş. Teşekkür ederim çok iyi paketlenmişti.
İsim: F** G**
Tarih: 07 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Monoville

Yorum: Ablam için aldım bitti bile masaj için çok uygun👌
İsim: M** Ö**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Kokusu çok hoş özenli paketlenmiş teşekkür ederim
İsim: r** a**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: çok işe yariyor alın aldırın stok yapmalık bir urun satıcı çok ilgili
İsim: s** k**
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: Bayanlar için süper bir ürün auranızı yükseltiyor. Cinsellikte bayanların isteğini yükseltiyor haz alıyorlar.
İsim: **** ****
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: marka çok güvenilir. başka yağlar da almıştım aynı markadan çok memnunum. orjinalliginden şüphe etmeyin. ayrıca paketleme ve kargo da çok iyi
İsim: M** K** A**
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: çok güzel kokuyor paketleme güzeldi yanında damlaligi hediye gönderdiler teşekkür ederim
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: Bu satıcıdan ilk kez alışveriş yaptım ama iyi ki denemişim vazgeçilmezim olacak ☺ Uçucu yağları buhurdanlık için alıyorum çalışırken zihni rahatlatıyor, konsantrasyona da faydalı olduğunu düşünüyorum. Yağların kokusu yoğun ve çoook güzel. Kaliteli iş yaptıkları için firmayı tebrik ederim.
İsim: A** E** Ö**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Cok guZel paketlenmis bir sekilde geldi. Buhurdanlikta kullaniyorum. Rahatlatici aromaterapi olarak bileklerime suruyorum
İsim: T** D**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Badenews tavsiyesi ile almıştım. İyi ki almışım. Bir de hediyeniz çok teşekkür ederim, küçük bir şey olsa bile böyle hediye gelen şeylere bayılıyorum.
İsim: F** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Mayıs 2022

Yorum: Teşekkürler hemen geldi güzel paketlenmişti ve çok güzel kokuyor
İsim: Y** E**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: çok güzel paketlenmis ve sorunsuz elime ulasti cok teşekkür ederim
İsim: h** B**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: Kuşburnu ve çay ağacı yağı ile birlikte geceleri kullandığım bir karışım hazırladım, çok severek kullanıyorum
İsim: Z** G**
Tarih: 09 Haziran 2022

Yorum: Bayıldım. Ben taşıyıcı yağ olarak zeytinyağıyla birlikte kullanıyorum. Tırnak batması problemim de var aşırı faydasını gördüm ve bunun yanında cilde kazandırdığı nemi ve yumuşaklığı da uzun süre koruyor. Şiddetle tavsiye ediyorum
İsim: ş** a**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: Güzel paketlenmişti, uyku sorunum için aldım yastığıma damlatıyorum
İsim: A** A**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel bir yağ kaliteli kokusu da çok güzel özenli paketleme için de ayrıca teşekkür ederim
İsim: F** Y**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Harika kokan, doğal bir ürün. Paketlemesi ve damla çubuğu güzeldi. Tatlı bir marka :)
İsim: B** D** K**
Tarih: 01 Ekim 2022

Yorum: ürünler çok güzel kaliteli tavsiye ederim ben iki tane aldım çok uygun fiyatı da kargom da hemen geldi çok teşekkür ederim
İsim: M** Y**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: paketleme çok iyiydi akmış olacağını sandım poşeti açınca kokuları vardı ama içindeki ekstra karton kutu ve şişelerin çok iyi kapalı olması başarılı nioli yağı için alacaktım lavanta yağı da indirim olunca ikisini de aldım
İsim: Z** C**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Paketlemesi özenli ve çok güzel bir ürün Teşekkür ederim
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: lavanta yağının gece yatmadan bileklere sürüldüğünde rahatlatıcı etkisi tartışılmaz. ürün çok iyi paketlenmiş atak elime ulaştı. ve minik hediyeler için de çok teşekkürler.
Tarih: 17 Şubat 2023

Yorum: çok beğendim kokusu çok güzel rahatsız etmiyor, parfüm kokuları basimi agritirken bu ürün iyi geldi
İsim: S** G**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: daha önce de nioli yaginizi aldım ve çok memnun kaldım bu üründen de memnun kalacağımı düşünüyorum hızlı ve özenli paketleme teşekkürler
İsim: E** F** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Şubat 2023

Yorum: Ürün sağlam şekilde elime ulaştı teşekkür ederim yaninda patates baharati hediye gelmiş 💕teninizde bir kac dk sonra kokusu açılıyor ferah ve huzurlu bir hisss yaşatıyor
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Her şeye faydalı olan lavanta yağının en orjinallerinden biri diyebilirim. Hızlı ve özenli kargoları, yanında gönderdikleri hediye için de çok teşekkür ederim
İsim: E** Ş**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Hediye için teşekkür ederim.
İsim: K** B**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: mis gibi oğlumun yastığına damlatiyorum rahat uyuyor
İsim: O** A**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: bebeğimin uykusu için aldım umarım işe yarar
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: O nasıl tatlış bir kutu, çok özenli hazırlanmış. Teşekkür ederim
İsim: E** K** Y**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Ürünü çok sevdim indirimden aldım hediye olarak gönderilen patates baharatı içinde teşekkür ederim 🙏
İsim: Rabia I.
Tarih: 17 Mart 2023

Lavanta Uçucu Yağı 10 ml %100 Saf ve Doğal (Lavender Essential Oil) Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhaba. Manolya ve gardenya yağınız var mı?
Cevap: Merhaba. Maalesef şu an yoktur.

Soru: Merhaba, tıbbi lavanta yağı ile bu ürününüz arasındaki fark nedir acaba?
Cevap: Merhabalar iki çeşit lavanta yağı çeşidimiz bulunmaktadır. Biri tıbbı lavanta diğeri hibrit sadece türleri farklıdır. Hibrit lavantanın kokusu diğerine göre biraz daha ağıdır.Her iki yağımızda uçucu yağdır. Kullanım alanları aynıdır.Sevgiler

Soru: Merhaba temizlik için kullanabilirmiyim
Cevap: Merhaba. Kullanabilirsiniz

Soru: merhaba lavanta yaginizi makinada elbiselerden guzel koku elde etmek icin kullanabilir miyiz etkisi olur mu
Cevap: Merhabalara kullanabilirsiniz efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba 20 aylık bebeğini sinek ısırığından korumak için kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar bebeklerde kullanılmadan önce doktorunuza danışmanızı öneririz. Sevgiler

Soru: Merhaba bu ürün ne için kullanıla bilinir? İç çamaşırına damlatmak olurmu?
Cevap: Merhaba. Nioli yağımızı tercih edebilirsiniz

Soru: hibrit ve tıbbi lavanta yağı farkı nedir siz hangisini satıyorsunuz
Cevap: Merhaba botanik isimleri farklıdır. Farklı tür lavantaların buhar distilasyonu sonuncu elde edilmektedirler. Buhurdanlıkta kullanmak isterseniz hibrit lavantayı tercih edebilirsinz

Soru: Lavanta yağını elimdeki Hindistan cevizi yağıyla seyreltip saçlarıma uygulayabilir miyim?
Cevap: Merhaba. Öncelikle Monoville firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz. SEYTRELTEBİLİRSİNİZ. Uçucu yağlarımız seyreltilmemiş olduğu için direkt kullanılamamaktadır. Uçucu yağlarınızı sabit yağlarla seyreltmek için şu oranlarda kullanabilirsiniz. Cilt bakımı; sabit bir yağ ile her 10 ml'e 2-3 damla | Vücut masaj yağı; sabit bir yağ ile her 50 ml'e 5-10 damla | Saç bakımı; şampuan ve saç kremi içine her 100 ml'e 5-10 damla |Ortam kokulandırması; her 100 ml suya 5-10 damla olarak kullanabilirsiniz. Sevgilerle

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba. Öncelikle Monoville firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz. Trendyol Express, Aras Kargo ve Ptt ile çalışmaktayız. Öncelikli olarak Trendyol Express, ardından Aras Kargo, Aras Kargonun ulaşmadığı yerler de Ptt Kargo ile gönderim yapılmaktadır. Özel bir sebebiniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Bu üç kargodan birini seçebilirsiniz. Sipariş verdikten sonra bize zaman geçirmeden SİPARİŞ NO VE TERCİH ETTİĞİNİZ KARGO yu iletirseniz seviniriz. Biz de o yönde kargonuzu hazırlar ve kargoya teslim ederiz. Sevgilerle

Soru: ürününüz çamaşır makinesinde yumuşatıcı bölümünde kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba. Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz. Uçucu yağlar hakkında size kısa bir bilgi vermek isteriz. Uçucu Yağlar bitkilerin yaprak, çiçek, meyve gibi kısımlarının buhar distilasyonu sonucu elde edilmektedir. Uçucu yağlar dahili olarak kullanılmamaktadır. Sabit yağlarla seyreltilerek haricen kullanılmaktadır. Sabit yağlar tohum ve ya meyve çekirdeklerinin soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen yağlardır. Seyreltme oranları şu şekildedir : Cilt bakımı; sabit bir yağ ile her 10 ml'e 2-3 damla | Vücut masaj yağı; sabit bir yağ ile her 50 ml'e 5-10 damla | Saç bakımı; şampuan ve saç kremi içine her 100 ml'e 5-10 damla |Ortam kokulandırması; her 100 ml suya 5-10 damla olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca buhurdanlık ve difizörlerde kullanabilirsiniz. Çamaşır makinası hakkında kullanımı için yeterli bilgiye sahip değiliz. Uçucu Yağlar ilaç değildir ve Tedavi amaçlı kullanmak isterseniz lütfen öncelikle hekiminize danışınız. Hekiminize danışmadan lütfen kullanmayınız. Aklınıza takılan soru olursa lütfen sorunuz. Sevgilerle. Monoville Kalite Ekibi

Soru: Merhaba. Dahili kullanıma uygun mudur
Cevap: Merhaba. Uçucu yağlar dahili kullanıma asla uygun değildir. Hiçbir uçucu yağı dahili olarak kullanmayınız

Soru: Bit gelmesin diye çocukların teninde uygulanılır mı
Cevap: Merhaba efendim Monoville lavanta yağını kıyafetinin yaka kısmına damlatarak kullanabilrisiniz.Sevgiler

Soru: merhaba, çamaşır makinasında yumuşatıcı gözüne kullanılabilir mi?
Cevap: Merehabalar kullanabilirsiniz. Sevgiler

Soru: Merhaba, yüz maskesinin içinde bir kaç damla olarak kullanılabilir mi?
Cevap: Merhaba. Öncelikle firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederiz. Uçucu yağlar hakkında size kısa bir bilgi vermek isteriz. Uçucu Yağlar bitkilerin yaprak, çiçek, meyve gibi kısımlarının buhar distilasyonu sonucu elde edilmektedir. Uçucu yağlar dahili olarak kullanılmamaktadır. Sabit yağlarla seyreltilerek haricen kullanılmaktadır. Sabit yağlar tohum ve ya meyve çekirdeklerinin soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen yağlardır. Seyreltme oranları şu şekildedir : Cilt bakımı; sabit bir yağ ile her 10 ml'e 2-3 damla | Vücut masaj yağı; sabit bir yağ ile her 50 ml'e 5-10 damla | Saç bakımı; şampuan ve saç kremi içine her 100 ml'e 5-10 damla |Ortam kokulandırması; her 100 ml suya 5-10 damla olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca buhurdanlık ve difizörlerde kullanabilirsiniz. Uçucu Yağlar ilaç değildir ve Tedavi amaçlı kullanmak isterseniz lütfen öncelikle hekiminize danışınız. Hekiminize danışmadan lütfen kullanmayınız. Aklınıza takılan soru olursa lütfen sorunuz. Sevgilerle. Monoville Kalite Ekibi

Soru: gercekten orfinal mı
Cevap: Merhaba. Monoville firması olarak öncelikle ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz. Monoville Nioli Yağımız %100 Saf ve Doğaldır. İçerisinde kimyasal ya da sentetik bir madde yer almaz. Nioli Yağını alan müşterilerimiz ferahlık sağlamak ve kötü koku önlemek amacı ile iç çamaşırlarına ve pedlerine günde 1-2 damla damlattıktan sonra havalandırıp kullanmaktalardır. Zorunlu Bilgi : Ürünlerimiz ilaç değildir. Uçucu yağlar haricen kullanılır. Cildinize değdiğinde hafif yanmalar olabilir. Seyrelterek kullanmak isterseniz 1 lt suya 10 damla nioli yağı damlatarak yıkama suyu yapabilirsiniz. 1 lt yi tek seferde kullanarak duşunuzu alabilirsiniz. Hekiminize danıştıktan sonra kullanmanızı öneririz. Sevgilerle

Soru: Merhaba hiç Bi şeye karıştırmadan vücudumuza sürebiliyor muyuz
Cevap: Merhaba, Uçucu yağı cildinize direk uygulamayın ve kullanmadan önce cildinizde herhangi bir hassasiyet oluşturmadığına emin olun. Örneğin; Jojoba Yağı, Kuşburnu Çekirdeği Yağı ,Avokado yağı, hindistan cevizi yağı vb. baz yağlardır. Genelde 1/4 su bardağı baz yağ içerisine 10 damla uçucu yağ ekleyerek dengeli bir karışım elde edebilirsiniz. Hekiminize danışınız. Sevgilerle. Monoville

Soru: Merhaba 3 adet farklı yağ almak istiyorum denemek için , yanında damlalık gönderiyor musunuz acaba?
Cevap: Merhaba. Şişe ağzında içten damlalıklı kapaklarımız vardır. Ve damlatma sorunu yoktur. Ayrıca cam damlalık isterseniz mağazamızda satın alabilirsiniz efendim

Soru: merhaba buhurdanlık ya da difüzör olmayan kişiler 20 metrekare için nasıl kullanabilir? bunlar olmadan olmuyor mu 🤔
Cevap: Merhaba. Lavanta yağını yastığına bir birkaç damla damlatanlar müşterilerimiz var. Buhardanlık ve difüzördeki mantık suyun içine damlatılan lavanta yağının suya verilen ısı enerjisi ile buharlaşıp ortama dağılmasıdır. Böyle bie düzeneği bu iki cihaz sağlıyor. Ancak dediğim gibi yastığına birkaç damla damlatıp kullanan müşterilerimiz de var.

Soru: Merhaba, Hava temizleyici ve Hava nemlendiricisinde kullanılabilirmi, ve kaç damla damlatmak gerekir.
Cevap: Merhaba. Kullanılabilir. Oda büyüklüğüne göre arzu edilen miktarda kullanabilirsiniz efendim. Nane, okaliptus, sedir gibi yağları da tercih edebilirsiniz

Soru: baş agrlsl için hangi yağ onersiniz
Cevap: Merhaba. Baş Ağrısı için Tıbbi Nane yağımızı tercih edebilirsiniz. Haricen ve seyrelterek kullanışır. Hekiminize danışmanızı öneririz.İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Monoville

Lavanta Uçucu Yağı 10 ml %100 Saf ve Doğal (Lavender Essential Oil) Resim Galerisi

Lavanta Uçucu Yağı 10 ml %100 Saf ve Doğal (Lavender Essential Oil) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü