Lazer Kesim İnce Süngerli Yok Gibi Sütyen LV336145 Fiyatına Göre Alınır Mı

Melek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,042
0
0
Lazer Kesim İnce Süngerli Yok Gibi Sütyen LV336145 En Düşük Fiyat Nerede?
Lazer Kesim İnce Süngerli Yok Gibi Sütyen LV336145 Şu Anki Satış Fiyatı 402.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Lazer Kesim İnce Süngerli Yok Gibi Sütyen LV336145 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Lazer Kesim İnce Süngerli Yok Gibi Sütyen LV336145 Hakkında yaklaşık 36 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Lazer Kesim İnce Süngerli Yok Gibi Sütyen LV336145 Ürün Tanıtımı

_x000D_

**Ürün Adı: Luvise Dikişsiz Lazer Kesim Sütyen** >_x000D_
_x000D_

**Ürün Açıklaması:** >_x000D_
_x000D_

Luvise Dikişsiz Lazer Kesim Sütyen ile en üst düzeyde konfor ve tarzı yaşayın. Her kıyafetinizin altında pürüzsüz ve görünmez bir uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış bu sütyen, iç giyim koleksiyonunuza olmazsa olmaz bir ek. >_x000D_
_x000D_

**Öne Çıkan Özellikler:** >_x000D_
_x000D_

- **Dikişsiz Tasarım:** Luvise sütyen, lazer kesim dikişsiz tasarımı ile giysilerinizin altında pürüzsüz bir siluet sağlar, görünür çizgileri ortadan kaldırır ve şık bir görünüm sunar. >_x000D_

- **Rahat Uyum:** Yüksek kaliteli, yumuşak ve nefes alabilir malzemelerden üretilen bu sütyen, tüm gün süren konfor sunar. Hafif dolgulu kaplar, ekstra hacim olmadan nazik destek ve şekil sağlar. >_x000D_

- **Ayarlanabilir Askılar:** Ayarlanabilir askılar, ihtiyaçlarınıza göre maksimum destek ve konfor sağlayan kişiselleştirilmiş bir uyum sağlar. >_x000D_

- **Üç Renk Seçeneği:** Üç zarif renk seçeneği ile sunulur - lila, siyah ve ten rengi - böylece her kıyafetinizle uyumlu bir seçenek bulabilirsiniz. >_x000D_
_x000D_
_x000D_

Lazer Kesim İnce Süngerli Yok Gibi Sütyen LV336145 Ürününün Satıcısı, luvise Lazer Kesim İnce Süngerli Yok Gibi Sütyen LV336145 ürününü 402.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Lazer Kesim İnce Süngerli Yok Gibi Sütyen LV336145 Yorum Ve Değerlendirmeler
402.0 Tl ye satışta olan Lazer Kesim İnce Süngerli Yok Gibi Sütyen LV336145 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
36 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: yumuşacık bir dokusu var, çok kaliteli, yok gibi çok rahat
İsim: H** v**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:90B
Satıcı: Lawelia

Yorum: beden tablosuna bakarak aldım uygun geldi tekrar siparis edecegim
İsim: a** k**
Tarih: 13 Temmuz 2024
Beden: Beden:85B

Yorum: kalitesi çok guzel yumusacik dokusu var tam bedenimj aldım oldu sanki yok gibi cok rahat başka renginde Sipariş verecem çok begendim
İsim: **** ****
Beden: Beden:80B

Yorum: toparlıyor ve beyaz tişörtlerde südyen belli etmiyor terletmedi ve göğüslerimi toparladı sevdim tam bedeninizi alın
İsim: Y** a** A** a**

Yorum: dokusu aşırı güzel çok beğendim tam istediğim gibi resmen üstümde hiç yok gibi çok memnun kaldım

Yorum: dokusuna bayıldım çok kaliteli bir iç çamaşırı. askı lastigi çok iyi. beklentimi ziyadesiyle karşıladı memnun kaldim diğer renklerini de almayı düşünüyorum
İsim: N** C**

Yorum: Kalıbı çok rahat kıyafetin altında yokmuş gibi
İsim: E** Y**

Yorum: çok kaliteli yumuşacık üstümde hiç yok gibi aynı lazer kesim olmasını çok sevdim
İsim: ş** n** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Temmuz 2024

Yorum: cok güzel bir ürün dikis izi yok lazer kesim baya güzel duruyor giyince de

Yorum: Kalitesi çok iyi , iyi ki almışım . Ömürlük bir ürün gerçekten çok rahat .
İsim: B** S**

Yorum: kalitesi bir num çok beğendim tam bedenime uydu ayrıca kıyafetin altında yokmuş gibi hem rahat hem dikişsiz olduğundan belli olmuyor
Beden: 13 Temmuz 2024

Yorum: lazer kesim ilk defa denedim keşke daha önce alsaydım aşırı rahat varla yok arası kaliteli ve rahat memnun kaldım
İsim: y** t**
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: Aynen yok gibi çok beğendim diğer renklerini sipariş verdim hemen
İsim: M** A**
Beden: 12 Temmuz 2024

Yorum: beyaz gomleklerin altına giymek için aldım.Gercekten yok gibi çok rahat ve kullanışlı.

Yorum: Ürün muhteşem yalnız sırt bölümü sıkıyor ön kısım tam bir büyüğünü alsaydım bu sefer sıt tam olacak göğüs kısmı bol kalacaktı umarım açılır kullandıkça ama ürünün dokusu beni benden aldı harikaa tavsiye ederim ♥
İsim: G** A**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Bu sutyenleri iyi ki almışım yaahuu kıyafet altından belli olmuyor terletmiyor güzel ten rengini daha çok beğendim severek kullanıyorum teşekkürler kopcuklari da diğer sutyenlere hiç benzemiyor kopma vs derdi yok
İsim: e** ç**
Beden: 12 Temmuz 2024

Yorum: Nişan elbisemin içine giymek içn tercih ettm hem kalıbı çok güzel oldu hemde çok rahat ettm modeli.de ayrıca çok yakıştı
Beden: 16 Temmuz 2024

Yorum: harika gerçekten bayıldım çok rahat ve aşırı kaliteli bu fiyata bedava 😍
İsim: A** E**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Beyaz tişört altına giymek için aldım yok gibi çok kaliteli
İsim: A** A**

Yorum: Çok kaliteli aşırı güzel duruyor elbiselerin içinde hiç belli olmuyor lazer kesim olduğu için
İsim: B** Y** E**

Yorum: Ürün çok güzel görseldekinin aynısı geldi kesimine kalitesine bayıldım tekrar sipariş vereceğim

Yorum: kalıbı kalitesi harika ayrıca çok rahat 😍
İsim: T** a**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Ürünün ince ve rahat olması çok güzel küçük mü geldi bilemiyorum ama bende yanlar pot pot durdu. Diğer sütyenlere göre sırt kısmı dar ona göre alın.
İsim: M** Ç**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Heralde bu zamana kadar kullanacağım en hafif var mı yok mu belli olmayan ürün resmen hayalet sütyen. O kadar soft ki.. Bence tüm kadınlar bayılacak bu ürüne.. En azından benim kesinlikle tercihim olacak bundan sonra
İsim: N** D**

Yorum: fiyatına göre güzel bir ürün kullanışlı çok memnun kaldım
İsim: s** B**

Yorum: Lazer kesim olduğu ıcın kıyafetlerımın altında hıc bellı olmuyor çok memnun kaldım.
İsim: C** B**

Yorum: Paketleme daha özenli olabilirdi
İsim: Leyla Ö.
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: evet ürün rahat fakat yaz sicaklarinda inanılmaz çok kötü koku yapıyor naylon gibi
İsim: S** Ç**
Beden: 23 Temmuz 2024

Yorum: İnce bir ürün ama göğüs kısmında çok rahat edemedim bir beden büyük almama rağmen rahat edemedim
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: Ürünün kalitesine diyeceğim bir şey yok 3 rengini de aldım aynı beden olmasına rağmen ölçüler aynı değil neredeyse sırt kısmı yetişmiyor çok potlu duruyor askı ayar yerlerinden rahatsız ediyor
İsim: H** Ç**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Lazer Kesim İnce Süngerli Yok Gibi Sütyen LV336145 Merak Edilenler Neler?

Soru: destekli mi?
Cevap: Desteksizdir efendim ,

Soru: içi dolgulu mu
Cevap: Evet efendim , dolguludur , keyifli alışverişler

Soru: Kaç bedene kadar
Cevap: Efendim, 90 bedene kadardır

Soru: büyük beden mevcutmu
Cevap: Efendim , beden aralıklarını ürün detaylarından görebilirsiniz, keyifli alışverişler

Soru: Ürünün 85’i gelecek mi?
Cevap: Gelecek efendim , ilerleyen zamanlarda

Soru: Kaç bedene kadar
Cevap: Merhabalar , 90 bedene kadardır , keyifli alışverişler

Soru: Kaydırmaz bantı var mı acaba
Cevap: Maalesef efendim 🙄

Soru: Merhaba askıları çıkıyor mu ve içi balenli mi acaba? 75B için aynı bedeni mi almalıyım?
Cevap: Merhabalar , balensizdir efendim , askıları çıkmıyor , bedeninizi siz daha iyi bilirsiniz ama isterseniz 80 gönderelim

Soru: 75 bedenim aynı beden geliyormu kalıpları darmı aceba
Cevap: Merhabalar kendi bedeniniz alabilirsiniz.. keyifli alışverişler

Soru: takım hâlinde satışı varmı
Cevap: Merhabalar , maalesef efendim , sadece sütyen olarak satışa sunulmuştur , keyifli alışverişler

Soru: Merhaba telli mi?
Cevap: Sırt kısmında kapama yeri mevcuttur efendim

Soru: merhaba balensiz mi acaba
Cevap: Merhaba , evet efendim , keyifli alışverişler

Soru: Başka rengi var mı
Cevap: Evet efendim , siyah ve mürdüm rengi mevcuttur

Soru: fotoğrafta askılar çıkıyor gibi gözüküyor ama baktım ki soru cevap kısmında çıkmıyor demişsiniz nasıl yani
Cevap: Yok çıkmıyor efendim

Soru: lazer kesim ergenliğe girenler içinde var mı
Cevap: Merhabalar ; evet efendim ürünümüzü o yaş grubuda rahatlıkla tercih edebilir , keyifli alışverişler

Soru: beden bilgisine nasil ulasabilirim
Cevap: Merhabalar , ürüne tıkladığınızda bedenler karşınıza çıkmaktadır .. 75-80-85-90 bedenleri mevcuttur

Soru: kendi bedenimize göre mi seçiyoruz ? Kalıbı nasıl ?
Cevap: Kendi bedeninize göre tercih edebilirsiniz tam kalıp

Soru: Göğüs kısmı telli mi?
Cevap: Yok değildir efendim

Soru: 85C giyiyorum hangi beden önerirsiniz
Cevap: Merhabalar , 90 uygundur efendim. İyi geceler

Soru: hızlı cevap ilginiz için teşekkürler iyi akşamlar
Cevap: Ne demek rica ederiz, sizede iyi akşamlar

Lazer Kesim İnce Süngerli Yok Gibi Sütyen LV336145 Ürünün Fotoğrafları

Lazer Kesim İnce Süngerli Yok Gibi Sütyen LV336145 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü