Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Yüksek Korumalı Güneş Kremi Spf 50+ 50ml (ALOE VERA ÖZLÜ) Pa++++ Satın Alır Mısınız ?

Yaren

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
1,219
0
15
Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Yüksek Korumalı Güneş Kremi Spf 50+ 50ml (ALOE VERA ÖZLÜ) Pa++++ Satın Alır Mısınız?
Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Yüksek Korumalı Güneş Kremi Spf 50+ 50ml (ALOE VERA ÖZLÜ) Pa++++ Şu Anki Fiyatı 239.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Yüksek Korumalı Güneş Kremi Spf 50+ 50ml (ALOE VERA ÖZLÜ) Pa++++ Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Yüksek Korumalı Güneş Kremi Spf 50+ 50ml (ALOE VERA ÖZLÜ) Pa++++ Hakkında yaklaşık 6642 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Yüksek Korumalı Güneş Kremi Spf 50+ 50ml (ALOE VERA ÖZLÜ) Pa++++ Teknik Detaylar

Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Yüksek Korumalı Güneş Kremi Spf 50+ 50ml (ALOE VERA ÖZLÜ) Pa++++ Ürününün Satıcısı, WIWIFY Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Yüksek Korumalı Güneş Kremi Spf 50+ 50ml (ALOE VERA ÖZLÜ) Pa++++ ürününü 239.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Yüksek Korumalı Güneş Kremi Spf 50+ 50ml (ALOE VERA ÖZLÜ) Pa++++ Kullananlar
239.0 Tl ye satışta olan Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Yüksek Korumalı Güneş Kremi Spf 50+ 50ml (ALOE VERA ÖZLÜ) Pa++++ Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6642 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Fav güneş kremim aşığım iyikide almışım elimde oldukça stok yapıcam
İsim: Cemile A.
Tarih: 29 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Wiwify

Yorum: @bilgeatlı 'nın önerisiyle almıştım. İyi ki önermiş ve iyi ki almışım. Hayatımda ilk defa bir güneş kremi yüzüme iyi geldi. Pek makyaj yapan biri değilim, sadece bb krem sürüp çıkıyordum. Bu güneş kremini kullanmaya başladığımdan beri onu da kullanmayı bıraktım. Çünkü yüzümü hafif beyazlatıyor ve sivilcelerimi kapatabiliyor. Şimdi de C vitamini serDevamını Oku
İsim: S** S**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: bilgeatli önerisiyle almıştım iyi ki de almışım sivilce tedavisi sürecindeyim cildimle çok güzel bütünleşti beyazlık bırakmadı indirimlerde stok yapılacak bir ürün
İsim: E** N** Ö**
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: İndirimde stok yaptım
İsim: Z** G**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: Stok yaptım valla
İsim: E** T**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: Teslimat sorunsuzdu ve ilk kullanımdan itibaren aşık oldum gerçekten cildi bebek gibi yapıyor ve çok güzel bir ışıltı sağlıyor hediye içinde ayrıca çok teşekkür ediyorum bundan sonra tek adresim sizlersiniz ve @bilgeatl bu güzel öneriler içinde sana çok çok ayrı teşekkür ediyorum bilgeemm 🥰🙏🏻💙
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: Stoklamışım bir ürün
İsim: M** A**
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: Nemlendiricisiyle beraber aldım ikisini de bilge atlıdan gördüm yağlı bi cildim var ve gerçekten cildime çok iyi geldi stok yapacağım bi ürün
İsim: S** K**
Tarih: 24 Nisan 2023

Yorum: @ezgiiatlii tavsiyesiyle aldım ciltte çok güzel bir ışıltı bırakıyor çok memnun kaldım tavsiye ederim 💝
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: stok yaptım bilgeatl önerisiyle
İsim: p** e**
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: Bu da bir bilgeatl tavsiyesidir ve sonsuz güvenle alınmıstırrr🥹 Cilt tipim yağlı ancak bu kremi sürdüğümde yağlı yağlı bir görüntü asla oluşmadı yapısı ve emilimi çok iyi artık elimden düşmeyecek fav güneş kremim budur🤭🫡💗
İsim: R** Ü**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: tabiki @bilgeatl önerisi ile aldım çok güzel indirimdeyken stok yapılır
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Beyaz ve orta yoğunlukta bi güneş kremi. Ben bb kremimle karıştırıp yüzüme uyguluyorum. indirime girdikçe stoklamayi düşünüyorum.
İsim: a** k**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: son zamanlarda kullandığım en iyi güneş kremi diyebilirim. Cildim yağlı ve sivilceye meyilli bir cilt normalde ve kullandığım çoğu ürün sivilce yapmasına rağmen bu ürün yapmadı çok memnunum emilimi çok iyi yüzde beyazlık bırakamıyor. İndirime girdikçe alıp stokluyorum.
İsim: B** G**
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: Stok yaptım hızlı kargo teşekkür
İsim: ş** b**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: paketlemesi çok güzeldi yüzüm kremi hemen emdi kuru ciltler için ideal bence
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Yağlı ve karma bir cildim var. Ürün çok güzel. Yağlılık hissi bırakmıyor. Tekrar stok yapmayı düşünüyorum.
İsim: R** Ç**
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: çok beğendim c vitamini ile birlikte kullanıyorum ve soyulma gibi bir şey de yok önce ciltte hafif bir parlıyor sonra ciltle bütünleşiyor ve ton esitliyor bayildimmmm @bilgeatl sayesinde keşfettim teşekkür ederiiiim güzeliiimm stok yapılması gereken bir ürün
İsim: S** A**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: 5 yildizzzz !!!! Şimdi anlatıyorum Öncelikle yüzünüz bembeyaz oluyor sonra onu yavaşça yediriyorsunuz yahu bu ne parıltı bu ne ışıltı üstüne yap makyajı içten gelen highlihter gibi bayildimmm ne sivilce ne alerji ne göz yanması koruması gayet başarılı dekolteme omuzlarında sürüyorum stoklayacagim yasasinnnnnn uygun fiyatlı ve harika bir ürün buldumDevamını Oku
İsim: g** y**
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: yüzde parlaklık bırakıyor gerçekten çok iyi koruyor tam bir fp ürünü bence alin fiyat düştükçe stok yapılmalı bir ürün
İsim: p** c**
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: indirime girmişken stok yaptım. Herkes tavsiye ediyordu indirimi de yakalamışken aldım ve deneyeceğim 💃
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: bilge atlı önerisiyle almıştım iyi ki de almışım ilk güneş kremim ve tek güneş kremim olucak sanırım
İsim: N** E**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: @bilgeatl önerisiyle aldım bende çok beğendim bunda sonra fav güneş kremim budur diyorum kesinlikle alınabilir
İsim: G** ü**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Uygun fiyatlı ve enfes bir Ürün cildimi bebek gibi yapan, makyajı cuk diye oturtan nemlendirici ve güneş kremi
İsim: R** Ş**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: çok gzuel bir güneş kremi artık hep alacagim bir ürün
İsim: K** C**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Kokusu çok güzel fiyatına göre gayet uygun indirime girdikçe stok yapıcam
İsim: S** D**
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: kolay emiliyor ve beyazlık bırakmıyor indirime girerse stoklıyacağım
İsim: i** e**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: hayatımda denk geldiğim en güzel güneş kremi dokusu bitişi mükemmel
İsim: S** n** P**
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: paketlemesi hediyeleri ürünü her sey cooookkk güzeldi elinize saglık günes kremi de cok güzeldi gönül rahatlığıyla alın hassas cilt ve beyaz tenliyim hic bir sey olmadı gayet güzel etkili
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: harika bir kutuda yanında da testerlerla geldi özellikle denemek istediğim serum ve nemlendirici testeri gelmiş çok mutlu oldum. onları da en kısa sürede denicem. muhtemelen bu sonraki siparisimde onları alicam . markayı bilgeatlı ile keşfettim. kendisine burdan teşekkür ederim .
İsim: Şirin ö.
Tarih: 29 Nisan 2023

Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Yüksek Korumalı Güneş Kremi Spf 50+ 50ml (ALOE VERA ÖZLÜ) Pa++++ Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: merhaba yüzde terleme yapar mı
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Deniz, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 WIWIFY Yüksek Korumalı Güneş Kremi SPF 50+, cildinizin ihtiyaçlarına özen göstererek tasarlanmıştır. Formülündeki hafif ve nemlendirici özellikler sayesinde, terleme yapmadan cildinize mükemmel bir uyum sağlar. Ürünümüz, terleme veya yüzme gibi durumlarda bile cildinizde ağırlık yapmayacak şekilde geliştirilmiştir, böylece gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Güneş kreminin botanik kolajen desteği ile cildinizi sıkılaştırırken, güçlü SPF 50+ koruması ile de yaşlanma ve koyu leke oluşumuna karşı cildinizi korur. Beyazlık bırakmayan yapısıyla, cildinizde görünmez bir koruma tabakası oluşturur ve güneşin zararlı etkilerine karşı tam koruma sağlar. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: deniz icin kullanılır mi etkisi nasil
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Deniz, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 WIWIFY Yüksek Korumalı Güneş Kremi SPF 50+, suya dayanıklı bir formüle sahiptir. Bu sayede, terleme, yüzme veya diğer su aktivitelerinde bile cildinizde yüksek koruma sağlar. Ürünümüz, yaşlanma ve koyu leke karşıtı özellikleri ile cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korur ve botanik kolajen desteği sayesinde cildinize sıkı ve kırışıksız bir görünüm kazandırır. Ayrıca, formülü beyazlık ve kalıntı bırakmaz, bu da günlük kullanımda ekstra konfor sağlar. Güneşe çıkmadan önce yeterli miktarda uygulayın ve terleme, yüzme veya havluyla kurulanma sonrası uygulamayı tekrarlamayı unutmayın. Göz çevresine uygulamaktan kaçının ve doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: icerık nedir
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Ceren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌 Aqua, octocrylene, ethylhexyl methoxycinnamate, peg-100 stearate, ceteareth-20, bis-ethylhexyloxypenol methoxyphenyl triazine, butyl methoxydibenzoylmethane, caprylic/capric triglyceride, cetearyl alcohol, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, glyceryl stearate, cyclopentasiloxane, titanium dioxide, glycerin, acacia seyal gum extract, decyl glucoside, ethylhexylglycerin, phenoxyethanol, propylene glycol, dimethicone, aloe barbadensis leaf extract, panthenol, niacinamide, parfum, butylene glycol, hydrolyzed glycosaminoglycans, xanthan gum, edta, sodium hyaluronate crosspolymer, sodium hyaluronate, propanediol, alpha-arbutin, hyaluronic acid, hydrolyzed hyaluronic acid, theobroma cacao seed extract, tocopheryl acetate, geraniol, citronellal, hexyl cinnamal..Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: deniz gunest altında koruyuculuğu nasıl leke oluşumu yapar mı
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Yüksek Korumalı Güneş Kremi SPF 50+ ürünümüz, deniz veya havuz kullanımı öncesi için de idealdir. Bu güneş kremi, suya dayanıklı bir formüle sahiptir. Bu özelliği sayesinde, yüzme veya denizden çıktıktan sonra bile cildinizde koruyucu bir etki sağlamaya devam eder. Ancak, suya maruz kaldıktan sonra, özellikle yüzme, terleme ya da havluyla kurulanma gibi durumlarda, koruma seviyesini en üst düzeyde tutmak için güneş kreminin yeniden uygulanması önerilir. Ürünümüzün etkinliğini sürdürmesi için, bu tür aktivitelerin ardından uygulamayı tekrarlamak en iyisidir. Ürün, suya girildiğinde akmayacak veya ciltten hızla silinmeyecek şekilde tasarlanmış olsa da, herhangi bir güneş koruyucu ürünün etkinliğini maksimize etmek için, düzenli olarak yeniden uygulanması önemlidir. Bu sayede, cildiniz güneşin zararlı etkilerinden sürekli korunmuş olur. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: acaba cildime hangisi uygun olur?biraz kuru cildim var. aynı zamanda cam cilt özelliği var mı?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Deniz, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 WIWIFY Yüksek Korumalı Güneş Kremi SPF 50+, kuru cilde sahipseniz ve cam gibi pürüzsüz bir cilt görünümü arıyorsanız mükemmel bir seçenektir. Formülümüz, özellikle kuru ciltler düşünülerek tasarlanmıştır ve cildinize yoğun nem sağlar. Ayrıca, içeriğindeki botanik kolajen ve hyaluronik asit sayesinde cildinizi sıkılaştırır ve yaşlanma belirtileriyle mücadele eder. Bu güneş kremi, cildinize zarar verebilecek UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sunar ve güneşe maruz kalındığında cildin yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: içeriği nedir acaba
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Ceren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌 Aqua, octocrylene, ethylhexyl methoxycinnamate, peg-100 stearate, ceteareth-20, bis-ethylhexyloxypenol methoxyphenyl triazine, butyl methoxydibenzoylmethane, caprylic/capric triglyceride, cetearyl alcohol, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, glyceryl stearate, cyclopentasiloxane, titanium dioxide, glycerin, acacia seyal gum extract, decyl glucoside, ethylhexylglycerin, phenoxyethanol, propylene glycol, dimethicone, aloe barbadensis leaf extract, panthenol, niacinamide, parfum, butylene glycol, hydrolyzed glycosaminoglycans, xanthan gum, edta, sodium hyaluronate crosspolymer, sodium hyaluronate, propanediol, alpha-arbutin, hyaluronic acid, hydrolyzed hyaluronic acid, theobroma cacao seed extract, tocopheryl acetate, geraniol, citronellal, hexyl cinnamal..Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: yağlı bir krem mi yuzum karma cilt yagsiz su bazli kullanmam gerekiyor umarim hafif yagligir
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Ceren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Bu kremimiz, cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korumak için su ve yağ bazlı bileşenlerin ideal bir karışımını içerir. İçerik listemizde ‘Aqua’ yani su, ilk sıradaki bileşen olarak yer alır. Ancak, güneş kremimiz tamamen su bazlı değildir. Bu krem, su ve yağ bazlı bileşenleri bir arada kullanarak, cildinizin nemlendirilmesi ve aynı zamanda güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı korunmasını sağlar. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba ürünün ağzını acmasak bozulma olmaz dimi bekleyebilir
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Ceren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Öncelikle ürünümüze gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim 🤗 Ürünümüzün son kullanıma tarihi 2027'dir. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Merhabalar ürün fondoten gibi renkli mi
Cevap: Merhabalar Ürünümüz renkli değildir Fakat yapısı gereği İlk sürüldüğünde hafif bir beyazlıklık hissi bırakmaktadır, hemen arkasından çabuk emilerek , beyazlık yerini parlak ve yumuşak bir cilt dokusuna bırakıyor.

Soru: emilmesi için bekleme süresi var mı
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Evet, güneş kremi gibi cilt bakım ürünlerinin cilt tarafından tamamen emilmesi için belirli bir bekleme süresi önerilir. WIWIFY Yüksek Korumalı Güneş Kremi SPF 50+ gibi ürünler, en iyi koruma ve ciltte en iyi sonucu sağlamak için cilde uygulandıktan sonra emilim süresine ihtiyaç duyar. Güneş kremi uyguladıktan sonra genel olarak 15-30 dakika beklemek, ürünün cilt tarafından tam olarak emilmesi ve aktif koruma tabakası oluşturması için idealdir. Bu süre, güneş kremi moleküllerinin cilde nüfuz etmesine ve UV filtrelerinin etkin bir şekilde çalışmasına olanak tanır. Özellikle, güneşe çıkılmadan önce bu bekleme süresine uymak, güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı maksimum koruma sağlar. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba bit adet daha güneş kremini vardi artık uretilmiyormu acaba
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 100 ml versiyonumuz artık üretilmemektedir, içerikleri birebir aynıdır . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhabalar hamile ve emziren anneler kullanabilir mi?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Ceren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Öncelikle, anne adaylığınızı kutluyoruz efendim, evladınıza sağlıklı ve huzurlu kavuşmanızı diliyoruz. Hamileliğiniz süresince kullanıcağınız bütün ürünleri doktor kontrolünde kullanmanızı öneriyoruz. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba iyi akşamlar güneş kremizi almak istiyorum göz kapağı ve etrafına da sürüyorum acaba terleme haricinde göz yakma problemi yaşar mıyım
Cevap: Merhabalar efendim, WIWIFY Yüksek Korumalı Güneş Kremi SPF 50+ ile ilgili olarak, ürünün kullanım talimatlarında göz çevresine uygulanmaması önerilmektedir. Bu nedenle, göz kapağı ve etrafına uygulamaktan kaçınmanız önemlidir. Terleme ve diğer faktörlerle birlikte, göz yakma veya tahriş riski de bulunmaktadır. Güneş kremi yerine, göz çevresi için özel olarak formüle edilmiş ve hassas cilt için uygun olan bir ürün kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu şekilde, göz çevrenizi korurken herhangi bir rahatsızlık yaşama riskinizi en aza indirebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz 😊 WİWİFY Team💚🌱

Soru: 3 al 2 ödece için sepetime 3 tane güneş kremi eklemek istiyorum ancak en fazla 1 tane eklememe izin veriyor
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Mağazamız üzerinden tekrar dener misiniz 🙏🏻 Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: ürün yeni nesil kimyasal filtre mi
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Ceren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. WIWIFY Yüksek Korumalı Güneş Kremi, hem kimyasal hem de mineral filtreler içerir. Octocrylene, Octyl Methoxycinnamate, Bis-Ethylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl Triazine ve Avobenzone maddeleri kimyasal filtreleri; Titanium Dioxide ise mineral filtreleri temsil eder. Bu çift koruma, geniş spektrumlu bir koruma sağlar ve hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı cildinizi korur. Ürünümüz, cildinize zararlı güneş ışınlarına karşı kapsamlı bir koruma sağlamak için tasarlanmıştır. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: hamileler için uygun mu
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Ceren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Öncelikle, anne adaylığınızı kutluyoruz efendim, evladınıza sağlıklı ve huzurlu kavuşmanızı diliyoruz. Güvenle kullanabilirsiniz efendim, ürünümüz uygundur. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Suya dayanikli midir yani terleyince akar mi
Cevap: Terlemeye dayanıklıdır efendim Fakat suya deniz suyunda akacaktır

Soru: Güneş kreminin tarihi en son kaça kadar acaba stoklayacağım da ona göre
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Ceren, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Öncelikle ürünümüze gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim 🤗 Ürünümüzün son kullanıma tarihi 2027'dir. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Bu güneş kremi su bazlı mı?
Cevap: Merhabalar Bu ürünümüz güneş koruyucu nemlendirici krem, Su bazlı değildir

Soru: deprem bölgesi Malatya ya gönderim yapıyor musunuz?
Cevap: Merhabalar Gönderim gerçekleştirmekteyiz Fakat süreç normalden birazdaha uzun sürmektedir Geçmiş olsun dileklerimizle 😢

Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Yüksek Korumalı Güneş Kremi Spf 50+ 50ml (ALOE VERA ÖZLÜ) Pa++++ Resim Galerisi

Leke Karşıtı Cilt Tonu Eşitleyici Yüksek Korumalı Güneş Kremi Spf 50+ 50ml (ALOE VERA ÖZLÜ) Pa++++ En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü