Leke Karşıtı Yüksek Koruyucu Spf50 Yüz Güneş Kremi Tüm Cilt Tipleri 50 ml Alınmaya Değer Mi

Sibel

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
608
0
0
Leke Karşıtı Yüksek Koruyucu Spf50 Yüz Güneş Kremi Tüm Cilt Tipleri 50 ml Alınmaya Değer Mi?
Leke Karşıtı Yüksek Koruyucu Spf50 Yüz Güneş Kremi Tüm Cilt Tipleri 50 ml Şu Anki Satış Fiyatı 1897.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Leke Karşıtı Yüksek Koruyucu Spf50 Yüz Güneş Kremi Tüm Cilt Tipleri 50 ml Memnuniyet Durumu Nedir?

Leke Karşıtı Yüksek Koruyucu Spf50 Yüz Güneş Kremi Tüm Cilt Tipleri 50 ml Hakkında yaklaşık 418 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Leke Karşıtı Yüksek Koruyucu Spf50 Yüz Güneş Kremi Tüm Cilt Tipleri 50 ml Detaylı Açıklama

Leke Karşıtı Yüksek Koruyucu Spf50 Yüz Güneş Kremi Tüm Cilt Tipleri 50 ml Ürününün Satıcısı, The Vivia Leke Karşıtı Yüksek Koruyucu Spf50 Yüz Güneş Kremi Tüm Cilt Tipleri 50 ml ürününü 1897.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Leke Karşıtı Yüksek Koruyucu Spf50 Yüz Güneş Kremi Tüm Cilt Tipleri 50 ml Hakkında Yapılan Yorumlar
1897.0 Tl ye satışta olan Leke Karşıtı Yüksek Koruyucu Spf50 Yüz Güneş Kremi Tüm Cilt Tipleri 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
418 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: cilde ışıltı ve aydınlık veriyor yumuşacık yapıyor cildi gün içerisinde tekrar sürüyorum
İsim: T** K**
Tarih: 31 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Vivia

Yorum: Efsane güzel bişey cildim parıl parıl duruyor ve bebek gibi yumuşacık ben iki tane aldım indirime girsin sürekli alacağım bi güneş kremi diğer markalara çok para vermeye gerek yok efsooo
İsim: Ö** F** Y**
Tarih: 30 Nisan 2024

Yorum: BİR KUTUSUNU NEREDEYSE BİTİRDİM YILLARDIR ARADIĞIM GÜNEŞ KREMİNİ BULDUM ŞÜKÜRLER OLSUN O KADAR YUMUŞAK BİR DOKUSU VAR Kİ MAKYAJDAN ÖNCE EKSTRA NEMLENDİRMEYE GEREK KALMIYOR GÜNEŞE ÇIKINCA YÜZÜMÜN YANMADIĞINI HİSSEDİYORUM 5 DEĞİL 10 YILDIZI HAK EDİYOR 👏🏻👏🏻♥
İsim: Elif S.
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: paketleme çok güzel hızlı bir şekilde elime ulaştı teşekkürler
İsim: Y** u**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: ürün çabucak sapasağlam elime ulaştı ilk denememe rağmen cildimde güzel bir etki bıraktı. koruyuculuğu çok iyi çok beğendim hediyeniz içinde ayrıca teşekkür ederim.
İsim: A** G**
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: Sorunsuz elime ulaştı . çook teşekkür ederim
İsim: r** k**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: daha 24 saat geçmeden ürün elime ulaştı tiktoktan görüp almıştım beyazlık kesinlikle bırakmıyor nemlendirmesi gayet güzel cildime parlaklık verdi çok beğendim (karma ciltliyim)
İsim: ö** ş**
Tarih: 30 Nisan 2024

Yorum: Ürün çok iyi geldi. Daha denemedim ama denedikten sonra güncelleme yaparım. Satıcı çok iyi, kargo çok hızlı geldi. Gayet sağlam geldi. Patpata sarılmış özenle paketlenmiş ve kutunun içinde geldi. Çok güzel, çok teşekkür ederim. Güncelleme. Ürün gerçekten çok iyi, ilk kullandığım 2 günde cildimde hafif kızarık nokta oluştu ama cildim çok hassas olmaDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: kargom çok hızlı geldi ve paketleme de çok güzel di. hediyeniz için teşekkürler 👍🏻 çok güzel bir ürün
İsim: M** K**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Yorum: ürünün paketlenmesi güzeldi. kargo süresi de normaldi. deneyip tekrar yorum atacam.
İsim: n** Ç**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Aşırı derece beğendim yüzüm yumuşacık oldu asla akmıyor ve bunaltmıyor alın aldırın 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
İsim: S** T** U**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Güzel bir güneş kremi
İsim: B** C**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Kargo çok hızlı geldi ürün gayet güzel ve uygun fiyatlı soyulma yapmıyor, indirim oldukça stok yapicam.
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: çok güzell stok yaptım indirimde
İsim: N** C** U**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: paketleme ve ürün güzel.Hediyeniz için teşekkür ederim. Bol kazançlar🍀🍀🍀🍀
İsim: s** d**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: kutu ve ambalajlama çok güzeldi ürünü çok beğendik hediye için de teşekkür ederim 🙌😍
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: ürünler bir harika teşekkür ederim
İsim: Y** Ç**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: sorunsuz elime ulaştı teşekkür, ürünü deneyince tekrar yorum yaparım.👍☺
İsim: ş** g**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Çok hızlı bir şekilde elime ulaştı teşekkür ediyorum 😇
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: bebek gibi yaptı cildimi beyazlık asla bırakmıyor aşırı memnun kaldım koruması nasıl olur bilmiyorum
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: siparişim kısa sürede teslim edildi beyaz tenliyim cildim hassas ve araştırmalarıma göre vivia güneş.kremi çok tavsiye edildi yumusacik yapiyo korumasida çok iyi cildimde bı alerjen durumu olmadı güvenle tavsiye ederim kokusu çok güzel
İsim: E** C**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Hemen elime ulaştı kokusu çok güzel indirimde aldım kuru çiltlere tam uygun
İsim: Nurhayat M.
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: muhteşem bı ürün
İsim: y** y**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: Sorunsuz şekilde teslim aldım kargolama hızlıydı
İsim: S** Y**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: çok güzel bir ürün .Hızlı teslimat için teşekkürler
İsim: E** K**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: Yaz başından beri takip ediyordum kampanyada 2 tane aldım
İsim: E** A**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Kargo süreci çok hızlı ve özenle paketlenmişti.Gelir gelmez kullandım yüzde beyazlık bırakmıyor 👍
İsim: A** Ç**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: bir haftadır kullanıyorum yüzümü güzel nemlendiriyor. uygun fiyatlı. indirime girdikçe stoklanmalı
İsim: g** y**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün yani almayanlar varsa kesinlikle alsın ben önceden ve indirimdeyken almıştım şimdi çok pahalı olsada parasına değer bir ürün yani
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: çok güzel öneririm
İsim: G** Ö**
Tarih: 12 Eylül 2024

Leke Karşıtı Yüksek Koruyucu Spf50 Yüz Güneş Kremi Tüm Cilt Tipleri 50 ml Merak Edilenler

Soru: Suya tere dayanıklı mı
Cevap: Efendim merhabalar, evet dayanıklıdır gün boyu çok yüksek koruma sağlar. Sevgiler

Soru: Hamilelikte 1. Trimesterde kullanılabilir mi
Cevap: Efendim merhabalar, kullanabilirsiniz. Sevgiler

Soru: Merhaba genel olarak güneş kremleri yüzümde sivilc eve kapalı komedon çıkarıyor bu üründe de öyle olur mu acaba ?
Cevap: Efendim merhabalar, hayır ürünümüz non-komedojenik olduğu için sivilce çıkartmamaktadır. Sevgiler

Soru: Merhaba içerisinde titanyum dioksit var mı
Cevap: Efendim merhabalar, hayır bulunmamaktadır. Sevgiler

Soru: urun su bazli mi
Cevap: Efendim merhabalar, evet ürünümüz su bazlıdır. Sevgiler

Soru: Merhaba karma ciltler yüzüne kullansa yağlanma yapar mı?
Cevap: Efendim merhabalar, hayır yapmayacaktır. Sevgiler

Soru: yağ bazlı mı su bazlı mı
Cevap: Efendim merhabalar, su bazlıdır. Sevgiler

Soru: Merhaba kullanım ömrü kaç yıldır
Cevap: Efendim merhabalar, son kullanma tarihi 2027'dir. Sevgiler

Soru: Kem gözden,nazardan da koruyor mu 🤭
Cevap: Efendim merhabalar, isterseniz nazar boncuğu hediye edebiliriz 😊. Sevgiler

Soru: Merhaba PTT ile gönderim yapabiliyor musunuz?
Cevap: Efendim merhabalar, tabii ki. Sevgiler

Soru: Bu guneş kremi uva ve uvb içeriyor mu
Cevap: Efendim merhabalar, evet UVA ve UVB ışınlarına en yüksek derecede SPF50+ koruma sağlamaktadır. Sevgiler

Soru: Merhabalar cildim yağlı sivilce yapar mı
Cevap: Efendim merhabalar, hayır non komedojenik içeriği sayesinde sivilce yapmayacaktır. Sevgiler

Soru: Merhaba gebelikte kullanıma uygun mu acaba
Cevap: Efendim merhabalar, uygundur. Sevgiler

Soru: ürün vegan mı
Cevap: Efendim merhabalar, evet vegandır. Sevgiler

Soru: Gebeler için kullanılır mı
Cevap: Efendim merhabalar, kullanabilirsiniz. Sevgiler

Soru: Merhaba gözleri yakarmı acaba göz çevresine de kullanabilirmiyiz
Cevap: Efendim merhabalar, kullanabilirsiniz ancak lütfen çok çok yakın sürmeyin. Sevgiler

Soru: hayır uygulamuyorum
Cevap: Efendim ürünümüz çok uzun süreli koruma sağlamaktadır. Ancak güneşe yüksek maruziyet veya aşırı terleme durumunda 2-3 saatte bir tekrardan güneş kremini yenilemenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde en etkili korumayı sağlayacaktır. Sevgiler

Soru: mrb denizde kullanmak ıcın almak ıstıyorum 6 yasında oglumada kullanabılırmıyım acaaba
Cevap: Efendim merhabalar, evet kullanabilirsiniz. Sevgiler

Soru: 12-13 yaş için uygun mu
Cevap: Efendim merhabalar, uygundur. Sevgiler

Soru: hayvanlar üzerinde denet yapan bir marka mı
Cevap: Efendim merhabalar, hayır asla hayvanlar üzerinde deney yapılmamaktadır. Cruelty free peta sertifikamız mevcuttur. Sevgiler

Leke Karşıtı Yüksek Koruyucu Spf50 Yüz Güneş Kremi Tüm Cilt Tipleri 50 ml Ürünün Fotoğrafları

Leke Karşıtı Yüksek Koruyucu Spf50 Yüz Güneş Kremi Tüm Cilt Tipleri 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü