Leke Serumu - Aydınlatıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici 30 ml Alanlar Memnun Mu ?

Hatice

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,229
0
0
Leke Serumu - Aydınlatıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici 30 ml Bu Ürünü Almalı Mı?
Leke Serumu - Aydınlatıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici 30 ml Şimdiki Fiyatı Ile 349.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Leke Serumu - Aydınlatıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici 30 ml Alanlar Memnun Mu?

Leke Serumu - Aydınlatıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici 30 ml Hakkında yaklaşık 441 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Leke Serumu - Aydınlatıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici 30 ml Detaylı Açıklama

Leke Serumu - Aydınlatıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici 30 ml Ürününün Satıcısı, Narcissa Leke Serumu - Aydınlatıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici 30 ml ürününü 349.0 Tl'den Satılmaktadır.

Leke Serumu - Aydınlatıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici 30 ml Kullanıcı Yorumları
349.0 Tl ye satışta olan Leke Serumu - Aydınlatıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici 30 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
441 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: narcissa serumların tümünü aldım.kokusu mükemmel. nemlendirici kullanıyordum hiç sürmemiş gibi oluyordum. bomba bir etkiyle tavsiye ediyorum. yüzümün rengi degişti resmen. pamuk etkisi . parladım resmen elastikiyeti yerine geldi. çok memnunum ya
İsim: **** ****
Tarih: 13 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FUA GLOBAL

Yorum: Bu zamana kadar kullandığım serumlarin içinde en iyisi bu marka kesinlikle. Doğumdan sonra cildimde oluşan lekelerime bile çok iyi geldi. Sabah akşam Düzenli olarak kullanıyorum. Lekelere acilma oldu cildim resmen parladı aydınlandı. Her gören ne kullandığımı soruyor. Mutlaka alın kullanın bu serumu.
İsim: H** B**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: özellikle eskiden kalma güneş ve akne lekelerim vardı düzenli kullanım sayesinde azalmaya başladığını gördüm cildim tek ton haline gelmeye başladı ve daha aydınlık bir görünüm kazandı zaten bu marka vazgeçilmezim haline geldi her ürünü harika
İsim: N** Ç**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Altınlık ışıl ışıl bir cilt içine kesinlikle herkesin kullanmasıı gereken bir serum temiz içerikli olması ben cezbetti cok araştırarak aldım kolay kolay cildime her ürünü kullanamam şans verdiğime asla pişman etmedi evdeki tüm serumları çöpe attıracak cinsten 15 günde tek rek cilde sahip oldum kızarıklıktan eser kalmadı
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Cildimi bebek gibi gösteren ürünü sonunda buldumm. Cildimi yumuşacık, sağlıklı ve pürüzsüz gösterdi. Cildimi aydınlattı ve düzenli kullanımda gerçekten cilt tonunu eşitliyor. yapısı da çok güzel. Ayrıca cildimde güneş lekeleri ve sivilce lekeleri vardı. Ne yapsam geçmedi ama bu ürünle azalmaya başladı gerçekten inanamadım. Ekstra da cilt bariyeriniDevamını Oku
İsim: S** B**

Yorum: Doğum lekelerim için almıştım ciddi orandan düzenli kullanımda lekelerim neredeyse yok oldu diyebilirim çok memnun kaldım 🧚‍♀️
İsim: ç** k**

Yorum: Yüzümdeki geçmek bilmeyen lekelerim için almıştım lekelerimde gözle görülür derecede azalma ve cilt tonumda eşitlik oldu cilt tonum eşitlendi diyebilirim ❤
İsim: F** K**

Yorum: Çok tereddüt etmiştim alırken ama çok memnun kaldım hassas cildim var mükemmel derecede sivilce ve izlerini geçiriyor canlı ve parlak görünüm sağlıyor. Cilt tonumuda çok güzel eşitledi bu zamana kadar neredeydinnn🙈 Stoklayacağım bir ürün oldu arkadaşlar alın aldırın 😊
İsim: H** D**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: Ürünü çok begendim yapısı emilimi çok güzel.Cildim bozuktu sivilce izlerimi geçirdi cilt bariyerimi güçlendirdi daha yumuşak ve daha pürüzsüz duruyor. Kesinlikle alın aldırın bu markanın diğer serumlarinida sipariş verdim ❤❤
Tarih: 11 Nisan 2024

Yorum: cildimdeki sivilceler ile oynadığım icin koyu renkli sivilce lekeleri vardı narcissa leke serumunu düzenli kullanmaya başladığımdan beri lekelerde gözle görülür acilmalar oldu ablama da hamilelik lekeleri icin aldım oda çok memnun kaldı cildim ışıl ışıl cam gibi parlıyor çok teşekkür ederim 😍
İsim: Ş** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Nisan 2024

Yorum: özellikle yaz aylarında oluşan güneş lekelerim vardı cildimi tek ton haline getirirken düzenli kullanım sayesinde daha parlak bir görünüm almaya başladı her gece yatmadan rutinim
İsim: d** n** ç**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Yüzümde çok fazla sivilce izleri var. Serumu bu sebeple tercih ettim. Serum, yoğun sıvı kıvamlı yağlı hissettirmiyor. Temizlediğim yüzüme sürüyorum. Anında nemli bir his oluşuyor. Ben hem sabah hemde gece yatmadan uyguluyorum. Kırmızı, kahverengi olan sivilce izlerimin renginde açılmalar oldu. Cilt bakım rutinimin ayrılmaz ürünü oldu bu serum
İsim: B** D** K**
Beden: 15 Nisan 2024

Yorum: Yaz geldi benim lekeler yine fora. Bu ürün imdadıma yetişti leke giderme ve renk eşitleme konusunda oldukça başarılı. Bir kaç kullanımda etkisini gördüm. Düzenli kullanacağım

Yorum: Çok güzel cildimde ton eşitliği sağladı yumuşacık yapıyor
İsim: F** Ö**

Yorum: Kremsi bir yapısı var cildime uyguladığım da cildim parlıyor çok iyi nemlendirmesi beğendim 👍 gün boyu cildim aydınlık duruyor lekelerim de kısa zamanda küçülmeye başladı cilt tonumu eşitledi markanın birkaç ürününü daha kullanıyorum gerçekten çok kaliteli ve istediğim sonuçları alabiliyorum çevremde ki herkese de tavsiye ediyorum. İndirim takip eDevamını Oku

Yorum: yaz geldi cildim lekeye o kadar müsait ki güneş kremim kesinlikle ihtiyacımı tam olarak karşılamıyor ve her yıl lekeler biraz daha belirginleşiyordu bu markanın birkaç ürününü daha satın almis ve çok memnun kalmıştım yine beni yanıltmadı geceleri serum u uyguluyor gündüzleri güneş kremi kullanıyorum ve cilt tonum neredeyse tamamen esitlendi çok teşDevamını Oku
İsim: N** K**

Yorum: Haftalık cilt bakımın vazgeçilmez bir parçası cilt tonumu eşitledi yazdan kalan güneş lekeleriniden eser kalmadı kıvamı ve kokusu güzel bir serum günlük olarak olarak kullanıyorum aynı zamanda cildimi aydınlatıyor pırıl pırıl oldum
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: cilt lekeleri ve cildimdeki soluk durum için başladim. bu arada leke serumu ile birlikte kullanıyorum. cildim hem parladı hemde bi canlılık geldi. henüz yeni 1 haftadir başlamış olmama rağmen çok memnunum.
İsim: s** k**
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: Temiz cildime hergün düzenli uyguluyorum. Etkisi inanılmaz güzel. Güneş lekelerimde açılma oldu, ton eşitlemesi gözle görülür farketti ve sabahları mis gibi pırıl pırıl bir ciltle uyanıyorum. Bu markanın tüm ürünleri güzel çok teşekkür ederim🌸
İsim: Müge G.

Yorum: Cildimde yazdan kalma günes lekelerin vardı.Ne kullandiysam hafifletmedi bile.Narcissa bu leke sürümünü geldiginden beri kullanıyorum ve cildime çok iyi geldi.Lekelerimde şimdiden gözle görülür biz azalma başladı İcerigide gayet güzel.Kesinlikle tavsiye ederim
İsim: H** K**
Beden: 17 Nisan 2024

Yorum: Yazdan kalan güneş lekelerim vardı inanılmaz koyu özellikle alın kısımlarımda çok koyu ve rahatsız edici izler vardı bu ürün karşıma çıktı 2 haftadır kullanıyorum çok güzel lekelerimde açılma oldu gözle görülür azalma oldu ayrıca çok güzel cildime ışıltı geldi teşekkür ederim Narcissa ❣
İsim: Z** İ**
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: Bu serum bi harikka kokusu çok güzel bı kere yüze sürmekten memnuniyet duyuyorum alnımın bir bolgesinde bir doğum lekesi vardı bunu kullanmaya başladığımdan beri lekemin açılmaya başladığıni gördüm 😊
İsim: A** Ç**

Yorum: Ürünü bi kaç gün kullanımda etkisini fark ediyorsunuz zaten,zamanla ciltteki lekelerde gözle görülebilir farkındalık olduğunu çevremden duymuştum ve bende düzenli kullanıma başladım şişe bittikten sonra güncelleyeceğim yorumu🤩
İsim: Z** Ö**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Fiyatını uygun görüp almıştım iyi ki almışım güneşten ve doğumdan sonra oluşan lekelerim için bu serumu düzenli olarak kullandım çok etkili oldu ilk başta lekelerimin rengini açtı sonrasında ise lekelerimi geçirdi ve cildimi güzelleştirdi aydınlık bir görünüm sağladı verdiğim paraya değen bir ürün oldu

Yorum: Güneş lekelerim çoktu tavsiye üzerine alıp denemek istedim. Sonuçtan gerçekten çok memnun kaldım tabiii düzenli kullanım sonucu. Şuan cildim resmen canlandı. Kokusuda güzel. 🌹 Artık favori serumum budur… teşekkürler
İsim: N** Ş**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: yüzümün tüm ihtiyacını karşılayan ürünleri @cagla sayesinde çok paralar harcamadan kullanmaya başladım neme doyduk herkese tavsiye ederim gözünüz kapalı alin
İsim: P** Ç**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Kullandığım en etkili leke serumu olabilir çok memnunum bu 2. siparişim cildimdeki koyu güneş lekeleri yok denecek kadar azaldı tatile çıkmadan önce geldi hızlı teslimat için teşekkür ederim 😍

Yorum: Özellikle yüzümde güneş ve sivilce lekeleri vardı. Ne yapsam geçmedi ama bu ürün sayesinde koyu lekeler açıldı ve güneş lekelerim azaldı. Cildim canlı ve parlak görünüme kavuştu ve cilt tonum gerçekten eşitlendiğini fark ettim. Cildimi besledi ve sağlıklı olmasını sağladı. Yaza lekesiz bir ciltle gireceğim için çok mutlu oldum. kesinlikle lekesiz bDevamını Oku
İsim: B** B**

Yorum: Her gün sabah akşam aksatmadan kullanıyorum,cildimde güneşten dolayı oluşan koyu lekelerde azalmalar olurken cildimde ki ton eşitsizliği yok denecek kadar azaldı,ayrıca cildime kattığı pürüzsüzlükten ve kattığı canlılık ve parlaklıktan çok memnun kaldığım bir serum
İsim: D** A**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: yaz ayları geldi cildim çok çabuk lekelenmeye başlıyor o kadar etkili ki 2 haftada cilt tonum esitlendi fiyatına göre çok etkili bir ürün ayrıca ben 3 al 2 öde kampanyası ile çok daha uyguna aldım gerçekten bu markanın ürünleri çok kaliteli

Leke Serumu - Aydınlatıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici 30 ml Ürüne İlişkin Sorular

Soru: genital bölgedeki kararmalar içinde kullanılır mı
Cevap: merhaba efendim yüz bölgesi kullanımı için önerilir

Soru: içeriğini öğrenebilir miyim
Cevap: merhaba efendim ürün içeriği şu şekildedir : İçindekiler: Aqua, Butylene Glycol, Hydrogenated Lecithin, Sodium Oleate, Oligopeptide-68, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Urea, Glucose, Sodium PCA, Sorbitol, Fructose, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Glutamate, Glycine, Lysine, Malic Acid, Tartaric Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Potassium Hydroxide, Glycerin, Leucojum Aestivum Bulb Extract, Anigozanthos Flavidus Extract, Sodium PCA, Erythritol, Chondrus Crispus, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Parfum, Polyacrylate Crosspolymer-6, Disodium EDTA,

Soru: Sarı şişeli olan ile bu ürün arasında ki fark ne
Cevap: merhaba efendim içerikleri farklıdır her iki ürünümüz de oldukça etkilidir

Soru: sarı şişe olan ne zaman gelicek
Cevap: Merhaba, Stoklarımızda mevcut değildir. Ne zaman stok geleceği hakkında bilgi yoktur

Soru: Menşei neresi ??
Cevap: merhaba efendim yerli üretimdir saygılarımızla

Soru: Hamilelikte kullanılır mı acaba
Cevap: merhaba haricen kullanılan bir ürün olduğu için kullanmanız da bir sakınca yoktur saygılarımızla

Soru: Merhaba sarı şişeli ürün kaldırılmış elimde stoklu mevcuttu içerikle ilgili bir sorun mu oldu acaba kullanmaya devam etmekte bir sorun olur mu elimde sarı Şişe stoğu mevcut
Cevap: merhaba efendim en kısa zamanda yenilenecektir

Soru: emziren anneler kullanabilir mi
Cevap: merhaba haricen kullanılan bir ürün olduğu için kullanmanız da bir sakınca yoktur saygılarımızla

Soru: merhaba cilt esitleyici sarı bir serumunuz vardı memnun kalmistim ondan almak istiyorum stok tükenmiş tekrardan gelicek mj i
Cevap: mjerhaba evet efendim stoklarımız yenilenecektir

Soru: diğer kullandığımız sarı renk olan serum ne zman stokta olucak
Cevap: merhaba efendim en kısa zamanda stoklarımız da olacaktır

Soru: merhaba, sarı siseli leke serumu tamamen kaldırıldı mı? sizden başka bir satıcı satıyor mu? bir satıcıda var ama sizden başka yetkili satıcı var mı? yoksa siz ne zaman satışa susacaksınız tekrar? teşekkürler
Cevap: merhaba efendim en kısa zamanda stoklarımız yenilenecektir saygılarımızla

Soru: kaç yaş için uygundur

Soru: merhabalar Roza hastalığı var cildimde kullanımıma uygun mudur
Cevap: merhaba efendim kullanmadan önce test etmenizi öenririz

Soru: Ürünü nasıl kullanabilirim herhangi bir alerjik reaksiyon gösterirmi
Cevap: merhaba efendim temiz yüze sabah ve akşam ihtiyaç kadar alınarak kullanılır durulama gerektirmez gündüz kullanım sonrasında güneş kremi uygulanmalıdır günlük kullanım için uygundur saygılarımızla

Soru: içeriği nedir acaba?
Cevap: merhaba efendim ürün içeriği şu şekildedir : İçindekiler: Aqua, Butylene Glycol, Hydrogenated Lecithin, Sodium Oleate, Oligopeptide-68, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Urea, Glucose, Sodium PCA, Sorbitol, Fructose, Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Glutamate, Glycine, Lysine, Malic Acid, Tartaric Acid, Citric Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Potassium Hydroxide, Glycerin, Leucojum Aestivum Bulb Extract, Anigozanthos Flavidus Extract, Sodium PCA, Erythritol, Chondrus Crispus, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Parfum, Polyacrylate Crosspolymer-6, Disodium EDTA,

Soru: merhaba,botoks serumu ve aydınlatıcı serum nasil kullanılmalı?mesela ikisi üst üste mi sürülmeli,biri sabah biri akşam olsa faydası olur mu?
Cevap: merhaba efendim sabah ve akşam olarak farklı zaman dililmlerinde kullanabilrisiniz

Soru: Merhabalar gözenekleri sıkılaştırmak istiyorum hangi ürünü almam gerekir
Cevap: merhaba efendim botok serumumuzu kullanabilirsiniz Ciltteki gözenekleri küçültür: İçeriğindeki maddeler ciltteki gözenekleri sıkılaştırarak daha pürüzsüz bir cilt yüzeyi oluşturur. Nemlendirici özelliklere sahiptir: Narcissa Anti-Aging Botox Serumu, cildi nemlendirir ve besler, böylece cildin daha sağlıklı ve genç görünmesini sağlar. Ciltteki yaşlanma belirtilerini geciktirir: Düzenli kullanımda, Narcissa Anti-Aging Botox Serumu ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltarak cildin daha genç ve canlı kalmasını sağlar.

Soru: merhaba botox serumu ile birlikte kullanımı nasıl olmalidir
Cevap: merhaba efendim botoks ve aydınlatıcı serum sabah ve akşam olarak günde 1 defa kullanabilrisiniz nemlendirici serumu ise sabah ve akşam kullandığınız diğer serum cildinizde emildikten sonra uygulayabilirsiniz saygılarımızla

Soru: Merhaba yazın kullanım için uygun mu?
Cevap: merhaba evet efendim gündüz kullanım sonrasında güneş kremi uygulanmalıdır

Soru: Merhaba bu serumun üstüne retinol kullanabilirmiyim
Cevap: merhaba efendim farklı zaman dilimlerinde kullanabilrisiniz

Leke Serumu - Aydınlatıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici 30 ml Ürün Görselleri

Leke Serumu - Aydınlatıcı Ve Cilt Tonu Eşitleyici 30 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü