Lekeli Ciltler Için Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50 ml Bu Ürünü Almalı Mı ?

Aysel

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
614
0
0
Lekeli Ciltler Için Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50 ml Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Lekeli Ciltler Için Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50 ml Şu Anki Fiyatı 219.9 Tl'den Satılmaktadır.

Lekeli Ciltler Için Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50 ml Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Lekeli Ciltler Için Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50 ml Hakkında yaklaşık 255 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Lekeli Ciltler Için Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50 ml Açıklama Ve Özellikler

_x000D_

Lekeli Ciltler Için Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50 ml Ürününün Satıcısı, Rimu Health Products Lekeli Ciltler Için Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50 ml ürününü 219.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Lekeli Ciltler Için Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50 ml Yorumlar Ve Değerlendirmeler
219.9 Tl ye satışta olan Lekeli Ciltler Için Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
255 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: bilge atlı tavsiyesiyle aldım . Göz yakmiyan harika günes kremi 3 tane daha sipariş verdim 👍
İsim: **** ****
Tarih: 05 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Rimu Health Products

Yorum: aydınlatıcı özelliğini sürdüğüm anda farkettim arbutin serumu da çok seviyorum güneş kreminin içinde de varmış ondan olsa gerek cildimde kadifemsi bir his bıraktı kullanımı da çok pratik. bundan sonra vazgeçilmez güneş kremim olacak kendisi deneyin deriiimmm
İsim: y** e**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: Arkadaşlar Bilge atlı sayesinde aldım iyi ki de almışım aşırı güzel aşırı kolay emiliyor ben bayıldım. Bilgeye de teşekkür ederim ❤
İsim: Z** K**
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: @bilgeatlı dan gördüm aldım cidden çok güzel 3 haftadır kullanıyorum çok memnunum
İsim: Y** D**
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: Yazın gelmesi ile birlikte rutinimde olacak bir ürün ve mükemmel bir şekilde cildimde yansıması var . Beni şaşırtmadın Rimu teşekkürler
İsim: S** K**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: @bilgeatli sayesinde aldım. O kadar hafif bir ürün ki yüzde ağırlık yapmıyor hemen emiliyor bebek gibi hissettiriyor
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Kokusu çok güzel sanki güneş kremi değilde nemlendirici sürüyor gibi his bırakıyor ben çok beğendim.Kargo çok hızlı geldi ve hasarsız sağlam geldi.Özenli bir paketleme yapmışsınız teşekkür ederim
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Yapısını çok beğendim hafif ve kadifemsi bi etki yarattı ben sevdim deneme ürün için teşekkürler
İsim: H** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Haziran 2024

Yorum: çok güzel cildim bebek gibi oldu
İsim: M** E**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Normalde bioderma aquafluid kullanıyordum fakat son zamanlarda yağlı his bırakmasından dolayı yeni bi güneş kremi arayışına girdim. Bu markanın hyalüronik asit ve nemlendiricisini çok sevdiğimden şans vermek isttedim ve bayıldım
İsim: S** K**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: rumi yapmış yapacağını @bilgeatlı tavsiyesiyle aldım ve çok memnun kaldım her indirimde Stok Stok stok
İsim: Helin k.
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: harika bir ürün her zaman stok yapacagim
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün kesinlikle tavsiye ediyorum umarım cildime hep iyi gelir
İsim: R** K**
Tarih: 24 Haziran 2024

Yorum: @bilgeatli da görüp aldım Gerçekten harika bir güneş kremi yaaa Kokusu hele muazzam çok güzel makyaj altına bazda oluyor Nemlendirmesi cildi parlak göstermesi harika birşey Teşekkürler Rimu ve Bilge ❤
İsim: R** K**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: @bilgeatl önerisi ile alınmıştır ☺
İsim: h** a**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: GÜNEŞ KREMİNİN DOKUSU VE KOKUSU BENİM ÇOK HOŞUMA GİTTİ NORMAL BİR CİLT TİPİM VAR KREM YÜZÜMÜ GÜN İÇİNDE YAĞLANDIRMA YAPMIYOR ŞİŞESİ ML UFAK AMA FİYATINA GÖRE ÇOK GÜZEL BİR ÜRÜN
İsim: E** S** T**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: harika bir güneş kremi lekelerimde hemen etki gösterdi. Bayıldım.. Koruması çok iyi
İsim: R** T**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: @bilgeatl tavsiyesiyle aldığım bir ürün Bir haftadır kullanıyorum çok memnunum hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz
İsim: g** b**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: 3 adet aldım öneri ile inşallah cildime uyar
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: Daha yeni geldiler indirimdeyken iki tane aldım sürekli alışveriş yaptığım marka olduğu için
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: diğer ürünlerini kullanmıştım güneş kremini ilk kez aldım deneyeyim yazarım inşallah
İsim: N** Ç**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Yapısı çok güzel gözlerimi yakmadı hemen emiyor bayıldım yanına diğer güneş kremlerinden tester göndermişler teşekkürler 🙏🏻
İsim: f** g** t**
Tarih: 05 Haziran 2024

Yorum: cok güzel emiliyor harika bi koku harika bi yapisi var bilgesu önerisiyle aldim koruyuculuğunu o test etmisti zaten harika bi ürün
İsim: i** g**

Yorum: bilgeden görüp aldım gerçekten çok güzel ne topaklaniyor ne birşey oluyor hızlı emiliyor ve çok yoğun bir kıvamı yok yaz kış hep kullanicam.
İsim: H** d**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: beğendiğim bir ürün oldu beyaz iz bırakmıyor sivilce yapmadı güzel yayılıyor fiyatı uyguna almıştım 👍
İsim: Elif A. C.
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: @bilgeatlı önerisi ile alındı muazzam
İsim: Melek N. Y.
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: @bilgeatlı önerdi ve bende aldım. dokusu da çok güzel
İsim: b** k**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: satıcı ilgiliydi teşekkürler

Yorum: hayatimda bu kadar guzel bir gunes kremi kullanmamistim. göz yakmiyor cilt kremi kusmuyor. nemlendirici losyon gibi bir gunes kremi
İsim: K** K**
Tarih: 30 Haziran 2024

Yorum: çok güzel bir güneş kremi tavsiye ederim
İsim: A** D**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Lekeli Ciltler Için Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50 ml Akıllarda Kalan Sorular

Soru: yapısı yaglimi ve terleme yapiyor mu ikisinede cevap verirseniz sevinirim
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Furkan🌸Ürünümüz su bazlıdır ve mat bitişlidir.Terleme yapmaz efendim.Sevgiler❤

Soru: göz yakma baş ağrısı yapıyor mu acaba
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden 🌸 Yapmaz efendim🙏

Soru: Merhaba ikili ürün almayı düşünüyorum ama açmadığım ürün ne kadar kalabilir skt de sıkıntı olur mu 1 yıl sonra kullanabilir miyim mesela
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Demir 🌸 Ürünlerimizin açıldıktan sonra 12 ay kullanım süresi vardır. Son kullanma tarihi Temmuz 2027'dır.🩷

Soru: Merhabalar, ürün su bazlı mı yağ bazlı mı acaba ve sivilce tedavisi görüyorum kullansam bir sorun olur mu acaba
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Furkan🌸Tüm ürünlerimiz su bazlıdır. Daıly Moısturızıng Sunscreen kullanabilirsiniz efendim. Sevgiler❤

Soru: Rozalı ciltler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden 🌸Rozalı ciltler için sadece Hyaluronic Acid serumumuzu önermekteyiz🙏

Soru: hamilelikte kullanılır mi
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Furkan🌸 Ürünlerimiz cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve alerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Fakat testlerimiz hamile ve emziren kişiler üzerinde uygulanmadığından net bir yorum yapmamız doğru olmaz.Emzirme ve hamilelik döneminde hekiminize danışarak ürünlerimizi kullanmaya başlamanız daha doğru olacaktır. Sevgiler❤

Soru: el kol vücut için kullanıma uygun mudur
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Melek🌸 Ürünlerimiz için yapılan test çalışmaları ve sonuçları sadece yüz içindir. Bu sebeple irritasyon oluşturmaması adına yüz harici başka bir bölgede kullanımını öneremiyoruz. Uygulama yapmak istediğiniz bölgede küçük bir alanda deneyimleyip herhangi bir yan etki görmediğiniz takdirde kullanabilirsiniz. 🌸 Sevgiler❤

Soru: ürün hamileler için uygun mudur
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden 🌸 Ürünlerimiz cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve alerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Fakat testlerimiz hamile ve emziren kişiler üzerinde uygulanmadığından net bir yorum yapmamız doğru olmaz.Emzirme ve hamilelik döneminde hekiminize danışarak ürünlerimizi kullanmaya başlamanız daha doğru olacaktır🌸

Soru: Renkli mi renksiz mi
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Furkan🌸Güneş kremimiz renksiz bir formül sunmaktadır. Bu ürün, cilt tonunu eşitleme ve koyu leke görünümünü azaltma amacıyla geliştirilmiş olup, cildinizin doğal görünümünü bozmadan etkili koruma sağlar. İçeriğindeki Arbutin, C vitamini ve Licorice extract gibi aktif bileşenler, ciltteki pigmentasyon sorunlarına karşı yardımcı olurken, geniş spektrumlu UVA koruma ve zengin bitkisel içerikleriyle sağlıklı bir cilt görünümünü destekler. Güneş kremimizi cilt bakım rutininizin son adımı olarak, güneşe çıkmadan 30 dakika önce uygulamanız ve etkin koruma sağlamak için 2-3 saatte bir tekrarlamanız önerilir.Sevgiler❤

Soru: göz çevresine sürülür mü
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Demir🌸 evet efendim göz yakmaz kullanabilirsiniz🙏

Soru: zoratein yanı akne tedavisi görucem hangi günes kreminz uygun olur yaglı karma bir cildim var ve her günes kremi yuzume iyi gelmez sıvılce yapar
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Furkan🌸 Daıly Moısturızıng Sunscreen kullanabilirsiniz🙏

Soru: Merhaba emziren anneler için uygun mu?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden 🌸 Ürünlerimiz cilt üzerinde herhangi bir hassasiyet ve alerjik reaksiyon oluşturmaması için dermatolojik olarak test edilmektedir. Fakat testlerimiz hamile ve emziren kişiler üzerinde uygulanmadığından net bir yorum yapmamız doğru olmaz.Emzirme ve hamilelik döneminde hekiminize danışarak ürünlerimizi kullanmaya başlamanız daha doğru olacaktır🌸

Soru: bu ürün onceki tüp kreminizin içeriğiyle aynimi acaba
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden 🌸Evet aynıdır efendim🌸

Soru: yüze parlaklık veriyor mu
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Furkan🌸Anti-Blemish Sunscreen cildin doğal parlaklığını ve canlılığını desteklemek için formüle edilmiştir. İçeriğindeki Niacinamide, Ascorbic Acid ve Arbutin gibi bileşenler, cildin aydınlık görünümünü ve tonunu iyileştirmeye yardımcı olabilir. Hyaluronic Acid ve Glycerin ise cildin nem dengesini sağlayarak daha sağlıklı bir görünüm kazandırabilir. Bu nedenle, ürünün cildinize doğal bir parlaklık ve ışıltı kazandırma potansiyeli vardır." Sevgiler❤

Soru: sprey şeklinde mi
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Aslı 🌸 Krem şeklindedir efendim. Sevgiler❤

Soru: zoretanin tedavisi gören birine uygun olur mu?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Melek🌸Hyaluronic Acid serum kullanmanızı önermekteyiz.Sevgiler❤

Soru: Bir de gün içinde makyaj üstüne tekrar sürülebilir mi? Makyaj dediğim de sadece allık ve göz altı kapatıcısı kullanıyorum.
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Demir🌸 Makyaj altı kullanımı için uygundur🙏

Soru: Merhaba yağlı ve karma ciltler için hangi güneş kremini önerirsiniz
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Melek ❤Anti-Blemish Sunscreen kullanabilirsiniz efendim.Sevgiler❤

Soru: Merhaba ürün komedonojik midir?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden Melek 🌸 Ürünümüz non komedojoniktir . İçeriğindeki herhangi bir bileşene alerjiniz yok ise güvenle kullanabilirsiniz

Soru: icerik atarmisiniz
Cevap: Merhabalar, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Ben Rimu Health Products Müşteri İlişkilerinden 🌸İçindekiler: Aqua, Diethylamino Hydraxybenzoyl Hexyl Benzoate, Niacinamide, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate. Caprylic/capric Triglyceride, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Bis-ethythexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Potassium Cetyl Phosphate, Ethylhexyl Triazone, C13-14 Isoparaffin, Hyaluronic Acid, Polyacrylamide. Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Propanediol, Zinc Oxide, Arbutin, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Ascorbic Acid, Laureth-7, Phenoxyethanol, Stearic Acid, Ethylhexylglyc erin, Persea Gratissima Fruit Extract, Phytosphingosine, Ceramide Np, Ceramide Ap, Ceramide Eop, Cholesterol, Panthenol, Olea Europaea Oil, Parfum, Tocopheral, Disadium Edta, Centella Asiatica Extract

Lekeli Ciltler Için Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50 ml Görseller

Lekeli Ciltler Için Cilt Tonu Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi 50 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü