LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah Alınır Mı-

Leman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah Ürün Alınmaya Değer Mi?
LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah Şu Andaki Değeri 10479.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah Gerçekten İyi Mi?

LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah Açıklama Ve Özellikler

LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah Ürününün Satıcısı, Electrolux LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah ürününü 10479.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah Kullanıcı Geri Bildirimleri
10479.0 Tl ye satışta olan LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Ocağı bağlamak için servisi nasıl alabilirız?
İsim: **** ****
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DAPASHOP

LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: ürün indüksiyonlu ve 4 gözü elektrikli midir?
Cevap: Evet efendim.

Soru: niye gazlı yazıyor nerdeyse alıyordum
Cevap: Katalog hatası efendim üzgünüz düzeltilmesi için Trendyol ekibi ile görüşeceğiz.

Soru: iyi günler ürünü set üstü olarakta kullanabilirmiyiz
Cevap: Merhabalar efendim, Ürün ankastre kullanım içindir. Set üstü olarak kullanmıyor. Keyifli alışverişler dileriz. Saygılarımızla,

Soru: Beyaz rengi mevcut mu
Cevap: Merhabalar, malesef sadece siyah rengi bulunmaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi alışverişler dileriz.

Soru: Ocak doğalgazlı yazıyo geldiğinde elektrikli felan çıkmaz dimi ona göre almayı düşünücem
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ocak elektriklidir efendim. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Vitroseramik indüksiyonlu ocakta ta ocak yüzeyi ısınıyormu yoksa direk ısıyı tencereyemi iletiyor
Cevap: Merhaba, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Isıyı direkt tencereye iletiyor efendim. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba. Ocak enerji tüketimi Hangi?
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ocak başına hesaplanan enerji tüketimi 176,5 Wh/kg olarak belirtilmiştir efendim. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba su ısıtıcı ayarı var mı
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüzde su ısıtıcı özelliği bulunmamaktadır efendim. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: neden Gazlı yazıyor
Cevap: Sorunuzu anlayamadım efendim

Soru: Merhaba, Vitroseramik olması ne gibi bir farklılık katıyor. Yani yine sadece indüksiyonlu ocaklara özel tencere ve tava mı kullanabiliyorum , yada bazı siteler metal yüzeyleri algıladığınıdan her türlü tencere ile de işlem görebiliyormu ?
Cevap: Merhaba, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederi. Dokunmatik kontrol panelleriyle pratik ve hassas bir kullanım sağlayan vitroseramik ocaklar pürüzsüz seramik-cam karışımı bir yüzeye sahiptir. Çabuk ısınabilen ve ısıyı daha iyi ileten bu özel malzemeli yüzey sayesinde çelik ya da sert cam ocakların aksine daha verimli bir pişirme sağlar. Sadece indüksiyon özellikli ürünler ile kullanabilirsiniz efendim. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba su ısıtıcı özelliği var mı
Cevap: Merhabalar, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüzde su ısıtıcı özelliği bulunmamaktadır efendim. Keyifli alışverişler dileriz.

LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah Detaylı Fotoğraflar

LIB60420CK Ankastre Vitroseramik İndüksiyonlu Ocak Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü