Lifos Siyah Doğalgazlı Üstten Düğmeli Otomatik Çakmaklı Set Üstü Ocak Alınmaya Değer Mi-

Gulfem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
582
0
0
Lifos Siyah Doğalgazlı Üstten Düğmeli Otomatik Çakmaklı Set Üstü Ocak En Düşük Fiyat Nerede?
Lifos Siyah Doğalgazlı Üstten Düğmeli Otomatik Çakmaklı Set Üstü Ocak Şu Anki Fiyat Aralığı 2499.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Lifos Siyah Doğalgazlı Üstten Düğmeli Otomatik Çakmaklı Set Üstü Ocak Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Lifos Siyah Doğalgazlı Üstten Düğmeli Otomatik Çakmaklı Set Üstü Ocak Hakkında yaklaşık 24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Lifos Siyah Doğalgazlı Üstten Düğmeli Otomatik Çakmaklı Set Üstü Ocak Detaylı Açıklama

Lifos Siyah Doğalgazlı Üstten Düğmeli Otomatik Çakmaklı Set Üstü Ocak Ürününün Satıcısı, Arnell Lifos Siyah Doğalgazlı Üstten Düğmeli Otomatik Çakmaklı Set Üstü Ocak ürününü 2499.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Lifos Siyah Doğalgazlı Üstten Düğmeli Otomatik Çakmaklı Set Üstü Ocak Ürünü Kullananların Görüşleri
2499.0 Tl ye satışta olan Lifos Siyah Doğalgazlı Üstten Düğmeli Otomatik Çakmaklı Set Üstü Ocak Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
24 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Paketleme cok ıyı hızlı geldi teşekkür ederim satıcı cok ilgiliydi
İsim: D** Y**
Tarih: 24 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Yerli Ürün Sepeti

Yorum: üründen gayet memnunum alalı baya oldu sorun yok paketleme çokbaşarılıydı teşekkürler 🙏🥰
İsim: Sultan A.
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: çok şükür sorunsuz ve güzel paket
İsim: F** S**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: ürün çok güzel herşey dört dörtlük elinize saglık
İsim: haydar k.
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Çok ilgili bir satıcıydı kendisine teşekkür ediyorum ürün resimdeki gibigayet güzel
İsim: H** E**
Tarih: 30 Eylül 2023

Yorum: Ben Haziran'da aldım şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım fiyatına göregayet kullanışlı ayrıca 2gunde ulaştı elime.Alacak olanlara tavsiye ederim.
İsim: a** k**
Tarih: 06 Ekim 2022

Yorum: çok hızlı cok teşekkür ederim
İsim: s** k**
Tarih: 01 Temmuz 2022

Yorum: Ürün aynısı geldi. Şimdi kurdum çakmağı ve gözler yanıyor. Şuan birsıkıntı yok.
İsim: n** g**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Aldık ama daha kurmadık umarım iyi çıkar
İsim: Ş** D**
Tarih: 19 Haziran 2023

Yorum: Ürün arızalı hala haber bekliyorum. Gelir gelmez hiç su demedenbağladım. Çakmağı devamlı çıtlıyor, yardımcı olursanız sevinirim. Bügünsorun çözüldü teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 16 Ağustos 2022

Yorum: Görüntü güzel fakat çakmağı çaktıktan sonra 3-5 saniye sonra yanıyorOcak hemen yanmıyor Bir de kısık ateşe aldığın zaman da sanki yüksekateş gibi yanıyor ters yönden kısığa getirmek gerekiyor
İsim: M** S**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: geldiği günden beri 2 gözü çakmakla yanmıyor daha 1 ay bile olmadı alındı
İsim: Halis Y.
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: çakmaklı olmasına rağmen 1 yada 2 gözü yanmıyor bu bana büyük birsıkıntı yaşatıyor... Ne yapmam gerekiyor
İsim: s** s**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Çalışmıyor, çakmak sürekli kendi kendine çalışıyor, bazı gözler hiç açılmıyor.
İsim: Ş** U**
Tarih: 02 Aralık 2023

Yorum: ocağın 1gözü Cook az yanıyor resimde gördüğünüz gibi bunun yerinedeğişim istiyorum
İsim: **** ****
Tarih: 25 Ekim 2023

Lifos Siyah Doğalgazlı Üstten Düğmeli Otomatik Çakmaklı Set Üstü Ocak Merak Edilenler

Soru: tüple kulanıla bilirmi
Cevap: Merhaba aynı modelim tüplü olanı var onu alabilirsiniz

Soru: Slm. LPG derken doğalgazımı tüplümü bizim anlayacağımız
Cevap: Merhaba tüplü

Soru: Cakmaklı mı
Cevap: Merhaba evet

Soru: Sonradan tüplü kullanıma çevrilebilir mi?

Soru: merhaba direk tezgah üstüne koyabiliyormuyuz cunku gomme yeri yok tezgahin
Cevap: Merhaba ürün tezgah üstü kullanıma uygundur

Soru: Merhaba ilk abonelik için uygun mu ?
Cevap: Merhaba uygun değil

Soru: Merhaba yeni doğalgaz açılıcak bu ürün uyumlu
Cevap: Merhaba ilk açılışa uygun değildir

Soru: merhaba ocagın fırın ustune yerlestırmeden yukseklıgı nedır aceba .bırde tupe uygunmu kurulum esnasımda tup uyumunuda ucretsız yapıyırmusunuz
Cevap: Merhaba ürün doğalgazlı

Soru: merhaba biz bu ocağı Yeni aldık isleme yapıyor. tencerelerin dışlarını karartıyor. ne yapmamız gerekiyo bunun için
Cevap: Merhaba doğalgazdamı kullanıyorsunuz

Soru: tüp e mi uyumlu geliyor doğal gaza mı
Cevap: Merhaba doğalgazlı ğrün

Soru: Gaz kesme emnıyetı var mı aceba
Cevap: merhaba malesef bulunmuyor

Soru: Gömme mi acaba?
Cevap: ürün setüstüdür gömme deildir

Soru: merhaba ürünü almayı düşünüyorum ama başka bir şey daha alınması gerek mi emniyet kılidi ne işe yarıyor bir de kurulumu nasıl olacak
Cevap: Merhaba kendiniz takıp yakabilirsiniz

Soru: elektrik bağlantısı varmı
Cevap: Merhaba cakmak çalışması için var

Soru: ankastre için mi bu ürün
Cevap: Merhaba ürün setüstü dür ankastre gömme değildir

Soru: ürün doğalgazlı mı
Cevap: Merhaba evet doğalgazlı

Soru: dogalgazli dimi bu ocak

Soru: Tüp bagliyormu
Cevap: Merhaba ürün doğalgazlı

Soru: ev doğal gazlı uyumlu mu saygılar
Cevap: tamamdır ürün doğalgazlı

Soru: kurulumu servisi mi yapıyor yoksa bizemi ait ıyi günler
Cevap: Kendiniz takıp yakıosunuz

Lifos Siyah Doğalgazlı Üstten Düğmeli Otomatik Çakmaklı Set Üstü Ocak Ürüne Ait Resimler

Lifos Siyah Doğalgazlı Üstten Düğmeli Otomatik Çakmaklı Set Üstü Ocak En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü