Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag En Ucuzu Nerede Bulunur ?

MaviRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
386
1
0
Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag Alınmaya Değer Mi?
Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag Şu Anki Fiyat Aralığı 394.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag Hakkında yaklaşık 492 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag Ürün Tanıtımı

Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag Ürününün Satıcısı, Maybelline New York Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag ürününü 394.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag Kullanıcı Yorumları Nasıl?
394.0 Tl ye satışta olan Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
492 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Kız arkadaşım için aldım. Çok beğendi. Kalıcı ve rengi çok güzel.
İsim: Bedirhan Y.
Tarih: 10 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: L'Oreal

Yorum: Rengi soft çok doğal bir renk veriyor, acı etkisiyle dolgunluk da veriyor bayıldım gerçekten alın aldırın.. hem doğal duruyor hem bir ağırlık hissi yaratmıyor.. yanımdan hiç ayırmayacağım bir ürün oldu
İsim: E** A** K**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: yakıyor baya
İsim: d** t**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: GÜZEL
İsim: E** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Mart 2024

Yorum: Urun cok güzel geldi çok beğendim çok teşekkür ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Rengi muhteşem, acı tat geliyor ama asla rahatsız etmiyor ben beğendim ❤🔥 en yakın arkadaşımla da denedik ve instagrama yorumlarımızı bıraktık 🤭 ürünü kesinlikle alınnn
İsim: Doğa İ. P.
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Tam bir red flag. Dudaklara dolgunluk verirken kırmızı bir ton veriyor. Çok çekici bir ürün olmuş. Yapış yapış bir his bırakmıyor. Hemen bozulmuyor. Gören herkes nereden aldığımı soruyor.
İsim: D** İ**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Son zamanlarda aldığım en iyi dudak ürünü. Ben kahve tonlarında dudak kalemiyle dudağımı çerçeveleyip üstüne bu ürünü sürüyorum çok fazla renk vermiyor o yüzden kırmızı rengini aldım dudağınız renkliyse daha iyi görünür. İlk yarım saat hafif bi yanma hissi oluyor tadı kötü yalamayın daha sonrasında hafif bi dolgunluk veriyor. Yapısına her şeyine baDevamını Oku
İsim: Şule B.
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: 300 tl ye aldım indirimde kesinlikle çok tatlı bir renk acı ama olsun
İsim: N** Ç**
Beden: 12 Mayıs 2024

Yorum: Kargo çok hızlı geldi ertesi gün elime ulaştı resmen rengi de çok güzel görünüyor
İsim: D** T**

Yorum: zararlı küresel ekonominin ürünü uzak durun
İsim: Ö** F** S**
Tarih: 20 Nisan 2024

Yorum: Maybelline lifter plumb ruju 1 haftadır kullanıyorum ve çok memnun kaldım gloss yapısı her türlü rujla birlikte kullanıma uygun. Dudağı dolgun hale getiriyor ve tatlı bir şeker pembe renk veriyor. Uzun süre kullanacağımdan eminim aplikatörüde geniş ve rahat sürülüyor.
İsim: Burcu E.

Yorum: Duck rujuna bin basar, şefaf bir renk veriyor ve dolgunlaştıma etkisi çok güzel uzun sürede etkisi devam ediyor
İsim: E** S**

Yorum: Ürünü çok beğendim. Mükemmel renk veriyor ve dolgunlaştırıyor. Sadece biraz fazla yakıyor o da istediği rengi verebilmesi ve dolgunluk sağlaması için💫
İsim: Beril N. C.
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Daha kullanmadım ama sağlam geldi teşekkür ederim
İsim: K** Ö**
Beden: 23 Mart 2024

Yorum: Ürünü çok beğendim. Kalıcı ve rengi de öyle aşırı kırmızı kırmızı değil dudak rengini parlatıyor gibi bir şey. Beklediğimden güzelmiş. Günlük kullanacağım bir ürün haline geldi.
İsim: D** Ü**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Ürün inanılmaz hızlı bir şekilde ulaştı. Kalitesi zaten belli.
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: renk tonuna bayıldım bence çok güzel kargo hızı muthişş
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Rengi müthiş dolgunlaştırıcı özlleiğini çok sevdim
İsim: Ö** G**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Rengi çok güzel efsane muhteşem
İsim: Eylül Ö. Ö.
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Sevgilim için aldım. Çok güzel ama uzun süre yakıyormuş. Sevgilimin canını yakanı ben de yakarım diyerek çöpe attım.
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Dudaklarım inanılmaz yaktı dolgunlaştı mı emin değilim ama sildiğimde bile dudağımın kendi rengi gayet güzel oldu.
İsim: e** e**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Yeni çıkan bir gloss ve dolgunlaştodan olduğu için denemek istedim bugün dışarıdadıyken sürdüm yanma hissi bir saate yakın sürüyor , sevdim her yere yanımda taşıyacağım kesin bu rengi dudak kalemi yada tint üstüne de çok güzel oluyor
İsim: D** C**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Ürün gerçekten fiyat performans ürünü kalıcılık mükemmel rengi beyaz tenlilere uyumlu bence
İsim: Ayşenur Ö.
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: Ürün hafif yakıyor ama kendi tatlımdı tadıyla harika hissettiriyor. Dudaklarımda hafif yanmayla beraber dolgunluk hissi çok güzel. Ürünü çok beğendim.
İsim: E** E** K**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Aşşırı iyi ama baya yakıyor kalıcık 1 bucuk saat kadar sonra dudak eski haline dönüyor
İsim: N** N** S**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: rengi muhtesem dudaklari cok guzel gosteriyor
İsim: B** B**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Ciddi yakıyor
İsim: s** s**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: ürünü aldığımda etkili olacağından emin değildim ama hem rengi çok güzel hem de gerçekten dolgunlaştırıyor çok beğendim
İsim: A** T**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Çok tatlı rengi ama biraz yakıyor tabi dudakları sonrası hoş
İsim: Gülden K.
Beden: 11 Mart 2024

Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhabalar son kullanma tarihi nedir? ay ve yıl şeklinde
Cevap: Merhabalar, Ürünü ambalajı açıldıktan sonra 12 ay içerisinde kullanmanız önerilir. Teşekkür ederiz.

Soru: Kırmızı mı pembe mi anlamadım ne renk acaba
Cevap: Merhabalar, Lifter Plump Dudak Parlatıcısı - 004 Red Flag ürünümüz kırmızı renktedir. Ürün görsellerindeki renk tonları aydınlatma ve ekran ayarlarına göre farklılık gösterebilir ancak bu ürün için belirtilen renk kırmızıdır. Teşekkür ederiz.

Soru: kac gram ?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz; ürün 5.4ml'dir. Teşekkür ederiz

Soru: dolgulu dudak icin uygun mu
Cevap: Merhabalar, Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag, dudakları dolgun göstermeye yardımcı olan bir üründür. Dolgulu dudak görünümü sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Ürün, dudaklara hacim kazandırmak ve daha dolgun bir görünüm elde etmek isteyenler için uygun bir seçenektir. Teşekkür ederiz.

Soru: Bu ürün dudaki yakıyor mu?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz;Yanma hissi verir.Teşekkürler.

Soru: İçerisinde sim var mı
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün içeriğinde sim bulunmamaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: kaç dk tutmak lazım
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz; ürün uygulama sonrası silinmemelidir. Teşekkür ederiz

Soru: Merhaba Meybelline plump ıle Meybelline gloss arasındaki fark ne ?
Cevap: Merhabalar, ilgili ürünler arasındaki temel fark, ilgili ürünün dudaklara dolgun bir görünüm kazandırmaya yönelik formülüne sahip olmasıdır. Diğer ürün ise daha çok parlaklık ve nem sağlama özellikleri ile öne çıkar. İlgi ürün, dudakları daha dolgun göstermek için özel olarak geliştirilmiş içeriklere sahipken, diğer ürün ise dudaklarda parlak bir bitiş sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Her iki ürün de dudaklara farklı bir etki ve görünüm kazandırır. Teşekkür ederiz.

Soru: Denebunu kampanyası hakkında bilginiz var mı?
Cevap: Merhabalar, Maalesef, Denebunu kampanyası hakkında bilgi sağlama yetkim bulunmamaktadır. Kampanyalar ve promosyonlar hakkında en güncel ve doğru bilgiyi Trendyol platformu üzerinden ya da ilgili kampanyayı düzenleyen resmi kanallardan alabilirsiniz. Eğer Loreal mağazamızın ürünleriyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Teşekkür ederiz.

Soru: dudağımda dolğu var eritmez dimi yakıcı diye dolğuyu?
Cevap: Merhabalar, Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag, dudaklara dolgunluk etkisi vermek için tasarlanmış bir üründür. Ürün, dudaklarda rahat bir his bırakmayı hedefleyen ve nemlendirme sağlayan bir formüle sahiptir. Ancak, dudak dolgusu gibi medikal işlemler sonrasında kullanılacak kozmetik ürünler konusunda endişeleriniz varsa, ürünü kullanmadan önce bir uzmana danışmanızı öneririz. Ürünümüzün içeriği ve etkileri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, detayları paylaşmaktan mutluluk duyarız. Teşekkür ederiz.

Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag Resim Galerisi

Lifter Plump Dudak Parlatıcısı- 004 Red Flag En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü