Likralı Dantelli Tül İç Çamaşırı Siyah En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Arzu

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
552
0
15
Likralı Dantelli Tül İç Çamaşırı Siyah Ürün Alınmaya Değer Mi?
Likralı Dantelli Tül İç Çamaşırı Siyah Güncel Fiyatı 162.32 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Likralı Dantelli Tül İç Çamaşırı Siyah Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Likralı Dantelli Tül İç Çamaşırı Siyah Hakkında yaklaşık 137 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Likralı Dantelli Tül İç Çamaşırı Siyah Detaylı Bilgi

Likralı Dantelli Tül İç Çamaşırı Siyah Ürününün Satıcısı, ifondi Likralı Dantelli Tül İç Çamaşırı Siyah ürününü 162.32 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Likralı Dantelli Tül İç Çamaşırı Siyah Kullananlar
162.32 Tl ye satışta olan Likralı Dantelli Tül İç Çamaşırı Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
137 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok güzeldi kendi bedeninizi Tercih edebilirsiniz Üzerinizde efsane duruyor
İsim: D** İ**
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: ifondi

Yorum: Kaliteli ürün. 170cm 65 kg XL beden aldım👍🏻
İsim: a** s** k**
Tarih: 05 Ocak 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: G** T**
Tarih: 21 Aralık 2023

Yorum: çok beğendim bedeninizi alabilirsiniz.bu fiyata kalite şahane
İsim: **** ****
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Bir beden büyük alınması gerektiğini düşünüyorum
İsim: P** K**
Tarih: 14 Haziran 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Hahhaa arkadan fazla açılıyor Xl alın
İsim: T** U**
Tarih: 08 Şubat 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: 40 bedene L oldu. Çok desteği yok ama aynı fotoda göründüğü gibi
İsim: B** K**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel fakat normalde m beden giymeme rağmen l aldım mankendeki gibi bacak kısımları bol olmadı yapıştı
İsim: C** B**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: 165 boyum, 84 kiloyum. XL aldım, oldu yani fena değil göğüs kısmı biraz küçük, göğüslerin 95 beden. 90 ve altına daha iyi olur.
İsim: A** I**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün kendinizi iyi hissetmenizi ve özgüveninizin artmasını sağlayacak bir ürün. Eğer gövde kısmınız uzun ise bir beden büyük alın bence.
İsim: F** B** Y**
Tarih: 12 Aralık 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Çok kötü sigara kokuyordu hemen yıkamak zorunda kaldım, L beden mayo giyiyorum L-XL beden az dar oldu üstü
İsim: G** B**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: kalitesi cok guzel guvenle alabilirsiniz
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: baya göründüğünün aynısı. Dendiği gibi likralı. 1.60 52 kilo 80c cup M beden aldım. Tam geldi.
İsim: M** Ö**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel.. Denedim, beğendim.. İnşallah eşim de beğenir
İsim: i** ç** g**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Ürün gayet güzel beğendim kargoda hizliydi
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: ürünü çok beğendim beklediğimden çok daha fazla kaliteli
İsim: İ** u**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: Tavsiye ederim
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: çok güzel beğendim harika
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Bugün geldi çok beğendim. Fiyata göre gayet iyi.
İsim: M** S**
Tarih: 25 Aralık 2023

Yorum: bunların sayesinde gecelerinin bu kadar güzel olacağını hiç tahmin etmemiştim teşekkürler
İsim: Y** S**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: mükemmel ötesi
İsim: G** K**
Tarih: 20 Şubat 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Paketleme ve kargo sorunsuzdu.Kaliteli bir ürün.
İsim: H** Ö**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: İyi görünüyor
İsim: H** M** K**
Tarih: 10 Mayıs 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Hızlı kargo. Henüz denemedim ama Güzel görünüyor teşekkürler
İsim: s** T**
Tarih: 28 Aralık 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Beklediğimden iyi , hiç çıkarmadan her şey yapılabilir :))
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: Gayet iyi
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Görseldeki aynı ürünü yolladılar hızlı ve hasarsız bir şekilde elime ulaştı satıcıya kaliteli ürününden ve hızlı kargosundan dolayı çok teşekkür ederim 160 boy 64 kilo l-Xl tam ölçü uydu
İsim: S** E**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel teşekkürler Trendyol
İsim: B** K** C**
Tarih: 15 Mart 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: çok beğendim
İsim: N** v**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Bedene gayet iyi oturdu kumaşı da rahatsız etmiyor. Fiyat performans harika bence
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Boy:157cm

Likralı Dantelli Tül İç Çamaşırı Siyah Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 1.63 boy 61 kilo hangi beden olur ?
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz ölçüler dahilinde M beden uygun olacaktır efendim. Bilginize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: s beden varmi
Cevap: Merhaba. Sayfada görünen tüm bedenler mevcuttur efendim. Keyifli alışveirşler dileriz.

Soru: 1.75 boy 67 kilo kac beden olur
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz ölçüler dahilinde M beden uygun olacaktır efendim. Bilginize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy 1.67 kilo 69 beden kaç olur acaba gerçi boyumdan da pek emin değilim ama kilım 69
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz ölçüler dahilinde L beden uygun olacaktır efendim. Bilginize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.60 boy 55 kilo beden ne tercih etmeliyim

Soru: boy 165 kilo 66 kaç beden olur
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz ölçüler dahilinde L beden uygun olacaktır efendim. Bilginize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 164 boy 75 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz ölçüler dahilinde XL beden uygun olacaktır efendim. Bilginize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar! 170 boy 60 kiloya hangi bedeni önerirsiniz? İyi günler

Soru: 170boy 80 kilo kaç beden önerirsiniz
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz ölçüler dahilinde XL beden uygun olacaktır efendim. Bilginize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: paket uzerinde urun bilgisi yaziyormu paket gizliligi var mi
Cevap: Merhaba. Gizlilik konusu, firmamızın hassasiyetle yaklaştığı konuların başında gelmektedir efendim. Paket içeriği belli olmayacak şekilde gönderim sağlamaktayız, ayrıca paket dışında içeriğe dair herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Bilginize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar, 171 boy 64 kiloyum, üst vücudum daha uzun, sütyen ölçüm 75B hangi beden daha uygun olur? bir de üst kısım çok boş kalır mı kalıp durumu nasıl?

Soru: Merhabalar boy bir 80 kilo 59-60 kg olan biri için hangisini tavsiye dersiniz. Teşekkürler kolay gelsin
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz ölçüler dahilinde S beden uygun olacaktır efendim. Bilginize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mhb 92 kiloyum iksle olur mu bana bu ürünun
Cevap: Merhaba. Boy ve kilonuzu birlikte yazarsanız beden önerisinde bulunabiliriz efendim.

Soru: boy 1 67 kilo 93 bana hangi beden uyar
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz ölçülere uygun beden seçeneğimiz bulunmamaktadır efendim.

Soru: 1.69 boy 56 kilo hangi beden olur acaba
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz ölçüler dahilinde S beden uygun olacaktır efendim. Bilginize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.68 58 kilo kaç olabilir beden sizce🫠

Soru: 1.73 boy 68 kilo hangi bedeni almalıyım?

Soru: 158 boy 52 kilo hangi beden uygundur

Soru: merhaba 1.60 43 kilo icin hangi beden uygundur?

Soru: 160 boy 63 kilo için hangi beden uygun olur?

Likralı Dantelli Tül İç Çamaşırı Siyah Görsel Galerisi

Likralı Dantelli Tül İç Çamaşırı Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü