Line Kadın Likralı Cırt Kapama Lacivert Palazzo Pantolon En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Nihan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
564
0
0
Line Kadın Likralı Cırt Kapama Lacivert Palazzo Pantolon Alınmaya Değer Mi?
Line Kadın Likralı Cırt Kapama Lacivert Palazzo Pantolon Şimdiki Fiyatı Ile 499.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Line Kadın Likralı Cırt Kapama Lacivert Palazzo Pantolon Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Line Kadın Likralı Cırt Kapama Lacivert Palazzo Pantolon Hakkında yaklaşık 4656 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Line Kadın Likralı Cırt Kapama Lacivert Palazzo Pantolon Teknik Açıklamalar

Line Kadın Likralı Cırt Kapama Lacivert Palazzo Pantolon Ürününün Satıcısı, Ritnice Line Kadın Likralı Cırt Kapama Lacivert Palazzo Pantolon ürününü 499.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Line Kadın Likralı Cırt Kapama Lacivert Palazzo Pantolon Kullanıcı Yorumları Nasıl?
499.0 Tl ye satışta olan Line Kadın Likralı Cırt Kapama Lacivert Palazzo Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4656 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: dokusu müthiş alın aldırın boy 157 kg 59 beden s aldım
İsim: Ş** Y**
Tarih: 14 Aralık 2023
Beden: Beden:36
Satıcı: Ritnice

Yorum: Muhteşem pantolon 72 kiloya 42 beden sipariş ettim. Lacivert ve siyah renklerini tercih ettim . Arkadaşımın önerisiyle aldım iyi ki almışım
İsim: K** C**
Tarih: 11 Mart 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: Bayıldım 162 boy 52 kg s beden aldım tam oldu
İsim: B** K**
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: S beden aldım 36 tamm oldu cuk oturdu kesinlikle alın
İsim: M** K**
Tarih: 13 Mart 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Çokk güzel tam kalıp kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 13 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Tam beden aldım 173/65kg 38 beden aldım ama 36 da alsam olurmuş paçaları çok uzun geldi hafifte bol belden
İsim: N** G**
Tarih: 16 Mart 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: 3 rengini aldım harika bir pantolon. kendi bedeniniz de çok güzel oluyor bir beden büyüğü de her şekilde giyilebilir bir parça
İsim: ı** Y**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: Gayet güzel efsane bir rahatlığı var bayıldımmm 61 kiloya 34 beden oldu
İsim: E** y** A**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: 38 40giyinirim normalde 36 bedeni oldu. Ürün harika boyunu kestirdikten sonra üzerimden çıkarmayacağım bir pantolon olacak. 168 boy 64 kg
İsim: E** Y**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: Pantolon mükemmeeell alın aldırın kızlarım alırken bir beden küçük alın inanılmaz rahat istediğiniz gibi eğilip kalkabiliyorsunuz şimdi koşup diğer renklerini kapacağım
İsim: İ** K**
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: 170 82 kiloyum. Yeni doğum yaptım bundan dolayı göbek var. Xxl aldım çok iyi oldu. Boyu bedeni tam. Kurtarıcı parça
İsim: R** d**
Tarih: 31 Ocak 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: İnanılmaz rahat bir pantolon ben 40 beden aldım 80 kiloyum ama 38 tam olurmuş kesinlikle alın aldırın aynı resimdeki gibi geliyor güvenilir 💙
İsim: s** b**
Tarih: 09 Şubat 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: çok rahat bir pantolon bir beden küçük alabilirsiniz kendi bedeninizden
İsim: e** T**
Tarih: 21 Mart 2024
Beden: Beden:38

Yorum: 100 kg olmama rağmen 44 beden rahatlıkla oldu alırken tereddüt etmiştim ama şimdi bi kaç rengini daha almayı düşünüyorum çok güzel alın aldırın ✅
İsim: B** E**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Çok rahat çok güzel kalıbı olan bir pantolon hiç düşünmeden alın ben bir beden küçük tercih ettim likralı çünkü çok iyi oldu
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: harika bir pantolon 👖 Yorumlara bakarak kendi bedenimi.aldım ama bir beden küçük tercih etmem gerekirmiş.Alacak olanlar bir beden küçük almanızı tavsiye ederim
İsim: Ü** S**
Tarih: 10 Ocak 2024
Beden: Beden:44

Yorum: Effsaneee. 1 beden küçük alabilirsiniz.
İsim: Z** n** Y**
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: 1.76 72 kg 40 beden tam oldu. çok şık bir pantolon
İsim: s** p**
Tarih: 23 Mart 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Muhteşem tek kelimeyle tam beden alin
İsim: S** G**
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Pantolon efsane güzel duruyor👌 üstte rahatlığı üzerinizde yok hissi veriyor😌 ayrıca bir beden küçük alın diyenlere inanmayın ürün tam kalıp hatta biraz dökümlü dursun istiyorsanız bir beden büyük tercih edebilirsiniz
İsim: M** K**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: çok çok güzel bir beden küçük alınabilir
İsim: N** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Mart 2024

Yorum: yorumlara bakarak bir beden küçük aldım gerçekten çok güzel
İsim: B** A**
Tarih: 02 Mart 2024
Beden: Beden:42

Yorum: Tam beden alınmalı..cok begendim..paçaları terziye giderse daha da güzel olacak
İsim: Ö** G**
Tarih: 08 Ocak 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz oldukça rahat bir pantolon
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Beden:42

Yorum: Efsane tam beden alınmalı
İsim: C** E**
Tarih: 02 Şubat 2024
Beden: Beden:40

Yorum: çok güzel bir pantolon 36 beden tam oldu
İsim: S** Ç**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: bir beden büyük aldım çok güzel ve rahat oldu mükemmel
İsim: F** ş**
Tarih: 30 Nisan 2024
Beden: Beden:44

Yorum: Tam beden alabilirsiniz gerçekten çok güzel
İsim: M** Y**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Çok güzel kendime almıştım şimdide annem için aldım 46 beden giyiniyor normalde ama 44 oldu çünkü esnek bir pantolon
İsim: E** Y**
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: L beden aldım çok güzel.Tam bedeninizi alın
İsim: Y** E**
Tarih: 23 Şubat 2024

Line Kadın Likralı Cırt Kapama Lacivert Palazzo Pantolon Merak Edilenler Neler?

Soru: Merhaba 1.70 boy 94 kiloya olur mu
Cevap: Merhaba İkinci fotoğrafta her bedenin bel, basen, boy ölçüsü mevcuttur. Ölçülerinize göre alırsanız bedeni tam olacaktır. İyi günler dileriz

Soru: Bel 76 basen 102 kilo 61 boy 160 hangı beden uygundur
Cevap: Merhaba İkinci fotoğrafta her bedenin bel, basen, boy ölçüsü mevcuttur. Ölçülerinize göre alırsanız bedeni tam olacaktır. İyi günler dileriz

Soru: 163 boy 97 kilo kaç bedne

Soru: 42 ne zaman gelir
Cevap: Merhaba Stoklar tüm renk ve bedenlerde düzenli olarak güncellenmektedir. Dilerseniz bedenin üzerine tıklayarak ürün stoğa girdiğinde bildirim alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: merhaba 160 boy 88 kilo ya 44 beden olur mu acaba

Soru: Hangi kargo ile geliyor?
Cevap: Merhaba Trendyol Expres ile gitmediği yerlere Mng veya Ptt ile gönderiyoruz

Soru: mankenin üstündeki bluzu nerde bulabilirim
Cevap: Merhaba mağazada mevcuttur. Kalp yaka olarak geçmektedir

Soru: 172 boy 75 kilo hangi beden uygun olur

Soru: Açık gri renginin stoğu ne zaman gelr..?
Cevap: Merhaba Stoklar tüm renk ve bedenlerde düzenli olarak güncellenmektedir. Dilerseniz bedenin üzerine tıklayarak ürün stoğa girdiğinde bildirim alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: yazlık mi bu ürün terletirmi
Cevap: Merhaba Orta kalınlıkta mevsimliktir. Yazın en sıcak , kışın en soğuk haftaları hariç dört mevsim uygundur. İyi günler dileriz

Soru: boy 172 kilo 58 kaç beden almalıyım

Soru: 44 bedeni ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba İki gün içinde gelecektir

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba Trendyol Express ile, gitmediği yerlere Mng veya Ptt ile gönderim yapıyoruz

Soru: 175 cm 66kg hangi beden almalıyım

Soru: 170 boyn50 kilo hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhaba 36 uygundur

Soru: hangi kargo firması ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba Trendyol Express ile, gitmediği yerlere Mng veya Ptt ile gönderim yapıyoruz

Soru: 158 boy 68 kilo hangi beden almalıyımm

Soru: Merhaba.1.55 boy 63 kilo hangi beden almalı? Ve kumaşı yaz için uygun mudur?
Cevap: Merhaba İkinci fotoğrafta her bedenin bel, basen, boy ölçüsü mevcuttur. Ölçülerinize göre alırsanız bedeni tam olacaktır. Sıcak günler için değildir, mevsimliktir. İyi günler dileriz

Soru: boy 165 kilo89 kaç beden uygun olur acaba

Soru: 170 boy 75 kg
Cevap: Merhaba 42 olacaktır, göbek var ise 44 öneririz

Line Kadın Likralı Cırt Kapama Lacivert Palazzo Pantolon Ürün Görselleri

Line Kadın Likralı Cırt Kapama Lacivert Palazzo Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü