Lip Oil Gloss Dudak Parlatıcısı Nemlendirici Besleyici Dudak Bakım Yağı Ahududu Aromalı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Yasemin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
284
0
0
Lip Oil Gloss Dudak Parlatıcısı Nemlendirici Besleyici Dudak Bakım Yağı Ahududu Aromalı Alanlar Memnun Mu?
Lip Oil Gloss Dudak Parlatıcısı Nemlendirici Besleyici Dudak Bakım Yağı Ahududu Aromalı Şimdiki Fiyatı Ile 281.22 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Lip Oil Gloss Dudak Parlatıcısı Nemlendirici Besleyici Dudak Bakım Yağı Ahududu Aromalı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Lip Oil Gloss Dudak Parlatıcısı Nemlendirici Besleyici Dudak Bakım Yağı Ahududu Aromalı Hakkında yaklaşık 2905 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Lip Oil Gloss Dudak Parlatıcısı Nemlendirici Besleyici Dudak Bakım Yağı Ahududu Aromalı Ürünün Detayları

_x000D_

Lip Oil Gloss Dudak Parlatıcısı Nemlendirici Besleyici Dudak Bakım Yağı Ahududu Aromalı Ürününün Satıcısı, Cream Co. Lip Oil Gloss Dudak Parlatıcısı Nemlendirici Besleyici Dudak Bakım Yağı Ahududu Aromalı ürününü 281.22 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Lip Oil Gloss Dudak Parlatıcısı Nemlendirici Besleyici Dudak Bakım Yağı Ahududu Aromalı Yorumlar Hakkında Bilgi
281.22 Tl ye satışta olan Lip Oil Gloss Dudak Parlatıcısı Nemlendirici Besleyici Dudak Bakım Yağı Ahududu Aromalı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2905 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Dudaklarım çok kuruyordu çok iyi nemlendiriyor. Kesinlikle alınmalı .
İsim: M** K** G**
Tarih: 04 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cream Co.

Yorum: cook memnunum arkadaslarima da aldim cok sevdiler sadece herkese gelen hediyeler bana gelmedi🥹🥲 bu beni uzse de harika bi urun alin aldirin
İsim: S** S**
Tarih: 03 Ekim 2023

Yorum: klasik Cream Co. kalitesi. aplikatörü mükemmel, kurumuş dudaklarımı 2 günde kendine getirdi ve kokusu çok güzel🥹 ben indirimdeyken almıştım ve çoook memnunum💓
İsim: **** ****
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: Stok yaptığım bir ürün
İsim: E** T**
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: yeniden indirime girsin de stok yapim cok güzel nemlendiriyo
İsim: g** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Ocak 2024

Yorum: Çok hoşuma gitti kokusuna da bayıldım gece yatmadan önce sürdüğümde sabah dudaklarım nemli bir şekilde uyanıyorum stoklanmalık bir ürün
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: stok yapıyorum çok güzel bakım yapıyor
İsim: A** Y**
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: bayılarak kullanıyorum ben çok yapışkanlı sevmiyorum o yüzden tam aradığım ürün çok estetik kargo da hızlıydı ve tester konulmuştuuu💓💓💓
İsim: e** ö**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: Ay süper gözüküyor paketi bile çok tatlışş. Testerlar için teşekkürler. Nemlendiriciden de 1 tane aldım yedek olarak
İsim: D** G**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: çok istediğim bı üründü flaş indirimde yaklayinca hmn aldım ve çok beğendim kargo da oldukça özenli ve hızlı geldi💗
İsim: B** M**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün. Yapısı, dokusu, duruşu gerçekten çok güzel. Gloss gibi durmasına rağmen yapış yapış değil yumuşacık hissettiriyor aynı zamanda uzun süre nemli tutuyor. Creamco. Nun serumları ve nemlendiricilerine de sahibim çok severek kullandığım bir marka.
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Çok beğendim çok güzel nemlendiriyor ve hafif renk veriyor indirimden baya uyguna aldım
İsim: C** N** T**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Müthiş bir lip ol artık fav dudak ürünüm budur üatelik hediyeler çok hoş 🌸💗
İsim: G** A**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: indirimdeyken kaçırmak istemedim
İsim: c** G**
Beden: 11 Şubat 2024

Yorum: Aşırı aşırı iyiiiii. Yumuşacık ve ışıl ışıl yapıyoo. İndirimde stoklicamm
İsim: Z** S** U**
Beden: 09 Mart 2024

Yorum: Mükemmel ürün indirimde alınır
İsim: Simay D.
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: ben indirimdeyken almıştım paketlemesi güzel sorunsuz geldi
İsim: s** s**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: dudakta cok hafif bir renk veriyor yarisina surulmus halini ekledim. yapisi, kokusu ve arada bir agiziniza gelen tadi bile cok guzel bence. bittikce alirim. yaninda 2 adet tester yollamislar cok tesekkurler
İsim: İ** K**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Mevsim geçişlerinin en iyisi diyebilirim hediye için de teşekkür ederim 🙏🏻
İsim: K** A**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: çok güzel dudaklarımı yumuşacık yaptı yapısı kokusı şahame alın aldırın
Tarih: 17 Haziran 2024

Yorum: Bayıldım.Almak istediğim cream co ürünlerinden biriydi iyi ki almışım.Çok başarılı bir lip oil.Nemlendirmesi çok yerinde.
İsim: R** T**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: indirimde iken aldım hediyeler için teşekkür ederim
İsim: S** Y**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Kesinlikle stok yapacağım bayıldımmm
İsim: Y** Ö**
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel bir yapısı var şahane indirimde stoklanacak ürün arkadaşıma hediye ve kendime aldım çok severek kullanıyoruz😻😻
İsim: Z** Ç**
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: Sağlam gəlmişdi bəyəndim
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: Yumuş dudaklar tadı kokusu çok güzel
İsim: Z** T**
Beden: 09 Mart 2024

Yorum: İndirimdeyken yakaladım stok amaçlı aldım harika 🫶🏻
İsim: E** B**
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: İndirim oldukça alıyorum çok memenunum laneige marka ürünü de kullanıyorum bunla bence aynı etkiyi veriyor kullanımı daha pratik boşa para vermeyin bunu alın
İsim: E** K**
Beden: 13 Kasım 2023

Yorum: Kip gloss almayı düşünüyordum karşıma bu çıktı fiyatında uygun geldiği için almak istedim iyiki almışım çok iyi bir gloss ağırlık ve yapış yapış yapmıyor ayrıca kokusu çok güzel çilek kiraz karışımı gibi kokuyor
İsim: Y** E**
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: Daha önce severek kullandığım bir üründü tekrar aldım.Hediyeler paketleme çok şahane🪩😽🫶🏼
İsim: Z** K**
Tarih: 09 Eylül 2023

Lip Oil Gloss Dudak Parlatıcısı Nemlendirici Besleyici Dudak Bakım Yağı Ahududu Aromalı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Dermatolojik olarak test edildi mi?
Cevap: Merhabakar ilginiz için teşekkür ederiz. Tüm ürünlerimiz dermatolojik olarak test edilmiştir.

Soru: renk veriyor mu? renksiz mi?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Hafif bir pembelik vermektedir.

Soru: Merhaba hamileler kullanabilir mi
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde doktorunuza danışarak ürün kullanmanızı öneriyoruz.

Soru: kolay gelsin ürünlerinizin tamamı vergan mı ve onaylı mı acaba
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Evet, ürünlerimiz vegandır.

Soru: yaninda gonderdiginiz beije hediye paketinde ne var acaba
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Sizlere hediyemizdir.

Soru: Merhaba,nasıl bir tadı var?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Doğal ahududu aroması sebebiyle ahududu meyvesinin tatlı ve şekerli kokusu ve tadı bulunmaktadır.

Soru: Merhaba. Yemek yerken vs yutulursa zararı olur mu?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Bir sorun olmaz.

Soru: hediye gönderiyor musunuz
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Tester stoklarımız olduğu sürece gönderiyoruz.

Soru: renk veriyor mu
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Hafif bir pembelik vermektedir.

Soru: Kaç tane testir gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, tester stoklarla sınırlı olup, tüm müşterimizin faydalanması adına fazla gönderim yapmıyoruz. Anlayışınız için teşekkürler.

Soru: merhaba bir tane alındığında hediyeler geliyor mu yanında ve hediyelerin içinde minik taşlardan var mı
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Glow pack stoklarımız tükenmiştir.

Soru: merhabalar dudak dolgunlaştırıcı özelliği var mı?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Dudaklara nem vererek ve besleyerek dolgunlaştırır, kimyasal bir dolgunlaştırma etkisi yoktur.

Soru: hediye gönderimi hala var mi?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Tester stoklarımız olduğu sürece gönderiyoruz.

Soru: Titanyum dioksit içerir mi
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. İçindekiler: Coco-Caprylate/Caprate, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Ethylhexyl Palmitate, Ricinus Communis Seed Oil, Isononyl Isononanoate, Cocos Nucifera Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Punica Granatum Seed Oil, Aroma

Soru: Az önce aldatıldıpımı öğrendim ve şimdi beni aldatan şahıs ve en yakın arkadaşım bir cafede oturuyorlar onlardan intikam almaya Mercedesime binmek üzere yürüyorum bundan sonra hayat onlara cehennem beni her gördüğünde beni kaybettiği için üzülmesini istiyorum ve dudaklarımın pürüzsüz durmasını istiyorum NEMLENDİRCİ ETKİSİ VAR MI? 😍🥰🖕💩😘💋💋
Cevap: Merhaba, sizi kaybeden şahıs şansına küssün ❤ hiçbir ürüne ihtiyacınız olmadan kendi auranızın yeteceğine inanıyorum 🥰fakat bu ürün de yağ bazlı bir dudak nemlendiricisi parlak bir görüntü istiyorsanız hızlı emildiği için sık sık yenilemeniz gerekiyor. Hayat kısa Hiçbirşey için üzülmeyin sevgiler 🌸

Soru: Merhaba dudağa sürdükten sonra yapışkanlık hissi veriyor mu?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Yapışkanlık hissi bırakmaz.

Soru: hediye yolluyormusuz stok varmi

Soru: gloss hissi vardır umarım yoksa yağ mı??
Cevap: Merhaba yağ efendim. Çok hızlı emiliyor sürekli yenilemeniz gerekiyor.

Soru: Merhabalar ürünü almam istiyorum yanında hediye yolluyor musunuz?
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Ekibimiz satın aldığınız ürüne uygun olarak tester gönderimi gerçekleştirmektedir.

Soru: Ürün kaç ml
Cevap: Merhabalar ilginiz için teşekkür ederiz. Ürün 5 ml'dir.

Lip Oil Gloss Dudak Parlatıcısı Nemlendirici Besleyici Dudak Bakım Yağı Ahududu Aromalı Ürüne Ait Fotoğraflar

Lip Oil Gloss Dudak Parlatıcısı Nemlendirici Besleyici Dudak Bakım Yağı Ahududu Aromalı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü