Lisande Hakiki Deri Kibar Erkek Cüzdanı Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Belgin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
591
0
0
Lisande Hakiki Deri Kibar Erkek Cüzdanı Ürün Alınmaya Değer Mi?
Lisande Hakiki Deri Kibar Erkek Cüzdanı Şimdiki Fiyatı Ile 399.9 Tl'den Satılmaktadır.

Lisande Hakiki Deri Kibar Erkek Cüzdanı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Lisande Hakiki Deri Kibar Erkek Cüzdanı Hakkında yaklaşık 4617 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Lisande Hakiki Deri Kibar Erkek Cüzdanı Ürün Bilgisi

Lisande Hakiki Deri Kibar Erkek Cüzdanı Ürününün Satıcısı, bayderi Lisande Hakiki Deri Kibar Erkek Cüzdanı ürününü 399.9 Tl'den Satılmaktadır.

Lisande Hakiki Deri Kibar Erkek Cüzdanı Kullanıcı Geri Dönüşleri
399.9 Tl ye satışta olan Lisande Hakiki Deri Kibar Erkek Cüzdanı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4617 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: eşime aldım zarif küçük kibar çok beğendim teşekkürler bay deri içine koydugunuz hediye paketi ve bez cantasiyla beraber gönderdiğiniz için ayrıca teşekkürler 2 günde teslim aldım
İsim: ö** k**
Tarih: 10 Kasım 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: bayana & bayderi

Yorum: mart indiriminde almistim guzel paketlemesi sahaneydi tesekkur ederim
İsim: **** ****
Tarih: 14 Mayıs 2022

Yorum: hoşmu diyim harikami diyim mükemmel mi diyim şaşırdım ne diyecegimi çok hemde cokkkkkkk guzellllll ve özenle paketlenmiş zaten yorumlardan yola çıkarak almıştım eşime hediye gönderdim iş yerine gitti kargo inanılmaz çok mutlu oldu ve çok beğendi çok teşekkür ederim BAyDeRi
İsim: E** Ç**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Nişanlıma aldım , beğendi , paketleme çok özenliydi , yanında hediye paketi de göndermiştiniz çok teşekkür ederim 🌸
İsim: Z** N** T**
Tarih: 03 Şubat 2022

Yorum: erkek arkadaşıma hediye aldım çok sevdi kendisi paketlenmesi harikaydı elinize sağlık 💕
İsim: Z** B**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: Gece sipariş verdim,sabah ürün geldi hızlı teslimat ve notunuz ve özenli paketlemenizden dolayı çok teşekkür ederim.oldukça kaliteli bir cüzdan severek kullanacağım
İsim: ş** t**
Tarih: 23 Aralık 2021

Yorum: Nişanlıma doğum günü hediyesi aldım. Paketlemesi çok özenliydi çok teşekkür ederim hayırlı işleriniz olsun
İsim: N** D**
Tarih: 15 Mart 2022

Yorum: Babama hediye olarak aldık çok zarif görünüyor kendisi de çok beğendi yanında hediye paketi de gönderilmiş çok memnun kaldık satıcıya teşekkürler
İsim: g** d**
Tarih: 18 Temmuz 2022

Yorum: pazar gunu siparis verdim carsamba qunu kargom geldi cok hizli olmasini paketlemeyi falan soylemiyorum zaten herseyiyle 5 yildizi hak ediyor...Gercekten cok guzel derisi dokusu falan ben nisanlima nisan bohcasina koymak icin aldim . gercekten alirsaniz pisman olmazsiniz harika bir urun. ben yorumlardan yola cikarak aldim sizde gozu kapali alabiliDevamını Oku
Tarih: 20 Ekim 2021

Yorum: Muhteşemdi eşim çok sevdi, kartvizitlik köşkü şok kullanışlı. Sarıcı çok hoş bir hediye kutusu ile yollamış ürünü ayrıca da hediye paketi koymuştu. Teşekkür ederim satıcıya
İsim: N** T**
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: Paketleme süperdi ürün de çok güzel erkek arkadaşıma aldım
Tarih: 14 Şubat 2023

Yorum: Ürün gayet güzel ve şık duruyor kullanışlı yanında ekstra olarak hediye paketi gönderilmiş paketlenmesi gayet iyiydi ürünü tavsiye ederim
İsim: A** A**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: babam için aldım beğeneceğine eminim. özenli hazırlanmıştı cumartesi sipariş ettim pazartesi geldi çok teşekkür ederim
İsim: A** Ş**
Tarih: 20 Aralık 2021

Yorum: Bayıldım. Özenle paketlenmiş bi kargoydu gösterilen özen için çok mutlu oldum hediye olarak almıştım çok beğenildi. hızlı teslimat için de çok teşekkür ederim
İsim: R** O**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Gerçekten çok ilgili, kibar ve çok kaliteli bir firma. Paketleme çok özenli ve ürünün kutusu ayrı bir şık, bez çanta ve hediye paketi, en önemlisi paketin içerisine yerleştirilen kibar not, bayıldık. Takipteyiz, alın aldırın💫
İsim: Belkıs B.
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: Sevgilime aldım, çok beğendi. Klasik giyinen erkekler için çok şık bir cüzdan. Deri kalitesi de çok başarılı. Güzel, mühürlü bir kutu artı hediye paketi ile teslim edildi. gören herkesin çok beğendiği, kullanışı, kaba olmayan bir cüzdan. Tavsiye edilir.
İsim: A** K** Ç**
Tarih: 14 Eylül 2022

Yorum: Çok kaliteli derisi güvenerek alabilirsiniz çok özenli kargolanmış nişanlıma hediye olarak aldım bayıldı
İsim: E** B**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: Ürün çok güzel kullanışlı. Babama hediye olarak aldım kutusu ile geldi hediye paketi koymuşlar Kargo da çok hızlıydı teşekkürler 🖐🏻🙏🏻
İsim: b** r** g**
Tarih: 16 Ekim 2021

Yorum: Ürün kalitesi çok güzel nişan bohçası için aldık kutusu paketlemedik harika
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Hediye paketi çok güzeldi. Kargo hızlı. Güvenle alabilirsiniz çok çok şık paketleme.
İsim: F** B** G**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: ürün harika arkadaşlar eşim bayıldı kutusu hediye paketi taşıma çantası birlikte geliyor hediye için filan çok güzel düşünülmüş. hakiki deri olduğu o kadar belli ki kokusu dokusu ile. eşim çok beğendi ebatları çok güzel ürünün altında yazdığı gibi gayet kibar. çok güzel bir indirimde aldım iyiki denk gelmis 😍 akşam sipariş verdim sabah kargoya verDevamını Oku
Tarih: 21 Eylül 2021

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok beğendi teşekkürler hediye paketi de vardı işimi gördü o yüzden
İsim: s** t**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: ürün harika içindeki hediye için çok teşekkür ederim eşim için almıştım oda çok beğendi teşekkürler ❤
İsim: Z** ç**
Tarih: 08 Şubat 2022

Yorum: paketleme çok güzeldi kısa süre de geldi cüzdan da çok güzel 🧡
İsim: i** g**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Nisan 2023

Yorum: Çook çok iyi bir ürün. Eşime hediye aldım çok beğendi. Kullanımı rahatmış. Kalın değil ince ve yumuşak derisi. Bu sayede kart çıkarırken kolay oluyormuş. Kutulu şık bir paketleme ile gönderildi. Düşünmeden alın.
İsim: E** K**
Tarih: 13 Ocak 2023

Yorum: Ürün kalitesine bayıldım sevgilime aldım severek kullanıyor yanında hediye paketi ve kutusuyla gönderiyorlar 😍
İsim: B** A**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma hediye olarak aldım. Çok beğendi aynı zamanda kutusu çok şıktı. Teşekkürler 🙏🏻
İsim: E** K**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: ince deriden yapılmış hafif bir cüzdan.Erkek arkadaşıma aldım çok beğendi.Paketleme çok iyiydi hediye paketi,not,bez çantası ve kutusu özenle koyulmuştu.Kucuk ama işlevini yerine getiriyor.Daha kibar duruyur tavsiye ederim
İsim: N** T**
Tarih: 17 Eylül 2021

Yorum: Babam için aldım çok tatlı
İsim: Beyzanur A.
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: Çok kaliteli ve güzel geldi. Satıcıya ayrıca teşekkür ederim paketlenmesi çok güzeldi eşime hediye almıştım çok beğendi
İsim: A** G**
Tarih: 09 Haziran 2023

Lisande Hakiki Deri Kibar Erkek Cüzdanı Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhaba, Cüzdan elime geçti. Ürün çok güzel kaliteli. Paketleme ve ilgi alaka çok güzel. Ama elime geçen ürün görselde çok az farklı. Yani önde bulunan perdeli yer görsele göre biraz küçük. Resmi kimlik koyuyorum oraya yarım kalıyor. Bu konuda yapılacak bişey varmı acaba. Yardımcı olursanız çok sevinirim. İyi çalışmalar. Hayırlı işler olsun.
Cevap: Merhaba, iade oluşturup diğer modellerimize bakabilirsiniz :)

Soru: merhaba Ürün ölçüleri nedir teşekkür..
Cevap: 10.2 cm x 8.5 cm ölçülerindedir

Soru: erkek arkadaşıma hediye alıcam özel kutusu ve hediye paketleme var mı?
Cevap: Merhaba tüm siparişlerimiz özel sargı kağıdı , kutu , elyaf kılıf ve hediye paketi ile gönderilmektedir

Soru: çok güzel bir cüzdan emeği geçenlere teşekkür ederim
Cevap: Güle güle kullanın efendim😊

Soru: isim yaziliyormu
Cevap: efendim malesef bu platformda isim yazılı ürün satışına izin verilmemektedir .

Soru: merhaba ürünün derisi parlak mı mat mı
Cevap: parlak efendim

Soru: sonradan açılan bölmesi olmayan çeşidi bulunuyor mu
Cevap: Evet efendim sayfamızda mevcut

Soru: kart koyma yeri kaç tane
Cevap: 10-11 kart mevcuttur. Nakit para haznesi 2 ye ayrılmıştır bu sayede fazla tutardaki paranızı ayırabilirsiniz

Soru: merhaba 5 farklı rengi var görünüyor ama anlamadım 1. ve 2. renkler siyah olarak geçiyor aradaki fark nedir
Cevap: mat siyah ve normal siyah efendim

Soru: 200 lük para katlanmadan sığarbiliyormu
Cevap: biraz katlanması gerekebilir efendim

Soru: Diğer modellerinizde olan kahverengi-taba rengi bu cüzdanda yok sanırım varsa eklerseniz sevinirim.
Cevap: stok tükendi en kısa sürede güncellenecek

Soru: 3 gözlümü acaba
Cevap: 2 adet nakit para bölmesi mevcut efendim

Soru: ürünün ebatlarını yazar mısınız
Cevap: Merhaba,10.2 cm x 8.5 cm ölçülerindedir

Soru: Ebat küçük yani demi hocam
Cevap: Evet efendim

Soru: Kolay gelsin,kâğıt para içine tam sığıyor mu acaba? Bir de üzerine isim yazılabiliyor mu? Teşekkürler
Cevap: Merhaba efendim katlanabilir.Bu platformda isim yazamıyoruz maalesef

Soru: Kapalı halinin kalınlığı nedir
Cevap: merhaba efendım,2-3 cm

Soru: ölcülerini tam olarak yazarmisiniz
Cevap: 10.2x8.5 cm’dir

Soru: Şeffafımsı kart bölmesi HARİÇ kaç tane kart alıyor ?
Cevap: 2 adet şeffaf bölme mevcut 9 adet te düz bölme mevcut efendim .

Soru: kutulu kaç qram?
Cevap: ölçüm yapılmadı efendim

Soru: Kart koymak için uygun mudur yeteri kadar yeri var mı
Cevap: Uygundur efendim 10-11 e kadar kart haznesi mevcut

Lisande Hakiki Deri Kibar Erkek Cüzdanı Resim Ve Fotoğraflar

Lisande Hakiki Deri Kibar Erkek Cüzdanı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü