LNT7ME46W2 Inverter Kompresörlü Alttan Donduruculu TwinTech No-Frost Buzdolabı 70 cm Beyaz Alınmaya Değer Mi-

Sevil

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
542
0
0
LNT7ME46W2 Inverter Kompresörlü Alttan Donduruculu TwinTech No-Frost Buzdolabı 70 cm Beyaz Fiyatına Göre Alınır Mı?
LNT7ME46W2 Inverter Kompresörlü Alttan Donduruculu TwinTech No-Frost Buzdolabı 70 cm Beyaz Şimdiki Fiyatı Ile 31900.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

LNT7ME46W2 Inverter Kompresörlü Alttan Donduruculu TwinTech No-Frost Buzdolabı 70 cm Beyaz Memnuniyet Oranı Nedir?

LNT7ME46W2 Inverter Kompresörlü Alttan Donduruculu TwinTech No-Frost Buzdolabı 70 cm Beyaz Hakkında yaklaşık 10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.4 .

LNT7ME46W2 Inverter Kompresörlü Alttan Donduruculu TwinTech No-Frost Buzdolabı 70 cm Beyaz Ürün Tanıtımı

LNT7ME46W2 Inverter Kompresörlü Alttan Donduruculu TwinTech No-Frost Buzdolabı 70 cm Beyaz Ürününün Satıcısı, Electrolux LNT7ME46W2 Inverter Kompresörlü Alttan Donduruculu TwinTech No-Frost Buzdolabı 70 cm Beyaz ürününü 31900.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

LNT7ME46W2 Inverter Kompresörlü Alttan Donduruculu TwinTech No-Frost Buzdolabı 70 cm Beyaz Hakkında Yapılan Yorumlar
31900.0 Tl ye satışta olan LNT7ME46W2 Inverter Kompresörlü Alttan Donduruculu TwinTech No-Frost Buzdolabı 70 cm Beyaz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.4

Yorum: Mükemmel kaliteli bir dolap fiyat çok uygun
İsim: M** O**
Tarih: 16 Ekim 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Tıklakapında

Yorum: Sessiz çalışıyor plastik aksamları yani iç kısım parçaları çok kalitesizkırılacak gibi iç hacmi geniş
İsim: Şahin T.
Tarih: 04 Şubat 2022
Satıcı: Nar724

Yorum: 25 yıllık üstten donduruculu dolabın yerine aldım lakin yenisi listeebatı buyük olmasına rağmen eski dolabımın içindekileri almadı kapırafları bir felaket kutu iceceklerimden çoğu dışarıda kaldı dolabın içide kapı raflarida bir felaket .ürün kalitesi olumlu.
İsim: M** Ö**
Tarih: 06 Temmuz 2023
Satıcı: TechnoMarketTR

Yorum: Satıcıda paketlemede çok iyi şimdilik memnunum iç hazneside geniş
İsim: S** K**
Tarih: 11 Ekim 2022
Satıcı: Alicandanal

Yorum: ambalaji açik olup ürün hasarlı çıktı iadeye verdim
İsim: m** H**
Tarih: 23 Haziran 2023
Satıcı: Tıklakapında

Yorum: Kalite olarak güzel ama buzluk kapağında hata olduğunu gören servis birçözüm oluşmadı
İsim: Ç** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Aralık 2023
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: Ürünü pazartesi günü getirip teslim edemediğiniz için ben iade talebioluşturmadan iade etmişsiniz kendi kendinize. Pazartesi gününden berievde dolapsız oturuyoruz ve hiçbir bilgilendirme yapmadınız.
İsim: N** B**
Tarih: 14 Ekim 2023
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: Ürünü deneme fırsatım olmadı ancak, MarkaReyon satıcısından beyaz renklialdığım ürün kapağı kırık ve gri renk ile gönderildi. Satıcıya durumusöyledimde ise kesinlikle mağduriyetimi giderici hiçbir geri dönüşalamadım. Çok ilgisizler ve yapılan hatanın sehven olabileceğinisöylüyorşar. MarkaReyon satıcısına fikkat edin, gerçekten pişmanlık
İsim: A** K**
Tarih: 18 Aralık 2023
Satıcı: MarkaReyon

LNT7ME46W2 Inverter Kompresörlü Alttan Donduruculu TwinTech No-Frost Buzdolabı 70 cm Beyaz Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba kapısı cam mı? siyah modeli var mı
Cevap: Merhaba, cam model yok klasik beyaz buzdolabı

Soru: açık kapı alarmı varmı
Cevap: Soğutucu kısmında sesli uyarı mevcuttur.

Soru: enerji tüketimi ne kadar yıllık
Cevap: Merhaba efendim enerji dağıtım şirketinizin verilerine göre hesaplamanız gerekiyor

Soru: Lnt 6 ile lnt7 arasındaki fark nedir hangisi yeni model
Cevap: merhaba enerji sınıfı F iken E oldu.

Soru: merhabalar beyaz eşya grubu satın almak istiyorum ne kadar süre elimizde tutabilirsiniz evi hazırlayana kadar.
Cevap: Merhaba 30 güne kadar

Soru: merhaba, ürün kapalı kutu mu gelecek ? teşhir ürünü vs durumları var mı ? kurulum için şirketiniz servis yönlendirecek mi ?
Cevap: merhaba evet

Soru: bu ürünü satın alınca evdeki eski elektrolux buzdolabını alır mısınız?
Cevap: Yok efendim

Soru: yıllık enerji tüketimi nedir acaba
Cevap: merhaba yeni E sınıfı

Soru: ürünün net hacmi , ölçüleri ve yıllık enerji tüketimi hakkında bilgi alabilirmiyim
Cevap: Net hacim 461 lt dir. ölçüler 1920x700x712 yıllık 321 kws enerji tüketir

Soru: merhabalar alt dondurucu buzdolabı olarak da kullanılabiliyor mu
Cevap: MERHABA. KULLANILMIYOR

Soru: Farklı renk seçenekleri var mıdır?
Cevap: Merhaba, gri ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur.

Soru: Ürün üretim yeri neresi
Cevap: Merhaba Türkiye üretimi

Soru: Hangi kargo?
Cevap: Horoz lojistik efendim

Soru: motor garantisi süresi nedir
Cevap: Merhabalar 10 yıl motor garantisi mevcuttur. iyi günle dileriz.

Soru: Koli ölçüleri nedir
Cevap: 197*75*77 tahmini koli ölçüleridir

Soru: Kaç litre hacmi acaba
Cevap: Merhaba, brüt 510lt 137lt net derin dondurucu kısmı 344lt net soğutucu kısmı

Soru: Bizim evde dolap yeri uzunluğu 1.93 - 1.94,bu dolap 1.92 ama tam neresinden başlıyor, yani bizim evdeki dolapta 1 cm.'ye yakın ayak yapılmış bu dolapta öyle mi
Cevap: Detaylı bilgi için servisten bilgi alabilirsiniz

Soru: kaç litre buzdolabı toplam
Cevap: Brüt kapasite: 510 l Dondurucu bölme kapasitesi (net): 128 l Soğutucu bölme kapasitesi (net- sıfır derece bölmesi hariç): 309 l

Soru: Teknik ayrıntısı neden yok kaç litre oldugu belli degil
Cevap: Merhaba 333lt.sığutucu bölümü 128 lt. Dondurucu bölümü efendim

Soru: A++ enerji tüketimi mi yoksa e sınıfı yazıyor doğru olan o mu
Cevap: Merhabae sınıf enerjidir

LNT7ME46W2 Inverter Kompresörlü Alttan Donduruculu TwinTech No-Frost Buzdolabı 70 cm Beyaz Resim Galerisi

LNT7ME46W2 Inverter Kompresörlü Alttan Donduruculu TwinTech No-Frost Buzdolabı 70 cm Beyaz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü