Logo Baskılı Beyaz Tişört Slim Fit - Dar Kesim 0611039-620 En Düşük Fiyat Nerede ?

Melisa

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
530
0
0
Logo Baskılı Beyaz Tişört Slim Fit / Dar Kesim 0611039-620 Tavsiye Eder Misiniz?
Logo Baskılı Beyaz Tişört Slim Fit / Dar Kesim 0611039-620 Şu Anki Satış Fiyatı 349.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Logo Baskılı Beyaz Tişört Slim Fit / Dar Kesim 0611039-620 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Logo Baskılı Beyaz Tişört Slim Fit / Dar Kesim 0611039-620 Hakkında yaklaşık 1111 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Logo Baskılı Beyaz Tişört Slim Fit / Dar Kesim 0611039-620 Teknik Detaylar

Logo Baskılı Beyaz Tişört Slim Fit / Dar Kesim 0611039-620 Ürününün Satıcısı, Mavi Logo Baskılı Beyaz Tişört Slim Fit / Dar Kesim 0611039-620 ürününü 349.99 Tl'den Satılmaktadır.

Logo Baskılı Beyaz Tişört Slim Fit / Dar Kesim 0611039-620 En Son Yapılan Yorumlar
349.99 Tl ye satışta olan Logo Baskılı Beyaz Tişört Slim Fit / Dar Kesim 0611039-620 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1111 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Çok güzel tam beden
İsim: D** Ö**
Tarih: 31 Ocak 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: Mavi

Yorum: Bir beden büyük alın kesinlikle
İsim: A** Ş**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: 1.78 82 kg m beden aldım tam geldi beğenerek severek aldığım bir marka kalitesi tartışılmaz 👏
İsim: ONUR Ç.
Tarih: 31 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: tam beden alınmalı ürün kalitesi çok iyi
İsim: E** E**
Tarih: 11 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: çok güzel tam bedeninizi alın salaş isteyen bi büyük daha alsın
İsim: **** ****
Tarih: 21 Şubat 2024
Beden: Boy:183cm

Yorum: Çok güzel bir ürün tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** Ü**
Tarih: 07 Ekim 2023

Yorum: nişanlıma aldım çok beğendik kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: T** Y**
Tarih: 03 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Tam beden alın
Tarih: 23 Şubat 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: Eşime hediye aldım bayıldık kendi bedeninizi alın👍🏻
İsim: E** K**
Tarih: 16 Ağustos 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Bedeninizi alabilirsiniz. Kaliteli bir ürün
İsim: A** D** A**
Tarih: 20 Eylül 2023
Beden: Boy:172cm

Yorum: bedeni tam oldu rahat ve güzel
İsim: Y** E** P**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Mükemmel. Kendime aldım çok yakıştı
İsim: N** K**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Sevgilime aldım çok yakıştıı aşkım benimm
İsim: Ş** B**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Ürünün kalitesi çok iyi eşime aldım 183 boy 80 kg L beden tam oldu duruşuda güzel durdu
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Eşime aldım kumaşı desenleri iyi tam beden alabilirsiniz
İsim: E** Y**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Harıkaa bi ürün kesınlıkle alın esıme aldım
İsim: T** G**
Tarih: 29 Şubat 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: Eşime aldım çok memnun kaldım
İsim: E** Ö**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: Eşime aldım kargo paketleme çok iyi
İsim: Ş** T**
Tarih: 18 Mart 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Eşime aldım 10 numara 5 yıldız
İsim: R** Ü**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Canım sevgilime aldım çok yakıştı
İsim: D** Ç**
Tarih: 30 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kocama aldım gayet güzel görünüyor
İsim: E** K**
Tarih: 16 Eylül 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Mükemmel kendime aldım çok yakıştı
İsim: Turan A.
Tarih: 30 Ağustos 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: eşime aldım çok beğendi kalitesi inanılmaz güzel
İsim: T** B**
Tarih: 27 Ekim 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Tam kalıp.
İsim: H** U**
Tarih: 11 Kasım 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Bedenine göre alın.
İsim: Recep K.
Tarih: 13 Ağustos 2023
Beden: Boy:184cm

Yorum: Eşime aldım çok güzel kalitesi
İsim: D** Y**
Tarih: 13 Temmuz 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: oğluma aldım çok şık ve kaliteli
İsim: F** e**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: yeğenime aldım çok beğendi severek giyiyor
İsim: Elif Y.
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Eşime aldım çok güzel durdu
İsim: Y** T**
Tarih: 24 Kasım 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: esime qldim guzel ürün
İsim: Armağan Ç.
Tarih: 07 Mayıs 2024

Logo Baskılı Beyaz Tişört Slim Fit / Dar Kesim 0611039-620 Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: 152 43 kilo ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: 1.73 boy 47 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: kumaşı penye mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün %100 Pamuk içermektedir. Saygılarımızla.

Soru: ürün atleti gösterirmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün beyaz renk olması sebebiyle az miktarda iç gösterebilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Selam boy 174 kilo 92 hangi beden ?

Soru: manken bedeni nedir giydiği
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Model Ölçüleri: Boy: 189 cm, Bel: 76 cm, Göğüs: 98 cm, Kalça: 96 cm’dir. Model Üzerindeki Ürün Bedeni; Jeanler İçin, Bel: 30, Boy: 32. Diğer Ürünler: L'dir. Saygılarımızla.

Soru: ne zaman stoklar yenilenir acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: cevap verebilirmsnz acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz anlaşılamamış olup detaylı bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Soru: boy 1.67..kilo 77 hangi beden alayımm

Soru: s beden ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: iç gösteriyor mu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün beyaz renk olması sebebiyle az miktarda iç gösterebilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Boy 1,75 kilo 84 hangi beden olur

Soru: erkek arkadaşıma almaya düşünüyorum 1,80 boy 78 kilo omuzları biraz geniş hangi beden uygun olur?

Soru: Neyin talebini oluşturacam ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz anlaşılamamış olup detaylı bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba, S bedeni stokta ne zaman olur ?

Soru: 1.85 50 kilo hangi beden olur

Soru: Merhaba erkek arkadaşıma almak istiyorum 170 boy 66 kilo bazı tişörtlerde s bazılarında m giyiyor kalıbını kestiremediğim için alamadım hangi beden almam daha doğru olur

Soru: merhaba dar slim fit yaziyo urunde ama ozellikler kisminda regular yaziyo tam olarak nasil kalip 177 boy 107 kilo icin alicam
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Slim Fit / Dar Kesim' dir. Saygılarımızla.

Soru: 175 boy 67 kilo hangi beden uygundur

Soru: S a benim boy 175 kilo 73 bana hangi beden uygun olur L beden mi yoksa M ??

Logo Baskılı Beyaz Tişört Slim Fit / Dar Kesim 0611039-620 Resim Ve Fotoğraflar

Logo Baskılı Beyaz Tişört Slim Fit / Dar Kesim 0611039-620 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü