Logo Baskılı Kırmızı Tişört Regular Fit - Normal Kesim 1611990-70463 En Düşük Fiyat Nerede ?

Nurdan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Logo Baskılı Kırmızı Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611990-70463 En Düşük Fiyat Nerede?
Logo Baskılı Kırmızı Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611990-70463 Şimdiki Fiyatı Ile 299.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Logo Baskılı Kırmızı Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611990-70463 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Logo Baskılı Kırmızı Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611990-70463 Hakkında yaklaşık 136 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Logo Baskılı Kırmızı Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611990-70463 Teknik Açıklamalar

Logo Baskılı Kırmızı Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611990-70463 Ürününün Satıcısı, Mavi Logo Baskılı Kırmızı Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611990-70463 ürününü 299.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Logo Baskılı Kırmızı Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611990-70463 Ürün Hakkındaki Yorumlar
299.99 Tl ye satışta olan Logo Baskılı Kırmızı Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611990-70463 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
136 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok güzel 68 kilo m beden güzel oldu kalitesi mavi kalitesi
İsim: **** ****
Tarih: 20 Mart 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: Mavi

Yorum: ürün çok güzel rengi harika bir beden küçük alınabilir
İsim: R** D**
Tarih: 24 Nisan 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Bir ya da iki beden kucuk alin
İsim: T** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Mart 2024

Yorum: Mavi kalitesi güzel tam beden alın derim
İsim: Münife m. A.
Tarih: 26 Mart 2024
Beden: Boy:62cm

Yorum: Kardeşime aldım severek giyor bayıldık
İsim: N** G**
Beden: 04 Nisan 2024

Yorum: m istedim xs geldi ama aşırı küçük olmadığı için iade etmicem
İsim: H** S**
Beden: 25 Mart 2024

Yorum: akne tedavisi kullanıyorum doktorun tavsiye etti kulanmaya başladım her hangi bir pütürlük bırakmıyor çok güzel bir ürün akıcı kesinlikle tavsiye ediyorum. Kargolamada gayet başarılı
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Tek kelimeyse harika kes kimle alın
İsim: T** Ş**
Tarih: 15 Nisan 2024
Beden: size:M

Yorum: gayet şık ve rahat
İsim: ö** T**
Beden: 26 Mart 2024

Yorum: Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz
İsim: A** Ç**
Beden: 11 Temmuz 2024

Yorum: rengi çok güzel kalıbı dar büyük alın ben 48 kiloyum m beden aldım mükemmel
İsim: m** y**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: xs alsam daha iyi olurmus
İsim: n** B**
Beden: 07 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel tavsiye ederim.
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Cok rahat tam beden alın
İsim: i** i**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Mavi kalitesi ❤
İsim: E** D**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: mavi kalitesi
İsim: H** G**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel ayıldım
İsim: M** S**
Beden: 27 Ağustos 2024

Yorum: Herzaman ki Mavi kalitesi tam beden alınabilir çokta bol bir tişört değil
İsim: S** A**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: güzel begendim
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: cok guzel canli
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: severek kullaniyorum
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: iyi ürün tskler
İsim: f** ö**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: S beden istemiştim M beden göndermişler ondan bir puan kırdım sorun yok iade etmeyeceğim kumaşı rengi kalitesi harika
İsim: C** B** A**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: hızlı paketleme
İsim: M** Ç**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: kalitesi mükemmel çok begendim
İsim: C** Ö**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Kumaşının kalitesi renginin canlılığı memnun kaldım gerçekten teşekkür ederim bedeninizi alın
İsim: M** D**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Boyu, rengi, kalıbı gayet iyi. Fiyatı çok iyi
İsim: M** H**
Beden: 03 Ağustos 2024

Yorum: rengi çok güzel bayıldım kendi bedeninize alın
İsim: D** İ**
Beden: 05 Nisan 2024

Yorum: 62 kiloyum s beden aldım hoş durdu
İsim: S** N**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: güzel mavi kalitesi
İsim: H** K** A**
Beden: 15 Nisan 2024

Logo Baskılı Kırmızı Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611990-70463 Merak Edilenler Neler?

Soru: ben anlamam öçuden
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: mor rengi varmı acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünün Mor renk seçeneği bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

Soru: L bedeni stoga girer mi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: mrblar s beden neden görünmüyor.Gelince haber ver bile yapamıyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: yeni sezon ürünü mü acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün 2024 İlkbahar koleksiyonuna aittir. Saygılarımızla.

Soru: S beden uzunluğu nedir yazarsınız sevinirim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba beden tablosu nerede acaba bulamiyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden tablosu en kısa sürede ürün sayfasına eklenecektir. Saygılarımızla.

Soru: 78 kiloyum kaç beden almaliyim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: boy 1.58 kilo 66 kac beden uygundur dar dursun istemiyorum.

Soru: Merhaba S bedeni ne zaman gelir acaba

Soru: selam. ben beden tablosunu bulamadim. M ve L numara en, boy ve gogus olculerini yazardiniz lutfen
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Beden tablosu en kısa sürede ürün sayfasına eklenecektir. Saygılarımızla.

Soru: 2 xl giyen biriyim xl olurmu acba bol kesimmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün Regular Fit Normal Kesim' dir. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Boyum 152 kilom 52 kaç beden olur

Soru: selam. M ve L beden en, boy olculerini yazardiniz lutfen
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: boy 166 kilo 85 hangi beden olur

Soru: L beden en boy kaç cm öğrenebilir miyim

Logo Baskılı Kırmızı Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611990-70463 Ürüne Ait Fotoğraflar

Logo Baskılı Kırmızı Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611990-70463 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü