Logo Baskılı Lacivert Eşofman Altı 1010757-82625 Alınmaya Değer Mi

Sultan

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
252
0
0
Logo Baskılı Lacivert Eşofman Altı 1010757-82625 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Logo Baskılı Lacivert Eşofman Altı 1010757-82625 Anlık Fiyatı 799.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Logo Baskılı Lacivert Eşofman Altı 1010757-82625 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Logo Baskılı Lacivert Eşofman Altı 1010757-82625 Hakkında yaklaşık 17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Logo Baskılı Lacivert Eşofman Altı 1010757-82625 Açıklama Ve Özellikler

Logo Baskılı Lacivert Eşofman Altı 1010757-82625 Ürününün Satıcısı, Mavi Logo Baskılı Lacivert Eşofman Altı 1010757-82625 ürününü 799.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Logo Baskılı Lacivert Eşofman Altı 1010757-82625 Kullananlar
799.99 Tl ye satışta olan Logo Baskılı Lacivert Eşofman Altı 1010757-82625 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: hızlı teslimat için teşekkürler. ürün fotoğraftaki gibi. 168 boy, 63kg. S beden biraz bol oldu. xs de alsam olurmuş. mavinin pamuk bırakma gibi bir özelliği var. bu sebeple 4yildiz verdim.
İsim: H** Ç**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: Pranga Giyim

Yorum: mavi kalitesine hayranım. aldığım 3. eşofman ve daha da almak istiyorum. normalde eşofman beğenmem burdan aldığımda da fiyatı pahalı gibi gelmişti ama güzel olduğu için değer.
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Eylül 2024
Satıcı: Mavi

Yorum: mavi kalitesi, süper
İsim: M** B**
Beden: 07 Mayıs 2024

Yorum: Maviden hep s eşofman altı alıyordum ama bu bayağı geniş bir beden küçük alacağım
İsim: T** İ**
Tarih: 01 Nisan 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: İyi. ama daha iyisini bekliyordum. Bol kalıp. 170 boy 58-60 kg kendi bedenimi aldim M.
İsim: S** B**
Tarih: 15 Nisan 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Harika. 1.61 boy 63 kilo S aldım çok güzel oldu bayıldım yumuşacık
İsim: N** E**
Tarih: 23 Nisan 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: Kalitesi muhteşem
İsim: B** D**
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: Kalıbı geniş rengi çok güzel
İsim: Ö** O**
Beden: 02 Mayıs 2024

Yorum: hızlı teslimat,güzel ürün
İsim: A** A**
Beden: 26 Haziran 2024

Yorum: cok güzel beğendim
İsim: b** b**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: İlk giymemde tüylendi iade edicem
İsim: G** S**
Tarih: 11 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Çok kötü beğenmedim
İsim: C** B**
Tarih: 14 Temmuz 2024
Beden: Boy:155cm

Logo Baskılı Lacivert Eşofman Altı 1010757-82625 Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Kadınlar icinmi
Cevap: Merhabalar efendim, öncelikle ürünümüze ilginiz için teşekkür ederiz. Evet efendim bayan eşofman altı . Keyifli alışverişler dileriz🍀

Soru: Merhaba içi şardonlu mu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün şardonsuzdur. Saygılarımızla.

Soru: Ürün yazlık mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün İlkbahar koleksiyonuna aittir. Saygılarımızla.

Soru: fotograftaki kac beden
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Model Ölçüleri: Boy: 175 cm, Bel: 60 cm, Göğüs: 84, cm Kalça: 89 cm’dir. Model Üzerindeki Ürün Bedeni; Jeanler İçin, Bel: 26, Boy: 29, Diğer Ürünler: S’dir. Saygılarımızla.

Soru: 52 kg 165 boy kac beden uygun olur acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: arkası kullandıkça tüylenme yapıyormu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yıkama talimatlarına uygun olarak işlem uygulandığında ürün üzerinde sorun yaşanmayacaktır. Saygılarımızla.

Soru: boy 1.55 kilo 57 oversize dursun istiyorum hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: 1.62 boy 75 kilo L dar gelir mi

Soru: m bedeninin tam ölçüler nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: beden ölçüleri nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: kaç iplik ve oversize mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün şardonsuzdur. Regulardır. Saygılarımızla.

Soru: L beden ölçüleri nedir

Logo Baskılı Lacivert Eşofman Altı 1010757-82625 Ürünün Fotoğrafları

Logo Baskılı Lacivert Eşofman Altı 1010757-82625 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü