Logo Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit - Normal Kesim 1611193-70488 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

KumYolcusu

Bilgili
9 Ağu 2023
264
0
0
Logo Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611193-70488 Satın Alır Mısınız?
Logo Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611193-70488 Şu Anki Satış Fiyatı 299.99 Tl'den Satılmaktadır.

Logo Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611193-70488 Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Logo Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611193-70488 Hakkında yaklaşık 2017 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Logo Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611193-70488 Teknik Bilgiler

Logo Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611193-70488 Ürününün Satıcısı, Mavi Logo Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611193-70488 ürününü 299.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Logo Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611193-70488 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
299.99 Tl ye satışta olan Logo Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611193-70488 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2017 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: tek kelimeyle bayıldım 172 boy 45 kiloyum s beden m beden aldım hafif salaş çok güzel oldu
İsim: Ş** G**
Tarih: 25 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mavi

Yorum: teşekkürler tam beden aldım. iyi oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 01 Temmuz 2023

Yorum: Mükemmel bi beden büyük alabilirsiniz
Tarih: 25 Haziran 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Mavi kalitesi der susarım 51 kiloyum s tam oldu
İsim: T** Ç**
Tarih: 02 Mart 2023
Beden: Beden:M

Yorum: çok güzel 1 beden küçük alınca tam beden oluyor
İsim: C** A**
Tarih: 27 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Tam bedeninizi alın
İsim: A** Ö**
Tarih: 23 Haziran 2023
Beden: Boy:150cm

Yorum: Çok güzel, ama bedeninden 1 beden küçük almanız tavsiye ederim
İsim: S** K**
Tarih: 28 Aralık 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Ürün çok güzel ben s beden aldım gayet iyi oldu
İsim: E** G**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: tam beden cok guzel
İsim: n** k**
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Gayet güzel kendi bedeninizi alın oversize duruyor zaten
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Mükemmel kendi bedeninizin alın
İsim: G** A**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Bol 1 beden küçük alınabilir
İsim: S** S**
Tarih: 06 Temmuz 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: Tam beden alınmalı
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Haziran 2023

Yorum: mavinin tişörtlerini seviyorum oversize olsun diye L aldım kendi bedeninizi alabilirsiniz
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: çok güzel bayıldım salaş güzel tsort ben 64 kilo m beden aldım tam oldi
İsim: R** a**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: İndirimdeyken almıştım kaliteli fiyata göre. Tam beden alabilirsiniz. Salaş durmadı için
İsim: Z** Y**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: 2 beden küçük alınmalı
İsim: S** İ**
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: tişört çok güzel ve çok kaliteli tam istediğim gibi L beden aldım geniş sevdiğim için
İsim: E** d**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: tam kalip çok güzel
İsim: n** S**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Cok guzel kendı bedenınızı alabılırsınız
Tarih: 24 Haziran 2023

Yorum: 1 beden küçük alın geniş kalıp
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Cok guzel mavi kalite si bedeninizi alın m aldım a Ma s de olurmuş
İsim: Hatice K.
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: Çok çok begendim yalnız salaş bi beden küçüğüyle degilecem
İsim: S** A**
Tarih: 21 Haziran 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Kendi bedenim biraz salaş oldu isteyen bir beden küçük alabilir. Rengi çok güzel
İsim: Ö** G**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Hafif salaş olsun istiyorsanız kesinlikle kendi bedeninizi alın bi büyüğünü değil
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: kendi bedeninizi alabilirsiniz, iki kez yıkandı ama lacivert olmasına rağmen renginde bir solma olmadı henüz. 165 boy 52 kilo xs
Tarih: 15 Mart 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: Yeri mükemmel yumaşak xs giyiyorum s aldım daha rahat oldu üzerimde
İsim: A** S**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel paketlenmişti ve kumaşı güzeldi. Çok uzun değil çok kısa da değil orta boy. xs s arası giyiyorum s aldım hafif salaş ama güzel durdu
İsim: A** Ö**
Tarih: 20 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel mavi klitesi bedeninizi alın zaten bol
İsim: B** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Haziran 2023

Yorum: Bedenleri çok büyükmüş, medium normal bedenimdir ama xxs alsaymışım daha iyi olurdu
İsim: E** K**
Tarih: 13 Temmuz 2023
Beden: Boy:163cm

Logo Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611193-70488 Merak Edilen Konular

Soru: kumaşı nasıl
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün %100 Pamuk içermektedir. Saygılarımızla.

Soru: Boy 1.60 kilo 75
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: kalpı nasıl
Cevap: Merhabalar efendim. Ürün özellikleri ve ürün yorumları kısmından bakabilirsiniz

Soru: Renkleri varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz üründe 5 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Saygılarımızla.

Soru: uzunluğu nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Unisexmi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Mavi' nin kadın koleksiyonuna ait olup dilerseniz unisex kullanabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: oversize midir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Regular Fit / Normal Kesim'dir. Saygılarımızla.

Soru: Unisex midir ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün kadın koleksiyonuna ait olup dilerseniz unisex kullanabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba kalıbı kesimi nasildir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Regular Fit / Normal Kesim' dir. Saygılarımızla

Soru: diğer bedenleri stoklara ne zaman gelir acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: 163 boy 45 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhabalar 57 kg hangi bedeni almamı önerirsiniz tam olması icin
Cevap: Merhaba s beden uygundur

Soru: boy 165 kilo 63,göğüs 90 hangi beden uygundur

Soru: Merhaba hangi kargoyla gönderiyorsunuz acaba?
Cevap: Merhaba tex ile gönderim sağlıyoruz

Soru: boy 165 kilo 62,göğüs 90 hangi beden uygundur çok bol olsun istemiyorum

Soru: xs ve s bedeni ne zaman gelir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: xs bedenın stokları ne zaman yenılenır

Soru: Merhaba mankenin üzerindeki kaç benden ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Model Ölçüleri: Boy: 175 cm, Bel: 60 cm, Göğüs: 84, cm Kalça: 89 cm’dir. Model Üzerindeki Ürün Bedeni; Jeanler İçin, Bel: 26, Boy: 29, Diğer Ürünler: S’dir. Saygılarımızla.

Soru: xs bedenın stokları ne zaman yenilenir

Soru: iyi günler boyum 160 kilom 70 hangi beden önerirsiniz

Logo Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611193-70488 Resim Ve Fotoğraflar

Logo Baskılı Lacivert Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611193-70488 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü