Logo Baskılı Siyah Çizgili Tişört Regular Fit - Normal Kesim 1611360-84041 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Tugce

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
525
0
0
Logo Baskılı Siyah Çizgili Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611360-84041 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Logo Baskılı Siyah Çizgili Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611360-84041 Şuanki Fiyatı Ne Kadar 327.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Logo Baskılı Siyah Çizgili Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611360-84041 Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Logo Baskılı Siyah Çizgili Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611360-84041 Hakkında yaklaşık 785 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Logo Baskılı Siyah Çizgili Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611360-84041 Detaylı Açıklama

Logo Baskılı Siyah Çizgili Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611360-84041 Ürününün Satıcısı, Mavi Logo Baskılı Siyah Çizgili Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611360-84041 ürününü 327.0 Tl'den Satılmaktadır.

Logo Baskılı Siyah Çizgili Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611360-84041 Hakkında Yapılan Yorumlar
327.0 Tl ye satışta olan Logo Baskılı Siyah Çizgili Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611360-84041 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
785 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Bayıldım, çok güzel duruyor. Ben bol olmasını istediğim için kendi bedenimi aldım ama bir beden küçük de alınabilir.
İsim: P** C**
Tarih: 11 Mart 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: Mavi

Yorum: çok güzel tam beden alinmali
İsim: D** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Temmuz 2023

Yorum: Çok beğendim , kalıp dar bir beden büyük alınmalı
İsim: R** n** M**
Tarih: 01 Mayıs 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Çok güzel tam beden alabilirsiniz. Beyaz mom jean le kombin yaptım çok şık oldu
İsim: **** ****
Tarih: 07 Temmuz 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Tam beden alınabilir çok güzel
İsim: M** Ç**
Tarih: 17 Temmuz 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: 160boy / 53kilo XS beden tam oldu . Kaliteli tavsiye ederim.
İsim: N** F**
Tarih: 29 Mart 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: Gayet güzel kendi bedeninizi alın
İsim: F** A**
Tarih: 14 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Yeri çok güzel salaş istemiyorsanız bir beden küçük alınmalı
İsim: i** k**
Tarih: 05 Mayıs 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Tam beden almanızı öneririm güzel hem spor hem klasik kombinliye bilirsiniz. Mavi kot pantolonla aşırı güzel oluyor.
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: karıma aldım 2 tane üzerinde gerçekten çok güzel durdu
İsim: Eşrefcan T.
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: o kadar tatlı ki L beden aldik mavi kalitesi diyebilirim
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: en sevdiğim iki renk bayıldım biraz salaş olması için bir beden büyük tercih ettim
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: s aldım tam oldu gayet güzel
İsim: F** T**
Tarih: 31 Mayıs 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Bayıldım bol ve salaş durmasını istiyorsanız bir beden büyük alabilirsiniz
İsim: A** K**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: Tam beden
İsim: A** S**
Tarih: 14 Ekim 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Kaliteli ve güzel bir ürün bir beden küçük aldım tam oldu
İsim: E** D**
Tarih: 21 Temmuz 2023
Satıcı: BACANAKLAR STORE

Yorum: Çok güzel dar diyenler niye öyle demiş bilmiyorum gayet tam beden alın bence 💕
İsim: S** K**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: 1.60 53 kg Xs aldım . Kendi bedenim S ama iyi ki küçük almışım . Bolluğu var yine de . Onun dışında görüntüsü aynı mankendeki gibi . Kumaşı da güzel👌 ben sevdim
İsim: M** K**
Tarih: 23 Mart 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: çok begendim rengi çok güzel tam beden almanızı öneriyorum
İsim: B** N**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Çok beğendim kumaşı muazzam kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** Ç**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: annneme aldim begendi. magaza fiyati da ayni
İsim: S** A**
Tarih: 16 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: mavi kalitesi diye buna denir ben çok beğendim m beden aldım ama keşke bi tık daha salaş olsaydi ama yinede iyi güzel
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: Çok beğendim kendi bedenimi aldım kötü durmadı biraz daha bol ve salaş olmasını isterseniz bir beden büyük alabilirsiniz gözüktüğü gibi geldi beğendim diğer renklerini de aşamayı düşünüyorum
İsim: R** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Mart 2023

Yorum: 2 renginde aldım gayet güzel doğumdan sonra giyeceğim için denemedim beden konusunda bilgi veremiyorum.
İsim: A** T**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: tabiki mavi kalitesi tam beden alınabilir
İsim: Yeşim B.
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: M beden aldım beğenerek giyiniyorum
İsim: i** P**
Tarih: 10 Temmuz 2023
Satıcı: BACANAKLAR STORE

Yorum: S bedeni 67 kg olmama rağmen çok iyi oldu mavi kalitesi
İsim: e** c**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: fotodakinn aynısı gayet güzel kendi bedeninizi almalısınız
İsim: H** Ö**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: ürün çok güzel boy 1.58 kilo 48 m aldım bol geldi s alsam da olurmuş ama bol olması beni rahatsız etmedi o yüzden değiştirmeyeceğim
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: S beden almıştım baya oversize penyesi güzel yıkadım birsey olmadı
İsim: g** d**
Tarih: 24 Nisan 2023
Beden: Boy:158cm

Logo Baskılı Siyah Çizgili Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611360-84041 Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: merhaba oversizemi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Regular Fit / Normal Kesim' dir. Saygılarımızla.

Soru: ölçüleri nedir
Cevap: Öyle bir bilgi mevcut değil efendim

Soru: Geniş beden mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Regular Fit / Normal Kesim' dir. Saygılarımızla.

Soru: Diğer renkler 179 bu 299?
Cevap: Ürün yeni sezon rengi olduğu için efendim

Soru: 160 boy 85 kilo kaç beden olur
Cevap: XL beden almanızı öneririz efendim

Soru: 1.78 boy 68 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: M beden almanızı öneririz efendim

Soru: kısa kollu mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün kısa kolludur. Saygılarımızla.

Soru: xl stoğu yenilecekmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, söz konusu ürünün stok güncellemelerine ilişkin sizleri yanıltmamak adına tarih verememekteyiz. Güncellemelerden haberdar olmak için mağazamızı takip etmenizi tavsiye eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Bedenleri ne zman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: unisex mi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Mavi' nin kadın koleksiyonuna ait olup dilerseniz unisex kullanabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: siyah beyaz çizgilisnde XL beden ne zaman stoğa girer
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: L beden ne zaman gelir acaba 3 renk alıcaz hiç birinde L yok

Soru: Stoklar ne zman güncellenir
Cevap: Merhabalar, sık sık stok güncellemesi yapıyoruz. Haber ver butonuna basarak bedeniniz geldiğinde bildirim alabilirsiniz.

Soru: XL bedeni ne zaman stok lara gelicek
Cevap: Maalesef şuan ki sevkiyatlar da mevcut değil efendim

Soru: Merhaba ürünün erkek için olanı var mı?
Cevap: Maalesef efendim

Soru: boy 155 kilo 44 hangi beden almaliyim biraz bol olsun istiyorum
Cevap: Merhabalar, site üzerinde boy-beden ölçüsü bulunmaktadır. Dilerseniz bu ölçülere göre değerlendirebilirsiniz.

Soru: diğer renkleri stoğa ne zaman
Cevap: Sık sık stok güncellemesi yapıyoruz gelince haber ver butonuna basarak bedeniniz geldiğinde bildirim alabilirsiniz.

Soru: oversize mı kalıbı acaba

Soru: erkekler için de bu tişörtün aynısı var mı

Soru: Ne zaman indirime girer
Cevap: Deprem bölgesinde olduğumuz için zaten indirimli fiyattan veriyoruz efendim

Logo Baskılı Siyah Çizgili Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611360-84041 Detaylı Resimler

Logo Baskılı Siyah Çizgili Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1611360-84041 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü