Logo Baskılı Siyah Eşofman Altı 1010759-900 Tavsiye Eder Misiniz

Elif Nur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Logo Baskılı Siyah Eşofman Altı 1010759-900 Alınır Mı?
Logo Baskılı Siyah Eşofman Altı 1010759-900 Şu Andaki Fiyatı 1299.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Logo Baskılı Siyah Eşofman Altı 1010759-900 Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Logo Baskılı Siyah Eşofman Altı 1010759-900 Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Logo Baskılı Siyah Eşofman Altı 1010759-900 Ürünün Detayları

Logo Baskılı Siyah Eşofman Altı 1010759-900 Ürününün Satıcısı, Mavi Logo Baskılı Siyah Eşofman Altı 1010759-900 ürününü 1299.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Logo Baskılı Siyah Eşofman Altı 1010759-900 Yorumlar Hakkında Bilgi
1299.99 Tl ye satışta olan Logo Baskılı Siyah Eşofman Altı 1010759-900 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Tam beden mükemmel
İsim: N** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Mayıs 2024
Satıcı: Mavi

Yorum: çok güzel bir kumaşı var ben M beden giyiyorum ben xs aldım çok güzel oldu ve bol oldu
İsim: Ş** B**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: Bir beden küçük alın
İsim: ş** E**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Tam kalıp..
İsim: S** U**
Beden: 22 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 02 Nisan 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Sevdim. Çok memnunum
İsim: R** D**
Tarih: 24 Haziran 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Tam kalıp oturan bir ürün olduğu için oversize dursun istiyorsanız bir kalıp büyük almanızda yarar var. Alt bedeniniz büyük ise large beden bile tam oturabilir.
İsim: D** K**
Beden: 03 Mayıs 2024

Yorum: Çok beğendim
İsim: T** İ**
Tarih: 01 Nisan 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: kumaşı kaliteli bedeni kendi bedeninize uygun sorunsuz bir ürün paketleme side özenli şüphe etmeden alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Logo Baskılı Siyah Eşofman Altı 1010759-900 Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Manken bedeni
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Model Ölçüleri: Boy: 175 cm, Bel: 60 cm, Göğüs: 84, cm Kalça: 89 cm’dir. Model Üzerindeki Ürün Bedeni; Jeanler İçin, Bel: 26, Boy: 29, Diğer Ürünler: S’dir. Saygılarımızla.

Soru: Ürün şardonlu mu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün şardonsuzdur. Saygılarımızla.

Soru: merhaba yazın giyinilirmi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün İlkbahar koleksiyonuna aittir. Saygılarımızla.

Soru: 1.53 boy 45 kilo hangi beden önerirsiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba boy 155 kilo 54 hangi bedeni almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Tam beden alırsak dar durur mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Logo Baskılı Siyah Eşofman Altı 1010759-900 Ürün Resimleri

Logo Baskılı Siyah Eşofman Altı 1010759-900 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü