Logo Baskılı Yeşil Tişört Regular Fit - Normal Kesim 1600843-71463 Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Sezen

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
548
0
0
Logo Baskılı Yeşil Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1600843-71463 Fiyatına Göre Alınır Mı?
Logo Baskılı Yeşil Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1600843-71463 Güncel Fiyatı 349.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Logo Baskılı Yeşil Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1600843-71463 Kaç Kişi Memnun?

Logo Baskılı Yeşil Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1600843-71463 Hakkında yaklaşık 99 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Logo Baskılı Yeşil Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1600843-71463 Teknik Detaylar

Logo Baskılı Yeşil Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1600843-71463 Ürününün Satıcısı, Mavi Logo Baskılı Yeşil Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1600843-71463 ürününü 349.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Logo Baskılı Yeşil Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1600843-71463 Yorumlar Hakkında Bilgi
349.99 Tl ye satışta olan Logo Baskılı Yeşil Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1600843-71463 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
99 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: çok çok çok güzel yumuşak kalıteli teşekkürler
İsim: ü** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Temmuz 2024
Satıcı: Mavi

Yorum: Güzel salaş renk çok canlı
İsim: M** O**
Beden: 23 Temmuz 2024
Satıcı: Melays

Yorum: Tam istedigim gibi taytlarin üzerine de giyilebilecek derecede tesekkurediyorum 🙏🌺
İsim: F** Z**
Tarih: 07 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: MAVİ KALİTESİİİİİİİ....
İsim: C** A**
Tarih: 09 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok güzell
İsim: E** U**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Beden:Standart

Yorum: Ürün güzel ama küçük bir dikim hatası vardı kendim hallettim
İsim: F** A**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: hızlı kargo
İsim: G** K**
Beden: 07 Eylül 2024

Yorum: annem için aldım rengi capcanlı çok güzel beğendik
İsim: e** d**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: harika çok beğendim mavi kalitesi yine yanıltmadı
İsim: **** ****
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Rengi çok güzel ve çok uygun fiyat
İsim: B** F** K**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Baya oversize ama güzel duruyor
İsim: M** B**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Boy:182cm

Yorum: valla bu fiyata bu kalite müthiiş
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Mavi marka tişörtler bir iki yıkamaya küçülüyor soluyor genelde. Boyu kısalıyor kalçayı kapatmıyor. Yine de fiyatına göre ideal.
İsim: E** T**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: aşırı kaliteli
İsim: E** K**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: cok guzel bayildim
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: güzel ürün tskler
İsim: f** ö**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Mavinin bu model tişörtlerini çok seviyorum güzel
İsim: G** C**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Cok kalitesiz almayın
İsim: E** A**
Beden: 29 Ağustos 2024

Yorum: Rengine bayıldım, severek kullanıyorum
İsim: M** D**
Beden: 27 Ağustos 2024

Yorum: aşırı büyük kalıbı. 120 kilo olan kocama oldu
İsim: s** d**
Beden: 27 Ağustos 2024

Yorum: Kızım çok beğendi.
İsim: H** O** K**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: güzel oversize bir ürün
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: mavi nin ürünleri mükemmel çok severek kullanıyorum. bu tişörtte harika
İsim: M** A** D**
Beden: 26 Ağustos 2024

Yorum: Hemen hemen her rengini almışım çok rahat
İsim: O** s**
Beden: 26 Ağustos 2024

Yorum: Güzel tişört.
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: mavi kalitesi her zamanki gibi harika
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Ben bunu rengi için aldım
İsim: S** K**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: İnce, evde giymek için uygun. İki koltuk altı ölçüsü 57.
İsim: E** K**
Beden: 23 Ağustos 2024

Yorum: Çok iyi, beğendim..
İsim: E** T**
Beden: 22 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel renk ve kumaş
İsim: A** C**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Logo Baskılı Yeşil Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1600843-71463 Merak Edilenler Neler?

Soru: Ürün standart beden mi tayt üzerine giymek için alıyorum kalça kısmında dar görüntü istemiyorum beden kısmı yok bilgilendirir misiniz
Cevap: Merhabalar efendim, öncelikle ürünümüze ilginiz için teşekkür ederiz. Ürün Oversize STD beden boyu çok kısa değil tayt üstüne kullanabilirsiniz efendim.Keyifli alışverişler dileriz🍀

Soru: Tshirtün rengi görseldeki gibi mi? Boyu uzun mu oversize mi taytlarla giyeceğim
Cevap: Merhabalar efendim, öncelikle ürünümüze ilginiz için teşekkür ederiz.Renk görseldeki gibidir tayt ile kombinleyebilirsiniz oversıze dır efendim.. Keyifli alışverişler dileriz🍀

Soru: erkekler giyebilir miii
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün Mavi' nin kadın koleksiyonuna ait olup dilerseniz unisex kullanabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: kalıpları geniş mi l beden giyen biri için olur mu
Cevap: Geniş kesim efendim ona göre tercih yapabilirsiinz

Soru: Ürün görseli mavi renk açıklamada yeşil yazıyor ürün hangi renk tam olarak
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Ürün görselde gözüktüğü gibi Su Mavisi olup çekimlerden dolayı ton farklılığı yaşanabilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: bu ürünlerde neden sadece standart beden oluyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün standart bedendir. Saygılarımızla.

Soru: s beden olculeri
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: Boyum 1.55 kilom 44 bana standart olurmu?
Cevap: Merhabalar , standart beden olduğu için size biraz büyük gelebilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba tişört boyu kaç?
Cevap: Merhaba, iletilen ürünün uzunluğu maalesef üretici firma tarafından belirtilmemiştir. Ürün tam kalıptır.

Soru: s beden olculeri
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün ölçüleri maalesef iletilememektedir. Dilerseniz model ölçüleri, ürün görselleri ve beden tablosu ile ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba. ürünün bedeni ne acaba? standart mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün standart bedendir. Saygılarımızla.

Logo Baskılı Yeşil Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1600843-71463 Ürünün Fotoğrafları

Logo Baskılı Yeşil Tişört Regular Fit / Normal Kesim 1600843-71463 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü