Lohusa Korsesi Doğum Sonrası Toparlayıcı Göbek Korsesi 3kademeli 3k Ürün Alınmaya Değer Mi

Guler

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
294
0
0
Lohusa Korsesi Doğum Sonrası Toparlayıcı Göbek Korsesi 3kademeli 3k Alanlar Memnun Mu?
Lohusa Korsesi Doğum Sonrası Toparlayıcı Göbek Korsesi 3kademeli 3k Güncel Fiyatı 187.35 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Lohusa Korsesi Doğum Sonrası Toparlayıcı Göbek Korsesi 3kademeli 3k Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Lohusa Korsesi Doğum Sonrası Toparlayıcı Göbek Korsesi 3kademeli 3k Hakkında yaklaşık 262 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Lohusa Korsesi Doğum Sonrası Toparlayıcı Göbek Korsesi 3kademeli 3k Detaylı Bilgi

Özellikleri * göğsün daha dik durmasına ve kalçanın yuvarlak bir şekil almasına yardımcı olur. >_x000D_

* doğum sonrası deformasyonu toparlar. >_x000D_

* 2 beden ince gösterir. >_x000D_

* ayda 5-6 cm kalıcı incelme ve sıklaşma sağlar. >_x000D_

* inceldikçe daraltıla bilen 3 kademeli çengellere sahiptir. >_x000D_

* sıktığı için tamamen iştah keser ve az yemenizi sağlar aynı zamanda geç acıkmanızı sağlar. >_x000D_

* balenler sayesinde dik durmanızı sağlar. >_x000D_

* kıyafetlerinizin altında kullandığınızda kıvrılma yapmaz. >_x000D_

* gayet fit ve estetik görünmenizi sağlar ayrıca dışarıdan korse kullandığınız kesinlikle fark edilemez. >_x000D_

* stoktan teslim. >_x000D_

* aynı gün kargo yükseklik 25 cm seçeceğiniz bedeni, aşağıdaki tabloya göre belirleyebilirsiniz, ölçüyü göbeğinizin üzerinden en büyük ölçüyü göz önünde bulundurarak belirleyiniz: Hijyen kuralları gereği cayma hakkı kapsamında olmayan bu ürün için iade/değişim yapılamamaktadır. >_x000D_

Beden: Göbek ölçüsü(cm): Xs 58-68 s 69-77 m 78-86 l 87-95 xl 96-103 2xl 104-110 3xl 111-128 >_x000D_

Lohusa Korsesi Doğum Sonrası Toparlayıcı Göbek Korsesi 3kademeli 3k Ürününün Satıcısı, Lila Korse Lohusa Korsesi Doğum Sonrası Toparlayıcı Göbek Korsesi 3kademeli 3k ürününü 187.35 Tl'den Satılmaktadır.

Lohusa Korsesi Doğum Sonrası Toparlayıcı Göbek Korsesi 3kademeli 3k Hakkında Yapılan Yorumlar
187.35 Tl ye satışta olan Lohusa Korsesi Doğum Sonrası Toparlayıcı Göbek Korsesi 3kademeli 3k Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
262 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: 1 beden kucuk alin derim
İsim: R** H**
Tarih: 26 Nisan 2023
Beden: Boy:178cm
Satıcı: SWEET KORSE

Yorum: Güzel toparlıyor herkes 1 beden büyük ya da kendi bedeniniz demiş sonuçta sıkması gerekiyor toparlaması içinde ben bir küçük bedenini aldım sporla beraber aldığım korse bedenine düştüm şimdi 2. Kancaya geçiyorum ürünü tavsiye ederim.
İsim: N** S**
Tarih: 06 Şubat 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Tam beden 🤍 çok teşekkürler
İsim: Sümeyra D.
Tarih: 02 Kasım 2022
Beden: Beden:XL
Satıcı: BARUCCA

Yorum: bedenini bı tık büyük almanızı tavsiye ederim
İsim: L** N** A**
Tarih: 09 Ocak 2023
Satıcı: F&W FİT WOMEN

Yorum: 1 beden küçük aldım göbeğiniz çok ise alt karnınız kısa gelebilir bana oldu m alabilirdim
İsim: C** K**
Tarih: 30 Ekim 2021
Beden: Beden:L
Satıcı: Şencanlar

Yorum: tam bedenime uygun geldi.
İsim: o** a**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Ürün çok iyi bedenizi alabilirsiniz en azından benim tam oldu
İsim: S** A**
Tarih: 02 Temmuz 2024
Satıcı: Shopynar

Yorum: 59 kiloyum S beden aldım. Çok iyi sıkı tutuyor kayma yok gayet memnun kaldım. Kargo da hızlıydı
İsim: N** Z**
Tarih: 07 Ekim 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Bedeninize göre alın ben çok severek kullanıyorum bedenim normalde L ama doğum sonrası kullenmak için aldığım beden 2xl üründe kopmalar olduğu yazılmış bedeninize göre almazsanız ürünün kopması normal bence piyatına göre.
İsim: A** K**
Tarih: 23 Eylül 2022
Beden: Beden:2XL

Yorum: fiyatına göre çok iyi diyemem ama göründüğü gibi değil bence,alacaklar 1 beden büyük alsın mutlaka
İsim: A** Ö**
Tarih: 25 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Fitformgiyim

Yorum: Harika bi ürün kum saati gibi oldum. özel günler için tam kurtarıcı
İsim: S** Y**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: güzel paketlenmiş
İsim: M** Ç**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: gevşek alabildiğiniz kadar küçüğünü alın
İsim: F** T**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: çok güzel bir korse hızlı teslimat için teşekkür ederim kendi bedenimde aldım tam oldu. güncelleme: telleri batıyor tellerini çıkarmak zorunda kaldım bu kez katlandı yine de fena değil işimi gördü
İsim: m** m**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Güzel paketlenmişti. Kaliteli duruyor henüz denemedim doğum sonrası lohusalık döneminde kullanmak için aldım fakat L beden aldım L-XL geldi umarım büyük olmaz.
İsim: S** R**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: harika gayet rahat bir ürün tereddüt ederek almıştım iyi ki almisim
İsim: **** ****
Tarih: 11 Haziran 2024
Satıcı: SH MAĞAZACILIK

Yorum: ürün çok güzel 2 gün önce 192 aldım suan fiyatı 300 olmuş inanamadım
İsim: Gizem T.
Tarih: 05 Ocak 2024

Yorum: S-m beden aldım fakat cok buyuk bence m bedene göre yapılmış 57-58 kilo altındaysanız boşuna almayın memnun kalmazsınız
İsim: K** K**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: çok iyi doğum sonrası için aldım
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: doğumdan sonra denemeyi düşünüyorum ama dar beden olarak biraz büyük alınabilir doğumdan sonra hemen takılmaz
İsim: R** K**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: en buyuk bedeni aldım ama kaç kiloya kadar oluyordu
Tarih: 22 Ağustos 2022
Beden: Beden:3XL

Yorum: Ürün l-xl olarak hediye ben bayıldım gerçekten çok güzel ve sıkı toparlıyor. uzun vadede ise yarayacağını düşünüyorum kilo verme surecindeyim bu sebeple göbek bölgemde sarkma olmasını istemediğim için aldım. hijyen bandı ve iki küçük toka hediyesi vardı. çok nazikçe teşekkür ederim
İsim: E** Ş**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: çok memnun kaldım, normal de yorum yapmam aldığım ürünlerle ilgili ama çok rahat. kazancınız bereketli olsun
İsim: N** C**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: başarılı bı korse
İsim: g** b**
Tarih: 19 Haziran 2024

Yorum: Güzel ürün, kullanışlı.
İsim: E** F**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: Ürünü kullanıyorum etkisi olacağını düşünüyorum kullandıkça paketleme güzel teşekkürler 🙏
İsim: N** d**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Temmuz 2024

Yorum: Mükemmel ötesi çok beğendim kesinlikle almanızı tavsiye ederim
İsim: m** a**
Tarih: 13 Temmuz 2024
Beden: Boy:170cm
Satıcı: nolina

Yorum: Ben Bayan Korsesi Siparişi Verdim Utanmadan Bana Erkek Atlet Korsesi Göndermişsiniz Birde L Beden.. Şakamısınız siz ?
İsim: B** Y**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Satıcı: nolina

Yorum: Korseyi ilk takışımda büyün balenleri çıktı ve çok sıkmasın diye bir beden büyük almama rağmen. Kesinlikle iyi bir ürün değil 5 yıldız veriyorum yorumumu görsünler de almasınlar diye.
İsim: H** Ç**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Beğendim çok güzel
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Boy:163cm

Lohusa Korsesi Doğum Sonrası Toparlayıcı Göbek Korsesi 3kademeli 3k Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: merhaba 167 boy 68 kiloya hangi bedeni önerirsiniz
Cevap: sm bedne uygundur efendım

Soru: Boy 170 kilo 65 hangisi olur
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz L-XL beden uygun olacaktır sağlıklı günler dileriz

Soru: 60 kiloya kaç beden
Cevap: Sm beden uygundur efendım

Soru: boy 165 kilo 91 kaç olması lâzım abi☺☺
Cevap: Xl tercih edebilirsiniz

Soru: Merhaba kilitler öne gelecek şekilde mi kullanılıyor?
Cevap: Merhabalar evet görseldeki gibidir

Soru: sezeryan doğum sonrası kullanılabilir mi
Cevap: Kullanılabilir efendim

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapiyosunuz bulunduğum bölgeye sadece PTT geliyor ona göre sipariş vericem
Cevap: Merhabalar trendyol express

Soru: mrb günlük miyafen altında kulanimi için uygunmidur acaba
Cevap: Merhaba uygun değerli üyemiz

Soru: merhaba 86 kg 165 boy hangi beden almalıyım
Cevap: Normalde ne beden giyiyorsanız o beden tercih edebilirsiniz efendim

Soru: Merhabalar. 165 boy 62 kg. Hangi bedeni önerirsiniz acaba ?
Cevap: merhaba, M beden uygun olacaktır

Soru: 1.60 boy 90 kiloya hangi beden olur acaba
Cevap: Sizin İçin 2XL Beden uygun olacaktır. Sweet Korse Magazamızı Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Eder. Sağlıklı Günler Dileriz..

Soru: 157 boy kilo 98 kaç beden almamız gerekiyor
Cevap: 2xl3xl Uygundur efendım

Soru: 150 boy 87 90 kg arası hangi beden olur
Cevap: Sizin İçin 2XL Beden uygun olacaktır. Sweet Korse Magazamızı Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Eder. Sağlıklı Günler Dileriz..

Soru: Merhaba 152boy 77kg için hangi beden uygun
Cevap: 2xl3xl uygundur

Soru: 160boy 73 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: L/XL sizin için uygun olucaktır.

Soru: belim102,kaç beden almalıyım 156 boy 78kilo
Cevap: merhaba, L beden uygun olacaktır

Soru: merhabalar iyi günler diğer urununuzle bu ürünün farkı nedir
Cevap: Merhaba, hangi ürünümüzle olduğunu belirtirseniz ona göre cevaplayabiliriz. 65 kademeli olan versiyonumuz var o ürün ön kopçaları 6 kademe ayarlanabilir böylece daha uzun süre kullanıma uygundur. Farklı markalı ilanımızda ise sadece markası değişmektedir ürün özellikleri aynıdır. Bu ilanda altımızda ürün listeleyenler daha uygun maliteli plastik destek vs kullandığı için daha uygun fiyatta kooyabiliyorlar ama bizim gönderdiğimiz ürünlerde elik balen standarttır.

Soru: Merhaba 152boy 77kilo için hangi beden uygundur
Cevap: 2xl3xl uygundur efendım

Soru: Ürünü kullanırken rahat hareket eder miyiz? Çok fazla sıkar mı?
Cevap: Bel ölçünüze göre alımsa sağlarsanız sorun olmaz 3 kademeli sıkılığını ayarlayabilirsiniz

Soru: 75 kiloya kaç beden almamız gerekiyor
Cevap: Merhaba kendi bedeninizin bir alt bedeninde korse almanızı tavsiye ederiz

Lohusa Korsesi Doğum Sonrası Toparlayıcı Göbek Korsesi 3kademeli 3k Ürüne Ait Resimler

Lohusa Korsesi Doğum Sonrası Toparlayıcı Göbek Korsesi 3kademeli 3k En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü