London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Damla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
557
0
0
London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Güncel Satış Fiyatı 750.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Gerçekten İyi Mi?

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Ürün Hakkında Bilgi

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, DUXAL SHOES London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı ürününü 750.0 Tl'den Satılmaktadır.

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı En Son Yapılan Yorumlar
750.0 Tl ye satışta olan London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
22 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: baya rahatlarr
İsim: D** A**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: DUXAL

Yorum: Çok rahat
İsim: G** K**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Ürünün görüntüsü harika bayıldım duruşu cok zarif
İsim: Berna A.
Tarih: 11 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Ayakkabı göründüğü gibi geldi çok şık duruyor
İsim: **** ****
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: ben hayatımda bu kadar rahat bir topuklu ayakkabı giymedim.kalıp tam.
İsim: ö** y**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: göründüğü gibi geldi çok şık bir numara büyük alın
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: O kadar rahat kiiii anlatamam 😍 sanki ayağımda terlik varmış gibi hissediyorum giydiğim zaman. 2 rengini aldım çok memnunum ♥
İsim: N** G**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: mükemmel bir ayakkabi
İsim: n** ç**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Görseldeki gibi tam beden alabilirsiniz fiyatına görede rahatti
İsim: G** Ü**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:36

Yorum: gerçekten ayağımda yok gibi bu kadar rahat bir ayakkabi dhaa gitmemiştim çok teşekkürler satıcıya hakkı bu para bu ayakkabıya tebrik ediyorum
İsim: M** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Ağustos 2024

Yorum: Güzel beğendim
İsim: H** Ş** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Temmuz 2024

Yorum: Çok kaliteli bayıldım
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Fiyatına göre güzel rahat bir ayakkabı tek sıkıntı önündeki taşların çok çabuk düşmesiydi
İsim: C** B**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Güzel görünüyor amma lastik olduğu için her an düşücekmişim gibi topuğu büküldü🤦🏻‍♀️
İsim: S** Q**
Tarih: 16 Haziran 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Gerçekten çok şık ama zayıf olmama rağmen düşecek gibi oldum topukları kaldırmıyor ağırlığı. Yürürken altımda topukları bükülüyor üzülerek iade ediyorum:(
İsim: N** K**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: Kalitesiz bir ürün ve 40 numara istememe rağmen 37 göndermişler önermiyorum
İsim: B** Ç**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Topuk ölcüsü kac
Cevap: Merhabalar, 8 cm efendim.. (Bizi takip edip yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz)

Soru: 38 numarası ne zaman stokta olur
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarımız kısa zamanda güncellenecektir. En hızlı şekilde haberdar olmak için mağazamızı takip edip, ürünlerimizi favorilerinize ekleyebilir ve istediğiniz numara üzerinden (Gelince Haber Ver) butonunu aktif hale getirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Gümüş rengi gelsin lütfen
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarımız kısa zamanda güncellenecektir. En hızlı şekilde haberdar olmak için mağazamızı takip edip, ürünlerimizi favorilerinize ekleyebilir ve istediğiniz numara üzerinden (Gelince Haber Ver) butonunu aktif hale getirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Gümüş renk gelicek mi tekrardan

Soru: topuk boyu kaç cm
Cevap: Merhabalar, 8 cm efendim.. (Bizi takip edip yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz)

Soru: 5-6 cm topuk ayakkabı varmı
Cevap: Yok efendim

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Görseller

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü