London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Fadime

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
464
0
0
London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 750.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Ürünün Detayları

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, DUXAL SHOES London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı ürününü 750.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Kullanıcı Değerlendirmeleri
750.0 Tl ye satışta olan London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: satıcıya hızlı kargo için çok teşekkür ederim 🙏 ayakkabı çok güzel çok beğendim kendi numaramı aldim
İsim: g** K**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: DUXAL

Yorum: Çok güzel ve çok rahat.. Fiyatı da gayet mantıklı.. Paketleme biraz özensiz.. Ama yine de teşekkür ederim
İsim: İ** K**
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Ayakkabı çok şık çok rahat ama yorumlara bakarak bir numara büyük aldım keşke almasaydım çok büyük oldu.Herkes kendi numarasını alsın şeffaf olduğu için rahat bir ayakkabı büyük almaya gerek yok
İsim: A** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim kaliteli ve çok rahat bir ayakkabı kendi numaranazı alın taşları da sağlamdı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: D** K**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: Çooooook güzel bir ayakkabı çok şık duruyor ve kaliteli sağlam kargo da hızlı geldi teşekkür ederim 🥰
İsim: **** ****
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Çok beğendim rahat bir ayakkabı kalıbı tam
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Cok rahat ve guzel
İsim: P** A**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel ve inanılmaz rahat
İsim: S** Y**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Ürün gayet güzel
Beden: 07 Eylül 2024

Yorum: bayıldım gerçekten çok rahat💘💘
İsim: N** T**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: kesinlikle tam numara almalısınız. üçgen geliyor öne doğru daralıyor diye bir numara büyüğünü silaris vermistim fakat topuk kısmından aşırı büyük oldu ve kötü durdu. ışıl ışıl ve fiyatına göre çok kaliteli. ayaklarım taraklı olmasına rağmen çok rahat ettim düşünmeden alın. çünkü her kıyafete uygun.
İsim: E** Ç**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Çok şık duruyor önü de çok rahat ama arka lastiği vakit geçtikte ayağımı epey acıttı maalesef. Önünün esnek yapısından dolayı ayak öne doğru kayıyor bayağı ve sanki büyük numara giymişim gibi duruyor. Taşları beklediğimden sağlam çıktı, sadece yapışkanlı yapısından dolayı yerden saç falan topluyor ayakkabı biraz.
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Normalde 38,5 giyiyorum küçük olur diye 39 sipariş ettim baya büyük geldi kutulamalı falan çok dandik geldi onu iade edip 38 sipariş verdim paketlemesi ürün daha kaliteli geldi garip oldu gerçekten ama ürün güzel 👍🏻
İsim: M** K**
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: iki renk aldım bu renk kıyafetime uymadığı için iade ettim ama çok beğendim güzel
İsim: T** E**
Tarih: 21 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: bu rengi ile beraber 3. alışım şiddetle tavsiye ediyorum inanılmaz rahat ve şık. özenli paketleme satıcının ilgi ve alakasına çok teşekkür ediyorum
İsim: H** G**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok harika
İsim: R** A** K**
Beden: 26 Ağustos 2024

Yorum: Ürün özensiz gönderilmişti paketler hep sıkıntılıydı
İsim: M** B**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Topuğu sağlam değil zaten kutusundan belliydi Sağlam birsey çıkmayacağı 😔 üzülerek iade edeceğim görünüş iyi ama maalesef hayal kırıklığı yaşadım
İsim: A** T**
Tarih: 26 Ağustos 2024

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Merak Edilen Konular

Soru: 38 gelecek mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarımız kısa zamanda güncellenecektir. En hızlı şekilde haberdar olmak için mağazamızı takip edip, ürünlerimizi favorilerinize ekleyebilir ve istediğiniz numara üzerinden (Gelince Haber Ver) butonunu aktif hale getirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 38 ne zaman gelir
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarımız kısa zamanda güncellenecektir. En hızlı şekilde haberdar olmak için mağazamızı takip edip, ürünlerimizi favorilerinize ekleyebilir ve istediğiniz numara üzerinden (Gelince Haber Ver) butonunu aktif hale getirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 40 numara ne zmn gelir heyecanla bekliyorum sürekli takipteyim

Soru: renk antrasitmi,platin mi soru cevapta soranlara iki rengide söylemişsiniz renk nedir ve bu rengin taşlı çantası var mı
Cevap: Merhabalar efendim platin tabi çanta bulabilirsiniz

Soru: 40 numarası ne zaman güncellenir. iki hafta içinde almak istiyorum.

Soru: Merhaba 40 numara stoklara gelir mi acaba

Soru: Merhaba 38 bedeni ne zaman gelecek acaba. Lütfen gelsin

Soru: arkadan bandajı çıkıyor mu
Cevap: Yok efendim

Soru: Bu tarz 4 cm yok mu?
Cevap: Merhabalar, 7 cm efendim.. (Bizi takip edip yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz)

Soru: merhaba rengi tam olarak nedir antrasit mi platin mi
Cevap: Platin efendim

Soru: merhaba resimde antrasit giri duruyor ayakkabı doğru mu dur
Cevap: Evet efendim

Soru: Ürünün rengi tsm olarak nedir siyah mı gri mi acsbay
Cevap: Platin efendim

Soru: merhaba 5 c tutuklu var mı
Cevap: Yok efendim

Soru: Üzerindeki taşlar düşer mi
Cevap: Oldukça sağlamdır merak etmeyin lütfen

Soru: tam net olarak kaç santim
Cevap: Merhabalar, 7 cm efendim.. (Bizi takip edip yeni ürün ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz)

Soru: Şu modelin topuğu tam net kaç cm?

Soru: Merhaba, 40 numarası ne zaman gelir?

Soru: İyi günler antrasit rengi olmın 5 cm yada daha kısa topuklu modeli mevcutmu
Cevap: Hayır efendim

Soru: mrb ürünün topuk boyu kaç cm

Soru: lütfen 42 numarası gelsin lutfennn

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı Resim Ve Fotoğraflar

London Cam Kırıntıları Detay Arkası Açık Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü