Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudra Tavsiye Eder Misiniz ?

9 Ağu 2023
309
0
0
Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudra Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudra Güncel Fiyatı 302.39 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudra Kullanıcılar Memnun Mu?

Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudra Hakkında yaklaşık 650 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudra Detaylı Açıklama

Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudra Ürününün Satıcısı, Revolution Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudra ürününü 302.39 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudra Yorum Ve Değerlendirmeler
302.39 Tl ye satışta olan Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudra Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
650 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: indirimde stokluyorum
İsim: s** a**
Tarih: 07 Aralık 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Watsons

Yorum: cok kaliteli tam beden alınabilir
İsim: g** u** t**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Kasım 2023

Yorum: Boyutu çok ideal kullandığım en iyi pudra oldu diyebilirim.
İsim: C** K**
Tarih: 05 Eylül 2022
Satıcı: Feyabu

Yorum: aldığım en iyi pudra
İsim: ceren b.
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: yüzümün parlaklığını mükemmel derecede matlaştırıyor uzun süre aynı kalıyor çok sevdim stoklamalık bir ürün kesinlikle alın.
İsim: S** Ö**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel stok yaptığım bir ürün
İsim: E** A**
Tarih: 09 Temmuz 2023

Yorum: mükemmel bir ürün. gözaltımda kapatıcı en fazla 2 saat duruyordu yüzüm yağlı olduğu için hemen uçuyordu. şimdi kapatıcıyı sürüp üzerine pudrayı uyguluyorum bütün gün sabit kalıyor
İsim: E** A**
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: yüzüm bebek poposu gibi oldu inanılmaz bir ürün
İsim: S** T**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Vaauu muazzam
İsim: G** E**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Sürekli kullandığım bir ürün çok güzel sabitliyor
İsim: D** Ö**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Çok sevdim, hep alacağım
İsim: L** T**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: stok kovaladim ve en uygun şekilde aldim
İsim: A** A**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Güzel fiyat performans ürünü. Özellikle yağlı ciltler tercih etmeli. Akşama doğru yağlanmayı çok güzel kontrol altına alıyor
İsim: G** A**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: Zaten sürekli kullandığım bir pudraydı harika
İsim: E** D**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Güzel bi pudra sabitlemek için aldım işini hakkıyla yapıyor
İsim: Ş** U**
Tarih: 03 Aralık 2023

Yorum: Güzellllllllll
İsim: B** Z** Ç**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Ürünüm özenle paketlenmiş geldi bu ürünü daha önce de kullanmıştım gayet hafif bir pudra tavsiye ederim
İsim: A** B**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: Pudram bittiği için transparan pudra arayışındaydım. Bunu denemek için aldım çok kullanamadım henüz ama şimdilik güzel. Siyah smokey eye makyajı yaptığım bir gün uyguladım göz makyajım normalde akmasına rağmen uzun bir süre dayandı.
İsim: S** E**
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: cok iyi bir ürün sürekli kullanıyorum
İsim: d** y**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Çok beğendim kek görüntüsü yapmıyor ve bütün gün makyajı sabit tutuyor
İsim: B** N** a**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: mukemmmellllll
İsim: v** b**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Bu pudranın aşığıyım daha oncende kullanıyordum ben sadece göz altı sabitlemek için kullanıyorum ve aşırı güzel duruyor tavsiye ederim
İsim: I** A**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: Kardeşime aldım memnun
İsim: **** ****
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Işıl ışıl çok güzel
İsim: B** A**
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: Paketlemede bi sorun var sanırım pudra hafif dağılmış ama sağlamdı yine de
İsim: Y** K**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Toz dokusu ve rengi çok ideal ne böyle pırıl pırıl parlıyorsunuz nede yokmuş gibi tam kıvamında hani varla yok arası çok doğal duruyor cildinizde daha önce bazı markalar yüzümde sivilce yapmıştı ama bu ürünle hiçbirşey olmadı kesinlikle stoklayacağım
İsim: S** M**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Bayılıyorumm yapısı o kadar ince ki güzel sabitliyor ve göz altını kuru kuru göstermiyor canlı cilt makyajı gibi durmaya devam ediyor
İsim: D** P**
Tarih: 19 Aralık 2022

Yorum: Kızım için aldım memnun
İsim: **** ****
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Ben goz altlarima burun kenarlarima ve alnima kullaniyorum makyaj asla oynamiyor tum gun sabit kaliyor cok memnun kaldim muhtesem bir urun
İsim: E** Ş**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Mükemmel bir pudra
İsim: E** B** K**
Tarih: 09 Eylül 2022

Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudra Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhaba içeriğini öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Talep ettiğiniz içeriği sizinle buradan paylaşım sağlayamamaktayız. Görsellerden inceleme sağlayabilir veya daha detaylı bilgi isterseniz üretici firma ile iletişime geçebilirsiniz. Yardımcı olamadığımız için özür diler iyi günler dileriz.

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Kargo firmasını sistem otomatik olarak belirlemektedir. Trendyol Expres Kargo veya Mng Kargo ile gönderim yapılmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Soru: tüm yüze uygulanır mi
Cevap: Merhabalar Ürün, makyajı sabitlemek için oldukça uygundur. Burun kemiği, çene ve alın bölgesindeki parlamaları giderir. Toz pudra ile makyajınızda mat bir görünüm elde ederek ten makyajınıza kusursuz görünüm kazandırabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: Kapağı açılmıyor
Cevap: merhaba değerli üyemiz tekrar deneyiniz teşekkür ederiz.

Soru: merhaba kaç ml acaba
Cevap: Merhabalar , 32 gr diır. Teşekkür ederiz.

Soru: Beyaz baking pudra mı
Cevap: Merhaba ürün Revolution Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudradır. Teşekkür ederiz.

Soru: bunu kullandıktan sonra sabitleyici sprey kullanıyor muyuz
Cevap: Merhabalar, ilgili ürünü kullandıktan sonra makyajınızı sabitlemek için sabitleyici sprey kullanabilirsiniz. Bu adım, makyajınızın daha uzun süre dayanmasına ve taze görünümünü korumasına yardımcı olabilir. Teşekkür ederiz.

Soru: Bu ürün ve diğeri arasında fark ne hangisi transparan acaba
Cevap: Merhabalar, ilgili ürünümüz olan Revolution Loose Baking Toz Pudra Translucent, matlaştırıcı etkiye sahip ve cildin yağlı görünümdeki noktaların sebumunu dengeler. Beyaz pigmentli içeriği sayesinde kapatıcının uygulandığı noktalarda uzun süreli etki yaratır ve makyajı sabitlemek için oldukça uygundur. Diğer ürünle karşılaştırma yapabilmem için o ürün hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Ancak, genel olarak söylemek gerekirse, 'transparan' veya 'yarı saydam' ifadeleri, ürünün cilt üzerinde doğal bir görünüm sağlayarak, cildin kendi tonunu göstermeye devam ettiğini belirtir. Diğer ürün hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen ürün ismi veya detayları ile birlikte sorunuzu belirtin, böylece size daha spesifik bilgiler verebilirim. Teşekkür ederiz.

Soru: ürünü ne ile kullanılıyor su ger ile mi yoksa fırça mı
Cevap: Merhaba değerli üyemiz , süngeri mevcut değildir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: içinde süngeri var mı
Cevap: Merhaba değerli üyemiz , süngeri mevcut değildir. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Banana light ile arasındaki fark nedir?
Cevap: Merhaba bu ürün beyaza daha yakındır

Soru: hediye gönderiyor musunuz
Cevap: Merhaba efendim Maalesef şuanda yoktur İyi günler dileriz

Soru: neye yarıyor bu ürün
Cevap: Merhaba ürün makyaj sabitleyici özelliğine sahipdir toz pudra halinde makyajınızın kusursuz mat bir görünmesini sağlar sağlıklı güzel geceler dilerim

Soru: tek renk mi
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürün Revolution Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudradır. Teşekkür ederiz.

Soru: gözenekleri tıkayan bir yapıda mıdır nonkomedojenik midir?
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün gözenek tıkamayan, yani non-komedojenik bir yapıya sahiptir. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba 2 pudra arasındaki fark nedir??
Cevap: Merhabalar, Sorduğunuz iki pudra arasındaki farkları belirtmek için daha fazla bilgiye ihtiyacımız var. Ancak, Revolution Loose Baking Toz Pudra Translucent'ın özelliklerini sizinle paylaşabilirim. Bu ürün, ciltte matlaştırıcı etki sağlar ve yağlı görünümdeki noktaların sebum dengesini sağlamaya yardımcı olur. Beyaz pigmentli içeriği sayesinde kapatıcının uygulandığı bölgelerde uzun süreli bir etki sunar ve makyajı sabitlemek için idealdir. Özellikle burun kemiği, çene ve alın gibi parlayan bölgelerdeki parlamaları giderir ve makyajınıza mat bir görünüm kazandırır. Teşekkür ederiz.

Soru: açıldıktan sonra kaç ay kullanılabilir
Cevap: Merhaba değerli üyemiz,ambalajı açıldıktan sonra 12 ay içerisinde kullanıma uygundur.Teşekkür ederiz

Soru: Kaç gram???
Cevap: Merhabalar, ilgili ürün gram cinsinden belirtilmemiştir. Teşekkür ederiz.

Soru: ürün kaç gram
Cevap: Merhabalar, ilgili ürünümüz 42 gram ağırlığındadır. Teşekkür ederiz.

Soru: Bej olanın no color olandan renk olarak gözle görülür bir farkı var mı? No color renk vermiyorsa nasıl bir etki ediyor?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürünlerimizin renk skalası görseller ve açıklamalar kısmında yer almaktadır. Ürünler uygulanan her bir cilt tipinde farklı reaksiyonlar göstererek renk değişimine sebep olduğu için bir öneride bulunamamaktayız. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudra Resim Ve Fotoğraflar

Loose Baking Yarı Saydam Toz Pudra En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü