Lotus Essentials Bej Sütyen Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Sare

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,753
0
0
Lotus Essentials Bej Sütyen Ürün Alınmaya Değer Mi?
Lotus Essentials Bej Sütyen Şimdiki Fiyatı Ile 479.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Lotus Essentials Bej Sütyen Memnuniyet Oranı Nedir?

Lotus Essentials Bej Sütyen Hakkında yaklaşık 244 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Lotus Essentials Bej Sütyen Teknik Bilgiler

Lotus Essentials Bej Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti Lotus Essentials Bej Sütyen ürününü 479.0 Tl'den Satılmaktadır.

Lotus Essentials Bej Sütyen En Son Yapılan Yorumlar
479.0 Tl ye satışta olan Lotus Essentials Bej Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
244 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: cok iyi tam bedeninizi alin
İsim: A** D**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Beden:90B
Satıcı: Penti

Yorum: çok güzel yumuşacık
İsim: g** m** b**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Mayıs 2024

Yorum: Tam beden kullanıyorum harika
İsim: S** K**
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Hep kullandığım model Lotus. Yumuşacık, kullanıyorum alınabilir
İsim: N** G**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: yumusacik guzel
İsim: D** G**
Tarih: 30 Mayıs 2024
Beden: Beden:95B

Yorum: Çok iyi tam beden
İsim: B** I**
Tarih: 09 Temmuz 2024
Beden: Beden:80B

Yorum: Penti kalitesi indirimde aldım çok beğendim zaten hep pemtiden alıyorum
İsim: F** G**
Tarih: 22 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Bir tık bedeni küçük geldi
Tarih: 14 Temmuz 2024
Beden: Beden:85B

Yorum: lotusun en güzel haliiiii
İsim: B** Y**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Güzel beğendim yumuşak kaliteli
İsim: G** P**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Çok rahat kalite marka
İsim: G** Ç** k**
Tarih: 07 Temmuz 2024

Yorum: Aşırı yumuşak ve kaliteli çok rahat. Kesinlikle parasını hakediyor
İsim: E** Ş**
Beden: 05 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel ve rahat tam beden
İsim: B** Ç**
Tarih: 15 Temmuz 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: favori ürünüm
İsim: N** A**
Beden: 20 Temmuz 2024

Yorum: Super! Rahat ve kaliteli!
İsim: N** A**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: aşırı tereddütle almıştım fakat aşırı iyi toparlıyor ve rahat alın aldırın mükemmel bir ürün
İsim: S** N** B**
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Beden:75B

Yorum: Mağazada görüp beğenmiştim. Buradan çok daha uygun fiyata aldım🤩 Tam kalıp, ayrıca beyazların içinde belli olmuyor. Kesinlikle tavsiye edilir. Penti Lotus ❤ ben😁
İsim: Ö** S** K**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Her zaman tercihimdir çok güzel ve rahat
İsim: S** K**
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: Yumuşacık ve rahat, dolgulu değil. askisiz da kullanilabilir cok begendim.
İsim: D** I** C**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Çok iyi çok rahat bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Beden:75B

Yorum: harika bir ürün tabi ki Penti kalitesi severek kullanıyorum teşekkür ederim
İsim: M** A**
Beden: 12 Temmuz 2024

Yorum: Penti kalitesi
İsim: C** A**
Beden: 07 Temmuz 2024

Yorum: Çook rahat kullanışlı
İsim: M** H**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:80C

Yorum: Çok rahat tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: H** A** O**
Tarih: 25 Haziran 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: çok guzel çok beendik mutlaka alın aldırın kizlar
İsim: D** T**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: penti kalitesi
İsim: E** A**
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Beden:95B

Yorum: Çok güzel bayıldım yok gibi rahat teşekkürler penti
İsim: B** A**
Beden: 01 Haziran 2024

Yorum: rahatlık ve kaliteli
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Beden:85D

Yorum: Her rengi mevcut bende penti harika
İsim: G** T**
Beden: 04 Haziran 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün. Bildiğimiz Penti kalitesi.
İsim: E** K**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:169cm

Lotus Essentials Bej Sütyen Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Tel varmı acaba
Cevap: Merhaba , Lotus Essentials Bej Sütyen model ürünümüz balenli, dolgusuz özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 75 takıyorum normalde hangisi uygundur
Cevap: Merhaba, mezura yardımı ile göğüs altı ölçümü yaparak sırt beden ölçünüz olan sayı bedenini, göğüs ortasından göğüs çevresi olan kap beden harf ölçünüzü öğrenebilirsiniz.İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürün dolgulu mu acaba?
Cevap: Merhaba , Lotus Essentials Bej Sütyen model ürünümüz balenli, dolgusuz özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba öncrden aldıgım 75c göğüsten iyi ama sırttan biraz kasıyor hangi beden almalıyım suan
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İçi dolgulumu

Soru: göğsü büyük gösteriir mi
Cevap: Merhaba,Lotus Essentials Bej Sütyen model ürünümüz toparlayıcı özelliğiyle göğüslerini toparlayarak şık bir görünüm sunan özelliğe sahiptir.. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Pamuklu mu polyester mi
Cevap: Merhaba, Lotus Essentials Bej Sütyen model ürünümüzün materyal içerik bilgisi; 86% Poliamid, 14% Elastan şeklindedir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İçi boşmu ve diger lotus sütyenlerde 85 B giyiyorum bunda kaç beden almalıyım

Soru: b,c,d ne anlama geliyor sütyenlerde
Cevap: Merhaba , A,B,C olarak belirtilen bedenler göğüs ölçüsü olup en küçük A bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: içi süngerli mi acaba
Cevap: Merhaba , Lotus Essentials Bej Sütyen model ürünümüz balenli, pedli ve dolgusuz özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merb efendim ürün demir destekli deilmi ürünün göbek kısmında demir varmı

Soru: Merhabalar 90 c ler in satışı yokmu
Cevap: Merhaba, Lotus Essentials Bej Sütyen model ürünümüzde 90 C beden mevcut değildir. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: arkası kaç kancalı acaba ?
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: 90c ile 85 d aynı
Cevap: Merhaba, Lotus Essentials Bej Sütyen model ürünümüzde 90C beden uyumlu 85D bedenini tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 95 B penti elinizde var değil mi?
Cevap: Merhaba, Lotus Essentials Bej Sütyen model ürünümüzde 95 B beden stoklarımızda mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürün desteklimi acaba
Cevap: Merhaba, Lotus Essentials Bej Sütyen model ürünümüz balenli, dolgusuzdur,toparlayıcı özelliğe sahiptir. Straplez seçeneği ve çıkarılabilir askı özellikleri sayesinde farklı kıyafetlerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz

Soru: merhaba 80B yerine hangi beden uyumludur
Cevap: Merhaba, Lotus Essentials Bej Sütyen model ürünümüzde 85 A beden tercih edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Göğüs altı 87 göğüs çevresi 105 hangi beden olur acaba
Cevap: Merhaba, Lotus Essentials Bej Sütyen model ürünümüzde 85 D bedeni tercih edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba alt 78 üst 95 kaç beden almalıyım beden tablosunu anlamadım lütfen yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba,Lotus Essentials Bej Sütyen model ürün için 80B tercih edebilirsiniz.. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: C kap büyük mü küçük mü acaba
Cevap: Merhaba , A,B,C,D olarak belirtilen bedenler göğüs ölçüsü olup en küçük A bedendir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Lotus Essentials Bej Sütyen Ürün Görselleri

Lotus Essentials Bej Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü