Low Unisex Spor AyakkabıSneaker beyaz mavi,yürüyüş ve koşu spor ayakkabı.(bağcık ve çorap hediyeli) Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Guzin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,092
0
0
Low Unisex Spor AyakkabıSneaker beyaz mavi,yürüyüş ve koşu spor ayakkabı.(bağcık ve çorap hediyeli) Tavsiye Eder Misiniz?
Low Unisex Spor AyakkabıSneaker beyaz mavi,yürüyüş ve koşu spor ayakkabı.(bağcık ve çorap hediyeli) Anlık Fiyatı 438.6 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Low Unisex Spor AyakkabıSneaker beyaz mavi,yürüyüş ve koşu spor ayakkabı.(bağcık ve çorap hediyeli) Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Low Unisex Spor AyakkabıSneaker beyaz mavi,yürüyüş ve koşu spor ayakkabı.(bağcık ve çorap hediyeli) Hakkında yaklaşık 32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Low Unisex Spor AyakkabıSneaker beyaz mavi,yürüyüş ve koşu spor ayakkabı.(bağcık ve çorap hediyeli) Ürünün Detayları

Low Unisex Spor AyakkabıSneaker beyaz mavi,yürüyüş ve koşu spor ayakkabı.(bağcık ve çorap hediyeli) Ürününün Satıcısı, baytarzıN Low Unisex Spor AyakkabıSneaker beyaz mavi,yürüyüş ve koşu spor ayakkabı.(bağcık ve çorap hediyeli) ürününü 438.6 Tl'den Satılmaktadır.

Low Unisex Spor AyakkabıSneaker beyaz mavi,yürüyüş ve koşu spor ayakkabı.(bağcık ve çorap hediyeli) Yorumlar Hakkında Bilgi
438.6 Tl ye satışta olan Low Unisex Spor AyakkabıSneaker beyaz mavi,yürüyüş ve koşu spor ayakkabı.(bağcık ve çorap hediyeli) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kızım için aldım güzel kullanışlı cok memnun kaldım cok kısa sürede iyi kargolanmis olarak geldi hiçbir sorun yaşamadım teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Gezici

Yorum: kızım için aldım çok beğendi
İsim: F** Ç**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: çok güzel geldi iyiki almışım sadece hediye olarak çorap gelmedi o kadar ama önemli olan da ayakkabıydı oda çok güzel geldi
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Göründüğünden daha güzell ben indirimdeyken aldım çok güzel duruyor tam bedeninizi alın paketleme çok iyi değildi ama sorun değil ürün sağlam geldi dikişli değil haberiniz olsun ama yine de çok güzel almanızı tavsiye ederimm
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: ayakkabı kardeşime aldım beğendi ,paketleme kötü
İsim: F** P**

Yorum: güzel severek kullanıyorum
İsim: d** k**

Yorum: fiyatina gore gayet iyi fiyat performans ürünü gorunus olarak daha giymedim
İsim: s** k**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:37

Yorum: güzel kızım için aldım beğendi
İsim: B** S**
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Beden:36

Yorum: siz saka misiniz aşırı iyiiii helali hoş olsun valla bu fiyata çok iyi
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: çok güzel kardeşime almştm çok beğendi
İsim: E** s**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: çok beğenerek kulaniyorum mükemmel
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: İnanılmazzzz ğüzellll bir ayakkabı ayrıca çokkk kaliteli şipariş verdikten sonraki ğün elime ulaştı kargosu aşırı hızlıydııı🌸😚
İsim: Mine K.
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: ASİRİ GUZEL ASİRİ BEGENDİM HİC KORKMAYİN ARKADASLAR GONUL RAHATLİGİYLA ALABİLİRSİNİZZZZ
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Gayet güzel bir ürün
İsim: m** g**

Yorum: fotoğraftaki gibi geldi ama çorap ve bağcık hediyeli yazıyordu gelmedi kendi numaranizi almanızı tavsiye ederim.
İsim: Ayfer K.
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Çok iyi ürün
İsim: S** G**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Ürün güzel fakat hediye çorap gelmedi satıcı ile iletişime geçtim hediye çorabı gönderdi. Güzel rahat ürün tam numarası da alın
İsim: O** F** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Temmuz 2024

Yorum: urunu bir numara buyuk gondermisler ama tam oldu dibi kaymiyor
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: ürün güzel ama çorap hediyeli diyodu gelmedi çorap
İsim: z** k**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Beklediğimden güzel geldi
İsim: Ç** S**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: resimde çorap hediyeli diye yazılmış ti ama gelmedi fiyatına göre iyi gayet güzel
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: güzel ürün
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: Ürün güzel ama lekeli geldi
İsim: S** n** k**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Low Unisex Spor AyakkabıSneaker beyaz mavi,yürüyüş ve koşu spor ayakkabı.(bağcık ve çorap hediyeli) Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 42 beden ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar efendim. Tam bir tarih vermemiz mümkün değil gelince haber ver butonuna tıklayarak ilk siz haberdar olabilirsiniz iyi akşamlar keyifli alışverişler dileriz

Soru: 44 numara stoğu ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhabalar efendim tam bir tarif vermemiz doğru değil gelince haber ver butonuna tıklayarak ilk siz haberdar olabilirsiniz İyi günler keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba anatomik ne demek
Cevap: Merhabalar efendim. Ayağı incitmeyen yapı anlamına gelir

Soru: Hediye çorap gönderiyormusunuz
Cevap: Merhabalar efendim. Evet

Soru: çorap ne renk
Cevap: Merhabalar efendim. Beyaz

Soru: kalıpları tam mı
Cevap: Tam kalıp...

Soru: adidas logosu ile mi geliyor
Cevap: Merhabalar efendim. Resimde ne gözükmekte ise o gelmektedir iyi günler dileriz

Soru: 39 numarası varmı yada 38
Cevap: Merhabalar efendim. Evet her iki numarada mevcuttur

Soru: merhaba içinden çorap çıkmadı
Cevap: Merhabalar efendim kusura bakmayın yaşanan aksaklıktan dolayı hediyeler gönderilmemektedir tekrardan kusura bakmayın anlayışınız için teşekkür ederiz İyi günler

Soru: orüjinal mı ve unisex mi acaba
Cevap: Merve var efendim markanıza ait bir üründür. Her iki kesime de uygundur

Soru: ayakkabı kenarlarında adidas yazısı bulunuyor mu
Cevap: Merhabalar efendim. Yerli üretimdir. Resimde ne gözüküyor ise o

Soru: merhaba aynisi mi geliyo
Cevap: Merhabalar efendim evet resimde ne gözükmekte ise o gelmektedir İyi günler keyifli alışverişler dileriz

Soru: iç tarafı açılıyormu
Cevap: merhabalar efendim. hayır iç tarfta açılma yapmaz.

Soru: Stoklar ne zaman yenilenir
Cevap: Merhabalar efendim stoklar günceldir 40 üstü numaralar için ise şu anlık stoklar güncellenmeyecektir iyi akşamlar dileriz

Soru: merhaba çorap hediyesi var mı acaba
Cevap: Merhabalar efendim evet

Soru: hediye olarak sadece çorap mı gönderiyorsunuz
Cevap: Merhabalar efendim evet

Soru: hediye olarak çorap mi gonderiyorsunuz
Cevap: Merhabalar efendim. Evet

Soru: Üstünde tarzın yazmadan gönderim yapılabilir mi
Cevap: Merhabalar efendim resimde Ne gözüküyorsa o gelmektedir

Soru: nolur bi bilgi verin pazartesi gunu okul basliycak cok Madur kaldim acil yarin icinde gelmeli Ben ayakabilarima dayi cope attim okula terliklemi gidicem gercekten
Cevap: Merhabalar efendim. İsim soyisim iletirseniz kontrol edelim

Soru: stoklar ne zaman yenilenicek
Cevap: Merhabalar efendim şu anki stoklarımız günceldir olmayan numaralarda ilerleyen günlerde güncellenecektir İyi günler dileriz

Low Unisex Spor AyakkabıSneaker beyaz mavi,yürüyüş ve koşu spor ayakkabı.(bağcık ve çorap hediyeli) Resim Galerisi

Low Unisex Spor AyakkabıSneaker beyaz mavi,yürüyüş ve koşu spor ayakkabı.(bağcık ve çorap hediyeli) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü