Ltp-v007g-9eudf Kadın Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Sare

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,756
0
0
Ltp-v007g-9eudf Kadın Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Alınır Mı?
Ltp-v007g-9eudf Kadın Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Şu Anki Fiyat Aralığı 1802.48 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Ltp-v007g-9eudf Kadın Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Ltp-v007g-9eudf Kadın Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Hakkında yaklaşık 395 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Ltp-v007g-9eudf Kadın Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Detaylı Bilgi

Kordon Cinsi : Çelik >_x000D_

Kordon Rengi : Altın Sarısı >_x000D_

Kasa Tipi : İyon Kaplama >_x000D_

Kara Rengi : Altın Sarısı >_x000D_

Kadran Şekli : Köşeli >_x000D_

Kadran Rengi : Altın Sarısı >_x000D_

Su Geçirmezlik : 0 >_x000D_

Alarm : Yok >_x000D_

Takvim : Yok >_x000D_

Cam Cinsi : Mineral >_x000D_

Kasa Çapi : 22 >_x000D_

Kronometre : Yok >_x000D_

Mekanizma : Analog >_x000D_

Ltp-v007g-9eudf Kadın Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Ürününün Satıcısı, Casio Ltp-v007g-9eudf Kadın Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) ürününü 1802.48 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ltp-v007g-9eudf Kadın Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Kullananlar
1802.48 Tl ye satışta olan Ltp-v007g-9eudf Kadın Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
395 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: çok beğendim teşekkür ederim , elime sağlam ulaştı çünkü paketleme süper saatime bayıldımmm zarif ve çok şık 👏
İsim: **** ****
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MENA ITHALAT

Yorum: Çok zarif bir saat v
İsim: G** F**
Tarih: 27 Şubat 2023
Satıcı: GÜNDOĞDU SAAT

Yorum: Ablama aldım çok beğendi zarif ve şık
İsim: H** B**
Tarih: 11 Kasım 2023
Satıcı: saatmarketimiz

Yorum: Çok güzel, zarif bir saat. Annem için aldım, bayıldı. Severek kullanacağından eminim.
İsim: Hatice Y.
Tarih: 03 Ağustos 2023
Satıcı: AVANTAJSTORE

Yorum: Çok güzel çok beğendim yanındaki küçük şekerlemeler içinde çokkk teşekkür ederim 🌹🥰
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: çok çok beğendim zaten uzun zamanıdır istediğim bir saatti kahve hediyesi için teşekkür ederim 🙏🤍
Tarih: 02 Ekim 2023
Beden: Boy:169cm
Satıcı: Safir Saat

Yorum: Duruşu çok kibar ve şık bir saat. Kombinlere uygun altın rengi bir saat arıyorsanız tavsiye ederim. Paketlemesi oldukça güzel, pili ve zamanı da ayarlanmış geldi. Ayrıca satıcıya tatlı jestleri için teşekkür ederim pakette birde şekerleme vardı
Tarih: 06 Ekim 2022

Yorum: Bayıldım çok zarif ve şık duruyor. Satıcıya hızlı kargolamasından ve hediyesinden dolayı teşekkür ederim.
İsim: B** Ö**
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: Çok zarif tatlı bir saat 😍 yanına da kahve hediyesi koymuşlar teşekkür ederim ❤
İsim: T** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Eylül 2024
Satıcı: Safir Saat

Yorum: Kargo 24 saat geçmeden alime ulaştı çok hızlıydı ilginiz için çok teşekkür ederim kibar bir saat çok beğendim
İsim: İ** u** A**
Beden: 26 Nisan 2023

Yorum: Mini zarif bir saat tam istediğim gibi:)
İsim: A** Ö**
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: Tam göründüğü gibi çok şık, severek kullanıyorum.
İsim: Ö** S**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Nişanlıma aldım memnun kaldı teşekkürler
Tarih: 13 Temmuz 2022

Yorum: O kadar kibar bi saat ki bayıldım modeli ve duruşu on numara
İsim: B** B**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: 10 yıldız olsa 10 yıldız verirdim rengi biçimi duruşu herseyi cok guzel cok zarif bir saat. Benim bileklerim cok ince o yuzden bana biraz bol geldi ama kuyumcuya gidip ayarlatacam
İsim: E** K**
Tarih: 17 Eylül 2021

Yorum: Çok beğendim kargo da hızlıydı hemen geldi. Göründüğünden daha kibar ❤
İsim: B** B**
Beden: 27 Ağustos 2022

Yorum: Anneme aldık ürün hem çok kibar hem de çok kullanışlı severek kullanıyor.
İsim: Aleyna G.
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: Çok zarif çok şık bi saat,hemen kargolandı ayrıca.
İsim: M** A**
Tarih: 23 Aralık 2022
Satıcı: Vizyon Saat Rehberi

Yorum: anneme aldım çok güzel ve zarif paketlemeside gayet güzeldi teşekkürler
İsim: P** Ç**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: ürün şık ve kaliteli sadece bana biraz ufak geldi bir puanı ondan kırdım ama genel olarak güzel beğendim 👍
İsim: F** Ö**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: Çok şık 😍 zarif
İsim: Ç** Ç**
Tarih: 22 Haziran 2022

Yorum: Herkes soruyor harika duruyor bileğimde
İsim: e** k**
Beden: 19 Nisan 2023

Yorum: Göründüğünden cok daha zarif cok minimal ve şık duruyor. Daha küçuk fotoğraftakinden ben çok beğendim. Ayrıca satıcı da hediye paketi yapmış , özenliydi beni mutlu etti teşekkür ederim
İsim: E** E**
Tarih: 02 Kasım 2022
Satıcı: MvStime Saat

Yorum: cok hoş nazik bir saat özellikle ince bileklilere çok yakışır
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 21 Kasım 2021

Yorum: Çok şık durdu,minik hediyeniz içinde teşekkür ederiz.❤
İsim: Nagehan T.
Tarih: 26 Ekim 2022

Yorum: aşık oldum resmen o kadar güzel ve zarif ki . 24 saat bile geçmeden elime ulaştı. çok ama çok teşekkür ederim
İsim: n** ş**
Tarih: 06 Ekim 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: hiç çıkarmıyorum kolumdan çok şık zarif bir saat kargo da hızlıydı
İsim: R** P**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Severek kullanıyorum,rengine bayıldımmmm,iyi ki de almışımmm diyorummmm
İsim: D** K**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Anneme hediye olarak aldım beklediğimden daha da güzel geldi. Paketlemede üründe ayrı güzeldi.
İsim: S** D**
Tarih: 28 Ocak 2022
Satıcı: MENA ITHALAT

Yorum: Her kombinimde kullanasım geliyor mükemmel bir saat.
İsim: Ç** T**
Tarih: 18 Mart 2023

Ltp-v007g-9eudf Kadın Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Bu saatin gümüş rengi varmı özellikle kare olanı ?
Cevap: Şu an stoklarımızda bulunmamaktdir

Soru: Saati küçültebilirmisiniz
Cevap: Merhaba tabiki sizin için küçültüp gönderebiliriz.

Soru: su geciriyormu
Cevap: Merhaba uzun ömürlü bir kullanım için, suya karşı korumanız gereken bir saattir. İyi günler dileriz... AVANTAJSTORE - GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Soru: su geçirmez mi?
Cevap: su geçirmezlik özelliği mevcut..tabi belli bir atm ölçüsü var .denizde ve duşta dikkat etmek gerekir.

Soru: ürün orijinalmi ?
Cevap: Orjinal Ersa saat garantili faturalı üründür efendim

Soru: karalma olurmu?
Cevap: Merhaba, kararma ile ilgili herhangi bir geri dönüş olmadı. Garanti belgesi ile gönderilmektedir.

Soru: merhaba saatim geldi çok güzel fakat bana çok geniş ben bunu bileğime göre nasıl ayarlayacağım?
Cevap: DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ; SAATİN KORDON YAPISI ÇIKARILABİLİR PARÇALARDAN OLUŞMAKTADIR. BİLEK ÇEVRE ÖLÇÜNÜZE GÖRE KORDON BOYU AYARLANABİLİR. KORDON PARÇASI ÇIKARILMASI KONUSUNDA GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR SAATÇİDEN DESTEK ALABİLİRSİNİZ. SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ. SAATMARKETİMİZ

Soru: denize girilirmi su geçirirmi
Cevap: Değerli Müşterimiz; Ürünün su dayanıklılığı el yıkama ve yağmur sırasında sıçrama sularına karşıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün orjinal gerçek casio mudur??
Cevap: Merhaba ürünlerimiz orijinal olup iki yıl da garantilidir. İyi alışverişler dileriz

Soru: 1 atm ne kadar korur suya karşı?
Cevap: Değerli Müşterimiz; Ürünün suya dayanıklılığı el yıkama ve yağmur sırasında sıçrama sularına karşıdır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: su gecirmez degil mi
Cevap: Merhabalar aşırı suya maruz kalmadığı sürece su geçirmez efendim

Soru: ayarlanabiliyor mu acaba
Cevap: Merhabalar, evet.

Soru: Ürünün rengi açık sarı mıdır yoksa koyu sarı mıdır yani tabir etmek gerekirse 14 ayar renginde midir yoksa 22 ayar renginde midir
Cevap: Merhaba bahsedilen renklere hakim değilim o sebeple yorum yapamıyorum. İyi günler dileriz... AVANTAJSTORE - GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Soru: Ürün rengi koyu sarısı mıdır altın sarısı mıdır bilgi verebilir misiniz
Cevap: Merhaba koyu sarı İyi günler dileriz... AVANTAJSTORE - GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Soru: Duşa girilir mi
Cevap: maalesef girilmez dusa gırılecek saatler sınırlı sayıda

Soru: Kordon ayarlanabilir mi?
Cevap: Merhaba tabiki bileğe göre kordon boyu kısaltılabilir.

Soru: 1 atm ne kadar koruyor sudan
Cevap: el yıkamada su gecırmez

Soru: Renk atması garanti kapsamında değil mi?
Cevap: Merhaba, kol saati ürünlerimizin mekanizma haricindeki parçaları garanti kapsamı dışındadır. Bilgilerinize sunarız.

Soru: merhaba saat direk calisir haldemj mi geliyor ayarlı mı yani
Cevap: Merhabalar, evet efendim çalışır halde gönderilmektedir.

Soru: Merhaba kararma yapar mı ?
Cevap: Merhaba, iyon kaplama ürünlerimizde deformasyon diğer ürünlerimize göre daha geç yaşanmaktadır. Bilgilerinize sunarız.

Ltp-v007g-9eudf Kadın Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) Ürünün Detaylı Resimleri

Ltp-v007g-9eudf Kadın Kol Saati (2 Yıl Türkiye Distribütörü Ersa Saat Garantilidir) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü