Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Melike

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
568
0
0
Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk En Ucuzu Nerede Bulunur?
Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Güncel Fiyatı 175.5 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Alanlar Memnun Mu?

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Hakkında yaklaşık 270 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürün Bilgisi

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürününün Satıcısı, valletta Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk ürününü 175.5 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Kullananlar
175.5 Tl ye satışta olan Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
270 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: harika bir matara. yanında temizleyicisi ve özel posetiyle geldi. satıcıya teşekkürler.
İsim: **** ****
Tarih: 01 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Vip Trend

Yorum: oğluma aldım çok beğendik
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: Herkese tavsiye ederim. Yeğenlerime aldık çok kullanışlı.
İsim: D** Ş**
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: Çocuklarım için aldım… çok kullanışlı
İsim: D** İ**
Tarih: 29 Ağustos 2023

Yorum: paketleme iyiydi üründe guzel hemende geldi teşekkürler
İsim: M** G** B**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: cok begendi kizlarim
İsim: m** a**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Ürün paketleme iş çok güzeldi teşekkür ederiz
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Yeğenim için aldım. Çok sevdi, severek su içiyor 😂
İsim: H** N** G** B**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Gayet güzel evde kullanıyorum
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: çok kaliteli asla koku yapmıyor çocuklarım için aldim güvenle kullanıyorum
İsim: B** Y**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: Ürünü oğlum için aldim çok hoş gözüküyor akitmiyorda..çok memnun kaldım..
İsim: H** C**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Ürün güzel büyük ve çok kullanışlı
İsim: Gülten P.
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: güzel kaliteli
İsim: Ç** G** D**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Teşekkürler.
İsim: K** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: oğlum için aldım gayet güzel tavsiye ederim 🫶
İsim: ö** y**
Tarih: 07 Ekim 2023

Yorum: Çok tatliş ya heryere çok kolay taşınır
İsim: S** G**
Beden: 23 Mart 2023

Yorum: Kuzenlerim için aldım. Şuan fiyati çok iyi. Hediyeleri mataranın içinde hepsi gelmiş. Teşekkürler.
İsim: B** A**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: erkek kardeşime aldım çok beğeni içindeki hediler içinde teşekürler 🤍🤍🤍🤍🤍
İsim: Nisanur k.
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: bu boylar daha kullanışlı tip olarakta güzel
İsim: S** K**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Çok güzel sağlam geldi hediye aldım 5yaşa çok sevdi
İsim: G** T**
Tarih: 19 Ocak 2024

Yorum: urun gayet güzel
İsim: Büşra D.
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Çok hoş bayıldım
İsim: B** A**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Çocuğum için aldım. İyi ki de aldım. Kaliteli ve uygun fiyat
İsim: M** A**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: urun çok güzel boyu ideal tavsiye ederim.cok hafif alın aldırın
İsim: f** g** b**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: çok kullanışlı tavsiye ederim oğlum için çok kullanışlı oldu
İsim: A** D**
Beden: 08 Temmuz 2024

Yorum: kızıma aldım çok beğendi
İsim: S** K**
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: Nasıl tatlı ve güzel çok beğendim teşekkür ederim
İsim: C** G**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel oğlum bayıldı rengine hiç bırakmıyor bayağıda büyük aslında
İsim: M** D**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: paketleme ve ürün kalitesi kullanışlı oluşu ile harika.
İsim: D** S**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel ve şirin bir ürün yan malzemeleri de oldukça güzel arkadaşıma da aldım çok güzel
İsim: M** n** P**
Tarih: 02 Mayıs 2024

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Merak Edilen Konular

Soru: makinede yikanabilirmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır.

Soru: mavi mi geliyor?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Birebir görseldeki ürün gönderilecektir.

Soru: boyuna takılabilir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: hangi kargoyla gönderiyorsunuz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng kargo ile anlaşmamız var. Hangi kargo firmasıyla gönderileceğine müdahale edemiyoruz. Bulunduğunuz lokasyon Trendyol Express'in anlaşmalı olduğu illerden biriyse siparişiniz Trendyol Express ile gönderilecektir. Almış olduğunuz ürünün iyi günlerde kullanılmasını diler, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba, suluk bir kere yere düştü ve el tutamacinin iç tırnağı kırıldı. temin edebilir misiniz ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Maalesef Hayır.

Soru: merhaba.. Ürün su akıtıyor değistirebilirmisiniz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Bu durum, taşıma ipi halkasını kapak kapatma aparatına takmanızdan kaynaklanmaktadır. Lütfen kapak kapatma döner mekanizmasına değil, döner mekanizma eşiğine atlatarak, aparata sıfır şekilde taşıma halkasını takınız. Ardından kapak kısmının kilidini kapatınız.

Soru: meraba sticker gönderiyprmusunuz? bide ürün görselle birebir aynımı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: plastik numarasi kac acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kaç numara plastik
Cevap: Sevgili Müşterimiz, bizi tercih ettiğiniz ve Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şu an size tam bir yanıt veremiyoruz, ancak konuyu detaylı bir şekilde araştıracağız. Dilerseniz daha sonra sorunuzu tekrar sorabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba askisiyla ve temizleme fircasi ile birlikte geliyor degil mi

Soru: merhaba tüm ürünlerde sticker ve bez canta mevcut mu mavi ve pembe alacağım da

Soru: Merhaba. Mavi renk almak istiyoruz, Sticker ile birlikte mi gönderiliyor acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Birebir görseldeki ürün gönderilecektir. Evet.

Soru: Boyu kaç cm
Cevap: Sevgili Müşterimiz, bizi tercih ettiğiniz ve Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şu an size tam bir yanıt veremiyoruz, ancak konuyu detaylı bir şekilde araştıracağız. Dilerseniz mesai saatleri içerisinde daha sonra sorunuzu tekrar sorabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla.

Soru: pembesi stoklara gelirmi acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır.

Soru: ürün 1.5litre mi acaba tam olarak kaç litrelik
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. 1.3 litredir.

Soru: kaç lt hacmi var
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. 1.3 lt.

Soru: merhaba ürünün plastik numarası kaçtir lütfen vip trendi tercih ettiniz için teşekkür ederiz gibi cevap almayı istemiyorum açık ve net cevap verirseniz sevinirim
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Üretim kodu, üretim bilgisi içerdiğinden özeldir paylaşılmamaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba oğluma hediye alıyorum rica etsem sticker hediye koyabilirmisiniz heves ediyor 🤗
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Birebir görseldeki ürün gönderilecektir.

Soru: Merhaba mataranin altında herhangi bir plastik numarasi yazmiyor. Sağlık ve geri dönüşüm acisindan uygun olup olmadığını nasıl anlayacağız?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Hangi kargoyla göndericeksiniz peki?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng kargo ile anlaşmamız var. Hangi kargo firmasıyla gönderileceğine müdahale edemiyoruz. Bulunduğunuz lokasyon Trendyol Express'in anlaşmalı olduğu illerden biriyse siparişiniz Trendyol Express ile gönderilecektir. Almış olduğunuz ürünün iyi günlerde kullanılmasını diler, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürüne Ait Fotoğraflar

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü