Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Pembe Su Matarası,su Şişesi,suluk En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Elifnur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
269
0
0
Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Pembe Su Matarası,su Şişesi,suluk En Ucuzu Nerede Bulunur?
Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Pembe Su Matarası,su Şişesi,suluk Şimdiki Fiyatı Ile 167.5 Tl'den Satılmaktadır.

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Pembe Su Matarası,su Şişesi,suluk Gerçekten İyi Mi?

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Pembe Su Matarası,su Şişesi,suluk Hakkında yaklaşık 498 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Pembe Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürün Detayları

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Pembe Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürününün Satıcısı, valletta Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Pembe Su Matarası,su Şişesi,suluk ürününü 167.5 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Pembe Su Matarası,su Şişesi,suluk Yorum Ve Değerlendirmeler
167.5 Tl ye satışta olan Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Pembe Su Matarası,su Şişesi,suluk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
498 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: ürün çok güzel ve çok tatlı aynı fotoğraflarla birebir.. ben satıcıya çok teşekkür ederim. Özenli paketleme çok tatlı sticker hediyeleri ve temizleme fırçası göndermişler bayıldım. Gerçekten böyle işini kaliteli yapan insanlara bayılıyorum gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 10 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Vip Trend

Yorum: Kardeşime aldım çok memnun
İsim: F** P** K**
Tarih: 10 Eylül 2023

Yorum: Genel su içme alışkanlığı edinmek için mükemmel bir çözüm bence ben şirkette kullanıyorum 2L let gibi kaba durmuyor bence mükemmel.
İsim: RANA A.
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Paketleme çok iyiydi ürün çok güzel .
İsim: F** K**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: 2. alisim çok begendim
İsim: S** E**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: Çok şirin gayet güzel ve sağlam teşekkür ederiz 🤍🌸
İsim: D** C**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: çok beğendim iyi muhafaza edilmiş sağlam aldım teşşekür ederim sadece kargo biraz gecikti onun dışında memnunum tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Ay çok tatlııı,bende orijinal boyu vardı bunu kız kardeşime aldım bayıldııı 💗💗💗
İsim: s** p**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: kizim için aldim. beğenerek kullanıyor
İsim: s** ç**
Tarih: 02 Ekim 2023

Yorum: Çok memnun kaldığım bir ürün geldiğinden beri her gün severek kullanıyorum.Yapışkanlı sticker ları çok beğendim.Gelir gelmez yapıştırdım.Çok tatlılar ☺💖
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Çok tatlış kendime başka bir yerden almıştım kızım peşini bıraksın diye bunu ona aldım ama sanırım şimdi ben onun kine salça olucam :)) baya kaliteli ve güzel
İsim: D** Y**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Ayy çok güzeeel 😍 5/555555
İsim: Ş** K**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: çok çok güzel bir ürün kocaman bez çanta ile geliyor ve müthiş korunaklı paketlenmiş bayıldım ve çok sağlam herkes soruyor çünkü aynısını 350 400 e satıyorlar
İsim: Ö** A**
Tarih: 23 Nisan 2023

Yorum: çok teşekkür ederim ürün sorunsuz ve hızlı geldi 👌👌👌
İsim: E** K**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: Harika çok beğendik hediyelerde çok sevimli teşekkür ederiz
İsim: G** Ç**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: mükemmel paket.mukemmel ürün hızlı kargo👌
İsim: F** s**
Tarih: 15 Temmuz 2023

Yorum: Kızım için aldım yanından ayırmıyor.
İsim: Z** T**
Tarih: 17 Ocak 2024

Yorum: çok tatlııı ilk kullandığımda plastik kokusuda gelmedi çok rahatlamıştım öyle olunca askısı da çok tatlı kullanışlı ben çok memnun kaldım
İsim: s** A**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Paketleme gerçekten çok güzeldi hiçbir kusuru yoktu hiç rahatsız edici büyüklükte değil tam ideal bir suluk rahatça tercih edebilirsiniz
İsim: A** T**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: Kızım severek kullanılıyor. özenle paketlediğiniz ve minik hediyeler gönderdiğiniz için teşekkür ederiz
İsim: A** Ç**
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: Arkadaşımın kızına aldım çok güzel bir ürün
İsim: N** E**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: O kadar güzel paketlemede geldi ki hediye olarak aldım hediye paketine koymama gerek bile yok poşetiniz harika hem desenleri hem ağzı sıkmalı olduğu için pratik💕 teşekkür ediyorum
Tarih: 21 Ekim 2023

Yorum: Çok güzel paketlenmiş sağlam bi şekilde elime ulaştı. Görseldekinin aynısı geldi ve boyutu da güzel. Kızıma aldım bayıldı.
İsim: b** b**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: çok güzeller severek kullanıyorum
İsim: b** ö**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: ayy harika, gönderdiğiniz stickerlar çantası ve askısı o kadar tatlı ki, yalan yok yorumlarda bir kişi daha bahsetmiş kapak kısmı fotoğrafa nazaran daha pembe, o kadar soft değil ama olsun çok güzel, teşekkür ederim
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: çok tatlı bir su matarası özenle paketlenmisti teşekkür ederim göründüğü gibi geldi .
İsim: G** D**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Tam okul için ideal boyutta çok kaliteli sızdırma yapmıyor
İsim: hacer a.
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Baya guzel su içmeyi güzelleştiriyor
İsim: G** Ç**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: 🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤
İsim: E** N** G**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Çok beğendimmmmmmm
İsim: M** E**
Tarih: 25 Mart 2023

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Pembe Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Bez çanta temizleme aparatı ve sticer yolluyorsunuz değil mi yanında ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: merhaba plastığın kalitesi nedir acaba ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Plastik mi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: pipetlimi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: Temizleme çubuğu ve stickerları lütfen unutmayın paketimin içinde bulundurulmasını istiyorum 🥺

Soru: plastik numarası nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Üretim kodu üretim bilgisi içerdiğinden özeldir ve paylaşılmaz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Yanında sticker gelecek mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet, hediyedir.

Soru: Merhaba plastik numarası sorulunca neden yazmıyorsunuz?Başla cevaplar vermişsiniz plastik numarasını belirtir misiniz?Teşekkürler
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Üretim kodu, üretim bilgisi içerdiğinden paylaşılmaz. Üretim bilgisi özeldir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: plastiğin ph değeri kaçtır?

Soru: Merhaba, görselde görünmüyor ama pembe sulukla beraber de pipet temizleme çubuğu, çanta ve sticker gelir mi

Soru: plastik derecesi nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Üretim kodu paylaşılmaz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Anladım. peki plastik üzerinde, üçgen içinde kaç numara yazıyor ?

Soru: Plastik numarası nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Üretim kodu paylaşılmaz . Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Kac litre? Acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. 1.3 lt dir.

Soru: hangi kargo şirketine veriyorsunuz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng kargo ile anlaşmamız var. Hangi kargo firmasıyla gönderileceğine müdahale edemiyoruz. Bulunduğunuz lokasyon Trendyol Express'in anlaşmalı olduğu illerden biriyse siparişiniz Trendyol Express ile gönderilecektir. Almış olduğunuz ürünün iyi günlerde kullanılmasını diler, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: orijinini nerden alabilirim
Cevap: Merhabalar, lütfen sorunuzu detaylandırır mısınız?

Soru: yanindaki hediye çantası büyük mataralardan olan 2lt icinde kullanilir mi boyut farki varmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet, fark vardır.

Soru: Peki, rica etsem bez çanta ve sticker koyabilir misiniz

Soru: Açık pembe renginde hediyelerden yok mu çift renklilerde mi var sadece
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır. Hediyeler vardır.

Soru: Merhaba kaç litre alıyor acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün 1,3 Ltdir.

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Pembe Su Matarası,su Şişesi,suluk Resim Galerisi

Lusca Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası 1,3 Lt Pembe Su Matarası,su Şişesi,suluk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü