Lux Touch Beyaz Basic Modal Tişört Slim Fit - Dar Kesim 1600956-620 Bu Ürünü Almalı Mı

Sevil

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
542
0
0
Lux Touch Beyaz Basic Modal Tişört Slim Fit / Dar Kesim 1600956-620 Alanlar Memnun Mu?
Lux Touch Beyaz Basic Modal Tişört Slim Fit / Dar Kesim 1600956-620 Güncel Satış Fiyatı 197.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Lux Touch Beyaz Basic Modal Tişört Slim Fit / Dar Kesim 1600956-620 Memnuniyet Durumu Nedir?

Lux Touch Beyaz Basic Modal Tişört Slim Fit / Dar Kesim 1600956-620 Hakkında yaklaşık 138 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Lux Touch Beyaz Basic Modal Tişört Slim Fit / Dar Kesim 1600956-620 Ürünün Detayları

Lux Touch Beyaz Basic Modal Tişört Slim Fit / Dar Kesim 1600956-620 Ürününün Satıcısı, Mavi Lux Touch Beyaz Basic Modal Tişört Slim Fit / Dar Kesim 1600956-620 ürününü 197.99 Tl'den Satılmaktadır.

Lux Touch Beyaz Basic Modal Tişört Slim Fit / Dar Kesim 1600956-620 Kullanıcı Geri Bildirimleri
197.99 Tl ye satışta olan Lux Touch Beyaz Basic Modal Tişört Slim Fit / Dar Kesim 1600956-620 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
138 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Oldukça güzel tam bedeninizi alın
İsim: Özlem G.
Tarih: 13 Mayıs 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: Mavi

Yorum: çok güzel gerçekten ben kendi bedenimi aldım salaş isteniyorsa bir bedeb büyük alınabilir
İsim: E** A**
Tarih: 26 Eylül 2022
Beden: Beden:S

Yorum: soylendigi gibi vucuda oturuyor bolluk istiyorsaniz bir beden buyuk sart
İsim: s** k**
Tarih: 24 Haziran 2022

Yorum: normalde M giyerim bolmasın diye S aldım ama M de olurmuş.
İsim: N** O**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Kızım için aldım aşırı beğendi. Dokusu duruşu herşeyi şahane. tam beden alabilirsiniz. yıkayınca da küçülme solma olmuyor. 5 rengini aldık
İsim: **** ****
Tarih: 09 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok güzel yumuşacık..
İsim: r** g**
Tarih: 20 Nisan 2022

Yorum: çok rahat ve sade
İsim: B** g**
Tarih: 31 Temmuz 2022
Beden: Beden:L

Yorum: cok şık.İşini iyi yapsnlar kazansın
İsim: F** Ç**
Tarih: 13 Kasım 2022

Yorum: kaliteli epey. tam beden
İsim: S** İ**
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: Kaliteli pamuklu kumaş
İsim: N** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Eylül 2024

Yorum: Yumuşak güzel beğendim
İsim: A** K**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Boy:150cm

Yorum: Daha siyah renkli olanı almış ve çok beğenmiştim.Bu nedenle beyazını da aldım. Gayet güzel.
İsim: Ö** G**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: Omuzları düşük
İsim: S** G**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Yumuşacık pamuk ancak elde yıkama bile dikişlerini hafifçe kaydırdı.
İsim: Ş** A**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Ürün elime ulaşmadı tamamen kargo sorunu dediler
İsim: R** U**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Pamuklu gayet güzel
İsim: Ö** M**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: kumaş çok ince ve güzel
İsim: Hamed k.
Beden: 24 Ağustos 2024

Yorum: kalıbı penyesi güzel fakat önündeki dikiş yamuk resmen defolu ürün göndermişler bay bay iade
İsim: C** A**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim mavi kalitesi uygunken stoklanmalı beyaz basic kurtarıcı bir parça
İsim: A** Ç**
Beden: 14 Ağustos 2024

Yorum: bu ürün iyi fakat boynu göründüğünden fazla açık
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: çok iyi oldu
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Elime çabuk ulaştı , bir beden küçük alınabilir. Penyesi yumuşak ama biraz ince.
İsim: A** P** T**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşını beğendim ama yakası çok açık olduğu için iade ediyorum teşekkür ederim
İsim: M** A**
Beden: 07 Ağustos 2024

Yorum: Ürünün kalıbı gerçekten aşırı bol, modal deyince beklentiniz o…. Kalitesi olmasın
İsim: S** D**
Beden: 07 Ağustos 2024

Yorum: bugün elime ulaştı bu nasil mavi kalitesi kac yerinden yırtık sinirlerim bozuldu resmen. bilerek yildizi fazla verdim görün diye
İsim: D** D**
Tarih: 05 Ağustos 2024

Yorum: kumasi normal ama kalibi dar
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: tişört çok güzel. 165 boy, 57 kilom ben s bedentercih ettim
İsim: G** Y**
Beden: 10 Temmuz 2023

Yorum: tam beden tercih edilmeli mavi kalitesi tartışılmaz zaten
İsim: Ü** G** P**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: Berbat ötesi
İsim: M** N** S**
Tarih: 20 Mart 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Tam kalite 👍
İsim: S** Ö** t**
Tarih: 23 Mayıs 2023
Beden: Boy:160cm

Lux Touch Beyaz Basic Modal Tişört Slim Fit / Dar Kesim 1600956-620 Merak Edilen Konular

Soru: merhaba iç gösterirmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz ürün beyaz renk olması sebebiyle az miktarda iç gösterebilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Merhabalar, ürünün yeri nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün %53 Modal %47 Pamuktur. Saygılarımızla,

Soru: İyi günler ben xl bedenden bir beyaz bir de siyahından istiyorum. Acaba hangi mağazada var?? Yada bana deponuzda varsa gönderebilirmisiniz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Buradan sadece Trendyol ‘da satışta olan ürünlerle ilgili bilgi verebilmekteyiz. Saygılarımızla,

Soru: Merhaba kilom 70 boyum 1.60 çok dar olmasını istemiyorum M ve L arasında kaldım hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla,

Soru: Merhaba. Ben 1.68 boyunda 72 kiloyum, bana hangi beden olur?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Lux Touch Beyaz Basic Modal Tişört Slim Fit / Dar Kesim 1600956-620 Görsel Galerisi

Lux Touch Beyaz Basic Modal Tişört Slim Fit / Dar Kesim 1600956-620 En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Esra Giyim 0 22

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü