Luz Kemeri Rip Detaylı Yüksek Bel, Sıkılaştırıcı Tayt Lacivert Bu Ürünü Almalı Mı

Aybike

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,081
0
15
Luz Kemeri Rip Detaylı Yüksek Bel, Sıkılaştırıcı Tayt Lacivert En Düşük Fiyat Nerede?
Luz Kemeri Rip Detaylı Yüksek Bel, Sıkılaştırıcı Tayt Lacivert Şu Andaki Fiyatı 1099.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Luz Kemeri Rip Detaylı Yüksek Bel, Sıkılaştırıcı Tayt Lacivert Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Luz Kemeri Rip Detaylı Yüksek Bel, Sıkılaştırıcı Tayt Lacivert Hakkında yaklaşık 239 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Luz Kemeri Rip Detaylı Yüksek Bel, Sıkılaştırıcı Tayt Lacivert Teknik Açıklamalar

Luz Kemeri Rip Detaylı Yüksek Bel, Sıkılaştırıcı Tayt Lacivert Ürününün Satıcısı, Jerf Luz Kemeri Rip Detaylı Yüksek Bel, Sıkılaştırıcı Tayt Lacivert ürününü 1099.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Luz Kemeri Rip Detaylı Yüksek Bel, Sıkılaştırıcı Tayt Lacivert Kullanıcı Yorumları Nasıl?
1099.9 Tl ye satışta olan Luz Kemeri Rip Detaylı Yüksek Bel, Sıkılaştırıcı Tayt Lacivert Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
239 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: inanılmaz bir tayt kendi bedeninizden bir beden kücük alabilirsiniz rengine bayıldım 🥰
İsim: M** M**
Tarih: 22 Ekim 2021
Beden: Beden:S
Satıcı: JERF SPORT

Yorum: m beden aldım toparlaması güzel
İsim: İ** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Aralık 2022

Yorum: normalde m beden giymeme rağmen s aldım daha sıkı dursun die iyi ki öle yapmışımm esnek bir kumaşı var
İsim: a** b**
Tarih: 22 Aralık 2021

Yorum: 1.56 52 kg s beden oldu. Kullandıkça nasıl olacak çok merak ediyorum, 2 haftada 6-7 kere falan kullanmışımdır. Şimdilik bayıldım. Çok rahat, çok şık, iç göstermiyor. Hayatımda aldığım en güzel ve rahat taytlardan biri.
İsim: İ** S**
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: Ürün çok güzel ve aşırı rahat. 63 kilo s beden iyi oldu ama xs de olabilirmiş
İsim: n** s**
Tarih: 05 Mayıs 2023
Beden: Boy:167cm
Satıcı: BOYNER

Yorum: İc gostermiyor bedeninizi alın
İsim: N** C**
Tarih: 08 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Yok böyle bir tayt tam bedeninizi alın
İsim: C** D**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: Daha önce morunu kullanmıştım. Çok kullanışlı ve rahat. Bir beden küçük alırsanız daha güzel toparlar.
İsim: S** A**
Tarih: 14 Eylül 2022

Yorum: 168/55 s beden aldım. Çok beğendim gerçekten beli sarması çok ideal. uzun boylu kızlara kısa gelebilir, bana boyu normal oldu diyebilirim.
İsim: b** s**
Tarih: 08 Ocak 2022

Yorum: Çok başarılı,bedenlerin sıklıkla güncellenmesini istiyorum. Ayrıca satıcıda oldukça ilgili ve çözüm odaklı
İsim: n** G**
Tarih: 23 Mart 2022

Yorum: çok rahat toparlayıcı iç göstermiyor bir beden büyük alınabilir
İsim: D** ö**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: Bir beden büyük alınmalı. Kısa oldu
İsim: i** g**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: Harika ve harika cok severek giyiyorum cok rahat topluyor ve fiziği cok güzel gösteriyor keske biraz indirim olsa
İsim: S** K**
Tarih: 16 Mart 2022

Yorum: 36 bwden giyiyorum fakat M aldim. spor yaparken hareketlerimin rahat olmasini seviyorum ama s beden de cok rahat olurdu. sadece beli biraz bol oldu. kumasi kalin ic gostermiyor ve cok kaliteli. rengi gorunenden soluk ama bence farkli olmasi guzel
İsim: **** ****
Tarih: 15 Kasım 2021

Yorum: 172/69 M aldım baya sıkı oluyor paçaları baya kısa
İsim: F** B**
Tarih: 19 Nisan 2022

Yorum: Bayıldımmm. İndirimdeyken denemek için aldım bu markanın taytlarından ve en beğendiğim tayt oldu. 165 boy 49kiloyum xs çok güzel oturdu ve vücudumu sardı . Aldığım taytlarda genelde bel kısmında bolluk kalır bunda belimi de sardı ve belinin lastikli olması da çok iyi. Kumaşı da çok güzel sıkı bir kumaş ama yumuşak. Diğer modellerini de alıcam.
İsim: S** Ç**
Tarih: 16 Ocak 2022

Yorum: xl niye yok ki
İsim: i** y**
Tarih: 01 Şubat 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: Trendyol

Yorum: Kalitesi inanılmaz iyi, Jerf taytlardan hep çok memnun kalıyorum. Boyum 164 kilom 57 S aldım tam oldu. Çok güzel sarıyor ama sıkmıyor. Ürün baya kalın kesinlikle iç göstermiyor
İsim: E** B**
Tarih: 29 Aralık 2021

Yorum: Çok güzel bir lacivert kalıbı çok ii beğendim kendi bedenim tam oldu xs
İsim: S** B**
Tarih: 20 Eylül 2022
Beden: Beden:XS

Yorum: 1.75 boy 65 kg m beden çok güzel oldu. kumaşı çok kaliteli bı deneyin mutlaka farklı renklerine bakacaksınız
İsim: h** y**
Tarih: 13 Kasım 2021

Yorum: 1.73 boy, 76 kiloyum. Gela serisi kdar değil, yogada kullanamayacağımı anladım. L bedeni de tam oldu ama taytta her zaman bir beden büyük tercih ettiğimden xl olsaydı dolapta yer bulabilirdi. Ancak iade.
İsim: Melisa K.
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: Bir beden küçük alınabilir m almıştım s de olurmuş
İsim: A** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Nisan 2024

Yorum: Baya sıkı çok iyi toparlıyor ama bir beden büyük alınabilir ben s aldım m alsam da olurdu
İsim: S** D**
Tarih: 01 Temmuz 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Herkese aldırıyorum alın aldırın stoklayın
Tarih: 16 Ocak 2022

Yorum: çok güzell ne zamandan beri aradiğim taytı buldum sonunda. 1.58 boy 62kilo L beden aldım
Tarih: 11 Eylül 2022

Yorum: Bu zamana kadar aldığım tüm taytları unuttum resmen muazzam derecede güzel ön tarafı oturmuyor çok rahat giyiliyor dışarıda kalitesi muazzam bayıldıımmm
İsim: A** K**
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: S bedeni tam oldu mükemmel bir tayt
İsim: F** N** Ö**
Tarih: 21 Mart 2024
Beden: Boy:150cm

Yorum: Begendm 52 kg 1.60 ım xs aldm tam oldu kankiler
Tarih: 16 Kasım 2021

Yorum: iyi ki almışım çok güzel sarıyo asla kaymıyo. ağ kısmından şüphe etmiştim ama gözükmüyo 170 60 kg m beden aldım ben taytın çok sıkmasını sevmiyorum bel 64 kalça 98
İsim: B** G** N** K**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Hayatımın taytı
İsim: M** A**
Tarih: 14 Ocak 2023

Luz Kemeri Rip Detaylı Yüksek Bel, Sıkılaştırıcı Tayt Lacivert Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Kışlık mı ?
Cevap: Merhabalar tüm ürünlerimiz dört mevsim kullanım için uygundur. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Üst kodu????
Cevap: Merhabalar, Jerf Palmi Kendinden Desenli Yuvarlak Yaka Kaplı Bra Beyaz 1572337 yazabilirsiniz .Sevgiler

Soru: diğer bedenler ne zaman güncellenir
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: spor yaparken uygun bir tayt mi
Cevap: Merhabalar, Luz ve Pine modelimiz sıkı kalıp yüksek toparlayıcı özelliktedir. Luz modelimiz %50 Polyamid %40 Pamuk %10 Elastan içermektedir. Pine modelimiz %92 Polyamid %8 Elastan içermektedir. Gela modelimiz üzerinde gölgelendirme verilmiş desen detayları bulunmaktadır. Hem esnek hem toparlayıcı özelliği mevcuttur. %90 Polyamid %10 Elastan içermektedir. Bonita modelimiz pastel tonlarında üretilmiştir. Toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. %72 Polyamide %21 Polyester %7 Elastan içermektedir. Naples modelimiz Geri dönüşüm ile elde edilmiş özel üretim iplikler ile tasarlanmıştır. %81 Econyl Polyamid %11 Polyamid %8 Elastan içermektedir. Ürünlerimiz genel olarak toparlayıcı özelliktedir. Model ve içerik farklılıkları bulunmaktadır. Sevgiler

Soru: merhaba bu usteri almıştım ilk görseldeki mankenin çanta ve terliği hangi marka sizlere ait mi acaba
Cevap: Merhabalar; görselde ki mankenin üzerinde bulunan çanta ve terlik markamıza ait değildir. Sevgiler

Soru: Merhaba paça kısmı düz olan modeli istiyorum fitilli modeli istemiyorum 🙏🏻🌸
Cevap: Merhabalar, fittilli modelimiz mevcut değildir. Luz ve Pine modelimiz sıkı kalıp yüksek toparlayıcı özelliktedir. Luz modelimiz %50 Polyamid %40 Pamuk %10 Elastan içermektedir. Pine modelimiz %92 Polyamid %8 Elastan içermektedir. Gela modelimiz üzerinde gölgelendirme verilmiş desen detayları bulunmaktadır. Hem esnek hem toparlayıcı özelliği mevcuttur. %90 Polyamid %10 Elastan içermektedir. Bonita modelimiz pastel tonlarında üretilmiştir. Toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. %72 Polyamide %21 Polyester %7 Elastan içermektedir. Naples modelimiz Geri dönüşüm ile elde edilmiş özel üretim iplikler ile tasarlanmıştır. %81 Econyl Polyamid %11 Polyamid %8 Elastan içermektedir. Ürünlerimiz genel olarak toparlayıcı özelliktedir. Model ve içerik farklılıkları bulunmaktadır. Sevgiler

Soru: Merhaba ben lacivert takım istiyorum ama açık lacivert olan değil. Alt üst takım olarak hangisini seçmem gerekiyor? Yardımcı olur musunuz?
Cevap: Merhabalar, aynı isimli ürünlerimizi alt ve üst olarak ayrı aratıp beden seçimi yapabilirsiniz. Sevgiler

Soru: Gela,pine ve luz arasındaki farklar nelerde acaba
Cevap: Merhabalar, tüm ürünlerimiz toparlayıcı özelliğe sahiptir. Bileşen farklarını aşağıda bulabilirsiniz. Luz ve Pine modelimiz sıkı kalıp yüksek toparlayıcı özelliktedir. Luz modelimiz %50 Polyamid %40 Pamuk %10 Elastan içermektedir. Pine modelimiz %92 Polyamid %8 Elastan içermektedir. Gela modelimiz üzerinde gölgelendirme verilmiş desen detayları bulunmaktadır. Hem esnek hem toparlayıcı özelliği mevcuttur. %90 Polyamid %10 Elastan içermektedir. Bonita modelimiz pastel tonlarında üretilmiştir. Toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. %72 Polyamide %21 Polyester %7 Elastan içermektedir. Naples ve Sanibel modelimiz Geri dönüşüm ile elde edilmiş özel üretim iplikler ile tasarlanmıştır. %81 Econyl Polyamid %11 Polyamid %8 Elastan içermektedir. Lorne modelimiz %52 Polyamid %41 Polyester %7 Elastan içermektedir. Model ve içerik farklılıkları bulunmaktadır. Sevgiler

Soru: Merhaba yıl içinde indirimi sadece black fridayda mı yapıyorsunuz?
Cevap: Merhabalar, kampanya planlamalarımız devam etmektedir. Takipte kalın, sevgiler.

Soru: Merhaba indirim gelecek mi acaba 😅 Ona göre sizi bekleyip sizden alacağım
Cevap: Merhabalar, kampanya planlamalarımız devam etmektedir. Takipte kalın, sevgiler.

Soru: Kumaşı ince mi kalın mı
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz sezonluk olarak ayrılmamaktadır. Tüm modellerimiz esneyebilen ve yumuşak kumaş yapısı sayesinde hareket kolaylığı sağlar, nefes alabilen kumaş yapısı ve ter emici özelliği ile 4 mevsim uygundur. Bileşeni; %52 Polyamid %41 Polyester %7 Elastan dır. Sevgiler.

Soru: Luz ve gela nın farkı nedir
Cevap: Merhabalar , Tüm ürünlerimiz dört mevsim kullanım için uygundur. Tayt modellerimizin hepsi yüksek bel olup içerikleri farklıdır, Luz modelimiz pamuk içeren tek modeldir. Gela modelimiz %90 polyamid %10 elastandan oluşmaktadır. Sevgiler.

Soru: Ürünü uzun zamandır takip ediyorum ancak hiç indirime girmedi ne zaman indirim olucak ?

Soru: merhaba ürün parlak mi mat olan ve baseni bacagi en iyi toplatan model hangisi
Cevap: Merhabalar, modelimiz mat görünüme sahiptir. Tüm modellerimiz ttoparlayıcı özelliğe sahiptir. Luz modelimizde ise bel rip detayı sayesinde toparlayıcılığı daha yüksektir. Sevgiler.

Soru: Kalça kaldırma özelliği var mı birde aynı renk bra var mı
Cevap: Merhabalar, Luz modelimiz sadece tayt olarak üretilmekte yüksek bel ve toparlayıcı özelliktedir. Sevgiler

Soru: Merhaba 160 boyunda 69 kiloyum. Çok korse gibi sıkan taytlar beni rahatsız ediyor ve tercih etmiyorum normalde. Bacak kısmım çok zayıf üst bölgem biraz kalın kilolu gibi… yani üst L beden alt s-m gibi görünüyor. Fakat sizin markanızla hiç tanışmadım. Hangi modelinizi önerirsiniz? Teşekkür ederim
Cevap: Merhabalar, Aşağıda belirtilen beden ölçülerini referans alarak tercihinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler XS beden için Bel ölçüsü aralığı: 60-65 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 84-90 cm S beden için Bel ölçüsü aralığı: 66-72 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 91-97 cm M beden için Bel ölçüsü aralığı: 73-79 cm, Kalça ölçüsü aralığı 98-104 cm L beden için Bel ölçüsü aralığı: 80-87 cm, Kalça ölçüsü aralığı 104-110 cm aralığına denk gelmektedir.

Soru: Merhaba tayt parlak mı ve de iç gösteriyor mu
Cevap: Merhabalar, mat bir görüntüye sahip ve bedeninizi almanız durumunda iç gösterme yapmamaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: lacivert istemiştim taytı siyah göndermişsiniz
Cevap: Merhabalar, yanlış gelen ürün için sipariş soruları üzerinden yanlış ürün talebi açarak kayıt açtırmanızı ve bizlere ulaşım sağlamanızı rica ederiz yanlış ürün talepleri kısmında değişime destek olmaktayız. Sevgiler.

Soru: Merhaba ürün indirime girecek mi çok uzun süredir bekliyorum 🥺
Cevap: Merhabalar, kampanyamız şuan aktiftir. Ekstra bir indirim uygulanmayacaktır. Sevgiler.

Soru: Merhaba ürünlerin boyları neden biraz daha uzun değil?
Cevap: Merhabalar, ürünlerimiz esnektir. görseldeki manken 1.78 cm dir. Aşağıda belirtilen beden ölçülerini referans alarak tercihinizi yapmanızı tavsiye ederiz. Sevgiler XS beden için Bel ölçüsü aralığı: 60-65 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 84-90 cm S beden için Bel ölçüsü aralığı: 66-72 cm, Kalça ölçüsü aralığı: 91-97 cm M beden için Bel ölçüsü aralığı: 73-79 cm, Kalça ölçüsü aralığı 98-104 cm L beden için Bel ölçüsü aralığı: 80-87 cm, Kalça ölçüsü aralığı 104-110 cm aralığına denk gelmektedir.

Luz Kemeri Rip Detaylı Yüksek Bel, Sıkılaştırıcı Tayt Lacivert Detaylı Resimler

Luz Kemeri Rip Detaylı Yüksek Bel, Sıkılaştırıcı Tayt Lacivert En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü