Mad B103 Selective 50 ml Kadın Parfüm Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Nergis

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
548
0
0
Mad B103 Selective 50 ml Kadın Parfüm Alınmaya Değer Mi?
Mad B103 Selective 50 ml Kadın Parfüm Şu Anki Satış Fiyatı 350.0 Tl'den Satılmaktadır.

Mad B103 Selective 50 ml Kadın Parfüm Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Mad B103 Selective 50 ml Kadın Parfüm Hakkında yaklaşık 2204 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Mad B103 Selective 50 ml Kadın Parfüm Detaylı Bilgi

Mad B103 Selective 50 ml Kadın Parfüm Ürününün Satıcısı, Mad Parfüm Mad B103 Selective 50 ml Kadın Parfüm ürününü 350.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Mad B103 Selective 50 ml Kadın Parfüm Kullanıcı Yorumları Nasıl?
350.0 Tl ye satışta olan Mad B103 Selective 50 ml Kadın Parfüm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2204 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: şekerimsi güzel hafif yaz kokueu var mükemmel ötesi bişey stok yapmaya devam edicem bu yaz ki lokum bunlar
İsim: Z** c**
Tarih: 01 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MAD PARFÜM

Yorum: BA YIL DIM! kullandığımdan beri kokuyu alan herkes parfümümü sordu nerdeyse ve çok kalıcı
İsim: G** C**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Burbery her sık kullandığım bir koku ve ilk defa bir muadil parfüm bu kadar yakın kokuyor tester için de teşekkür ederim indirimde stoklayacağım bir parfüm
İsim: A** Ö**
Tarih: 05 Ekim 2023

Yorum: Ürüne bayıldım 😻 yanındaki küçük tester hediyeniz için teşekkür ederim eşime tekrar sipariş edicez 😍
İsim: b** a**
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: Kokusu varya teek kelime ile muazzam aşırı aşırı aşırı iyi, hele kargolama çok iyiydi. Çok sağlam geldi, kargolaması da çok korunaklıydı. Alın aldırın çok memnun kaldım.
İsim: E** Y**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: parfümü biraz kullandıktan sonra yorumlamak istedim. burberry herün muadili olarak geçiyor ve ben bayıldım. kalıcılığı da mükemmel kıyafetimde 3 gün kalıyor resmennn
İsim: A** D**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: bayıldım böyle bir koku yok kesinlikle almalısınız yanında gelen tester parfüm de cok güzel onu da hemen alacagım
İsim: **** ****
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: çok beğendim şekerli bi koku tam benlik kalici da kargolama güzeldi hediyeniz için teşekkür ederim
İsim: B** K**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: elime ulaştı hediyeleriniz için teşekkür ederim 🌸
İsim: Y** K**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: Varyaaaaa deli gibi burbery muadili arıyordum ve sonunda buldum.Aynısı yaaa aynısı bu kadar birebir kokamaz bir parfüm.Ve aşırı kalıcı bir kere sıkın daha fa gerek yok çok güzel bir koku her defasında asık oluyorum bu kokuya🥰❤🫶
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: Orjinalini sephorada deneme fırsatı bulmuştum burberry- her muadili 💓 İnanılmaz benziyor kokusu çok çok iyi yapılmış yanında 2 tanede tester gönderilmiş çok teşekkürler 🙏
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: Aşırı beğendim kokusu stok yapmak için bekliyorum
İsim: Y** İ**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: burbery her muadili gerçekten çok güzel tatlı bi yaz kokusu bayıldım
Tarih: 02 Mart 2024

Yorum: burberry her muadili zaten birebir ayni ve kaliciligi inanilmaz tester urunler icin cok tesekkur ederim
İsim: M** T**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Çok severek kullanıyorum aşırı hoş bi koku stok yapıyorum
İsim: b** ö**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: Efsana bir parfüm tavsiye ederim
İsim: E** K**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: çok güzel çok beğendim ❤ hediye içinde teşekkür ederim.
İsim: A** E**
Tarih: 03 Ekim 2023

Yorum: 1 yıldır bu kokuyu ariyorum büyük bir hediye paketinin içinde geldi ve iki tane testir vardı çok teşekkür ederim koku zaten 10 numara 😊
İsim: Meltem p.
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: Z101 ve B103 kokularını aldım aşırı güzeller. erkek arkadaşım ne guzel kokuyon dediği an zaten olay kapanıyor. kesinlikle alın ve kalıcılar
İsim: a** y**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Mükemmel koku
İsim: S** T**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: indirimdeyken almıştım zaten bildiğim bir kokuydu biraz şekerli bir kokusu var indirime denk gelirseniz kaçırmayın derim
Tarih: 04 Haziran 2023

Yorum: Harikkkkkaaa bi koku asik oldum
İsim: F** K**
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: çok beğendim kokusu bir harika hediyeniz de içinde tşkler
İsim: e** t**
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: muthis bir koku orijinaline cok yakın severek kullanıyorum 2 tane aldım 🌸🩷
İsim: s** g**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: kokusunu birisinden aldım o kadar güzel kokuyor ki iyikide almışım herkese tavsiye ederim ❣
İsim: S** Y**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Sağlam şekilde ulaştı kokusuna bayıldım hafif şekerimsi
İsim: B** A**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: inanilmaz guzel bir koku yayilimi ve kaliciligi mukemmel
İsim: Ö** Ş** S**
Tarih: 25 Haziran 2023

Yorum: Kokusuna bayıldım hediyeler içinde teşekkür ederim gönderdiğiniz kokuları da mutlaka alacağım
İsim: A** G**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: Parfümde yazıldığı gibi meyveli kokusu var. Beğendim,gayet iyi.Paketleme da çok sağlam dı. Kargo da Ankaradan geldiğine göre çok uzun süre değil bence.Başka kokuların daha denemek istiyorum ve bu kokuyu da beğendim.Tavsiye ederim,şüphesiz alın.
İsim: S** B**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Müdavimi olduğum bir koku çok beğeniyorum indirim oldukça stok yapıyorum 😍
İsim: N** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Temmuz 2024

Mad B103 Selective 50 ml Kadın Parfüm Merak Edilen Konular

Soru: Küçük doldurulabilir parfüm şişesi koyarmısınız bana
Cevap: Merhaba, testerlarımız mevcut stok durumuna göre karışık olarak gönderilmektedir. Bilgilerinize sunarız.

Soru: chance kodu kaç bulamadım?
Cevap: Merhaba, C123 kodlu kokumuzu önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ferah fresh bir koku önerebilir misiniz
Cevap: Merhaba, V112 ve W174 kodlu parfümlerimizi öneririz. Ayrıca Niche serimiz arasında yer alan Divine Desire parfümümüzü denemenizi tavsiye eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: carolina herrera 212 sexy women kodunu öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhaba, C126 kodlu kokumuzu önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 3 parfüm mü 350 acaba
Cevap: Merhaba, 3 al 2 öde kampanyamızdan yararlanabilmeniz için sepetinize 3 adet ürün eklemeniz gerekmektedir. Bu şekilde toplam tutarı görüntüleyebilmektesiniz. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ben very good girl ve black opium over red parfümlerini beğeniyorum. bana beğenime göre parfüm önerisinde bulunabilir misiniz acaba teşekküler iyi çalışmalar
Cevap: Merhaba, ürünlerimize ait böyle bir bilgi bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba parfümün yaninda hediye olarak gelen mor tester kodunu nasil ögrenebilirim
Cevap: Merhaba, testerlarımızın etiket kısmında 1 harf ve 3 rakamdan oluşan bir kod bulunmaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Killian Princess kod nedir
Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz koku üretimimizde bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Vanilya kokmayan pudralı bir koku önerebilir misiniz blossem her güzel kokuyor ona benzeyen ?
Cevap: Merhaba, C.129 kodlu kokumuzu önerebiliriz. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba burberry Classic kofu nedir
Cevap: Merhaba, B104 kodlu kokumuzu önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: pembe kutu ve mavi kutu arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba, ambalaj renkleri koku ailelerini temsil etmektedir. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kalıcılığı nasıl
Cevap: Merhaba, selective kokularımız EDP olarak üretilmekte olup, ten uyumuyla birlikte gün boyu kalıcılık sağlamaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba, La Vie Est Belle muadili var mı?
Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz koku için W.201 önerebiliriz. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba b107 kadın parfüm olanı mevcut mu
Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz parfümümüz stoklarda mevcut değildir. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba jo malone landon markasının wood sage & sea salt kokusu var mı varsa kodunu rica edebilir miyim
Cevap: Merhaba, J104 kodlu kokumuzu önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba w152 nezaman stoga girer
Cevap: Merhaba, stoklarımızın güncellenmesi ile ilgili net bir tarih verememekteyiz. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Versace Bright Crystal kokusu var mi
Cevap: Merhaba, W217 kodlu kokumuzu önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kokusu kalıcı mı
Cevap: Merhaba, selective kokularımız EDP olarak üretilmekte olup, ten uyumuyla birlikte gün boyu kalıcılık sağlamaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: w162 stoklarda yok neden ne zaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz parfümümüz stoklarda mevcut değildir. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: hediye gelen taster küçük parfümler aynı mi herkese gönderilen???
Cevap: Merhaba, testerlarımız mevcut stok durumuna göre karışık olarak gönderilmektedir. Bilgilerinize sunarız.

Mad B103 Selective 50 ml Kadın Parfüm Ürüne Ait Resimler

Mad B103 Selective 50 ml Kadın Parfüm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü