Mad C120 Selective 50 ml Kadın Parfüm Bu Ürünü Almalı Mı ?

DenizHüznü

Bilgili
9 Ağu 2023
277
0
0
Mad C120 Selective 50 ml Kadın Parfüm Alınmaya Değer Mi?
Mad C120 Selective 50 ml Kadın Parfüm Şu Andaki Değeri 350.0 Tl'den Satılmaktadır.

Mad C120 Selective 50 ml Kadın Parfüm Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Mad C120 Selective 50 ml Kadın Parfüm Hakkında yaklaşık 152 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Mad C120 Selective 50 ml Kadın Parfüm Ürün Detayları

Mad C120 Selective 50 ml Kadın Parfüm Ürününün Satıcısı, Mad Parfüm Mad C120 Selective 50 ml Kadın Parfüm ürününü 350.0 Tl'den Satılmaktadır.

Mad C120 Selective 50 ml Kadın Parfüm Yorumlar Ve Değerlendirmeler
350.0 Tl ye satışta olan Mad C120 Selective 50 ml Kadın Parfüm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
152 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Devamlı kullandigim bir koku indirime girdikçe stokluyorum
İsim: **** ****
Tarih: 31 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MAD PARFÜM

Yorum: MAD KALİTESİ HER ZAMAN FARKINI BELLİ EDİYOR ÇOK GÜZEL PAKETLENMİŞTİ HEDİYE İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMMM
İsim: M** E**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: C120 bu koku cidden çok kalıcı ve tüm notalarını çok net alıyorsunuz, tenimde uzun süre kalıcı oldu. Yanında P107 göndermişler denedim ve o da şahane bir koku çok kalıcı, bir dahaki siparişte hangisi olsun diye düşünüyorum:)
İsim: B** T**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: En sevdiğim koku ve orjinaline en yakın kokuyu bulduğuma çok mutluyum
İsim: G** e** Z**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: mükemmel bir koku kalıcılığı 10/10
İsim: İ** K**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: gerçekten çok şık ve güzel bir koku zengin ve fresh kokuyor aynı zamanda çokta çekici. ayrıca testerlar için çok teşekkür ederim. 🩷
İsim: s** d**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: Çokkk iyi alın aldırın coco chanel mademoiselle muadili ilk sıktığınızda çok benzemiyor gibi duruyor ama yayıldığında çok iyi küçük hadiyeler içinde teşekkür ediyorum 🤗
İsim: Z** U**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Paketleme harika. Kokuda muhteşem hediyeleriniz için teşekkür ederim. Tekrar sipariş oluşturacağım
İsim: B** Ü**
Tarih: 04 Nisan 2024

Yorum: Her kullanmamda parfümün çok güzel iltifatı alıyorum ve gerçekten çok kalıcı bir kokusu var sabah sıktığım parfümü akşam hala hissedebiliyorum
İsim: M** T**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Ürün sağlam bir şekilde elime ulaştı. Kocaman kutunun içinde ve patpatların içinde geldi. Kokusunu çok beğendimm. İlk başta ağır bir koku sanmıştım ancak zamanla çok güzel bir koku bıraktı. Kalıcılığı da baya iyi üzerinden saatler geçmesine rağmen hâlâ bileğimde kokusunu alabiliyorum. Yanında gönderdiğiniz tester parfüme de bayıldım bir dahaki sipaDevamını Oku
İsim: D** G**
Tarih: 27 Aralık 2023

Yorum: cok guzel paketlenmisti teşekkür ederim harika kokuyor.
İsim: A** t**
Tarih: 03 Ocak 2023

Yorum: cok sevdiğim bi kokunun muadili oldugunu düşünüp almıştım o kadar da benzemiyo AMA "muadil demeyelim" KENDİ BAŞINA BİLE MÜTHİŞ Bİ KOKU,,,,testerla gelen koku da müthiş onu da almayı düşünüyorum paketleme,kargo süperr👌🏻
İsim: K** B**
Tarih: 04 Ekim 2023

Yorum: Kokuları mağaza da deneyerek aldım çok güzel kokuyor bana göre kalıcılığı gayet iyi☺
İsim: T** E**
Tarih: 28 Haziran 2023

Yorum: Mad parfüm kullandığım marka. Kalitesine güvendiğim için tercih ediyorum. Paketleme ve küçük hediyeler için teşekkür ederim.
İsim: S** S**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: kokusu epey kalıcı akşam sıktım sabah oldu hâlâ kokusu devam ediyor
İsim: A** Y**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: cok guzeldi kokusu aşırı kalıcı 🫶
İsim: bengisu t.
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: mükemmel bir koku
İsim: hazal Y.
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel ürün
İsim: N** S** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Mayıs 2023

Yorum: Süpppperrrrrr kalıcı herkes kokumu soruyor şaka mııııııııı
İsim: S** K**
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: teşekkür ederim. çok güzel paketlenmiş.
Tarih: 29 Eylül 2023

Yorum: koku çok Güzel çok beğendim minik hediyer için teşekkür ederim
İsim: N** A**
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: Kalite ve koku tartışılmaz kokusuna bayıldım gün boyu kalıcı yanında iki adette minik hediye göndermişler çok teşekkür ediyorum
İsim: Çisil K.
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Ocak 2024

Yorum: güzel kokuyor beğendim
İsim: ı** A**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Çiçeksi bahar kokusu
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Bunu da yeni denemek için aldım ve kalıcılığı aşırı iyi
İsim: R** Ç**
Tarih: 01 Kasım 2022

Yorum: Bu benim favori kokum. Bende duyduktan sonra kaç kişi parfümün ismini sordu hatırlamıyorum kesinlikle bir şans verin asla şekerli ağır bir koku değil
İsim: B** A**
Tarih: 05 Ocak 2024

Yorum: harika yeni favorim
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Sevdiğim koku favorım
İsim: f** k**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: paketleme güzeldi teşekkürler
İsim: N** Ö**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: muhteşem 🤌
İsim: F** Ç**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Mad C120 Selective 50 ml Kadın Parfüm Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Merhabalar channel no5 kaç numara acaba teşekkürler
Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz koku üretimimizde bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba dolce gabbane devotion varmı elinizde
Cevap: Merhaba, D117 kodlu kokumuzu önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Chanel matmazel ürünün kodu nedir ?
Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz kokunun muadili C.120'dir. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kurkdjian şeffaf şişede olan koku kodu nedir acaba
Cevap: Merhaba, ürünlerimize ait böyle bir bilgi bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Hafif pudramsi ciceksi tertemiz bi koku onerir misiniz
Cevap: Merhaba, W204 ve D114 kodlu kokularımızı öneririz. Ayrıca özel üretim kokularımızdan Madam Amour'u denemenizi tavsiye eder,keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar miski amber kokularınız varmı acaba kalıcı hafif
Cevap: Merhaba, D101 ve W183 kodlu kokularımızı önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba bu chanel coconun hangi parfümü acaba beyaz etiketli mi pembe etiketli olanın mı cevaplarsanız çok mutlu olurum iyi akşamlar
Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz kokunun beyaz etiketli ürünüdür. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba coco shanel kodu nedir
Cevap: Merhaba, C120 kodlu kokumuzu önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 2. Parfüm %50 demişsiniz bütün parfümlerde geçerli değil mi acaba
Cevap: Merhaba, H105 parfümümüz ayın ürünü kampanyasına dahil olması sebebiyle ek kampanya uygulanamamaktadır. Belirtmiş olduğunuz kampanyamız bütün Selective parfümlerimizde geçerlidir. Bilgilerinize sunarız.

Soru: merhaba Versace Eros pour femme kodu kaç
Cevap: Merhaba, ürünlerimize ait böyle bir bilgi bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: D114 ne zaman stokta olur
Cevap: Merhaba.Üretimi devam etmektedir. Stokların güncellenme tarihi konusunda net bir şey söylememiz mümkün değildir.

Soru: Marka benzerliği var denemez ama mağazalarınızda marka ismi - kod şeklinde müşterilere seçmesi için liste veriyorsunuz değil mi :)
Cevap: Merhaba, ürünlerimiz herhangi bir marka/parfüm karşılığı/benzeri olarak değerlendirilemez. Bu nedenle koku listesi bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: algetir diye bir firma var sizin ürünlerinizin satış onayı olduğunu söyledi doğru mu acaba
Cevap: Merhaba, Algetir firması yetkili satıcımızdır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba kenzo flower, ariana Grande cloud ve bacarat rouge var mı elinizde
Cevap: Merhaba, ilk belirtmiş olduğunuz kokunun muadili K.103'tür. ikincisi üretimimizde bulunmamaktadır. Son belirtmiş olduğunuz koku için ise Niche serimizden Mad Rouge önermekteyiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba kokusu çekici kalıcı alımlı kadın kokusu dediğiniz bir kod var mı çok teşekkür ederim şimdiden ❤
Cevap: Merhaba, ne tür kokuları tercih ettiğinizi belirtmeniz durumunda sizlere daha iyi yardımcı olabileceğiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Soru: versace crystal noor kodu kaç açaba
Cevap: Merhaba, W150 kodlu kokumuzu önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Coco Chanel no5 kodu nedir

Soru: zara peony blomm kodu nedir

Soru: jean Paul Gaultier klasik-kadın varmı acaba?no yazabilir misiniz
Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz koku üretimimizde bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba çok ağır olmayan ciceksi parfüm onerirmisiniz
Cevap: Merhaba, A118 ve W144 kodlu parfümlerimizi öneririz. Ayrıca Niche serimiz arasında yer alan Madam Amour parfümümüzü denemenizi tavsiye eder, keyifli alışverişler dileriz.

Mad C120 Selective 50 ml Kadın Parfüm Görseller

Mad C120 Selective 50 ml Kadın Parfüm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü