Mad G103 Selective 100 ml Kadın Parfüm En Düşük Fiyat Nerede ?

Reyhan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
547
0
0
Mad G103 Selective 100 ml Kadın Parfüm En Ucuzu Nerede Bulunur?
Mad G103 Selective 100 ml Kadın Parfüm Şimdiki Fiyatı Ile 444.17 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Mad G103 Selective 100 ml Kadın Parfüm Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Mad G103 Selective 100 ml Kadın Parfüm Hakkında yaklaşık 603 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Mad G103 Selective 100 ml Kadın Parfüm Teknik Açıklamalar

Mad G103 Selective 100 ml Kadın Parfüm Ürününün Satıcısı, Mad Parfüm Mad G103 Selective 100 ml Kadın Parfüm ürününü 444.17 Tl'den Satılmaktadır.

Mad G103 Selective 100 ml Kadın Parfüm Yorumlar Ve Değerlendirmeler
444.17 Tl ye satışta olan Mad G103 Selective 100 ml Kadın Parfüm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
603 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Stok amaçlı aldım 😍 bayılıyorum kokusuna.. paketleme özenli yine olsa yine alırım
İsim: C** C**
Tarih: 01 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MAD PARFÜM

Yorum: SONSUZ YILDIZ VEREBİLİRİM BAYILARAK KULLANDIĞIM BİR KOKU ÇOK KALICI BENCE KİMSE KEŞFETMESİN🙈🙈♥♥♥♥⭐⭐⭐⭐⭐
İsim: G** A**
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: En sevdiğim koku bir erkek olarak bayılıyorum bu kokuya ve bu koku yolda erkeklerin bana bakmasını sağlıyor teşekkür ederim
İsim: Aykut K.
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Hem kalıcı hem de çok güzel kokuyor tam stok yapmalik
İsim: Ş** M**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Zaten kullandığım bir parfümdü. Kokusu çok güzel sağlam geldi. Anneme anneler günü hediyesi olarak aldım ❤
İsim: S** İ**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Kalıcıgı cok iyi, kokusu mükemmel bittikçe alıcam
İsim: Gökçe K.
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: 3 günde elime ulaştı bu kokuyu çok seviyorum yaz için fresh bi koku arayanlar şans verebilir, Carolina Herrera Good Girl muadili 👌🏻
İsim: S** S** K**

Yorum: böyle güzel bi paketleme hiç gormemisdim .harika bayıldım.gelen testerelerde mükemmel çok teşekkür ediyorum
İsim: d** k**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: çok sevdiğim ve kalıcı bir koku kargo çok hızlıydı teşekkür ederim
İsim: N** D**

Yorum: Good girl vazgeçilmezim olur 🤌🏻 sormayan kalmadı herkes almak istiyor bu kokudan. İş yerimde kokuyu alan geldiğimi anlıyor 😎
İsim: P** M**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: Bir arkadaşım da görüp Zara - Femme kokusuna yakın bulduğum için satın aldım kalıcılığı güzel :)
İsim: S** E** K**
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: çok güzel bir koku benim favori kokum ve diğer parfümlere göre kalıcı
İsim: E** B**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: On numara beş yıldız bir koku muazzam
İsim: Ş** K**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Kızıma aldım, şekerli bir koku. CH Good Girl muadili kalıcılığı iyi. Paketleme çok iyiydi. Teşekkürler Mad parfüm Teşekkürler Trendyol
İsim: Z** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Haziran 2023

Yorum: baaaayılarak kullanıyorum indirime girdikcede stokluyorum kalıcılıgına zaten lafım yok kıyafetlerim yıkansa bile dolabı hala kokusu sarıyor testerlar icinde ayrıca tesekkür ederim sonuna kadar mad mad mad😍😍
İsim: s** i**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: İndirimde 2 adet aldım cok güzel kutuyla geldi baya iyi kargolanmıştı cok begendim
İsim: D** S**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: ağır koku seven biriyim. nişanlım sayesinde alıştım bu parfüme. kokusu muhteşem ve orijinal ürün. çok kısa sürede geldi paketleme çok özenliydi. çok teşekkür ederim 🥰
İsim: G** A**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Özenli paketlemeniz için teşekkür ederim ☺ sıktıktan bi kaç dk sonra daha güzel kokuyo beğendim
İsim: H** Y**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: bayildimmm zaman geçtikçe çok daha güzel kokuyor
İsim: **** ****
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: Tek kelimeyle mükemmel bir koku kesinlikle tavsiye ederim naif bir kokusu var hızlı kargo güzel paketlenmiş yanında gönderdiğiniz terstir için teşekkür ederim onun kokusu da harika
İsim: i** B**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: ürünün elime 3 günde ulaştı . çok güzel soft bir kokusu var . mutlaka alın . tester ürünlerim gelmemişti .
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: MÜKKKOOOO bi koku, mad den ilk defa alıyorum bu kokuyu ve baayılanzi, bide 100 mlsini flaşta baya ucuza aldığım için tebrik. Ağır şekerli bi koku ama sıktıktan bir süre sonra hafifliyor, yazın bence kullanılmaz ama illa kullanacaksanız evden çıkmadan bir süre önce sıkmanızı tavsiye ederim yoksa boğulabilirsiniz. Kesinlikle herkesin seveceği bi kokuDevamını Oku
İsim: M** O**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: 2 günde elime ulaştı çok güzel kokuyor ve kalıcılığı da başarılı çok beğendim ayrıca yanında 2 tane mini parfüm hediye etmişler çok teşekkür ederim
İsim: M** K**
Tarih: 19 Ekim 2022

Yorum: good girl muadili guzel koku
İsim: Z** d** Ç**
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: çok güzel gönül rahatlığıyla alın
İsim: Büşra N. T.
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: çok beğendim harika bir koku
İsim: L** K**
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: İkinci siparişim inanılmaz güzel kokuyor
İsim: m** g**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: En sevdiğim koku
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Tek kelimeyle harika bir koku
İsim: D** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Temmuz 2024

Yorum: Paketlemesi falan çok iyiydi bu kokuya bayılıyorummmm bence fresh bir koku değil orta ağırlıkta inanılmaz kalıcı ve bence açık tenlilere daha çok yakışıcak bir koku💓
İsim: A** S**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Mad G103 Selective 100 ml Kadın Parfüm Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: merhaba narciso rodriguez poudree kodu nedir
Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz koku üretimimizde bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba calvin klein one red varmı
Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz koku üretimimizde bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Göndereceksiniz yani
Cevap: Merhaba, testerlarımız mevcut stok durumuna göre karışık olarak gönderilmektedir. Bilgilerinize sunarız.

Soru: Merhaba armanı si hangisi
Cevap: Merhaba, W203 kodlu kokumuzu önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Givency very irrestible ve hermes merveilleux parfümlerinin kodları nedir
Cevap: Merhaba, sırasıyla V104 ve W174 kodlu kokularımızı önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İki testerı da farklı kadın parfümü verir misiniz erkeği kullanmicam da çünkü teşekkürler
Cevap: Merhaba, testerlarımız mevcut stok durumuna göre karışık olarak gönderilmektedir. Bilgilerinize sunarız.

Soru: G104 yokmu
Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz parfümümüz stoklarda mevcut değildir. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 50 ml yokmu
Cevap: Merhaba, bahsetmekte olduğunuz kokumuzun üretimi devam etmekte olup, en yakın zamanda tekrar stoklarımıza eklenecektir. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 3 al 2 ödede ayrı ayrı koku seçme şansımız var mı?
Cevap: Merhaba, sepetinize eklediğiniz tüm selective ürünlerde geçerlidir. Farklı kokular ekleyerek de kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürün yanında tester gönderiyor musunuz

Soru: frederic malle lipstick rose var mı
Cevap: Merhaba, ürünlerimize ait böyle bir bilgi bulunmamaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: koku esans yüzdesi öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba, esans oranı belirtememekteyiz. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba bronze goddess muadili var mı?
Cevap: Merhaba, belirtmiş olduğunuz koku üretimimizde bulunmamaktadır.

Soru: Raf ömrü ne kadar? 2 yıldan fazla saklayabilir miyiz stok yapacağım
Cevap: Merhaba, ürünler açıldıktan sonra 3 yıl raf ömrü bulunmaktadır. Kutunun arka kısmında bulunan kapak simgesinin altındaki tarih ürünün son kullanma tarihini ifade etmektedir. Bilgilerinize sunarız.

Soru: Merhaba kolay gelsin parfümlerde ki kodların başındaki harfler neyi ifade ediyor
Cevap: Merhaba, ürünlerimizin kodlarını temsil etmektedir.Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

Soru: Hediye ettiğiniz testlerin numaraları nedir
Cevap: Merhaba, tester üzerinde 1 harf ve 3 rakamdan oluşan bir kod bulunmaktadır. Bilgilerinize sunar, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Bu kokunuz üretimden kalkacak mı
Cevap: Merhaba,belirtmiş olduğunuz koku şuan üretimimizde olup stoklarımızda mevcut değildir.Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz.

Soru: merhaba libre kodu kaç acaba
Cevap: Merhaba, Y101 kodlu kokumuzu önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Good gırl un kodu nedir
Cevap: Merhaba, G103 kodlu kokumuzu önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: hypnotic poison var mi
Cevap: Merhaba, H103 kodlu kokumuzu önerir, keyifli alışverişler dileriz.

Mad G103 Selective 100 ml Kadın Parfüm Ürün Görselleri

Mad G103 Selective 100 ml Kadın Parfüm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü