Makyaj Fırçası Ve Süngerini Temizleme Sabunu Silikon Matı 120 gram Sabun (BÜYÜK BOY) Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Fusun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
507
0
0
Makyaj Fırçası Ve Süngerini Temizleme Sabunu Silikon Matı 120 gram Sabun (BÜYÜK BOY) Alınır Mı?
Makyaj Fırçası Ve Süngerini Temizleme Sabunu Silikon Matı 120 gram Sabun (BÜYÜK BOY) Şu Andaki Değeri 280.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Makyaj Fırçası Ve Süngerini Temizleme Sabunu Silikon Matı 120 gram Sabun (BÜYÜK BOY) Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Makyaj Fırçası Ve Süngerini Temizleme Sabunu Silikon Matı 120 gram Sabun (BÜYÜK BOY) Hakkında yaklaşık 2869 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Makyaj Fırçası Ve Süngerini Temizleme Sabunu Silikon Matı 120 gram Sabun (BÜYÜK BOY) Teknik Detaylar

_x000D_
Ravennamakyaj sabunu tamamen doğal yağlardan oluşmaktadır._x000D_
İçerisinde 120gram hindistan cevizi yağlı sabun bulunmaktadır_x000D_
.Sabun tamamen el yapımıdır. _x000D_
Özel metal kutu içerisinde gönderilmektedir._x000D_
İçerisinde fırça ve sünger temizleyici 1 ADET silikon mat bulunmaktadır. _x000D_
Kullanım şekli:_x000D_
Fırçayı su ile ıslatıp sabundan alın ve daha sonra musluğun altında silikon mat üzerinde yıkayarak temizleyin._x000D_
Son olarak sabunu durulayıp havlu kağıt yardımı ile kurulayın._x000D_
_x000D_
_x000D_

Makyaj Fırçası Ve Süngerini Temizleme Sabunu Silikon Matı 120 gram Sabun (BÜYÜK BOY) Ürününün Satıcısı, RAVENNA Makyaj Fırçası Ve Süngerini Temizleme Sabunu Silikon Matı 120 gram Sabun (BÜYÜK BOY) ürününü 280.0 Tl'den Satılmaktadır.

Makyaj Fırçası Ve Süngerini Temizleme Sabunu Silikon Matı 120 gram Sabun (BÜYÜK BOY) Kullananlar
280.0 Tl ye satışta olan Makyaj Fırçası Ve Süngerini Temizleme Sabunu Silikon Matı 120 gram Sabun (BÜYÜK BOY) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2869 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Harika bi ürün kokusu yapısı çok güzel. İşimi çok kolaylaştırdı, fırça yıkamam çok hızlandı. Çok sayıda fırçam olduğu için önemli. Bittiği zaman yeniden alacağım
İsim: N** S** T**
Tarih: 06 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: RAVENNA

Yorum: büyük kolaylıkmış gerçekten ve mis gibi koktu fırçalarım
İsim: b** b**
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: Kız kardeşim için aldım süper 👍 çok beğendi.
İsim: E** G**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Bayıldım şahane bir ürün, makyaj fırçalarım mis gibi oldu.
İsim: e** t**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Mükemmel bir ürün her kadında mutlaka olması gereken bir hijyenik ürün
İsim: A** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Mart 2023

Yorum: Danla bilic önerisi ile aldım.Sanırım söylenecek söz yok görseller nedüşündüğümü açıklıyor! HA Rİ KA!!!! Resmen fırçayı temizlemek eskiden işkence iken şimdi eğlence haline döndü. Valla ovalamadan 2 saniyede leke çıktı! Fırçalarim yumuşacık ve mis gibi koktu! Soktayimmmm bitince hemen yine alicam hatta stoklasam mi indirimdeyken 😅 ALIN ALDIRIN ASKDevamını Oku
İsim: E** B**
Tarih: 04 Aralık 2022

Yorum: çok güzel bir kokusu var bütün makyaj fırçalarım mis gibi oldu
İsim: N** K** D**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Öncelikle dün sipariş ettim bugün geldi ve çok iyi paketlenmişti teşekkür ederim gelir gelmez denedim fırçalarım mis gibi oldu gönül rahatlığıyla alın 👍🏻
İsim: D** D**
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: Ne kadar yorum yapsam az çok pratik hemen kullandım çok yi temizliyor stoklanması gereken ürünlerden
İsim: S** B**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: MÜKEMMEL BİR ÜRÜN HERKES ALSIN ESKİDEN ÜŞENİRDİM FIRÇALARIMI YIKAMAYA ŞİMDİ SÜREKLİ YIKIYORUM AYRICA MÜKEMMEL KOKUYOR
İsim: h** v** ş**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: İndirimdeyken kesinlikle şans verilmesi ve hatta stoklanması gereken bir ürün
İsim: B** G**
Tarih: 17 Ocak 2023

Yorum: Harika bir ürün daha önce almadığım için pişmanım normalde bebek şampuanları ile yıkıyordum bir fırçayı 2-3 kere yıkamam gerekiyordu tek seferde pırıl pırıl yaptı tavsiye ederim herkese
İsim: Z** M**
Tarih: 28 Eylül 2022

Yorum: Bunca zamandır temizliğinden şüphe ettiğim için fırçalarımı kullanmadım ne kadar yıkasam da emin olamıyorum ilk kez böyle bir ürün kullandım kokusu temizlemesi efsane keşke daha önceden alsaymışım ama bilmiyordum varlığını bile muazzam
İsim: S** K**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Gerçekten aşırı iyi bi ürün hemen bitecek gibi de değil, fırçalarımı yıkamadan önce resmen sokak süpürgesi kullanıyormuşum şuan fırçalar yumuşacık oldu. Hediye içinde teşekkür ederim 🤩
İsim: Ş** H**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Ürünün kokusu o kadar güzel ki bayıldım. Stok yapılması gereken bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 27 Haziran 2023

Yorum: Aşık oldum kokusuna basta bi tane fırçada deniyim dedim okadar kolayca arındı ki en sık kıllı fırçalarımdan bile hızımı alamadım 14 fırça birden yıkadım bitti gitti mis gibi oldu bu sabunun kokusunu parfüm olarak yapsalar onu da alırım koku efsane :)
İsim: G** İ**
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: o kadar güzel bir ürün ki. indirimde kesinlikle stoklanmali
İsim: Rabiya Ç.
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Kokusuna bayıldım fırçaları en pratik bu şekilde temizliyorum artık fiyatıda uygun çok uzun süre kullanılabilicek bir ürün bence normalde mac in fırça temizleme suyunu kullanıyordum ama fiyatlar uçtu biliyorsunuz bu çok daha pratik buarada :)
İsim: ç** e**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: İyiki almışım dediğim ürünlerden. Makyaj firçalarınızı şampuanla iki saat yıkayarak zahmete girmeyi rafa kaldıran bir ürün. Tek seferde 5 dakkada mis gibi oluyorlar.
İsim: CANSU Y.
Tarih: 18 Aralık 2022

Yorum: miss gibi kokan güzel bir ürün.Fircalar mislendi
İsim: N** Ç**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Mis gibi kokuyor. Aşırı pratik bir ürün. Fırçalarımı da yumuşacık yaptı♥
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 04 Kasım 2022

Yorum: Fırçalarımı çok rahatlıkla ve keyif alarak yıkadım. Başarılı bir ürün.
İsim: İ** U**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Çok iyi yaa
İsim: E** ö** Ç**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Bu kadar güzel paketlenir özenli süper hediyeniz içinde teşekkür ederim ürünü üç fırçamda denedim çok memnun kaldım👍Gayet başarılı zaten beğendiğim üründü tekrar sipariş verdim ambalajı değişmiş teşekkür ederim
İsim: H** F**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: Ürün harika temizliyor , mis gibi de kokuyor . @Havoş tavsiyesi ile aldım
İsim: ESRA Ç.
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Harika paketlenme ve hızlı kargo için teşekkür ederim. Ürün süper hemen kullandım kokusu da çok iyi 👍
İsim: E** K**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Kokusu çok güzel çok pratik yumuşacık oldu fırçalarım ben bayıldım 🥰
İsim: A** M**
Beden: 07 Eylül 2024
Satıcı: SIMPLE&CLEAN

Yorum: Tüm makyaj fırçalarımı haftalık yıkıyorum Hindistan cevizi kokulu ve fırçalar yumuşacık yapıyor çok memnunum
İsim: E** K**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Muhteşem bir ürün. Ne kadar olabilir diyordum. Benim gibi çocuğunuz varsa ve o fırçaları yıka kurut size eziyet geliyorsa toplamda 2 dk.da mis gibi oluyor fırçalar. Kokusu sabunun muhteşem. Markanın eline emeğine sağlık çok teşekkür ederim🧡
İsim: Esengül G. Y.
Tarih: 22 Ekim 2022

Yorum: Işkınalçı tavsiyesi ile aldım.Çok güzel temizliyor fırçaları bayıldım.Stok yapmalık ürün 👌
İsim: F** P**
Beden: 28 Şubat 2023

Makyaj Fırçası Ve Süngerini Temizleme Sabunu Silikon Matı 120 gram Sabun (BÜYÜK BOY) Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Kullanımı nasıl? birde video ekleseniz keşke?
Cevap: Merhaba önce fırçanızı veya süngeri hangisini yıkayacaksınız suda biraz Islatın . Sonra fırçayı sabunun üzerinde dairesel hareketlerle çevirerek sabunu fırçaya yedirin. Bu esnada kirlerin çıkacağını göreceksiniz. Sonra kutunun içindeki kirli sabun köpüklerini suyun altına tutup temızleyın. Fırçanızda kalan sabunları size göndermiş olduğumuz silikon mat yardımı ile suyun altında arındırın. Fırçayı silikon mata sürterek temizleyin suyun altında bu kadar😊 ama işiniz bitince sabunu havlu kağıt ile kurulayıp biraz kurumasını bekleyip ondan sonra kapağını kapatabilirsiniz.Haklısınız video ekleyelim.☺

Soru: kullanim seklini izah edermisiniz
Cevap: Merhaba önce fırçanızı veya süngeri hangisini yıkayacaksınız suda biraz Islatın . Sonra fırçayı sabunun üzerinde dairesel hareketlerle çevirerek sabunu fırçaya yedirin. Bu esnada kirlerin çıkacağını göreceksiniz. Sonra kutunun içindeki kirli sabun köpüklerini suyun altına tutup temızleyın. Fırçanızda kalan sabunları size göndermiş olduğumuz silikon mat yardımı ile suyun altında arındırın. Fırçayı silikon mata sürterek temizleyin suyun altında bu kadar😊 ama işiniz bitince sabunu havlu kağıt ile kurulayıp biraz kurumasını bekleyip ondan sonra kapağını kapatın.

Soru: Merhaba ürün kaç kere kullanımlık uzun süre gidiyor mu
Cevap: Merhaba uzun süre gidebilecek bir sabun 120 gramdır.

Soru: Merhaba urun acildiktan sonra ne kadar sure icinde kullanilmalidir? Tesekkurler
Cevap: Merhaba 36 ay ☺

Soru: Tamamdır teşekkürler yarın öglen bir daha yazarım. Teşekkürler
Cevap: Sağolun hayırlı akşamlar dileriz.

Soru: Şiparişimin içinden silikon mat çıkmadı. Sadece iki tane fırça çıktı?
Cevap: Merhaba fırçalar ufak bir hediye silikon mat kapağı açarsanız içine koyup yolluyoruz bilginiz olsun kontrol edebilirmisiniz rica etsek.

Soru: paketin içerisinde 2 adet küçük fırça çıktı onları. kullanım amacını söyler misiniz
Cevap: Merhaba onlar hediyemiz 💝 kaş şekillendirme fırçası 😊

Soru: makyaj süngerlerinin temizliği için de kullanılabilir mi?
Cevap: Merhaba evet sünger ve fırçalarınız için uygun gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.iyi günler dileriz.😊

Soru: Süngerleri temizlemeye uygun mu sadece fırça mı
Cevap: Merhaba içerisindeki hindistan cevizi yağlı temizleme sabunumuz fırça ve süngerlerinizi temizlemek için uygundur.iyi hafta sonları dileriz.🇹🇷

Soru: Merhaba hangi kargo ile yolluyorsunuz
Cevap: Merhaba Aras kargo ile çalışıyoruz😊

Soru: Merhaba, ürün içerik bilgisini göremedim ambalaj üzerinde paylaşabilir misiniz rica etsem.
Cevap: merhaba, içerik bilgisi:AQUA,GLYCERIN,SODIUM LAURETH,SULFATE,PROPYLENE GLYCOL,STEARIC ACID,COCOS NUCIFERA OİL,SODUIM HYDROXINE,SODIUM PALM KERNELATE,SODIUM PALMATE,PANTHENOL,PHENOXYETHANOL,SKT 2027 DİR.

Soru: Merhaba ürürnüm geldi. Teşekkür ederim. İçinden ipembe küçük iki tane fırça çıktı. Ne için kullanılır bilgi alabilirmiyim.
Cevap: Merhaba kaç tarama fırçası hediyemizdir.Güzel günlerde kullanın🌸🌸

Soru: Sevda değirmenci koyu pembe yollar mısınız rica etsem?
Cevap: Tabi ki pembe göndereceğiz.

Soru: Farklı marka fırçalarında ve göz farı fırçaları içinde kullanılır mı ?
Cevap: Merhaba hepsi için kullanabilirsiniz, makyaj fırçası , süngeri tüm fırçalar.. 😊

Soru: ürünüm geldi denedim ve çok güzel yanında hediye gelen fırçalar ne fırçası acaba
Cevap: Merhaba memnun kalmanıza çok sevindik. Kaş tarama firçası. Kaş yağı veya sabitleyici uygulaması yapabilirsiniz 🌸

Soru: Merhaba, ayrica silikon mati da satıyor musunuz? Daha buyuk olan bir mat da almak istiyorum
Cevap: Merhaba şuan için yok ileride satışa koyacağız😊

Soru: Merhaba bir kaç arkadaş almak istiyoruz ama sizden indirim bekliyoruz 😌🥹
Cevap: Merhaba bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler birazdan kupon tanımlayacağız 2. Ürüne indirim kuponu takipte kalın 15-20 dak ıcınde aktif olur😊

Soru: Merhaba ne zaman indirime gelicek acaba
Cevap: Şuan indirimde 😊 normal fiyatı 99,9 . Flaş indirime girerse 80 nin altına düşüyor 😊

Soru: Şimdi çıktı kapak kısmına yapışmıs kusura bakmayın teşekkürler
Cevap: Rica ederiz güzel günlerde kullanın.iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba, üründe içerik listesi detaylarını içeren ve izin numarasını içeren bir etiket bulunmuyor. Paylaşabilir misiniz?
Cevap: Merhaba INGREDIENTS/ İÇİNDEKİLER: AQUA, GLYCERIN, SODIUM LAURETH SULFATE,PROPYLENE GLYCOL, STEARIC ACID, COCOS NUCIFERA OIL, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM PALM KERNELATE, SODIUM PALMATE, PANTHENOL, PHENOXYETHANOL. Skt/2026

Makyaj Fırçası Ve Süngerini Temizleme Sabunu Silikon Matı 120 gram Sabun (BÜYÜK BOY) Görsel Galerisi

Makyaj Fırçası Ve Süngerini Temizleme Sabunu Silikon Matı 120 gram Sabun (BÜYÜK BOY) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü