Manhattan Gri Buhar Destekli 3’lü Ankastre Set Fırın + Ocak + Davlumbaz Alınması Gereken Bir Ürün Mü-

Ayla

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
918
0
0
Manhattan Gri Buhar Destekli 3’lü Ankastre Set Fırın + Ocak + Davlumbaz Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Manhattan Gri Buhar Destekli 3’lü Ankastre Set Fırın + Ocak + Davlumbaz Güncel Fiyatı 27299.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Manhattan Gri Buhar Destekli 3’lü Ankastre Set Fırın + Ocak + Davlumbaz Kullanıcılar Memnun Mu?

Manhattan Gri Buhar Destekli 3’lü Ankastre Set Fırın + Ocak + Davlumbaz Hakkında yaklaşık 4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Manhattan Gri Buhar Destekli 3’lü Ankastre Set Fırın + Ocak + Davlumbaz Teknik Detaylar

Manhattan Gri Buhar Destekli 3’lü Ankastre Set Fırın + Ocak + Davlumbaz Ürününün Satıcısı, Beko Manhattan Gri Buhar Destekli 3’lü Ankastre Set Fırın + Ocak + Davlumbaz ürününü 27299.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Manhattan Gri Buhar Destekli 3’lü Ankastre Set Fırın + Ocak + Davlumbaz Yorum Ve Değerlendirmeler
27299.0 Tl ye satışta olan Manhattan Gri Buhar Destekli 3’lü Ankastre Set Fırın + Ocak + Davlumbaz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Ürün sorunsuz elime ulaştı 1 hafta sürdü gelmesi kaliteli şuan birsıkıntısı yok 💜
İsim: Ş** d** Y**
Tarih: 27 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MURATOĞULLARI

Yorum: Geçte olsa teslim edildi beklemek istemiyorum derseniz almayın
İsim: Y** D**
Tarih: 25 Aralık 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ODEL - Beko Yetkili Satıcı

Manhattan Gri Buhar Destekli 3’lü Ankastre Set Fırın + Ocak + Davlumbaz Ürüne İlişkin Sorular

Soru: fırının aır Fry özelliği varmı
Cevap: Merhaba yok efendim

Soru: aır Fry özelliği olan fırın hangisi
Cevap: Bfc 631 g olan. Fırını almanız gerekiyor

Soru: Ürün kodu ve modeli nedir
Cevap: 430 FIRIN 6510 OCAK 6064 DAVLUMBAZ

Soru: merhaba kurulumu ücretli mi
Cevap: Merhaba yok efendim ücretsiz yetkili servisimiz kurulum yaptırıyoruz

Soru: zaman ayari varmı firinda
Cevap: Merhaba var

Soru: merhaba. Beko ankastre setleri beko garantili mi? yoksa distribütör garantili mi?
Cevap: Merhaba beko garantili

Soru: Davlunbaz bacalımı filitrelimi acaba
Cevap: Yetkili servisimizden filitreliye cevirebiliyorsunuz efendim

Soru: fırın kaç litre
Cevap: 72 lt standart efendim

Soru: model numarasını ögrenebilirmiyim.özellikleri kısıtlı anlatilmis
Cevap: Merhaba fırın= bfc 430 G ocak= bocd 6510 eg davrumbaz = bde 6062 g

Soru: Sadece fırını almak mümkün mü??
Cevap: Merhaba , evet mümkün ancak fırın için ürün girişini henüz yapmadık. İyi günler dileriz.

Soru: sadece ocakla davlumbazı fiyatı nedir
Cevap: Merhaba , mağaza sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Yarın kampanya başlayacaktır. Kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: davlumbaz in çekim gücü nedir acaba
Cevap: 720 mh efendim

Soru: Merhabalar fırın kaç litre ?
Cevap: Merhaba , fırın hacmi 72 lt. İyi akşamlar dileriz.

Soru: Foton düğmeleri içe gömülüyor mü
Cevap: Merhaba , Fırın düğmeleri içe gömülmemekte. İyi günler.

Soru: buharlı pişirme özelliği mevcutmu
Cevap: SteamAdd Buhar Destekli Pişirme Var efendim

Soru: Merhaba ürünün detaylı kodlarını yazarmısınız görünmüyor.
Cevap: 430 fırın 6510 ocak 6062 davlumbaz

Soru: fırında 631 b ile arasındaki fark nedir ?
Cevap: 631 daha üst model airfey özellikli

Soru: Merhaba Setin ozellikleri ve kodlarını öğrenebilir miyim
Cevap: TÜM DETAYLARININ BEKO RESMİ SAYFASINDAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Soru: bin 700 tl dimi ..
Cevap: Merhaba , hayır. Yanlış okumuşsunuz ürün fiyatını. İyi günler dileriz.

Soru: fırın içi rayli mı
Cevap: Merhaba , hayır değil. İyi günler dileriz.

Manhattan Gri Buhar Destekli 3’lü Ankastre Set Fırın + Ocak + Davlumbaz Detaylı Resimler

Manhattan Gri Buhar Destekli 3’lü Ankastre Set Fırın + Ocak + Davlumbaz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü