Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Siyah Eşofman Altı Satın Alır Mısınız

PeriYolcu

Bilgili
9 Ağu 2023
313
2
0
Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Siyah Eşofman Altı Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Siyah Eşofman Altı Şimdiki Fiyatı Ile 499.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Siyah Eşofman Altı Memnuniyet Oranı Nedir?

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Siyah Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 512 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Siyah Eşofman Altı Teknik Açıklamalar

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Siyah Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, GRIMELANGE Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Siyah Eşofman Altı ürününü 499.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Siyah Eşofman Altı Kullanıcı Yorumları
499.99 Tl ye satışta olan Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Siyah Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
512 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Ürün çok iyi ama kendi bedenim biraz büyük oldu ama xs aldığım için öyle giyiyorum
İsim: E** Ö**
Tarih: 15 Ocak 2023
Beden: Beden:XS
Satıcı: GRIMELANGE

Yorum: Tam beden güzel
İsim: s** d**
Tarih: 22 Mart 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Çok kaliteli, tam bedeninizi alın
İsim: Ş** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Ocak 2023

Yorum: Tam beden alın kumaşı duruşu harika🥰
İsim: z** e**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: Çok güzel kaliteli bedeninizi alabilirsiniz tavsiye ederim
İsim: h** t**
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: Bir 73 boy 70 kg M beden aldım gayet iyi oldu yumuşacık çok güzel
İsim: B** C**
Tarih: 09 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Çok rahat ,kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: Yasemin T.
Tarih: 08 Temmuz 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Bu markanın ürünleri çok kaliteli. Kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim.
İsim: M** ö**
Tarih: 13 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: bir beden büyük almıştım gerek yokmuş 164 boy 50kiloyum m aldm. benim olculerimdeyseniz s alın
İsim: R** C**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: çok güzel kalın tam beden aldım oldu
İsim: Ü** U**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: Harıka bıe urun 1,71 boy 54 jg s beden aldım salaş oldu cok guzel kalın kaliteli bu fiyat bedava kargolama ve satıcı pkt bır harıka tsk ederım
İsim: **** ****
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz gayet güzel m
İsim: AYLİN K.
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: E** K**
Tarih: 19 Kasım 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: harika bi eşofman altı. yumuşacık ve çok rahat. normalde xs giyiyorum 1 beden bütük aldım istediğim durdu
İsim: e** y**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel bi eşofman 172 56 m aldım tam oldu
İsim: C** M** A**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Yumuşacık ve kalın. Tek kötü yanı tüy bırakıyor. 175 boy 86 kilo xl beden rahat oldu
İsim: R** T**
Tarih: 03 Nisan 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: 50 kilo s beden büyük geldi o yüzden iade etmek zorunda kaldim kalitesi çok güzel.tekrar alacağım
İsim: G** Ç**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: Babam severek giyiyor çünkü annem iki beden büyük almış kendine güzel bir ürün
İsim: Nazlım S.
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Ürün çok kaliteli, bedeninizi alın. Tekrardan başka renklerini de alacağım.kısa sürede elime de ulaştı.
İsim: n** m** e**
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: Çok iyi içi Polarlı kendi bedenimi aldım iyi oldu ne bol ne dar.
İsim: m** m**
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: İndirimdeyken almıştım kaliteli ve çok güzel 170 boy 65 kg M beden aldım tam oldu
İsim: N** B**

Yorum: ürün cok guzel begengim fakat boyu uzun geldi 1.53 üm xxs aldim gene iyi severekk giyiyorumm
Tarih: 05 Kasım 2022

Yorum: çok kaliteli bedeni uymadigi için iade edip bir küçüğünü sipariş vericem 69 kilo l beden büyük geldi
İsim: S** K**
Beden: 11 Ekim 2023

Yorum: Çok bol iki beden küçük alın
İsim: S** Y**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Aşırı güzel sıcacık kalın ağır bayıldım paçalarda hiç sıkmıyor ama salaş istiyorsanız 1 beden büyük almalısınız bana tam kalıp oldu
İsim: A** n** T**
Beden: 20 Ekim 2023

Yorum: S almama rağmen bana büyük geldi bence bir beden küçük alınabilir, eşim giydi ona tam oldu o kullanacak. Kumaşı fena değil ama %100 pamuk olmasını tercih ederdim.
Tarih: 26 Temmuz 2023
Beden: Boy:150cm

Yorum: Xl aldım kışlık kalın boyuda ideal ama bence bir beden küçük alın dar olsun derseniz boyum 173 kilo 94 biraz tuy topluyor o kadar çok rahat
İsim: S** Ç**
Tarih: 11 Kasım 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: cok guzel ındırmdw aldım iiki aldm
İsim: Y** F**

Yorum: Çok beğendim uzun boylular tercih edebilir 1.72 boum tam oldu
İsim: G** U**
Beden: 01 Ocak 2023

Yorum: aynısının grisinide aldım gayet memnunum bi beden küçük alabilirsiniz m bedeni bile cok bol oldu
İsim: h** ç**
Tarih: 09 Nisan 2023

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Siyah Eşofman Altı Ürüne Dair Sorular

Soru: 3 iplik mi
Cevap: merhabalar efendım 3 ıplık şardonludur

Soru: 165 boy 61 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba s ve m bedenin iç bacak boy ölçüsü nedir acaba
Cevap: Merhaba efendim beden tablosu görsellerde mevcuttur dilerseniz bakabilirsiniz

Soru: içi polar mı
Cevap: Merhabalar, ürünümüz 3 iplik şardonludur. Kalın kışlık kumaştır. Kış aylarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba, kumaşı kalınmı
Cevap: Merhabalar ürünümüzün kumaşı ideal kalınlıktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Yazın giyilir mi ?
Cevap: Merhabalar kış ayı için uygundur.Keyifli alışverişler dileriz

Soru: 180 boy kisa mi gelir
Cevap: Merhaba efendim,kendi bedeninizi seçebilirsiniz,keyifli alışverişler dileriz

Soru: Kabanlarınız ne zaman stoğa girecek 🥺
Cevap: Merhabalar, maalesef kaban stoklarımıza gelmeyecektir. Dilerseniz sayfamızdan diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba icindeki sardon polyester veya polyamide mi acaba? tesekkurler
Cevap: Merhaba, ürünün kumaş kalitesi: %75 pamuk %25 polyester. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 40-42 beden basen ince belliyim hangi beden bana olur?
Cevap: Merhabalar, kilo ve boy ölçüsü iletebilir misiniz? Yardımcı olalım.

Soru: hangi kargoyla gönderiyorsunuz
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba 1.68 boy kilo 84 biraz bol olsun istiyorum L mi Xl mi tercih edersiniz
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 167 , 60 kg hangi beden sizce?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba maritza eşofman altı için 163 boy 59 kilo hangi beden tercih edilmeli
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, geniş kalıp mıdır
Cevap: Merhaba, ürün regular kalıptır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: boy 1.57 kilo 55 hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: M beden siyah alt tekrar stoğa girer mi
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: m beden ne zaman gelir

Soru: Ürün kumaşı nedir
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin beden ölçüleri ürün fotoğraflarındaki son fotoğraftan veya "ürün açıklama" kısmında detaylı bir şekilde belirtilmiştir. Dilerseniz ürün açıklama kısmından bu bilgilere ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Kalın mı ince mi
Cevap: Merhabalar, ürünümüz 3 iplik şardonludur. Kalın kışlık kumaştır. Kış aylarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Siyah Eşofman Altı Resim Ve Fotoğraflar

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Siyah Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü