Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Vanilya Eşofman Altı Alanlar Memnun Mu

Burcu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
504
0
0
Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Vanilya Eşofman Altı Fiyatına Göre Alınır Mı?
Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Vanilya Eşofman Altı Şu Andaki Fiyatı 318.36 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Vanilya Eşofman Altı Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Vanilya Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 303 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Vanilya Eşofman Altı Ürünün Detayları

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Vanilya Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, GRIMELANGE Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Vanilya Eşofman Altı ürününü 318.36 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Vanilya Eşofman Altı Son Yorumlar
318.36 Tl ye satışta olan Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Vanilya Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
303 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Çok beğendim çok kaliteli duruyor 168 boy 49 kiloyum xs iyi oldu kendi bedeninizi alın
İsim: b** i**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Kasım 2022
Satıcı: GRIMELANGE

Yorum: ben indirimden almıştım bu rengi oldukca güzel 62 kiloyum m beden aldim
İsim: D** A**
Tarih: 12 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: çok çok çok beğendim içi polarlı kendi bedeninizi alın
İsim: C** N** B**
Tarih: 28 Kasım 2022
Beden: Beden:XS

Yorum: 1 beden küçük alınmalı
İsim: k** m** e**
Tarih: 25 Ekim 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: 152 60 kiloyum m aldim tam oldu ici yumusacik kalin ve rengi mukemmel
İsim: A** Ç**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: çok güzel 163 49 kiloyum s beden tam oldu
İsim: K** D**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Rengi fotodaki gibi, oldukça kalın. 1,66boy için L gayet uygun oldu. 2 kere giydikten sonra ağ kısmında hafif tüylenme yaptı.
İsim: **** ****
Tarih: 11 Aralık 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Tok bir yapıya sahip alt üst takım olarak aldım çok kaliteli sadece bir beden büyük tercih edilebilir
İsim: G** K**
Beden: 02 Şubat 2023

Yorum: beden büyük geldi bı küçüğünü alcam iade
İsim: E** A**
Tarih: 24 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Cok guzel ama beden buyuk geliyor ona gore alin
İsim: M** D** T**
Tarih: 26 Kasım 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Harika bir ürün bedenleri büyük
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Ürün güzel ama büyük geldi bir küçük bedenini sipariş ettim
İsim: T** S**
Beden: 18 Mart 2023

Yorum: 38-40 alt beden araligim m beden aldım tam oldu l çok bol olurdu
İsim: G** T**
Beden: 02 Aralık 2022

Yorum: Normalde s giyerim s beden aldım büyük geldi boyu da uzun geldi 158 50 kilo onun harici yumuşacık içi polarlı rengi biraz daha koyu geliyor
İsim: B** B**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: Tam beden almalısınız ben biraz bol olsun dedim ama bu sefer beli oturmadı.kumaş tüylenmedi yumusacık
İsim: A** A**
Tarih: 23 Mayıs 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: m beden aldım geniş kesim,çok kalin
İsim: G** K**
Beden: 02 Mayıs 2023

Yorum: Yumuş yumuş kalın tam kışlık bayıldım 54 kilo xs tam oldu
İsim: M** Y**
Tarih: 29 Nisan 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Çok kaliteli bir ürün kendi bedeniniz den bir beden küçük alın
İsim: G** P**
Tarih: 12 Ocak 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Çok güzel kalın kışlık ama bir beden küçük alınmalı bana büyük geldi
İsim: Y** T**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: 1.60 boy 65 kilo güzel durdu salaş olsun istediğim için büyük tercih ettim 1 beden
İsim: L** T** B**
Tarih: 13 Ekim 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Yumusacik kisin sicacik tutar tam beden 👍🏻
İsim: F** D**
Beden: 19 Eylül 2023

Yorum: Çok güzel bir beden küçük alınmalı
İsim: B** D**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: Rengi guzel , yumusacik, ayak boyu uzun olanlar tercih ede bilir , boy 167 kilo 66 m beden aldim tam oldu, hafif esneme yaliyor
İsim: Z** S**
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: Kaliteli ve kullanışlı bir ürün ama bedenleri biraz büyük bir beden küçük tercih edilebilir
Tarih: 25 Nisan 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: Hem s hem m aldım denemeli. S oldu myi iade edicem
İsim: İ** M**
Tarih: 06 Ekim 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çok aşırı kaliteli 167 50 kg s beden bol geldi xs alsam daha iyi olurmuş şimdi onu alıcam
İsim: M** K**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: çoook güzel tam bedeninizi alabilirsiniz ben çok beğendim hafif düşük bel olmasıda aşırı hoşuma gitti
İsim: e** m**
Tarih: 05 Mayıs 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kaliteli bir ürün ama kalıbı geniş normalde XS kullanıyorum 49 kiloyum bu üründe XS olmadı bir iki beden küçüğü olurdu ancak o yüzden maalesef iade
İsim: e** v**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel kaliteliydi ama bana bedeni olmadı
İsim: S** B**
Tarih: 01 Eylül 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: solma ve diz yapmadı. 50 kilo s beden tercih ettim.
İsim: B** D**
Tarih: 24 Mart 2023

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Vanilya Eşofman Altı Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Kışlık mı ?
Cevap: Merhabalar, ürünümüz 3 iplik şardonludur. Kalın kışlık kumaştır. Kış aylarında kullanıma uygundur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ünisex mi acaba
Cevap: Merhaba, ürün kadın ürünüdür. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 157 boy 57 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İçi polarlı mı
Cevap: Merhabalar ürünümüzün içi polarlı değildir. İyi günler dileriz.

Soru: Beli bağcıklı mı acaba
Cevap: Merhabalar, ürün beli kordonlu olmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Hala dönüş yapmadınız?
Cevap: merhaba efendim konu tam olarak neydi ben yardımcı olayım.sizinle konusan arkadaş izne ayrıldı

Soru: vizon rengi gelir mi
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: L beden ne zaman stoğa girer
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: 165 boy 67 kilo kaç beden almam lazım? tesettürlüyüm üzerime yapışacak kadar dar olmasını istemiyorum.
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Allah işinizi gücünüzü rast getirsin. Eskisinden çok daha iyi olmanızı diliyorum 🤲🏻♥
Cevap: İyi dileklerinizden ötürü çok teşekkür ederiz

Soru: merhaba 160 boy 78 kilo icin xl olur mu?tayt gibi yapismasini istemiyorum
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: mrb 1.73 boy 90 kilo kaç beden almam gerekiyor
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XL beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 161/57 hangi beden uygun olur
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba kalıbınız tam beden mi kilom 63 boyum 1.67 M giyiyorum ama kalıbı dar ise diye sormak istedim 🌼
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Boyun 172 kilom 82 kaç beden almalıyım
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: teo regular relaxed gri eşofman tekrar stoğa gelirmi
Cevap: Merhaba efendim şuan için mevcut değildir

Soru: Görseldeki ceketin linkini ya da kodunu alabilir miyim
Cevap: Merhabalar CARLOTA adlı ürünümüzden ulaşabilirisniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar, üstüne renk olarak hangi sweat uyar acaba ? Fermuarsız sweat olcak çok kalın kumaş olmayan
Cevap: Merhaba efendim travis modelimize bakabikirsiniz

Soru: merhaba 1.65 boy 56 kg kaç beden olur

Soru: Merhaba marıtza alt için rengi birebir olan fermuarlı üst hangisi acaba
Cevap: Merhabalar, Carlota swestshirt modelimizi inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Vanilya Eşofman Altı Detaylı Resimler

Marıtza Kadın Regular Kalıp Beli Ve Paçası Lastikli Içi Polarlı Vanilya Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü