Mar’le Selülit Karşıtı Masaj Yağı 200 Ml + Ahşap Masaj Aleti 2’li Selülit Bakım Set Alınmaya Değer Mi ?

Belgin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
591
0
0
Mar’le Selülit Karşıtı Masaj Yağı 200 Ml + Ahşap Masaj Aleti 2’li Selülit Bakım Set Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Mar’le Selülit Karşıtı Masaj Yağı 200 Ml + Ahşap Masaj Aleti 2’li Selülit Bakım Set Güncel Satış Fiyatı 750.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mar’le Selülit Karşıtı Masaj Yağı 200 Ml + Ahşap Masaj Aleti 2’li Selülit Bakım Set Kullanıcılar Memnun Mu?

Mar’le Selülit Karşıtı Masaj Yağı 200 Ml + Ahşap Masaj Aleti 2’li Selülit Bakım Set Hakkında yaklaşık 519 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Mar’le Selülit Karşıtı Masaj Yağı 200 Ml + Ahşap Masaj Aleti 2’li Selülit Bakım Set Detaylı Açıklama

Mar’le Selülit Karşıtı Masaj Yağı 200 Ml + Ahşap Masaj Aleti 2’li Selülit Bakım Set Ürününün Satıcısı, MAR’LE Mar’le Selülit Karşıtı Masaj Yağı 200 Ml + Ahşap Masaj Aleti 2’li Selülit Bakım Set ürününü 750.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Mar’le Selülit Karşıtı Masaj Yağı 200 Ml + Ahşap Masaj Aleti 2’li Selülit Bakım Set Kullananlar
750.0 Tl ye satışta olan Mar’le Selülit Karşıtı Masaj Yağı 200 Ml + Ahşap Masaj Aleti 2’li Selülit Bakım Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
519 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok memnunum sabah akşam yapsam daha iyi sonuç alırım kesin ama zamansızlık var ama yağ mükemmel ablam aparat mükemmel sadece el gücüyle süper sonuç aldım
İsim: Sibel E.
Tarih: 06 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Mar’le

Yorum: geçen sene at kılı fırçasını almıştım düzenli kullanmadım hatta unutmuşum fırçayı. bulunca satıcının sayfasına tekrar girdim ve selülitlerimden kurtulmak için karar aldım bu ikiliyi sipariş ettim. yağın kokusu ne kötü ne güzel rahatsız etmiyor yakmıyor da ancak ahşap alet muhteşem elle masaj yapmisisn hissi veriyor ayrıca çok konforlu kullanimi varDevamını Oku
İsim: H** D** C**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: Gelir gelmez kullandım. yağ çok mentollü, nefes açıyor. ben de uygulama sonrası sadece kaşıntı yaptı, ama yarım saate geçti. yağlı hissi uzun sürüyor, hemen bişey giymemek lazım, gece yatmadan uygulamıştım, bacaklarım sabah yumuşacık uyandım. masaj aleti, oldukça konforlu ve kullanışlı, açıklamadaki gibi kullanım sonrası sabunla yıkayıp kuruladım.Devamını Oku
İsim: ç** ş**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Paketleme çok özenli . Ürün de çok kaliteli görünüyor . İlk kez bugün kullandım. Düzenli kullanımda fayda sağlayacağını düşünüyorum . Ahşap masaj aleti ilçe yağ olarak ikili paket satın aldım. Yağ hafif yakıcı etkiye sahip ki bu olmalı . Ahşap masaj aleti ise muazzam bir sey . Önce fırçalama , ardından yağ ve ahşap masaj aleti ile masaj yaptım . ÇoDevamını Oku
İsim: Kadriye Y.
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel hediye e aldım
İsim: B** A**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: Ürünlerim çabuk ve sorunsuz elime ulaştı. Paketleme çok güzeldi. 2 gündür sabah akşam kullanıyorum, kuru fırçalama rutinime ekledim, bacaklarıma inanılmaz güzel geldi, yağın kıvamı ve kokusunu çok beğendim. Rahatlıkla alabilirsiniz. Deniz Hanım yine harikalar yaratmış
İsim: **** ****
Tarih: 31 Mart 2022

Yorum: Bence Deniz hanımın ürünlerinin kalitesiz olma ihtimali yok. Deniz hanımı hem uzun zamandır takip ettiğim için hem de ürünlerini kullanmış birisi olarak söylüyorum. Ürünler kalite kokuyor. Asla alelade çıkarılmış ürünler değil, az öz ama kaliteli. Umarım artarak devam eder. Bu siparişimde de asla yanıltmadı. Şişesinin cam oluşu, pompasının kalitesiDevamını Oku
Tarih: 03 Nisan 2022

Yorum: İlk kez deniyorum markayı, kargo aşırı hızlı paketleme ve bileklik hediyesi harika. Yağı gece sürüp masaj yaptım çok hızlı emildi ve bacaklarım yumuşacık oldu. Almaya devam edeceğim bir ürün. 💜
İsim: Cansu B.
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Inanilmaz iyi bir set. Masaj aleti cok iyi, daha once de kullandigim bir urundu cok etkisini gordum. Yagin kokusu ve dokusu cok hosuma gitti. Hayvanlar uzerinde test edilmemis olmasi da benim icin ayri bir arti. Paketleme cok guzeldi.
İsim: C** M** G**
Tarih: 24 Mart 2022

Yorum: Ürün harika ve kendine ait özel kesesi var yağ da çok güzel kokuyor uçucu ve hemen denedim iyi geliyor kan dolaşımını hızlandırıyor hediye için de çok teşekkür ederim çok zarifsiniz..
İsim: g** a**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Paketlemesi harikaydı. Ahşap masaj aletinin dışında koruyucu paketi vardı bu hijyen anlamında çok içimi rahatlattı. Masaj yağı da cam şişede geliyor, çok şık duruyor. Genel olarak çok özenli ve kaliteli hissettiriyor. Yanında gönderdiğiniz bileklik için de ayrıca teşekkür ederim. Böyle özenli markaların çoğalması dileğiyle.
İsim: E** Ö**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Ozenli paketleme isini cidiye alan insanlar 💜 bir haftadir kullaniyorum ise yariyor yag cok guzel hemen emiliyor tahta da cok kullanisli rahatca sekil aliyor teşekkür ederim
İsim: Cagla C.
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Ablam için aldım. Birebir aynısı ve o kadar özenli bir paketlemeki çok uygun emeğinize sağlık bir tane daha sipariş verdim teşekkür ederim 🙏
İsim: Onur Ö.
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Bayıldımmmm. Çok hayal ettiğim ve beklediğim bir ürün. İnanılmaz güzel bir ürün kokusu harika daha ne diyebilirimki. Faydası olacacağına yürekten inanıyorum. İlk kullanımda belli etti. Ayrıca hediyeside son mutluluk. ❤çok teşekkür ederim.
İsim: A** Z**
Tarih: 15 Nisan 2022

Yorum: Öncelikle hızlı kargo ve düşünceli hediyeniz için çok teşekkür ederim ☺ Bu siparişimşle tüm ürünlerinizi de almış oldum, 1 haftadır bu ürünleri düzenli kullanıyorum 1 ay sonunda tekrar yorum paylaşacağım ama yaratacağı mucizelerden şimdiden eminim ☺ İyi ki Marle ❤
İsim: S** K**
Tarih: 10 Mart 2022

Yorum: Çok severek kullanıyorum yapın yapısı kokusu harika güzel bir yumuşaklık bırakıyor 2 gün boyunca hissedebiliyorsunuz düzenli kullanamadığım için selülit için çok fark görmedim ama düzenli kullanılsa mutlaka fark olacagı belli kaliteli ürünler
İsim: S** D**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: Hiç düşünmeden alın derim. Özenle paketlenmiş. Ertesi gün elime ulaştı. Çok özenle çalışılmış. Ambalajları renk uyumu şahane.
İsim: Yeşim K.
Tarih: 05 Mart 2022

Yorum: Paketleme çok özenle hazırlanmış. Hasarsız elime ulaştı. Hediyeniz için teşekkür ederim
Tarih: 23 Mart 2022

Yorum: masaj yağının kokusu muhteşem ürünler özenle paketlenmiş hediyeniz icin de ayrıca teşekkür ederim almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilirler
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: hayatımda kendi vücudum için yaptım en iyi ürün hamileyken kullanılabilir olması da cabası
İsim: emine y. i.
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Masaj aleti kullanışlı, yağın dokusu ve kokusuna bayıldım. Gün aşırı kullanım ve sporla birlikte kısa sürede etkisini gördüm. Özenli paketleme, hızlı kargo ve minik hediyeniz için de teşekkür ederim.
İsim: b** k**
Tarih: 04 Temmuz 2022

Yorum: Daha önce at kılı fırçasını alıp çok memnun kalmıştım. Mesaj yağı ve selülit için ahşap masaj aleti istediğim zamanda ilk baktığım yer Mar’le oldu. Masaj yağı inanılmaz sağlam bir paketlemeyle geldi. Masaj aletinin ahşabı kaliteli ve dokusu pürüssüz can acıtmıyor. İşini severek ve saygı duyarak yapan işletmelerden alışveriş yapmayı seviyorum. Hiç dDevamını Oku
İsim: E** Ö**
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: Cok kaliteli, kargosundan urune kadar. Yag cam sisede, ahsap masaj aleti muhtesem , yagin kokusu hic rahatsiz etmiyor. Liposuctiondan sonra dr masaj onermisti kendin yap dedi ihtiyacimi oyle guzel karsiladi ki sabah aksam yapiyorum gozle gorulur toparlanma oldu. Aletin kullanimi cok rahat yaptikca yapasi geliyor insanin. İhtiyaciniz varsa bence selDevamını Oku
İsim: S** T**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Kalite için teşekkür ederim aynı markanın kuru fırçalama, güneş kremi ve aydınlatıcı kremini de aldım ambalaj gönderim özeni çok iyi. Ürünlerden fayda alacağıma inanıyorum
İsim: C** G**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: 13Eylül’den beri hafta da 2-3 kez olacak şekilde kullanıyorum. 36 yaşındayım ve kendimi bildim bileli selülitim hep vardı. Ama şimdi yok gibi. Selülit ürünlerinin genel olarak işe yaramadığını düşünüyordum. Deniz hanıma güvendiğim için şans vermiştim bu ürüne.
İsim: Eylül K.
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: Ürün sorunsuz elime ulaştı, set dahilde daha uyguna geldi, etkisini fark ettim. hediye için teşekkürler
İsim: C** A**
Tarih: 18 Nisan 2022

Yorum: Karşılama çok özenliydi hediye bileklik için teşekkür ederim ♥
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 10 Eylül 2022

Yorum: Önce at kılı fırça ile kuru fırçalama yapıp daha sonra yağı sürüp masaj aletiyle masaj yapıyorum. Beslenme ve sporla da desteklenince gerçekten işe yarıyor.
İsim: E** N** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Mayıs 2022

Yorum: cok guzel paketlenmisti kokusu gayet iyi tajta masaj aleti resmen bacaklarimi rahatlatti bayilfim etkilerimi gordukce yotumumu guncelleyecegim
İsim: G** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Mart 2024

Yorum: Ürün sorunsuz şekilde elime ulaştı paketleme çok iyiydi teşekkür ederim
Tarih: 15 Mart 2022

Mar’le Selülit Karşıtı Masaj Yağı 200 Ml + Ahşap Masaj Aleti 2’li Selülit Bakım Set Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Çatlaklar içinde etkili mi yoksa sadece selülit tedavisi için mi?
Cevap: Merhaba, %100 Doğal Selülit Yağı aynı zamanda içeriği dolayısıyla cildi çok güzel nemlendirerek cilt yüzeyini besler. Düzenli kullanımda çatlak oluşumunun önüne geçer. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: Selülit kremi ve yağın farkı nedir hangisi daha etkili
Cevap: Merhaba, birisi yağ birisi krem formunda. Eğer ahşam masaj aletiyle kullanacaksanız yağı, at kılı fırçası ile kullanacaksanız kremi öneririz. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: Merhaba, ürünün vücutta kalması mı gerekiyor yoksa duştan önce de kullanılabilir mi?
Cevap: Merhaba, uygulama sonrası yıkamanız gerekmek. Ürünümüz %100 doğaldır. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: Kremle beraber ikisini kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba, ahşap masaj aletinin işlevsel kullanabilmesi için yağ formunda bir ürünle kullanmanızı öneririz. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: Merhabalar, selülit yağını ve masaj kremini emziren anneler kullanabilir mi ?
Cevap: Merhaba, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: masaj yağı yüze de kullanılır mı
Cevap: Merhaba, yüz bölgesi için kullanıma uygun değildir. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: Merhaba içerisindeki tatlı badem yağı tüylenme yapar mı ya da kıl köklerini güçlendirir mi?
Cevap: Merhaba, içeriğinde tüylenmeye neden olacak bir bitki Özü bulunmamaktadır. Hiçbir ürünümüz tüyleri beslemez ve tüylenmenize neden olmaz. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: Yağı kullanıp ahşap masaj aletini kullanmazsam nasıl fayda göreceğim peki üründen yada sadece yağı kullandığımda yine alerjik reaksiyon görürsem be yapacağım
Cevap: Merhaba, alerjinizin olmadığı bir yağla da kullanabilirsiniz. Yağ formunda bir ürün olmadığı sürece ahşap masaj aletini konforlu kullanamazsınız maalesef. Sevgiler, Mar'le Ailesi

Soru: Merhaba, tırnak bakım seti ne zaman stokta olur?
Cevap: Merhaba, 10 gün içerisinde stoklarımız güncellenecek. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: merhaba yağın komedon oluşturma ihtimali var mı vücutta?
Cevap: Merhaba, ürünümüz %100 doğaldır. Komedon ya da başka cilt hastalıklarının oluşumuna neden olmaz. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: Merhabalar ürünü iki gündür kullanıyorum fakat bacaklarda kızarıklıklar oldu ve morluklar oluştu normal durum mu acaba ?
Cevap: Merhaba, vücutta Yer etmiş yağların kırılıp vücuttan atılması süreci için ahşap masaj aleti ile hafif bastırarak masaj uygulamanız gerekmektedir. Bu süreçte yer yer kızarıklıklar ve hafif morluklar oluşabilir. Uygulamaya devam ettikçe cildiniz alışacak ve kızarıklıklar oluşmamaya başlayacak. Aksi halde selülitlerin kırılımı maalesef sağlanamaz. Uygulamayı aynen devam edebilirsiniz. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: kaç dakika masaj yapmamız gerekiyor
Cevap: Merhaba, sabah akşam günde iki defa tüm bacak bölgenizde 10 ila 15 dakika arası uygulayabilirsiniz. sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: selulutu gecirrimi
Cevap: Merhaba, düzenli uygulamada 2-3 hafta içerisinde gözle görülür fark yaratmaktadır. Sabah akşam kullanıma uygundur. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: İşlem sonrasında ahşap masaj aletini nasıl temizliyoruz? Yıkayıp kurutmak zarar verir mi alete?
Cevap: Merhaba, uygulama sonrası nemli bir bezle silerek kurumaya bırabailirsiniz. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: masaj aleti karin bolgesinde kullanmak icin uygun mu?
Cevap: Merhaba, evet geniş kısmı ile karın bölgesine de masaj uygulayabilirsiniz. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: merhaba selülit için ahşap aletini alacağım ama yağ ve krem arasında kaldım hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhaba, ahşap masaj aletinin işlevsel olması için selülit yağı ile birlikte yağ formunda bir ürünle kullanmanızı öneririz. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: Merhaba batık için at kılı fırça ve selülit kremini mi kullanmalıyız?
Cevap: Merhaba, batık ve kıl dönmesi için at kılı fırçası çok etkilidir. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: Emzren anneler kullnblrmi
Cevap: Merhaba, ürünümüz %100 doğaldır. Gönül rahatlığıyla hamilelik ve sonraki süreçlerde kullanabilirsiniz. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Soru: Kalça bölgesine de uygulayabilir miyiz selülit için
Cevap: Merhaba, yüz ve boyun bölgeniz dışında tüm vücudunuza uygulayabilirsiniz. Sevgiler, Mar'le Ailesi

Soru: Merhaba emzirme döneminde kullanıma uygun mudur?
Cevap: Merhaba, ürünümüz %100 doğaldır. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sevgiler, Mar’le Ailesi

Mar’le Selülit Karşıtı Masaj Yağı 200 Ml + Ahşap Masaj Aleti 2’li Selülit Bakım Set Resim Galerisi

Mar’le Selülit Karşıtı Masaj Yağı 200 Ml + Ahşap Masaj Aleti 2’li Selülit Bakım Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü