Maruderm Hassas Ve Atopik Ciltler Için Yüz Temizleme Jeli 400 ml Tavsiye Eder Misiniz

Aybike

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,081
0
15
Maruderm Hassas Ve Atopik Ciltler Için Yüz Temizleme Jeli 400 ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Maruderm Hassas Ve Atopik Ciltler Için Yüz Temizleme Jeli 400 ml Anlık Fiyatı 219.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Maruderm Hassas Ve Atopik Ciltler Için Yüz Temizleme Jeli 400 ml Alanlar Memnun Mu?

Maruderm Hassas Ve Atopik Ciltler Için Yüz Temizleme Jeli 400 ml Hakkında yaklaşık 6075 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Maruderm Hassas Ve Atopik Ciltler Için Yüz Temizleme Jeli 400 ml Teknik Açıklamalar

_x000D_
Maru.Derm Maruderm Hassas Ve Atopik Ciltler Için Yüz Yıkama Jeli 400 ml _x000D_
_x000D_
İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir. _x000D_
Parfüm, SLES, SLS, ve Sülfat İçermez. Sıkça sorulan soruların cevaplarını açıklamalar kısmında bulabilirsiniz: _x000D_
Nazik formülüyle hassas ciltleri temizler, arındırır. Bitkisel özler ve proteinlerle cildi nemlendirir ve canlılık kazandırır. Ürün içerisinde herhangi bir asit türevi bulunmamaktadır. Hassas ciltlerin kullanım yapabileceği bir ürün olduğundan aslında tüm cilt tipleri bu ürünü kullanabilir. Ürün içerisinde SLES ve SLS gibi ağır cilde zararlı kimyasallar kullanılmaz. Bu sebeple sabun gibi çok fazla köpürmez. Ancak içerisinde bir çok temizlik ajanı olduğundan cildi tamamen arındırır ve temizler. Köpürmesi demek cildi temizliyor anlamına gelmemektedir. _x000D_
Kullanım Şekli/Uyarılar:Sabah ve akşam, ıslattığınız cildinize masaj yaparak uygulayın. Ardından ılık suyla durulayın. Haricen kullanılır. Tahriş olmuş ciltte kullanmayınız. Gözle direkt temasından kaçınınız. Temas halinde bol suyla yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz. _x000D_
Ingredients:Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Panthenol, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Cocamide MIPA, Coco-Glucoside, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Sodium PCA, C12-25 Alkyl Benzoate, Tetrasodium EDTA. _x000D_
Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. _x000D_
Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur. _x000D_
Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir. _x000D_
Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır. _x000D_
_x000D_

Maruderm Hassas Ve Atopik Ciltler Için Yüz Temizleme Jeli 400 ml Ürününün Satıcısı, Maru.Derm Maruderm Hassas Ve Atopik Ciltler Için Yüz Temizleme Jeli 400 ml ürününü 219.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Maruderm Hassas Ve Atopik Ciltler Için Yüz Temizleme Jeli 400 ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?
219.0 Tl ye satışta olan Maruderm Hassas Ve Atopik Ciltler Için Yüz Temizleme Jeli 400 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6075 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: İkinci kutuyu kullanıyorum indirimde tekrar stoklayacağım
İsim: E** C**
Tarih: 28 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MaruDerm

Yorum: Sürekli kullandığım bir ürün. İndirima girdikçe stok yapıyorum.
İsim: B** Ş**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Ürün hızlıca elime ulaştı cildi kurutmadan temizliyo indiriimdeyken alıp stok yapılabilecek bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: Uygun bir fiyata aldım. İçeriği oldukça temiz bir ürün. Hassas ve kuru cildime asla zarar vermedi ve çok güzel bir his bırakıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. İndirime girerse stok yapacağım
İsim: B** A**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Çok iyi bir temizleyici. Bu indirimde iki tane stokladım. Kesinlikle tüm ciltlerinin seveceği türden.
İsim: E** E**
Tarih: 19 Mart 2022

Yorum: cildim hassas bu tarz urunler kullanmayi seviyorum bunu kullanmaya basladim harika yıkama yapiyor ve kuruluk yapmiyor kargo da ozenliydi
İsim: K** S**
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: öncelikle kocaman uzun süre gidecek bir ürün ve çok az kullanılıyor cildi çok güzel temizliyor sonrasındaki yumuşaklık çok güzel marka beni yanıltmadı bu yıl keşfettiğim en iyi marka 👍👏
İsim: A** D**
Tarih: 07 Ağustos 2022

Yorum: 2.şişeme geçtim ihtiyacımı karşıladı güzel temizliyor indirimde stoklanır
İsim: S** K**
Tarih: 13 Eylül 2023

Yorum: zoratanin tedavim için almıştım cildim hassaslaşıyo diye .ben maruderm ürünlerini seviyorum .denedikce güncellerim. kargoda sağlam geldi . flaş indirimdeyken almıştım alın kızlar.
İsim: B** B**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: İndirimde stok yaptım
İsim: ş** G** d**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Çisem Çakır'ın önerisiyle aldım, fazla yağlı olmayan karma bir cilt yapım var severek kullanıyorum. Erkek arkadaşımın hassas bir cildi var ona da aldırdım kısa sürede düzenli temizlemeyle yüzündeki sivilceler geçti. Icerigi tertemiz, kokusuz harika bir ürün kesinlikle stoklanması gerekenlerden :)
İsim: Ç** K**
Tarih: 03 Ağustos 2022

Yorum: Çisem Çakır önerisiyle aldığım çok güzel bir ürün, hassas ve alerjik bir cildim var ürün cildime gayet iyi geldi çok güzel temizliyor sabah akşam kullanıyorum. Oldukça da bereketli bir ürün uzun süre gideceğini düşünüyorum. İkincisi 1 TL kampanyasında nemlendiricisiyle beraber almıştım bu aralar favori ikilim 💜
İsim: E** G**
Tarih: 26 Temmuz 2022

Yorum: Kızım için almıştım memnun kullanıyor
İsim: G** Ç**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: hassas alerjik bir cilt tipine sahip olmama rağmen hiç bir sorun yaşamadım üstelik cildimin kaybolan nemini tekrar kazandı indirime girer girmez stokluyacagim
İsim: Ş** H** G**
Tarih: 20 Ağustos 2022

Yorum: Gece rutinlerimde olmazsa olmazlardan biridir kendisi ve neredeyse stok yaptım diyebilirim. Çok severek kullanıyorum iyi ki tanışmıştım bu mağaza ile.
İsim: A** D**
Tarih: 06 Ağustos 2022

Yorum: En sevdiğim temizleme jelim cildimi hiç kurutmuyor. Çok hassas cildim hiç tahriş etmiyor bittikçe stokluyorum.Çok büyük uzun süre gidiyor cildiniz hassassa kesinlikle deneyin
İsim: M** Ş**
Tarih: 04 Ağustos 2022

Yorum: Kızlarım icin aldım. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle almıştım. Kesinlikle tahriş etmiyor. Cok memnun kaldik mutlaka sizde alin
İsim: Z** G**
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: Harika stok yapilmasi gereken bi urun
İsim: M** K**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: İşim gereği sürekli makyajla geziyorum akşamları cikarirken çok zorlaniyordum. Arkadaşım tavsiye etti. Şuan çok memnunum. Cildimin nefes aldığını hissediyorum
İsim: B** Y**
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: Yumuşacık yapıyor cildi
İsim: Ç** Ö**
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: yeşilini kullanmıştım. kis aylarında bunj kullanıyorum yüzümü germeden yumuşacık yapıyor nemlendirici kullanmadan bile nemli duruyor cildim
İsim: F** O**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: paketlemesi çok sağlamdı ve çok güzel bir jel cildi germiyor kurutmuyor ve cildime daha nemlendirici sürmeden parladı bayıldım sürekli alacağım bir urun oldu
İsim: **** ****
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Biraz kullandıktan sonra yorum yapmak istedim yüzüme çok iyi geldi cildim hassas benim artık bittikçe alacağım ürün cok nemli tutuyor cildimi bebek gibi yaptı hediyeniz içinde çok teşekkür çok kıbarsınız😊
İsim: G** Ö**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: stok yaptım güzel ürün
İsim: C** K**
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: 3 al 2 öde kampanyasından aldım bir tane eksik geldi satıcı hemen gönderdi çok ilgililer yıkama jeli de cildime çok iyi geldi çünkü normalde sivilceli cildim olduğu için hep kurutucu içerikler kullanıyordum ancak doktor cansu şahinin önerisiyle cilt kurutmayan bir ürün denemek istedim gayet güzel memnunum stokluyum
İsim: e** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Kasım 2022

Yorum: Stok yaptım kuru ciltler gerçekten kurutmuyor biraz göz yakıyor. Beğendim
İsim: E** G**
Tarih: 20 Ağustos 2023

Yorum: Hassas ve karma cilde sahibim şu ana kadar kullandığım en iyi yüz temizleme jeli. Bitince tekrar alacağım bir ürün oldu kesinlikle öneririm 👐🏽
İsim: M** A** E**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: En sevdiğim yüz ürünüm harika
İsim: M** S** K**
Beden: 03 Eylül 2024

Yorum: tertemiz yapıyor cildimi aşırı parlak duruyor ve kurutmuyor büyük olması da ayrı bir avantaj
İsim: B** Ö**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: bir tanesini kullanmıştım aşırı memnun kaldım stok yapmak için aldım
İsim: S** T**
Beden: 26 Mart 2023

Maruderm Hassas Ve Atopik Ciltler Için Yüz Temizleme Jeli 400 ml Hakkında Akıllara Takılanlar

Bilgi Yok

Maruderm Hassas Ve Atopik Ciltler Için Yüz Temizleme Jeli 400 ml Resim Galerisi

Maruderm Hassas Ve Atopik Ciltler Için Yüz Temizleme Jeli 400 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü